BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #829870 przez domi2907
Hej dziewczynki,

Jutro wrzuce zdjecie bo dzis juz jest ciemno i zle widac. Ide robic kolacje . Buziaki i dobranocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829881 przez Porto1987
Domi, to czekamy na jutrzejsze fotki :) Smacznego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829883 przez claudii09853
Witam:)

Dziewczyny brzuszki śliczne jak talala:)

A ja zjadłam frytki i do tego paluszki rybne oh ah eh takie dobre:D

Jutro łóżeczko do nas przyjeżdża:)miał być wczoraj ale nie było baldachimy i to dlatego jutro:) jak M przyjedzie z niemiec w piątek to w sobote go złoży:)

Moja mała to chyba tańczy w brzuszku tak wariuje że zaraz mi chyba przez pępek wyjdzie haha:D

Buziaki dla was:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829889 przez ulisia84
witam wieczorna porą

teraz już mam chwile dla siebie synuś już po kolacji wykąpany bajka przeczytana i grzecznie sobie ogląda bajkę jeszcze tylko mojego do pracy wyśle i mogę iść spać man nadzieje ze tej nocy się ju wyspie

Pala kącik dla maje śliczny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829912 przez marl3na
Hej.

Malinki były pyyyszne. Ale do tego zjadłam ciasto czekoladowe i koktajl malinowy :D Ach!
Małej dzisiaj kupiłam pajacyka, śpioszki + kaftanik, body + półśpiochy (znalazłam zdjęcie), 2 koszulki i jeszcze jedne śpioszki. Ale coś dla siebie też znalazłam - koszulę do karmienia :)

Pala fajny kącik. Zawsze uwielbiałam Kubusia :D Mój pokój jest strasznie nieustawny i nie uda mi się nawet takiego miejsca jak Ty zrobić.

Claudi frytki aaaaaaaaaa. Czyli mamy pomysł na jutrzejszą kolację :D

Znowu w moim brzuszku czkawka szaleje :) Pewnie od tego co zjadłam.

Miłego wieczoru.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829929 przez ete21
PALA kącik dla pociechy śliczny :)

dobrej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829949 przez moni91
Pala kącik sliczny:):)Dobrej nocy mamusie:):) Dobranoc:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829952 przez baska007 2
Hej:) Ja wieczorkiem dziś tylko na chwile, w ciągu dnia czasu nie było :P No ale z wymianą prawka i dowodu już pozałatwialiśmy, teraz tylko czekać żeby odebrać.

Sporo od wczoraj nadrukowałyście:P Zmęczona jestem i idę spać zaraz, tylko tak ogólnie z większego co pamiętam odpiszę:P

Porto myślę że dziewczyny mają racje i babci potrzeba czasu ;) A jak urodzi się malutka to na pewno babcia będzie chciała być na chrzcie i mieć kontakt z prawnusią :)

Co do pogody to u mnie też strasznie zimno :/ Mróz, wiatr i kupa śniegu :/ Wrr mam dosyc już tej zimy.

To super że u Kojki i Agness wszystko ok :) Biedna Agness sie należy w tym szpitalu :/

Co do auta to ja też już od jakiegoś czasu nie prowadzę przez rozkojarzenie :/ Wszędzie mnie mąż wozi :P A jak wyjedzie to spadnie to na teścia albo tate :P

Moni nie przejmuj się takimi tekstami, niektórzy ciążę przechodzą jakby jej nie było, ale to są raczej rzadkie przypadki.
Śliczny brzuszek :)

Ulisia to Twój synuś tak jak ja 7 stycznia ma urodzinki :)

Mój maluszek też strasznie ruchliwy :) No i nie raz bardzo widać jak cały brzuch podskakuje, wypycha się itp.

Co do kocyka ja jeszcze nie mam:/ Ale myśle o takim właśnie tłoczonym, oglądałam w sklepie i są milusie i ciepłe.

Roma śliczny brzuszek:)

Pala super kącik maluszka:) Pogoń ciotkę z materacem ;)

Super że u Fazy ok :)

Claudii narobiłaś smaka na frytki :P Ale dziś już za późno na takie rzeczy :/

Marlena śliczne rzeczy :)

Dobra chyba z większego ogarnęłam :) Jutro mam wizytę u lekarza... mam nadzieję że szyjka sie nie skraca i wszystko ok :)

Dobranoc ! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830007 przez moni91
Mamusie ja znowu wpadam w paranoje bo moja malutka nie kopie jutro musze powiedzieć o tym mojej gin :(:(:(czuje ze sie rusza ale te ruchy nie są takie energiczne jak powinny byc:(:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830010 przez marl3na
Moni moze jej ciasno i tak tylko Ci się wydaje. Będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830022 przez domi2907
Baska ostroznie z tym lataniem...lekarka kazala sie oszczdzac.

Moni, jestes juz na takim etapie ciazy ze mozesz czuc okolo 10 ruchow na dzien !!!! :ohmy:
Jesli czujesz ze sie rusza to jest ok. Nie ma juz miejsca na mocniejsze kopniaki...no bo jak :) albo zjedz cos slodkiego to sie pewnie zdenerwuje i przylozy :) pglowa do gory. Bedzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830037 przez moni91
Witam z rana mamusie mój już wygoniony z wyrka :) Podbrzusze mnie pobolewa ale daje rade :) malutka nadal masło sie rusza ale chyba wszystko dobrze skoro sie rusza . Ja mam juz stresa i dlatego panikuje bo za dużo sie nasłuchałam:(:( Ok mamusie do potem ja mam dzis wizytę na 15.30:):):) Dziekuje za wsparcie :-*:-*:-*:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830044 przez ete21
Część mamusie :-) MONI zobaczysz, ze na wizycie się dowiesz ze z małą ok, i że nie ma co panikować, że mniej się rusza, taka kolej dojrzałej ciąży, powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830060 przez darmag21
Witam mamusie i Wasze brzuie,o jak ladnie sie zrymowalo :)

Ale dzis zimno, nosy i uszy odpadaja, takie wiatrzystko ze hohoho...

Dobrze ze Faza odp, wazne ze u niech dobrze i pod kontrola.

Agnesss jeszcze troche, tez da rade.

Piszecie ze was boli brzuszek jak na okres, u mnie jeszcze cisza.

Domi,to czekamy na zdjecia pokoiku, napewno jest uroczy.

Ulisia i jak nocka ? bo u mnie dzis nie najlepiej, coraz czesciej wstaje na siusii przez to jestem wyrwana ze snu.

Marlena,ale ten komplecik jest slodziutki, juz widze te nasze dzieciaczki tak slodko ubrane, nic tylko wiosna i spacerowac.

Basia, to mialas dzien zabiegany, ale jak Domi pisze, oszczedzac sie mialas.

Moni zobaczysz ze na wizycie bedzie dobrze, malutka juz nie ma miejsca na fikolki, i tylko czujesz jak sie porusza a gwaltowne kopniaki to juz chyba za nami, po za tym nasze maluszki w brzuszkach spia 15-16 godz na dobe wiec sie wyciszaja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830063 przez roma4
Dzień Dobry :)

Witam mamuśki ja też mam dzisiaj wizytę i dobrze , bo jak sie naczytałam że u Moni mała się mało rusza to wpadłam w paranoje bo mój kopał w nocy a rano nie czuje i sie zaczęłam martwić mam nadzieję że to przejdzie zanim dojdę do lekarza bo zgłupieje

Moni ja cię rozumiem jakoś od rana też nie czuje specjalnie ruchów ty czułaś a ja jakoś no nie wiem może sobie wmawiam , powodzenia na wizycie

Baśka również dobrej wizyty

Claudi to jak przyjedzie łóżeczko to pewnie masz komplet , ja też mam do swojego baldachim , moje już dawno zapłacone ale przyjedzie w przyszłym tygodniu też się nie mogę doczekać

Marlena czyli zakupy uda , fajny zestaw kupiłaś :)

Darmag no zimno u mnie rano 14- i do tego straszny wiatr

Anita powodzenia na Twojej wizycie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl