BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #869013 przez Anulka
Właśnie wyszła ode mnie moja położna. Słuchała maluszka, i słychać go było dopiero w okolicy spojenia. Powiedziała, że jest już bardzo nisko i w każdej chwili mogę zacząć rodzić. A ja ŻADNYCH oznak zbliżającego się porodu nie ma :P . Powiedziałam, że wolałabym zaczekać do następnego czwartku, gdy rodzice przyjadą i mąż nie będzie musiał zrywać się z pracy na kilka dni aby z Juliankiem być. Powiedziała, że może dam rade dociągnąć, ale nie obiecuje :laugh: .

Renatko jednak poszło dobrze :). Bardzo się cieszę, że nie musiałaś mieć kroplówki i że Twój czarny scenariusz się nie sprawdził :).

Tolad
ja też jak czytam kolejny opis porodu naszych mamusiek, czuję, ścisk w gardle i łzy napływają mi do oczu :laugh: . No taaaaka wrażliwa się zrobiłam że strach :lol: . Hormony, ahhh hormony :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869020 przez tolad662
Biore bo nie mówiła mi gin że mam przestać, a pisałyscie że przestałyscie łykac takie leki żeby nie przenosi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869029 przez 100krootka
Mąż wraca z pracy, więc pewnie nie będę zaglądać już bo troszkę planów mamy :) Może powywołujemy synka hehe ;)
Z tym usg to zobaczymy czy kolosalnej kolejki nie będzie, może zrobimy "bedzie co ma być" - jak się uda bez długiego oczekiwania to poprosimy żeby na chwilę przytknęli głowicę, przyznam,że najbardziej mi zależy żeby zobaczyć jak z tą pępowiną, czy jest wokół szyi czy inaczej... Bo synio i tak ma zawsze rączki na buźce na badaniach :P
Jakby któraś rodziła to się meldować proszę :laugh: aaa wogóle dziś się Salonka nie odezwała, może ona już????
Miłego weekendu! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869033 przez [email protected]
Anulka wynik mam od wtorku. wizyta we wtorek. jutro polece do rodzinnego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869058 przez Margolec
Tolad z tą kasą z ZUS to różnie niestety bywa. Moja bratowa czekała na swoją aż trzy miesiące, co prawda przysłali z wyrównaniem i było sporo kasy na raz, ale do tego czasu musieli się mocno ograniczać. A przy małym dziecku kasa jest non stop potrzebna i to się nigdy nie kończy.

Ja mam jutro wizytę u gina i powiem Wam szczerze, że nie spodziewam się cudów. Ja to mam takie szczęście...najpierw wielka akcja powstrzymać poród, a potem się okaże, że jeszcze w maju będę ciężarówką pełną gębą.
Byłam dziś na mega spacerze z synem - myślałam, że mi nogi z tyłka wyjdą. I nie sądzę żeby miało to jakikolwiek wpływ na przyspieszenie...te nasze dzieciaki to jednak charakterne są.

A ja też łykam aspargin, spasmoline bo mnie z nimi wypisali ze szpitala i jeszcze medagrin żeby moja mała nabierała ciała - bo mam hipotrofie wewnątrzmaciczną - brzuszek ma o dwa tygodnie za mały w stosunku do reszty ciała. Mam nadziej, że mi poodstawia te świństwa bo już patrzeć nie mogę na nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869114 przez Asia K
Alez jestem dzisiaj zmeczona :(
Nic mi sie nie chce - przecytałam was ale nie wiem co komu chciałam :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869122 przez [email protected]
Anulka dzwoniłam do gina. Uspokoił mnie. Nie mam złego wyniku. Ufff
Ale dzięki, że wskazałaś mi co powinna zrobić :)
Mi też się nic nie chce robić. Mam trudności z chodzeniem i staniem. Kręgosłup odmawia mi posłuszeństwa.
Mały tak się niemiłosiernie rozpycha, że będę miała na pewno rozstępy nawet powyżej pępka.
W 22 tc siedział sobie, w 32 tc ułożony był główką w dół. A teraz leży sobie poprzecznie. Jestem tego pewna, bo czkawkę ma w prawej strony brzucha, a z lewej wypina pupkę. Skóra na brzuchu mi pęknie.
Dziewczyny, czy on może pozostać w tej pozycji do porodu? I co wtedy będzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869124 przez Anulka
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

Anulka dzwoniłam do gina. Uspokoił mnie. Nie mam złego wyniku. Ufff
Ale dzięki, że wskazałaś mi co powinna zrobić :)
Mi też się nic nie chce robić. Mam trudności z chodzeniem i staniem. Kręgosłup odmawia mi posłuszeństwa.
Mały tak się niemiłosiernie rozpycha, że będę miała na pewno rozstępy nawet powyżej pępka.
W 22 tc siedział sobie, w 32 tc ułożony był główką w dół. A teraz leży sobie poprzecznie. Jestem tego pewna, bo czkawkę ma w prawej strony brzucha, a z lewej wypina pupkę. Skóra na brzuchu mi pęknie.
Dziewczyny, czy on może pozostać w tej pozycji do porodu? I co wtedy będzie?

Tak mi się wydaje , że jeśli ułożenie poprzeczne to CC .
Zaczekamy co Igamon powie, ona jest ekspertem :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #869125 przez Anulka
A Salonka na BANK, już w szpitalu lub nawet już urodziła. Ma któraś do niej kontakt??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869133 przez igamon
Malec, Anulka ma racje, przy poprzecznym z marszu cc. Kiedy masz wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #869137 przez tolad662
malec mi gin mówiła, że położenie poprzeczne jest spotykane ZAZWYCZAJ tylko w przypadkach wady macicy. Zdrowa ciąża, zdrowo rozwijająca się ma nikłe szanse na takie ułożenie. Wiem bo sama myslałam, że mój tak leży. A czkawka bym sie nie sugerowala bo jak od zawsze czuje ją nisko w kroczu a on główke ma cały czas pod żebrami.
Tak czy inaczej poprzeczne to tylko cc.

Ja wróciłam i oczywiście zapomniałam o ten aspargin zapytać ;/. Rozwarcie na dwa luźne palce... nie wiem zbytnio co o tym myśleć bo skurczy nie czuje. Zanim wyjeła pesar powiedziała że skoro skurczy nie mam jako takich to szybko nie urodzę ale jak już wyjela pesar zaczeła się śmiać i stwierdziła że bardzo dobrze że go miałam no i teraz to już w każdej chwili może się zacząc.
Igamon co myślisz?

Też obstawiam, Salonka że urodziła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869144 przez Margolec
Tolad, ja w pierwszej ciąży z 2cm rozwarciem chodziłam przez miesiąc i luz, ale nie wiadomo - w sumie jesteś w terminie więc w każdej chwili może się zacząć. Ale jak się zacznie, to dajesz skierowanie na cc i masz maluszka szybciej :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869147 przez mila
też myśle ze salonka już po?

a ja tez czuje czkawkę po prawej stronie a mały jest ułożony prawidłowo do porodu,zanim poszłam do lekarza to myślałąm ze tez poprzecznie bo pod żebrami czuje wypinanie ale gin powiedziła ze jest prawidłowo ułożony to git


Gabi uwielbiam twój optymizm :lol: :lol: jak czytam twoje posty gęba mi się cieszy :lol: :lol: no i ja tez mam +20 i tez mówią ze dobrze wyglądam ale im nie wierze ściema żeby mi przykro nie było...pewnie :lol:


a brzuch mi się obniżył he he...ale jeszcze troszkę i cieżarówka się rozładuje... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869148 przez Margolec
Ależ bym się napiła zimnego, słodkiego reddsika jabłkowego...albo sommersbeer albo inne zimne piwko...ale mnie wzięło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869155 przez [email protected]
Tolad to rzeczywiście mogę się mylić. Ale mam tak kanciasty brzuch (kwadratowy), nie wystający do przodu. Dlatego mam takie przypuszczenia. We wtorek mam wizytę to zobaczymy.
Salonka pewnie już po :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl