BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #862807 przez Ani-ta
Roma gratulacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862818 przez pietruszka
Oooo, Roma, ale super. Gratuluję

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862827 przez darmag21
Pala super ze z brzuszkiem u malej dobrze. Moj juz do pracy jedzie w niedziele, wam pewnie z jednym dzieckiem latwiej. Niby moj juz duzy ale widze ze jeszcze wymaga wiele.
Najgorzej bedzie zawozic rano do szkoly... no ale jakos dac rade musimy.
Ja dzis tez o Romie pomyslalam ze rodzi bo chyba dIs wcale jej na forum nie bylo.
Pala ja tez mysle o szczepionce skojazonej 6 w 1... dzis dostalam pelno informacji o tych wszystkich szczepieniach i mamy czas do zastanowienia do 23 kwietnia.

Moje dziecie spi wiec i ja sie klade zeby jak najdluzej spac.

Spokojnej nocy mamusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862829 przez moni91
Roma gratuluje :) ja musze moja niunie zmierzyć ja już mam połowe torby papierowej za małych ciuszków :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862834 przez ete21
ROMA to v najmilsza i informacja ! Super ze Marcelek się zdecydował na wyjście! Kawał chłopa z niego ! Dużo zdrówka dla Ciebie mamuś i synka! Gratulacje!

Pala jak cię martwi to chlustanie, to oczywiście idź do lekarza, ale nie ma na, to lekarstwa, możesz małej wprowadzić mleczko AR antyrefluksowe, bo domyślam się ze to po jedzeniu tak się dzieje.
Dziś Igi mi po jedzeniu tak chlusnal, ze dosłownie pływał w mleku, głowa, uszy, wszystko mokre, ubranie, łóżko, pościel, noskiem standardowo poszło, jak zwykle za, dużo się nachlapal i powietrza i jedzenia. Mam wrażenie ze je dopóki leci, nie na znaku stop, więc będzie miał teraz c szkolenie po trochę a z butli 40ml na raz !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862840 przez roma4
Dziękuję sory że wam nie odpisuje ale nie jestem taka obeznana w telefonie i mimo że jestem zmęczona nie mogę spać bóle miałam od rana ale mie myślałam że urodzę pó 8 byłam na porodówce a po 12 w wannie dostałam takich skurczy że ź rozwarcia 2cm zrobi5ó się 7 i bóle parte więc nię zdążylam z zńieczuleniem myślę że wszyscy śłyszeli jak rodźę tak krzyćzałam. Dobrej nócy a za mamy 2w( trzymam kćiuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862841 przez majeczka22
Loca jeszcze 5 chłopców zostało :) jutro Domi się rozpakuje i zostaje 4 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862862 przez marl3na
Roma gratuluję! W końcu się doczekalas.

Ja póki co nie mam kiedy Was nadrobić. Usiade może na kompa i wtedy się uda.

U nas wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862894 przez pietruszka
Roma, to się ładnie uwinelas :) a krzykami się nie przejmuj, z braku miejsc gdziekolwiek, lezalam na porodowce w sumie dobę i nieźle sie nasluchalam. Większość kobiet krzyczy.

My wczoraj byłyśmy u pediatry. Na szczęście powiedziała, że te krosty na buzce to nie skaza białkowa. Ale też.nie wiadomo co. Na razie mam stosować na to krochmal, żeby to wysuszyc.

Co do szczepień, to ja chyba wybiorę 5w1. A co z tych dodatkowych chcecie zaaplikowac maluchom?

Moja Zośka ładnie przybiera, teraz ma 3415. Ete, widziałam że twój Igi też fajna masę robi :blink:
To macie się dziewczyny z tym ulewaniem.

Darmag, powiem ci, że ogarniecie dwójki dzieci, to już jest mega wyczyn. Ja ledwo daję radę z jednym.

No, mamuski przyszłe, już niewiele was zostało. Trzymam kciuki za szybkie porody! A dziś Domi będzie tulic swojego maluszka :laugh:

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862896 przez ete21
O widzę ze nie tylko ja zaglądam na forum gdy karmię. PIETRUSZKA twoje szczęście też ładnie waży, nie długo będziemy miały super bicepsy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862897 przez Ani-ta
Mamusie 25 marca o godz 23.43 na swiat zdecydowal sie przyjsc Szymon 4020 g zywej wagi i 58 cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862898 przez pietruszka
No i mamy kolejnego maluszka!

Anita, gratuluję. Będziesz miała co nosić, 4 kilo to sporo :)

To się mamuski wzięły do roboty :blink:

Ete, zgadza się, podczas karmienia jest chwila, to wchodzę i nawet udaje mi się coś napisać. Mamy darmową siłownię dzięki maluchom, nie ma co :blink:

alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862899 przez Loca
Anita no to widze, ze maluch Romy zmobilizowal Twojego malucha :D gratulacje!

4 kg nooo to jest kawal chlopa :D

Ja dzisiaj nogi zaciskam, nie ma rodzenia oby mlody na zlosc mi nie zrobil :P

To co Baska zostalysmy same na polu walki jako ciezarne? Domi dzis ma cesarke a kasztanowa pewnie urodzila ;) a ja jak slon 2 lata w ciazy bede lazic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862902 przez Porto1987
Witamy się i my :)

Właśnie się cysiamy. Zdarza się, że za nim zacznę karmić, to koszula jest mokra. Ale Zuzi i tak nie starcza. Dziś o północy dojadła z butelki i obudziła się dopiero po 4.

Ete biorę te granulki homeopatyczne i dam znać co są warte.

Roma i Anita ogromne gratulacje dla Was! To się chłopaki zgadali na poród ;)

I nas był wczoraj ból brzuszka i krótka biegunka. Dziś wygląda, że jest ok, ale po czym Zuzię zlapalo to nie wiem :(

Loca już niedługo :kiss: trzymam kciuki.

Darmag super, że z Olim wszystko dobrze. Niech zdrowo rosną te nasze dzieciaczki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862905 przez pala813
Anita GRATULUJE!:)
Ciekawe jak Domi, mam nadzieje, ze da rade sie odezwac niedlugo:)

Loca mi tez sie wydaje, ze Kasztanowa urodzila:) Wiec na placu boju zostalas Ty i Baska o ile dobrze pamietam:)

My witamy sie po okropnej nocy, mala po kapaniu ladnie spala 3 godz a potem cos jej sie przestawilo i od 23 do 2 nie spala, chyba ma zaparcie bo nie pierwszy raz jak ma problem z kupa zreszta pisalam wam juz o tym. Spalaby normalnie ale budza ja skurcze, kupilismy czopki i zobaczymy. Trzymajcie kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl