BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #861266 przez ete21
A my właśnie zaliczyliśmy 2 nocne karmienie, teraz, tylko zasnąć przy tym stekajacym bablu i będzie ok i byle do 7 albo 8 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861267 przez moni91
Hej kochane mamusie wybaczcie moja nie obecność ale spędzaliśmy wolny weekend z tatusiem:):) juz jest wszystko ok:) lenka wysyła słodkie całusy wszystkim my tez po godzinnym leżeniu przy cycu:):) wygoniłyśmy tatę do pracy i mamy całe wyrko dla siebie:):) młoda sie rozwaliła cała na wyrku:):) dawno tak nie spałyśmy:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861268 przez Loca
A ja od 3 się po łóżku walam :P spac nie mogę, mąż mnie obudzil bo cos go chyba jakies chorobsko lapie, juz prawie zasnelam i budzik o 4 50 zadzwonil.
Ja mam kolejny poranek z pobolewaniem podbrzusza i plecow czasem mam wrażenie że z każdym dniem te pobolewania sie nasilaja i łapią jakąś regularnosc... dzisiaj syn mojego brata ma urodziny, jutro moge rodzic, w srode tesc ma urodziny, w czwartek moja bratowa, w pt moja babcia wiec albo jutro albo po piątku.
Wy nie sypiacie bo dzieciaczki was budza, a ja nie spie dla zasady :) a pozniej dziwota ze w depreche sie łapie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861269 przez roma4
Dzień dobry no i nowy tydzień przed nami.....nie którymi 2w1 :)

Ja tez spać nie mogę i chyba coc w tym jest co pisze Loca " dla zasady" nic mi nie jest , a nie mogę spać albo nerwy , od rana pada więc juz smutniej. no nic ide na kolejne słuchanie serduszka i zobaczymy mówiłam lekarce ,ze ni chcę chodzić tydzień po bo mimo że to jeszcze w terminie to boję się o dziecko bo nie mam 20 lat, zobaczymy tyle ,ze nawet jak ona skieruje to szpital i tak ma swoje postępowanie wiec chyba wolę poczekać w domu

LOCA a to masz imprez rodzinnych , nie bedzie nudno :)

MONI fajnie ,że u Was wszystko gra i milo spędziliście weekend :)

ETE no myślę,że zasneliście po karmieniu

PIETRUSZKA masz rację co napisałaś o narodzinach, ale mimo wszystko wydaje mi sie ,że z dwojga jak mam wybierać to juz wolałabym mieć małego przy sobie mimo różnych problemów typu :karmienie, spanie itd niż czekać w nie cierpliwości i czytać jak wasze dzieciaczki rosna jaką zrobiły minkę , a nam 2w1 smutno, że nie możemy jeszcze tego zaznać, ale jak weszło to i musi wyjść i tym żyjemy tylko kwestia czasu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861272 przez domi2907
Witam i ja.

Dzis pobilam rekordy wstawania na siku... 7 razy..teraz juz nie spie bo dzis wczesnie musze do lekarza na wizyte..i juz nie ma co zasypiac..a tak jak roma i loca nie daje rady dla zasady.

Roma, ja sie z toba zgadzam calkowicie...te przenoszenia to niezawsze dobre ...czasem maluch jest mlodszy niz na to wskazuje miesiaczka i wtedy ok..ale jak nie wychodzi z innych powodow to rozne problemy z lozyskiem przeplywami itp...mam nadzieje ze ci lekarka cos poradzi. I tez mi smutno jak nasze jeszcze w brzuszku a tu niektore juz miesiac za soba :( tzn ciesze sie za was mamusie, ale melancholia mnie dopada i ryczec sie chce ze to tyle trwa,

Loca, ciekawe czy maly poslucha...

Moni, dobrze ze juz ok. Buziaki dla was,

Ete, byleby do 7 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861288 przez ete21
No niestety udało nam się usnąć po 6 na niecałą godzinę...eh więc przed 7 już była toaleta i jedzenie i coś mi się zdaje ze spania nie będzie już.
ROMA, DOMI czekam na relacje z wizyty!
LOCA dobrze widzę ze masz tylko 2 dni?
MONI super ze weekend się udał!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861315 przez Loca
Ete dobrze widzisz :) 2 dni, wiec w srode dolaczam do grona przenoszonych...

Ale powiem wam ze dzisiaj cholernie brzuch cos mnie boli, kurde maly sie ruszyl i mi w miednicy strzelilo cos...nie wiem co sie dzieje ale naczytalam sie o jakis rozchodzeniach sie spojen lonowych i mam nadzieje ze mnie to nie dotyczy.

Roma, ja bym na Twoim miejscu tez martwila, mnie w ogole zabawa w przenoszenie nie bawi.

Domi, Ty to przynajmnien wiesz ze w srode maluch bedzie z Toba :) wiec 2 dni :D stresujesz sie troszke?

A ja zaczynam sie bac tak jak Roma, wszystkie moje kolezanki co przenosily mialy zielone wody i byly komplikacje podczas porodu. Tak jak Domi pisze, mi niby ciaza ciagle na mlodsza wychodzila, ale na ostatnim usg juz malo wod mialam, a maluch dogonil wiek ciazowy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861353 przez ete21
Loca to może w końcu urodzisz, 2 dni to i dużo i mało i wszytsko moze się zdarzyć. Ja myślę, ze skoro mały siedzi w brzuszku to ma tam dobre warunki i niczego mu nie brakuje, ani wód ani jedzonka....
Miałam tego nie pisać, ale napisze: A nie mówiłam, ze z tymi przedwczesnymi porodami u osób zagrożonych to ściema....tak czułam od poczatku, ze tak będzie....eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861369 przez Loca
Ete, o wlasnie to! Trafilas w samo sedno! Ja wiedzialam ze jak znowu po 34 tyg zaczne brac luteine to maly bedzie siedzial. Mam tylko nadzieje ze moj dzidzius nie urodzi sie 26, ma szanse jutro albo dopiero po pt :)

Kasztanowa, a jak tam u Ciebie?

Moj maz sie smieje, ze ja porod moge przeoczyc :P bo ciagle mowie ze cos mnie tam boli, ale za slabo na porod i ze moge sie zdziwic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861397 przez moni91
Hej mamusie ja dziś na 14.15 idę na pierwsza wizytę do Gina po porodzie:) zobaczymy czy mam nadżerkę jeszcze bo ponoc po porodzie gina :) buziaki i dziś mam koniec połogu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861406 przez ete21
LOCA nie przeoczysz porodu, fakt, faktem mozesz nie zauważyć, ze chodzisz, np. z rozwarciem 4 cm, ale jak naprawdę się zacznie to będziesz wiedziała, że to ten moment.
MONI wierzysz w te historie? tak samo, że po ciąży ma sie bezbolesne miesiączki? Chociaż coś w tym może być, że nadżerka zniknie, bo w końcu, cała śluzówka macicy sie zmieniła...Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861532 przez annlu
Hej wszystkim ! ;)

Po pierwsze dziekuje za życzenia !!

MamaMikolaja
Oj mojemu malemu tez sie ulewa czasem. Albo jak mu sie nie odbije albo jak jest zbyt łapczywy i nie nadąża polykac :D
I moj tez budzi sie o 5 wyspany :)

Ete
Tez wlasnie zauwazylam ten kryzys u mam. Chyba wszystkie jestesmy zmęczone...
I tez słyszę teksty " trzeba bylo mnie obudzić " :)
Dobrze ze kikut w koncu odpadł. Mojemu juz po tygodniu odpadł :)

Pala
Ja ubieram malego w spiochu, koszulke. Na to grubsze spodnie i bluze. Przykrywam kocykiem i ma wtedy ciepłe rączki a nie jest spocony ;)

Loca
Ciagle sprzątasz ! Chyba masz za duzo energii :) daj jej troche ;) a co do pampersow to nie pomogę bo u nas w szpitalu były zapewnione...

Agness
Super ze sie odezwalas !! Mala jest śliczna i widze ze tez ma takie bujne włoski jak moj Dawcio :)
A moj maly akurat kocha kąpiel i placze jak wyjmuje go :)
I na 100% jest super mama !!!

Mamy z depresjami przedporodowymi : TRZYMAJCIE SIE JESZCZE TROSZECZKĘ !!
I te podpisuje sie pod tym ze po porodzie czeka mnóstwo wyzwań !!

Dziekuje tez Roma, Domi za rady !

A ja jednak dostalam kwiatki na imieniny od mojego ! ;)
I kupił duza pake pampersow dla malego i pare paczek chusteczek. I powiedział ze to on jest od utrZymania nas i mam mu mowic wprost bo on mi nie odmówi... :o i od razu dał mi pare groszy tak o.... Moze jakos sie unormuje...

A wiecie co
Ostatnio uslyszalam ze to ze sie przeziebilam to moja nieodpowiedzialność i jestem wyrodna matka bo zaraze malego :(
Jakbym zrobiła to specjalnie... Robilam wszystko aby sie nie przeziebic :(
A
Dzisiejsza noc byla cudna. Maly spal wtulony we mnie bardzo spokojnie :
I od razu zapomniałam o poprzednich nieprzespanych nocach :)

Jeny jak ja go Kocham !! ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861533 przez annlu
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861535 przez annlu
:)

Juz ponad miesiac !! :o
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861562 przez ete21
Annlu na pewno to nie Twoja wina, że sie przeziębiłaś! Prędzej czy później wszystkie mamy po porodzie dopadnie jakieś choróbsko, dlaczego? bo osłabienie zrobi swoje i wiele nie trzeba będzie zeby nabawić się jakies infekcji!
Super, że Twój facet w końcu co nie co zrozumiał. Mam nadzieję, ze z czasem Wam sie ułoży! Dawidek przeuroczy, a najbardziej zadziwiają mnie jego włoski zawerotna ilość:)

A Igi ma dziś jakieś problemy ze snem. Dzis wcina tylko z cyca mleczko i cos mi się zdaje, że to przez to nie moze usnąć na dłużej niż godzinkę. nawet jak zaśnie to potem znów się budzi i dziś mamy błedne koło. pieluszka- karmienie- drzemka-pieluszka-karmienie....eh
Pewnie tęskni za tata...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl