BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 8 miesiąc temu #738808 przez Italia
Ewelkaa, ja podczas pierwszej wizyty miałam robione usg, wielkość poprawna, jest pęcherzyk, serce bije. Pani doktor powiedziała, że wszystko jest w porządku, nie mam żadnych krwawień lub podobnych złych objawów. Tylko mimo wszystko biję się z myślami, tym bardziej, że niedawno koleżanka poroniła:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #738884 przez kristi*
mam złą wiadomość, doktorka oczywiście świtna, od razu zrobiła USG i stwierdziła brak czynności serca maleństwa zmierzyła i powiedziała że zatrzymał się na 7,5tyg, dała mi skierowanie do szpitala mają sprawdzić jeszcze raz i jak potwierdzą maja przeprowadzić zabieg na poronienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #738919 przez tweety
kristi. masakra. mam nadzieje ze sie doktor pomylil. jesli nie to pamietaj ze jestesmy z toba!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739247 przez kristi*
i leźe w szpitalu. potwierdzili usg i dali mi tabletki na wywołanie poronienia. po 3h zaczęłam krwawić. jestem okropnie spragniona a nie wolno pić dopiero po usg rano.
ogólnie się jakoś trzymam dopóki ktoś niewspomni odrazu mam szklane oczy.
i niechce odrazu wracać do pracy, podobno są jakieś zwolnienia z powodu poronień.
bo jak tam wróce od razu to się chyba rozkleje całkiem od zadawanych pytań.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739255 przez Asia K
Kristi - o nie! Tak mi przykro :kiss:
Trzymaj sie kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739263 przez Ewelkaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739313 przez Italia
Kristi, bardzo mi przykro :( Trzymaj się. Jeśli chodzi o zwolnienie to wydaje mi się, że nie powinno być problemu, powiedz im, że chcesz się podnieść po wszystkim i nie jesteś w stanie od razu wrócić do pracy, powinni Ci wystawić. Tym bardziej, że jesteś w szpitalu, na pobyt w nim muszą(chyba że to było kilka godzin).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739444 przez kristi*
dzięki dziewczyny za wsparcie. Nieudało się i znów dostałam tabletki i wieczorem kolejna porcja.

mam nadzieje ze tym razem się uda, bo chce juz do domu.
a za 3tyg ślub, musze dojsc do siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739451 przez tweety
kristi, nie mam slow zeby ci pomóc. tak mialo byc najwyraźniej. .. napewno niedługo uda sie wam znowu i zakomunikujesz nam radosne wieści. pocieszeniem moze byc dla ciebie moja siotara ktora tez przez tp przeszła a teraz jest w ciazy w 6 miesiacu. pozbieraj sie do slubu bo to najwazniejszy dzien w twoim zyciu (dopóki nie urodzisz maleństwa). jestesmy z toba, trzymaj sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739517 przez Renata Anna
Kristi bardzo Ci współczuję. Wiem co czujesz, bo sama przechodziłam przez to 2 razy. Najgorsza trauma mojego życia. Ale mimo, że 2 razy mi się nie udało, to teraz mam cudowną córcię i kolejną fasolkę w brzuszku. Tobie też tego życzę. Jesteśmy z Tobą. Trzymaj się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739525 przez kristi*
chyba udało mi się poronić, jak tak to najdalej jutro będe w domu
czekam na wyniki badań potem kontrolne usg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739565 przez Dave
Kristi - Kochana przytulam mocno. Przeszłam to samo. Mnie po podaniu tabletki do 2 godzin wzięło, zaczęłam krwawić praktycznie czarnymi skrzepami i skurcze dość mocne miałam. Ale jak tylko zwolnił się anestezjolog, dali mi narkozę, wyczyścili i po kilku godzinach szłam do domu. Potem kontrolna wizyta u gina. Miesiąc po zabiegu biło już we mnie małe serduszko, które aktualnie nie chce spać i buja się w bujaku.

Ból będzie Ci jeszcze towarzyszył. Przyjdą kryzysy, ja miałam 3 dni po i 2 tygodnie. Ale będzie dobrze.

A l4 gin Ci powinien dać spokojnie. Mi mój oferował tak jak długo chcę. Ale ja na następny dzień już się w pracy stawiłam. Jakoś tak wolałam.

Buziaki Kochana. Już niedługo będziesz się radować i cieszyć kolejną ciążą. Chociaż o tym małym Aniołku nie zapomnisz nigdy...



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739569 przez megi23
bry widze ze juz watek kwietniowek jest a wiec mam termin na 21 kwietnia i to moje 2 baby yyy nie wiem co jeszcze napisac :)aaa i konczy mi sie wychowawczy na synka i ide na L4 znowu w pracy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #739657 przez kristi*
ja będe powoli dochodzić do siebie, a wam dziewczyny źyczę szybkich, łatwych i bezbolesnych porodów,
Muszę się pozbierać bo w grudniu urodzi się mój siostrzeniec
pozdrawiam was wszystkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740008 przez Asia K
Megi - witaj :)

Kristi - trzymaj się dzielnie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl