BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #829702 przez darmag21
Roma jaki ladny brzuszek. Wy macie te pepszuki powypychane a ja nieee, z Kacprem tez nie mialam wiec to chyba zalezy jaki ten pepek jest.

Wiecie co, leze i leze, niby bym sie przespala ale jakos nie moge. Pranie musze powiesic i tez mi sie nie chce. Nie dlugo to z lozka wcale nie wstane przez tego lenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829735 przez annlu
Hej mamusie :)

Postaram się Was nadrobić, ale ile Wy naskrobałyście :O !

Domi
Oj znam uczucie wbijania się z żebro... Mnie prawe żebra niemiłosiernie bolą już dłuższy, dłuższy czas.. Aż czasem ciężko jest usiedzieć... Ale jak małemu tak wygodnie to niech się wbija... :)
Ciekawe informacje. A co robić po 35 tygodniu ? :)
Ooo faktycznie. Za 2 miesiące to już nie będziemy należeć do grona „błogosławionych'' ... aż ciężko mi sobie wyobrazić siebie bez brzuszka... Chociaż pewnie jakiś tam brzuszek mi zostanie...
Czekam na zdjęcie z niecierpliwością !!

Pietruszka
Ja też nie mam jeszcze torby spakowanej. Mam zamiar dopiero w ferie wziąć się za pranie, prasowanie, pakowanie :)

Baska
Ja chudzinka ?? :O

Ete
Ja też mam jakieś takie przeczucie, że jak jedna z nas urodzi to już się zacznie :)

Porto
No faktycznie z prezentem się nie wysilili za bardzo... :)
Ale piękny brzuszek !!! :) I jaka Ty zgrabna jesteś ! :)
Mam nadzieję, że u Twojej babci to tylko chwilowe... trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze !

Ani-ta
Trzymaj się z przeziębieniem ! :)

Pala
Oj mój misiek też co chwilę powtarza, że już by chciał, aby synek był z nami, że już doczekać się nie może itp. :)

Moni
Oj ja też nienawidzę takich ludzi... Wrrr.... łączę się z Tobą ! :)
Ostatnio też spotkałam się z komentarzem w moją stronę, że sobie życie utrudniam, że po co dziecko itp. ;/ Wkurzają niektóre komentarze.....
Śliczny brzuszek masz ! :)

Loca
O ja takie popisy „taneczne” zaobserwowałam już nieraz na swoim przykładzie... Naprawdę cudownie to wygląda :D

Roma
Śliczny brzusio ! :)

Darmag
śliczny kocyk ! :) Ja mam kremowy :) ale ze sklepu obok mnie, więc inny, ale też milutki w dotyku :)
A co do pępka to mój zmienił się troszkę, ale też na zewnątrz nie wyszedł.. Nie wiem od czego to zależy...

Dobrze, że u Kojki i Agness wszystko w porządku. :)

Chyba wszystkim odpisałam.... Hmmm :)

A właśnie dziewczyny, nie wiem czy Wam opowiadałam, ale wiecie, że od paru dni budzę się nagle w nocy - noc w noc - o tej samej porze ! 3:38 za każdym razem jak spojrzę na zegar I wczoraj 3:38 była jak się obudziłam, i przedwczoraj i przed, przedwczoraj... :O
Może to jakiś znak hehe :D
A tu macie parę zdjęcie słodkiego śpioszka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829738 przez ete21
Poddaje się! Tyle napisalyscie ze hej! Chwilowo nie jestem w stanie tego ogarnąć!

Więc pochwalę ŚLICZNY BRZUSZEK MONI!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829758 przez marl3na
Witam się popołudniowo :)

Moni nie przejmuj się takimi komentarzami. Nieraz to lepiej nic nie pisać na fb, bo zawsze ktoś głupio skomentuje... A Twoja córcia ma fajne mieszkanko ;)

Loca muszę sobie poczytać o tym Purelanie, bo sama jeszcze nic takiego nie mam, a przyda się na pewno. Jejku moja mała też się rusza, ale nie aż tak jak na tym filmiku. Tam nawet widać ręce... Może jak urośnie to tak będzie. Póki co brzuszek tylko faluje :)

A jeśli chodzi o laktator... też miałam już zamawiać przy okazji innych rzeczy na allegro, ale pani w sklepie powiedziała, żebym poczekała, bo różnie bywa z tą laktacją. Nieraz się zdarza, że jest mało pokarmu i się nie przydaje. A zamówić po porodzie to nie problem. 2 dni i jest w domu :)

Mamo Mikołaja ja się nastawiam, że będzie bolało... tak to już jest. Ale dam radę. Dużo osób mi mówi, że poród w porównaniu do później bolących piersi to pikuś :) A z włosami mam tak jak Ty. Chyba bardziej się przetłuszczają niż przed ciąża. 2 dni temu podcięłam je o jakieś 5 cm.

Roma następny fajny brzusio :D Chyba w końcu dodam swój :)

No to wszystko nadrobiłam. A teraz się zbieram i idę z koleżanką na gorące malinki z lodami. Już mi ślinka cieknie :D

Miłego popołudnia mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #829763 przez pala813
Witam
Mamusie ale dajecie czadu ostatnio, nie idzie nadążyć :) spróbuje tak z grubsza napisać bo 4 strony to daruje sobie odpisywać każdej z osobna, MEGA tasiemiec by wyszedł :D:)
Roma no właśnie wszyscy mi mówią, że córeczka tatusia będzie :) zobaczymy nie oddam jej tak łatwo :) Widze, że furorę tam na porodówce zrobisz :) kolor trzaśniesz to od razu humor Ci się poprawi :):D Super brzuszek :)
Darmag super ten kocyk jest :) widać, że taki gruby, ja ostatnio myślałam, że jakby ktoś miał nam coś kupować to mógłby kocyk przynieść właśnie :) ponoć ich nigdy dość :)
Porto jak na okres już te skurcze mi sie zaczynają i czasem niedobrze mi sie zrobi tak nagle, co do słodkiego to musiałam coś zjeść bo głodna byłam a nie chciałam sie opychać o 1 w nocy :P mąż dopiero i tak przyjechał o 2:30 oczywiście dzielnie czekałam :) Bardzo dziękuje za miłe słowa :) Super, że u dziewczyn dobrze :) biedna Kojka ona to ma przeboje z tym forum.
Marlena ja jak usłyszałam, że metodą znieczulenia jest gaz rozweselający to pomyślałam "No to musi być wesoło na tej porodówce ". Niestety nie wyobrażam sobie samego gazu, u mnie w szpitalu jest dostępne zzo w czasie porodu SN też gdyby była taka potrzeba :) Co do zgagi miałam dopiero dwa razy, wczoraj i w poniedziałek, nie jestem pewna ale to raczej to, narazie dzisiaj spokój :)
Moni a ja nienawidzę takich tekstów! nie jesteś jedyna w ciąży, wcześniej kobiety rodziły normalnie bez znieczulenia itp jak zwykle dobre rady i panie widzące lepiej muszą coś od siebie dodać, nie denerwuj sie nie ma czym :) Super brzuszek :) Faza faktycznie długo nie pisała :(
Annlu może mały się będzie o tej porze budził i Cie przygotowuje :):D

Co do poduszki w samochodzie to nawet nie wiedziałam o tym, że trzeba ja odłączyć, nawet nie orientuje się w jaki sposób można to zrobić, musze zapytać męża. Jeżeli chodzi o pasy to ja nie zapinałam bo miałam te problemy co tak wymiotowałam i niestety jak tylko jakiś ucisk czułam to zaraz z automatu niedobrze mi było i po wycieczce :). Samochodem już od dawna sama nie jeżdzę, co chwile miałam kolke bałam się ze coś mnie złapie w czasie jazdy, zreszta jestem tak rozkojarzona że nie wyobrażam sobie prowadzić samochodu :) Jeżeli chodzi o maśc na brodawki to właśnie o tej którą kupiła Loca pisałam jakiś czas temu, bardzo ją chwalą mamy i pewnie też się w nią zaopatrze :) myślałam o tej mniejszej wersji na początek żeby zobaczyć czy mi sie w ogóle przyda, niewiadomo jak to będzie z pokarmem i tak. Czytałam, że dieta dla karmiącej mamy niby nie jest jakaś straszna ale wiadomo, że trzeba się pilnować i kilka produktów odpada. Narazie jeszcze tego nie ogarniam, nigdy nie lubiłam kiedy musiałam uważać na to co jem i dlatego dieta to u mnie rzadkość a jeżeli już to 1000 kalorii sobie robiłam bo mogłam jeść wszystko co chciałam tylko liczba mnie ograniczała :D Niestety ten film cos mi się nie odtwarza ale mam pare swoichna telefonie jak mała fika :) teraz już na tyle sie przyzwyczaiłam do tego, że nawet niekiedy nie zwracam uwagi, chyba ,że bardzo boli. Zdecydowanie im jest większa to brzuch przybiera pełno dziwnych kształtów i widać co tam pod skórą jeździ :D:)

Ja jestem troche śnięta, malo spałam tak jak pisałam czekałam na męża do 3 prawie więc cały dzień szczypią mnie oczy, niby chce mi sie spać a nie usnę, na siłe nie bede zasypać bo wole noc przespać :) Mąż pojechał na narty ! Też chciałam ale mogłabym tam za kule śnieżna chyba tylko robić :D
Przyszła nam dzisiaj tapeta i fotelik :) Dodałam zdjęcia miejsca naszego maleństwa bo tapete już zamontowaliśmy :) tylko jeszcze te drzwi szpeca musimy je wymienić albo w ogóle ściągnąć :) nie moge się doczekać aż już wszystko będzie ułożone ale jak pisałam ciotka mnie wstrzymuje bo nie mam materaca co mnie denerwuje cały czas. Poszłam na kompromis i zostawiliśmy telewizor w sypialni :) niech mąz tez ma cos od życia :D:P i tak nie będzie kiedy miał go oglądać :) No uciekam na rosół :):D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829770 przez MamaMikołaja
Loca, jednak najlepsze opinie ma purelan madela. znalazłam strone, gdzie jest opis jeszcze kilku maści www.sosrodzice.pl/kremy-na-brodawki-przeglad/
ja chyba narazie się wstrzymam z tym kremem. w razie co to tak jak pisała Roma, można użyc własnego mleka :)
z laktatorem też nie wiem co robic, ale chyba kupię. ale ja bym chciała kupic taki zestaw z butelkami i smoczkami (brakuje mi jeszcze tego)
Pala śliczny pokoik. Już nie mogę się doczekać jak mąż złoży łóżeczko dla naszego urwiska. Chyba go muszę trochę pospieszyc ;)
Annlu, ja jakiś czas temu też tak miałam, że budziłam się o tej samej porze. u mnie to była godzina 3:36. może o tej godzinie urodzimy?:)
ja już do końca dnia leżę i nic nie robię. dziś trochę pochodziłam i od razu brzuch twardy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829794 przez darmag21
No no Marlena, dogadzac sobie trzeba, tym bardziej teraz. Ja ostatni o jadlam lody z goracymi malinami. Lody uwielbiam Grycany wanilia lub smietana. Maliny mam ze swojego zbioru wiec ...niebo w gebie.

Pala, kacik dla malenstwa uroczy. U mnie tez lozeczko stoi i jak patrze na nie to nie moge sie doczekac kiedy Oli juz bedzie i wszystko znowu sie zmieni.

MamaMikolaja ale masz fajnie, ja jeszcze musze wstac. Pranie co prawda powiesilam ale musze ogarnac Kacpra na jutro do szkoly, ubrania, plecak sprawdzic czy wszystko wlozone... ja zawsze wieczorem to dopiero mam co robic.

Domi, jak mebelki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829797 przez domi2907
Lody...mmmmmm...gdyby nie bylo zimno to tez bym zjadla...ale nie mam i dobrze. Itak wczoraj zgrzeszylam i babanow suchych podjadlam.:)

Jak w piatek wejde u lekarki na wage to pewnie zemdleje z wrazenia.

Mebelki wlasnie przyjechaly i panowie montuja w pokoiku. A ja czekam az zamontuja. Najgorsze sa te pudla, pudelka, pudeleczka, styropian, folie etc...bo jak wyjda to bedzie jak po wojnie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829798 przez domi2907
A i pala, kacik sliczny. Ja tez myslalam o kubusiu ale stwierdzilismy ze jednak bedzie na gladko...tylko ten pomiranczowy bedzie ozywial przestrzen :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829810 przez majeczka22
Wiadomość od Fazy :

Jestem teraz w trakcie remontu więc mam ograniczony dostęp do mediów. U mnie wszystko dobrze oprócz tego, że maluszek jest bardzo nisko ułożony i śpieszy mu się na świat :) Rośnie zdrowo, cały czas jesteśmy pod obserwacją lekarską w związku z tą pępowiną.


I macie wszystkie od Fazy pozdrowienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829812 przez pala813
Mamusie dziekuje za mile slowa :) nam miejsce dla maluszka tez sie podoba mimo ze to tylko jedna sciana :)

MamaMikolaja to o tej masci mowilam z medeli myslalam, ze Loca ta pokazuje. Co do laktatora to ja sama nie wiem, najpierw myslalam zeby kupic a potem tak mysle a jak sie nie przyda o i dalej soe zastanawiam co zrobic :) u nas lozeczko stoi juz jakis tydzien o i zupelnie inaczej sie wchodzi do pokoju :) a teraz jak ta tapeta jest to juz w ogole przyjemnie sie nawet obok pokoju przechodzi :)
Darmag ja wlasnie zjadlam jakies czekoladowe ale nie czuje sie usatysfakcjonowana nimi :p w ogole to glodna jestem dalej bo tylko zjadlam rosol i mysle co ma drugie danie zrobic :) mielismy dzisiaj rybke miec na oboad bo mamy taki sklep co co srode swieze przywoza no ale maz na narty pojechal i lipa, chyba krewety z ryzem sobie zrobie :) albo kurczaka :)
Domi ja jakos tak sie rozwydrzylam ostatnio, pare dni na wage nie wchodzilam a teraz strach :) to ze to koncowka juz to tez nie dziala tak jak trzeba :p musze sie wziac za siebie bo ostatnio glody mnie co chwile lapia i czasem ulegam a pptem sie okaze ze z 12 kg zrobi sie 20! :) Czekamy na zdjecia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829813 przez Porto1987
Kurcze, czy ja dam radę Wam odpisać na posty z całego dnia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829819 przez moni91
Aj mamusie ta moja córa strasznie leniwa się zrobiła ostatnio :(:( mało się rusza:(:( jutro posłucham serduszka malutkiej to może się uspokoję:):)Dobrze że u Fazy jest oki:):) Narobiłyście mi ochoty na lody Kochane:P:Pmmmm
Ja cały dzień Leże dziś miałam posprzątać ale mi się nie chciało:P:P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829820 przez roma4
Majeczka dzięki za informacje od Fazy dobrze ,że niej wszystko ok :)

Dzięki za miłe słowa odnośnie mojego brzuszka

Pala kącik dla małej superancki,

Domi to fajnie,że już wszystko będziesz miała zamontowane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829848 przez Porto1987
Dziewczynki mi lekarz ostatnio mówił żebym nie prowadziła auta, no ale jak któregoś razu będzie trzeba, no to będzie trzeba i już :) a tak to się specjalnie nie rwę za kierownicę, bo ciężko się zmieścić :) a poduszkę mamy nie wyłączoną, trzeba będzie w instrukcji poczytać jak to zrobić.

Darmag, cały czas się zastanawiam jak kupić kocyk :P czy przez neta, czy ze sklepu :) w którym nie wiem kiedy będę :S
Oj moje włosy, to jakaś masakra jest. Czekam aż pojadę do Lublina i sobie zrobię porządek. Chociaż chciałam sobie rozjaśnić i tak się zastanawiam, czy nie wstrzymać się do Świąt Wielkanocnych i wtedy zrobić wszystko kompleksowo, czyli kolor i cięcie :S ale ciężko mi już patrzeć na siebie w lustrze :P

Marlena, co kupiłaś dla swojej malutkiej :unsure: ja dalej nie wiem, kiedy moje dziecko ma czkawkę :P :P co ze mnie za mama :S dzięki za polecanie kocyka :) zaczynam się przekonywać :D myślę, że kupię ten gruby, jeden polarkowy cieńszy i marzy mi się taki bawełniany 100% :S

Moni, pewne rzeczy trzeba olewać. Wiem, że jest ciężko, ale to szkoda nerwów :) Śliczny domek :) :) :)

Loca na szczęście służby są rzadko :) zazwyczaj pracuje 7.30-15.30 więc całkiem ok ma te godziny. No ale jak są loty popołudniu, to musi zostawać :( Ale zła jestem na niego. Przykro mi bo w poniedziałek wieczorkiem poleciał grać w piłkę, wczoraj miał służbę, teraz wieczorkiem poszedł kilka klatek obok do kolegi, jutro pewnie znowu piłka, a ja siedzę sama :( jutro mu wezmę i powiem co o tym wszystkim myślę, bo najzwyczajniej w świecie jest mi smutno, bo całymi dniami siedzę sama, a popołudniu jeszcze i on mnie zostawia :(

Domi, ja ostatnio mojemu mężowi mówiłam, że już nie pamiętam jak to jest bez brzuszka :P ja to znowu po tej mojej wiosce chodzę na piechotkę, ale jest masakrycznie, bo nie po odśnieżane, a pod śniegiem jest lód i trzeba baaaardzo uważać :dry:

Anita mam nadzieję, że zdrówko Ci się poprawi :) i przeziębienie pójdzie sobie precz :kiss:

Loca u mnie mała się wierci, ale chyba jeszcze ma miejsce :) oj zrobiłaś mi ochotę na grejfruta :) :) zaraz idę po niego :P :P

Roma śliczny brzuszek :)

Darmag, ja zawsze miałam wystający pępek, bo miałam kiedyś przepuklinę pępkową od płakania :) i już mi taki został :) a teraz to mam wrażenie, że mi się ten pępek zaraz rozwiąże :D

Pala powiem Ci, że mnie brzuch nie boli jak na okres, ale mam takie dziwne uczucie jak zawsze przed okresem :) żaden ból czy dyskomfort, trwa to chwilkę i koniec. Znaczy już od kilku dni nie miałam :) ale wiesz ja mam jeszcze czas :S Śliczny pokoik :) ach ja też bym chciała malutkiej coś wymyślić, tylko nie wiem ile będziemy w tym mieszkaniu :dry: Najbardziej by mi pasowało coś do powieszenia :S

dziewczynki ja też się budzę po 3 :P

Dobrze, że u Fazy wszystko ok. Niech się maluszek za bardzo nie spieszy :P :P

Dobrnęłam do końca :P Życzę miłego czytania, bo trochę mi wyszło :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl