BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #829243 przez ete21
Porto śliczny brzusio, znaczy królestwo Twojej Księżniczki :)
A z tym gratisem czy prezentem to brak słów...
Lecę oglądać jakis film, coś m zapodał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829251 przez pala813
Mamusie a ja dzisiaj mam dlugi wieczor przed soba, czekam na meza dopiero za jakies pol godziny bedzie z Warszawy wyjezdzal o i tylko sie martwie :(
A i wiecie co dziewczynki pojawila mi sie zgaga, matko co za okropne uczucie, jakby mi sie przelyk palil, pytalam meza bo pierwszy raz takie uczucie mialam i on mowi ze to wlasnie najprawdopodobniej zgaga, jutro ide do apteki po nospe i asmag (tez mam nadzieje, ze ostatni raz ten zestaw ciazowy kupuje) to wezme renne bo chyba to polecalyscie ze wolno w ciazy, jak sie myle to mnie poprawcie :)

MamaMikolaja forum ostatnio cos wlasnie szwankuje i niejedna z nas stracila swojego tasiemca :)
Porto prezent faktycznie porazka, a brzuszek super :)
Moni ja z przyjaciolka 40 min gadalam i chyba zle siedzialam bo tez znowu boli ale kolejna dawke lekow wzielam i czekam:)
Ete ja tez mysle, ze potem juz poleci bo male sa roznice miedzy nami :) tez mam wrazenie ze brzuszek opadl na dol, maz zreszta podziela moje zdanie wiec cos w tym musi byc :)

Mamusie zjadlabym loda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829262 przez Ani-ta
darmag tak już wypiłam sobie herbatkę z syropem, cytryny niestety nie mam w domu muszę się w nią jutro zaopatrzyć ;)
dobranoc mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829265 przez moni91
Oki mamusie śmigam sie ogrzać w wannie i sie kładę:):) buziaki mamusie Dobranoc:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829276 przez baska007 2
Porto śliczny zgrabny brzusio :)

Ale jestem zmęczona :/ kładę się niedługo, idę zjeść jeszcze fasolki po bretonsku, chociaż nie wiem czy to dobry pomysl na noc, ale mam taką ochotę ze musze :p

Najwyżej męża zagazuje w nocy :d

Dobranoc mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829278 przez domi2907
Porto brzusio sliczny. Zreszta wszytskie sa slodkie te ktore wrzucilyscie od wczoraj.

Na lekacji bylo fajnie. Dzis bylo troche teorii o trasporcie maluszkow w samochodzie. Wiec nauczyli nas jak przypinac i odpinac fotelik, czy potrzebuje bazy czy nie, ze maluszka trzeba umiescic tylem do kierunku jazdy do 18 miesiecy bo tak najbezpieczniej w razie wypadku. Nauczyla nas jakie sa typy fotelikow. A i ciekawostka my w ciazy powinnysmy jezdzic z wylaczona poduszka airbag.....nawet nie wiem czy u nas w aucie jest funkcja wylaczenia.....

Poza tym porozmawialismy o szpitalach i o tym co robic od 35 tygodnia, takze juz wszytsko wiem :):):)

Dobranocki mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829332 przez ete21
Dobrej nocy !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829335 przez Porto1987
Dziękuje moje drogie za miłe słowa odnośnie brzuszka. Też wydaje mi się nie duży :) Do Musteli mail poszedł, zobaczymy czy odpiszą coś :S

Baska ostro z tą fasolką na noc :S biedny mężuś :P :P kołdra będzie w górze jak nic :D :D :D

Domi tez bym sobie pochodziła na takie zajęcia, bo widzę, że te twoje są naprawdę wartościowe :)

Pala ja też jestem sama :dry: mąż ma służbę 24h i wróci dopiero rano :( :( i gadałam z księżniczką, czy tęskni za tatusiem i się wzruszyłam, że mam w brzuszku takiego szkraba, który niedługo będzie z nami i poza tatusiem nie będzie widział świata :) Także tego .... łączę się z Tobą w bólu samotności :kiss:

Powiem Wam, że u mnie strasznie wieje ... i przez to jest mi tak nieprzyjemnie samej w mieszkaniu :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


To zmieniają szybko temat: Darmag z tego co pamiętam, to kupowałaś kocyk BoboBaby :unsure: i to taki w pudełku kartonowym, tak :unsure: bo mnie kusi taki kremowy i chciałam się Ciebie zapytać, czy jest gruby? jakie jest twoje wrażenie? No i ile dałaś, bo też nie wiem, czy na necie nie zamówić :unsure:

Jak ja dziś sama zasnę :( :( :(

A wszystkim, które już idą spać lub śpią życzę dobrej nocki na lewym boczku, bez wstawania na siku :P :P i z pięknymi snami o małych mieszkańcach naszych brzuszków :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #829340 przez pala813
Eh kiepsko sie czuje, brzuch mnie boli i troche mi niedobrze :( a jeszcze prince polo zjadlam nie wiem po co:( juz nawet lezenie mi zbrzydlo bo tu na kanapie jest niewygodnie a nie pojde spac bo chce zaczekac na meza, Porto to siedziemy dzisiaj razem same, wiesz moj maz co chwile powtarza, ze chcialby juz zeby mala byla z nami :) mysle, ze bedzie jego oczkiem w glowie :) a z drugiej strony mam wrazenie, ze on sie bardziej cieszy niz ja i ze nie powinno tak byc ale co mam zrobic, moze jak juz bedzie z nami to inaczej bede sie czula :)
Porto wspolczuje z powodu babci, moze musi sie oswoic z nowa sytuacja i potem powoli sytuacja bedzie wracala do normy, mam nadzieje, ze wlasnie tak bedzie. Trzymaj sie kochana :)

Mamusie spijcie spokojnie:)

O jest nowy opis suwaczka :) dokladnie tak jest jak pisza brzuch prawie caly czas przybiera rozne ksztalty i dziwacznie niekiedy wyglada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829350 przez moni91
Witam z rana mamusie mój juz wygoniony z wyrka mozna sie rozwalić :):):)hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829371 przez roma4
Też się witam :)
Faktycznie strasznie wieje i do tego u mnie pada śnieg, dobrze ,że zakupy sobie zrobiłam na 2 dni nie muszę wychodzić :)

Porto współczuje chorej babci może poprostu ma dość i wszystko ją przerosło wiesz tak bywa jak ludzie chorują wiem bo moja mama choruje od czasu jak nie mówi to dzwonimy do taty pytać co tam u nich ,a jej strasznie przykro ,że nie do niej

Pala malutka jak znam życie to będzie oczko tatusia przeważnie tak jest jak są dziewczynki ,a Twoje uczucia napewno będą nie martw się jak ją zobaczysz i przytulisz jak zobaczysz ,że ta mała istotka zalezy od Ciebie :)

Domi faktycznie nie powinna być poduszką włączona ale podejrzewam ,ze mało kto umie tą funkcję wyłączyć jeżeli wogóle się wie gdzie ona jest

Moni witam rankiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #829374 przez domi2907
Witam was.

Moni popieram..tez dalam kopniaka mojemu a teraz mam wyrko dla siebie...bo cos nam ciasno ostatnio :)

Porto, glowa do gory. Latwo powiedziec ale dla malutkiej nie martw sie strasznie. Babci moze sie jeszcze poprawi. Czasem to tylko etap. Ja mam tylko jedna babcie...od meza juz nie zyja. I u mojej babci dwa lata temu rozwinal sie alzhaimer...straszna choroba, ona nie do zniesienia.jak bylam daleko to ryczalam bo nic nie moglam zrobic, a jak pojechalam to ryczalam bo jej nie umialam ogladac w takim stanie. Glowa do gory. Mysl o ksiezniczce swojej kochanej

Ah, darmag wczoraj zapomnialam napisac ze wydaje mi sie ze maly ta sama pozycja miednicowa. Ja w prawe zebro zwykle dostaje z glowki :):):)

Roma, wlasnie nie ma u nas opcji wylaczenia....tzn jest ale trzeba do mechanika i kosztuje 200 euro odlaczenie...no coz...bede jezdzic wolno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #829376 przez darmag21
Witam z rana.

Ale brrrrryyy na dworze, jak ktos nie musi wychodzic to ma fajnie, ja jeszcze 2 dni szkoly Kacpra i ferie, nawet nie wiecie jak sie ciesze.

Pala, te dolegliwoscie przy koncowce ciazy to chyba juz tak musi byc, w koncu 9 miesiecy dla naszego organizmu i ciala to prawdziwy wyczyn.

Anita i jak tam dzis zdrowko? przeszlo czy nie bardzo ?

Baska, fasolka po bretonsku...no no no...pycha, jak ci nie zaszkodzi to jedz,bo przy karmieniu to bys malemu kolke zafundowala,wiec cieszmy sie przy tych ostatnich tygodniach jedzeniem, o ile kto moze i ma apetyt, ja sie teraz przezucilam na same salatki, z makronem czy jakies tam inne wynalazki.

Domi, naprwde fajne masz te lekcje, dziel sie nimi z nami jak tylko bedziesz uwazalaze warto sie czyms pochwalic co sie dowiedzialas. Nie martwsie nierubstwem i leniem,bo ja mam identycznie jak ty, pranie nawet jest juz w automacie, bo zapakuje wieczorem a rano wystarczy tylko guzik wcisnac i nie zapomniec o proszku a jak widac w moim przypadku to tez wyczyn.

Porto, sytuacja w jakiej babcia sie znalazla musi byc dla niej ciezka, jakby nie patrzec, kazda osoba by sie zalamala psychicznie po stracie nogi, trzeba babci dac czas, zeby zaczela sobie uswiadamiac ze tak tez da sie zyc no i przede wszytskim jak sobie radzic. Mysle ze babcia na chrzcinach chce byc tylko jeszcze jej swiadomosc tego nie wie, bo pewnie mysli ze bez nogi to tylko lezenie w lozku jej zostalo. Urodzi sie malutka to zobaczysz ze i babci dostanie wiekszego powera, ale jak mowie, potrzebuje czasu. Co do kocyka to ja mam ten tloczony i jeden cienki. Ten tloczony ma 110-80cm, i jak do gondolki to starczy taki, bo i tak sklada sie na 3 razy, jak pamietam tez byl wiekszy ale tez duzy do wozka wydawal mi sie zbyt duzy i dobrze zrobilam wybierajac ten mniejszy. Mysle ze jak na marzec to grubosc jest wystarczajaca, jest bardzo przyjemny i milutki no i jak pisalam do gondolki skladam jeszcze. Wkleje ci zdjecia jakie ja mam. Aaaa i placilam chyba 46-48 zl. W kazdym badz razie do 50zl... a za ten z tygryskiem 38zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #829378 przez darmag21
A ten z tygrysem cos nie chce sie dodac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #829381 przez Porto1987
Dzień dobry B)

Ja to zniecierpliwiona czekam na mojego mężula aż wróci z tej służby. Śniadanko mu zrobiłam, co prawda sama już zjadłam, ale jego porcja na niego czeka :)

Pala a jak Cię bolał brzuch? I jeszcze Prince Polo zjadłaś :P Ty łasuchu :P :P Ja raz usłyszałam od męża, że nie może się doczekać malutkiej, ale wiem, że on jak raz coś powie, to dopóki nie powie, że zdanie zmienił, to ta deklaracja jest aktualna ;) Pala nie sądzę, że on chce bardziej żeby Lenka była z Wami niż Ty. Nasze odczucia są inne, my inaczej wszystko przeżywamy, do tego już jesteśmy zmęczone i mamy burzę hormonów z mega huśtawkami humorów. Będziesz świetną mamą z resztą jak my wszystkie ;)

Roma a ja muszę dziś się wybrać do sklepu :dry: znowu jak wrócę to padnę ze zmęczenia, bo strasznie ciężko mi się chodzi, a chodniki nie odśnieżone, a pod śniegiem jest lód :dry:

Dziękuję Wam za słowa pocieszenia :kiss:

A i jak zobaczę Kojkę na fb, to zapytam co u niej słychać, bo coś dawno jej u nas nie było :dry: ciekawe też jak tam Agness i malutka się miewają :unsure:

edit:
Darmag, wiem, że babcia potrzebuje czasu. Tylko wiesz, mówiła wcześniej, że ona chce mieć protezę i normalnie chodzić. Teraz póki jest wszystko na świeżo, to jeszcze jeździ na wózku, ale sama sobie potrafi poradzić, żeby na niego siąść lub zejść. Ale mama mówiła, że zero jakiejś chęci współpracy, poddaje się po całości :( codziennie ktoś u niej jest i chce jej pomóc, ale ona staje okoniem i mówi, że ma dość :( Mam nadzieję, że z wiosną się jej poprawi :)
Co do kocyka, to właśnie taki chciałam :) tylko kremowy :) ale widzę, że na allegro wcale nie wychodzi tanio, może jeszcze zerknę w sklepach internetowych :)
Z Kojką rozmawiałam. Wszystko u nich ok. Męczy ją zgaga bardzo. Idzie jutro do lekarza i będzie wiedziała, co dalej z krążkiem :) oczywiście się o Was pytała :) :) ma problemy z forum, jak korzysta z telefonu i dlatego nie może nic napisać :dry:

Aaaaa mężul mój już do mnie jedzie :) kurcze niby służba się kończy o 7.30, ale te wszystkie formalności i w ogóle i dopiero teraz jedzie do nas :) a malutka czeka na tatę z kopniakami :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl