BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #861568 przez roma4
Ja po wizycie z serduszkiem ok , schudłam 1,5 kg jedyny miły aspekt, no i teraz w środę i w piątek wizyta a jak nie urodzę to w poniedziałek do szpitala i tyle czyli tak jak Anita...

Anula sliczne zdjęcia :)

moni powodzenia u ginekologa może nadżerki nie ma

Anita jak tam u ciebie sytuacja? postanowili juz cos w tym szpitalu?

Kasztanowa a jak u ciebie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861619 przez Ani-ta
Witam ze szpitalnego lozka 2w1.
Maly way juz 3700g rozwarcie mam na 2cm czyli od wizyty 11 marca zwiekszylo sie o 1 cm ale szyjka dluga. Na ktg skurcze dochodzily do 30% max. Decyzja jak nic sie nie ruszy do konca tyg to beda wywolywac czyli do piatku bede wiedla na patologi.

Roma mowisz ze idziesz w moje slady? Wspolczuje ale moze jeszcze cos sie ruszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861655 przez MamaMikołaja
witam Mamusie,

Dziewczyny 2 w 1 jesteście wystawione na niezłą próbę. Macie okazje poćwiczyć swoją cierpliwość, która na pewno się przyda jak będziecie miały dzieciaczki przy sobie.

U nas kolki coraz gorsze. od rana był darcie! suszarka trochę pomogła i uśpiła małego na 30 min. Jakaś masakra. Teraz zasnął wycieńczony. A do tego przełożyli nam wizyte u pediatry ze środy na piątek :angry:
jeśli chodzi o kolki to wszyscy dookoła doradzają, żeby kupić niemieckie kropelki na kolki-sab simplex- słyszałyście coś o tym specyfiku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861713 przez monis90
Ja ostatnio was podczytuje, patrze jak sie sytuacja rozwija u mam 2w1. Widziałam że niektóre z Was też nas (kwietniówki) podczytują :) U nas cisza jeszcze. ciekawe kiedy sie zacznie. Jako że już was podczytuje to odpowiem na post :)

Mama Mikołaja - ja słyszałam o tych kropelkach. ponoć są najlepsze. W aptece ich nie kupisz, a bynajmniej nie tych niemieckich. U mnie w miescie są w sklepach z art. niemieckimi. Moze uda ci sie trafić w takim sklepie. :)

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861736 przez baska007 2
Witam.
Dziś mnie wypuścili ze szpitala.. w końcu, ale nadal 2w1.
Ogólnie to po szpitalu nic nowego nie wiem.. Oni sami nie wiedzą co mi jest :/
Jestem wykończona, w nocy mało co spałam bo skurcze mnie męczyły i myślałam że coś się zaczyna.. ale mały tylko sprawdza mnie chyba bo skurcze mam coraz częściej po za tym nic.
Na ktg też sporo ich wyszlo. Lekarz stwierdził gotowość do porodu cokolwiek to oznacza bo jakos nie czuje się gotowa i nic się nie dzieje, rozwarcia nie ma.
Od jutra zaczynam sprzatać i szorować i łóżeczko ubiorę w końcu. Może coś się ruszy, a jak nie to tak czy siak muszę to zrobić a teraz to juz nie wiem ile mam czasu. Nie znamy dnia ani godziny już teraz mamusie 2w1.. przeraża mnie to trochę.
W czwartek mam się stawić na ktg i zaś w poniedziałek czyli w dzień mojego terminu.. a jak nadal nic się nie będzie działo to z tego co wiem to ok 8 dni po terminie dopiero wywołują jak nic się nie dzieje. A ja tylko wyglądam jak balon, cała jestem obolała i aż twarda tak napuchnięta, ale widocznie to jest nic..

Wybaczcie że tak smutam zamiast nadrobic Was ale kompletnie nie mam weny dziś, jestem zła i przerażona tym wszystkim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861743 przez Ani-ta
MM slyszalam o tych kroplach podobno pomagaja i mozna je kupic w internecie.

Baska szkoda ze jednak nic ci w tym szpitalu nie pomogli na ta opuclizne.

A ja patrze na moj suwaczek ktory rowniez sie zastanawia co trzyma malucha w brzuszku.
Jakie nudy w tym szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861754 przez ete21
MM ja słyszałam o tych kroplach, ba nawet je mam, a stosowała je moja siostra. Nie potrzebujesz ich ponieważ jest w polsce ich odpowiednik pt BOBOTIC skład taki sam jak tych niemieckich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861769 przez Loca
Anita, ja pewnie też pójdę w Twoje ślady ;) muszę w końcu zadzwonić do przychodni i umówić się z moją lekarka, nie ukrywam liczyłam jednak, że mnie ruszy a tu nic.

Baśka, ja Cię doskonale rozumiem! mnie normalnie trzęsie jak słyszę "wszystko przyjdzie w swoim czasie" albo standardowe pytanie "Urodziłaś?", ja też już zmęczona skurczami jestem, dzisiaj mnie do kibielka dwa razy pogoniło, niby jakieś skurcze są, ale nic się nie dzieje... oszaleć można.

Wiecie co, chyba przydałby się jakiś spis tych leków na koli, odparzenia itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861774 przez ete21
Baśka dobrze, ze wyszłas ze szpitala, tylko szkoda, ze nadal nic mądrego Coi nie powiedzieli!
Anita 3700 jej to maleństwo 4 przekrocy jak tak dalej pójdzie....
Loca dobry pomysł z ta listą.

Ja polecam: KOLKI - Sab-simplex (bobotic forte), problemy słodkich dupci: Bepanthen, Linomag

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861782 przez moni91
Hej mamusie ja po wizycie tam na dole u mnie jest wszystko pięknie nadżerka jest i mam mały stan zapalny . Troche bolało i pani doktor powiedziala ze celibat jeszcze przez dwa tygodnie żeby nie bolało:):) i dostałam nazwę żelu do współżycia taki który zabija plemniki:) :):):) buziaki :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861788 przez ete21
MONI no to kolejne potwierdzenie, ze ciąża leczy ze wszystkich problemów, to sciema... stan zapalny minie, to pewnie norma....
Zel, który zabija plemniki, hym chyba bałabym sie go stosować, w sensie, ze mało albo wcale nieskuteczny. Rozumiem, ze to w ramach antykoncepcji. A cos jeszcze Ci innego zaproponowała lekarka ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861815 przez annlu
Hej !! ;)

Mamusie 2w1 : kurcze faktycznie sie dlugo meczycie, ale trzymajcie sie ! Jeszcze troszke. W koncu nadejdzie Wasz dlugo wyczekiwany dzien :)

Baska
Kurcze, szkoda ze ci nie pomogli :/

Ja na pupcie mam taki sposob : kiedy go przebieram to smaruje kremem przeciw odparzeniom NIVEA i potem reszte cialka oliwka - pachwiny itp i jego pupcia jest prze cudna :D

Moni
Żel ? Mi np polozna jak do malego przyszla wspominała o zastrzyku na 3 miesiace dla kobiet karmiących piersią ANTYKONCEPCYJNY :O. Co oni nie wymyśla...

A słuchajcie !! Musze sie pochwalić !
Dzisiaj bylam na francuski i od razu zrobilam sobie bilans który musze miec jako ostatnia klasa szkoly i..Uwaga !
Zaczynałam ciążę z waga 62 kg a skończyłam na 70,200 kg... A teraz mam 60 !!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861819 przez Ani-ta
Loca daj mi troche tych skurczy moze by mi wowczas zechcieli wywolac a tak leze.
Juz jestem po kolacji ale nie czuje sie najedzona.

Ete no mam nadzieje ze do 4kg niezdazy dobic. Podobno leze na lozku na ktorym kobitki szybko rodza.

Anlu tylko pozazdroscic tak szybkiej utraty wagi. A figura tez juz wrocila do normy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861823 przez pala813
MamaMikolaja ja tak jak pisalam stosuje espumisan i delicol i nie ma sladu po kolkach:) kupilam tez bobotic jak espumisan nam sie skonczyl niby tez z semotikonem nawet mocniejsze ale o dziwo nie pomogly i musielismy znowu kupic espumisan bo pojawilo sie prezenie. Mysle, ze mozesz sprobowac i wtedy zobaczysz czy akurat na Twojego synka dzialaja:)
Anita oby cos sie rozkrecilo:) swoja droga dlugo czekaja przeciez to juz tydzien po terminie.
Baska wlasnie myslalam o Tobie, bylam pewna, ze juz urodzilas:p wspolczuje dolegliwosci...
Loca faktycznie moze sie okazac, ze przenosisz:) nie dziwie sie, ze masz dosc pytan, ze wszystkie macie ich dosc.
Moni ja sie zgadzam z Ete, ze balabym sie takiego zelu:p u mnie tylko anty wchodza w gre tak jak przed ciaza, ewentualnie moze jakies zastrzyki, nie wiem zobacze co mi gin powie :) ide do niej w poniedzialek za tydzien, w piatek tez koncze polog ale on mi sie duzo szybciej skonczyl w sumie:) swoja droga dobrze, ze ja nie musialam tyle czekac z powrotem do zblizen:)
Annlu super, ze tak kg leca w dol ja tez mam w planie miec mniej niz przed ciaza:) krem z nivea polecam :) reszte smaruje na dzien kremem z ziajki a po kapieli oliwka wlasnie:)

Loca, Annlu dziekuje za opowiedz na moje pytanie, staram sie lzej ja ubierac:)

Dzisiaj patrzylam za mata edukacyjna i karuzela o ktorej wspominalam bo moj dzidek juz patrzy dookola i trzeba ja czyms zainteresowac:) Teraz siedzi sobie w hustawce ale bardzo ladnie dzisiaj spala w dzien i w nocy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861831 przez moni91
Nio ja tez nie wieże w ten żel:) muj nie chce zebym brała jakieś pigułki wiec zostaje nam gumka . Zapalenie jest normalne przy nadżerce:) nio niestety pala my musimy aż nam szwy sie rozpuszcza tam w środku :) nio i w środe na 17.15 mam dentystę:)juz sie boje:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl