BezpiecznaCiaza112023

Pierwsze ruchy

12 lata 11 miesiąc temu #102767 przez Patka22o2
Czesc Dziewczyny,
u mnie w koncu koniec z mdlosciami juz nie biore lekow od dwoch tygodni i jem jak szalona, teraz ale mam znowu nowy problem ktory sie pojawil, jem bardzooooo duzo SLODKIEGO i normalnie nie moge przestac ich jesc,codziennie sobie obiecuje ze nie bede ich jadla a konczy sie znowu wlasnie tym ze jem bez konca, ale od jutra postaram sie ich nie jesc bo wiem ze to dla malego jest nie dobrze.
Wogule drugi moj problem jest ze skonczyly mi sie tabletki witaminowe dla ciezarnych z problemow financowych nie moge narazie kupic nowych, myslicie ze to malemu zaszkodzi jezeli narazie nie bede ich brala????
Oczewiscie bede sie starac jakos nadrobic to jedzeniem warzych i owocow ale wiem ze nie dam rady codzienn ich jesc.
nie wiem co robic. i sie martwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #103446 przez aska27
Patka22o2 co do słodkości to mam podobny "problem" hihi na początku ciąży nie miałam absolunie apetytu na słodycze a teraz musze codziennie :woohoo:

Witaminkami się nie martw.. pytałam jakiś czas temu jakie witaminy dziewczyny biorą..i wiekszość napisała,ze w ogóle nie bierze, tak wiec spokojnie!!! :)

a jak maluszek, rozrabia?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #103599 przez Patka22o2
tak rozrabia daje czadu codzienie oprocz dzisaj, dzisaj byl spokojny ale pewnie jak sie poloze zacznie imprezowac, ja jednak co do witamin to jednak musze brac bo czuje sie znowu gorzej i wiem ze mam brak witamin. ale jutro juz bede miala je.
a co do slodkiego dzisaj juz jadlam miej jutro juz wogule hehe, ale slyszalam ze na chlopca je sie slodkie.

pozdrawiam papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #103603 przez sylka
Søodkie na dziewczynké, ostre na chøopca. U mnie sie sprawdzilo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #104155 przez aska27
hmm, a ja mam w brzuszku synka i jem dużo słodkiego :) ciągnie mnie bardzo, dodam,ze ostre też no i oczywiście kwaśne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #105721 przez Patka22o2
Nom i Dziewczyny jest ostatni Trymestr.

Ten czas tak szybko zlecial i tak naprawde dopiero teraz odzylam i czuje sie super, juz za trzy miesiace bede rodzic, i nie moge sie doczekac malego aniolka.

A co do slodkiego slyszalam ze slodkie sie je na chlopca a slone na dziewczynke, nom ja bede miala synka i jadam tez wiele slodkiego.

ale moze u niektorych jednak jest innaczej.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #105724 przez angellika1
Ja też będę miała synka a na słodkie jakoś specjalnie nie mam ochoty (tzn bardziej niż zwykle)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #105731 przez beti
U nas też będzie synek a na słodkie mam ochotę dopiero od kilku dni :-)) Za to po słodkim maluch aż skacze w brzuszku :-D
U mnie pierwsze ruchy poczułam w 16 tyg, chociaż były bardzo żadkie i przypadkowe na zasadzie łaskotek, a dopiero od tygodnia są to prawdziwe kopniaki :-))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #106356 przez Patka22o2
powiem wam tylko dziewczyny ze od 20 tygodnia wam czas bedzie lecial szybciej ja juz jestem 26 tygodniu a dopiero co nie dawno sie dowiedzialam ze bedzie chlopiec a to byl tydzien 19,strasznie szybko czas leci ze normalnie szok dalej wto nie moge uwierzyc ze juz coras blizej porodu.
pierwzse ruchy poczulam w tygodniu 15-16 a teraz to tak daje czadu ze asz milo, moja polozna mi powiedziala ze jak dzecko duzo sie rusza to jest znak ze jest mu dobrze i ze jest zdrowy.
wiec cieszcie sie kazdym ruchem :)

Na slodkie mam straszne ochote i normalnie sie asz obzeram ale niestety trzeba sie ograniczyc bo nie jest to asz za dobrze jesc ich tyle.

pozdrawiam wszystkich i zycze milych tygodni ciazy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #107001 przez aska27
Patka22o2 oczywiście masz racje..ten czas mija szybko, czasami żałuję,ze tak szybko!!! Ale już niedługo będziemy mamusiami :blink:
Kopniaczki poczułam w 20tyg ciąży, teraz maluch kręci sięzazwyyczaj rano i wieczorem :)

a jak Twoje przygotowania? Wyprawka juz jest?
Ja dopiero mam pare ciuszków, większe zakupy planujemy w maju.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #301369 przez Kasiulka
Pierwsze ruchy poczułam (tak ,że byłam pewna ,że to one) pod koniec 17 tygodnia ciąży :) Te wcześniejsze były bardzo delikatne i w sumie nie byłam pewna czy to ruchy,czy burczenie w brzuchu :D

Mała jest bardzo ruchliwa i chyba silna po tacie bo kopie mnie niesłychanie :D Wczoraj na egzaminie prawie cały czas mnie kopała, aż się ciężko było skupić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #301602 przez misia88
Mnie maleństwo kopnęło mocno w 2 dzień Bożego Narodzenia, czyli w 20tc, wcześniej były tylko motylki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #301665 przez Kasiulka
Mnie pierwszy raz kopnęła tak mocno na nudnym wykładzie - sama już nie dawała rady widać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #468635 przez offca87
Kochane przyszłe Mamy - jestem tu nowa, czytam, preglądam i już mam pytanie: jestem w 21 tygodniu ciąży, tydzień temu miałam USG, mój synek rozwija się podobno prawidłowo, wszystko jest w porządku, ale ja praktycznie nie czuję ruchów...
Wiem, że to moja pierwsza ciąża itd., ale czytałam i slyszałam, że to jest taki moment, kiedy już się coś powinno czuć. Czasami czuję takie leciutenkie uderzenie, czy takie jakby bulgotanie. Słyszałam, że pierwsze ruchy dziecka łatwo pomylić z ruchami jelitowymi itd. Co o tym myslicie? Bo nie chcę się stresować ... :)
[/color]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #468695 przez Mirella
No to ja pierwsze ruchy poczulam dużo później niż Ty, nie wykluczam że to był 24 tydzień, a jak mi ktoś powie że pisałam że później też się nie wyprę, dawno to bylo :) Leciutkie uderzenia czy bulgotanie to może być "to", na porządnego kopniaka trzeba troszkę dłużej poczekać :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl