BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #747057 przez Mmusia
:) Teraz pozamiatane, muszę sobie poradzić ;) ciekawe kiedy minie przerażenie :( A Na razie nie umiem się doczekać wity u Lekarza, który potwierdzi ciążę bo wizyta jest dopiero 1 października.

Tobiasz i Tymoteusz Nasze Największe SKARBY



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747074 przez anuskka
agnieszka_23 napisał:

ja sobie sama współczuje ;( no, ale muszę czekać i tyle..

dopadły mnie jakieś wieczorne mdłości.. gdzieś kiedyś wyczytałam, że jak kobietę mdli wieczorem to będzie miała syna, a jak rano to córcie ;)


Przepraszam ze sie wtrace-nie wierz w to-mam 2 corki i syna i za kazdym razem mialam mdlosci po poludniu.

A tak w ogole to gratuluje wszystkim dziewczynom-ja tez rodzilam w maju super miesiac:))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747089 przez agnieszka_23
dziewczyny ja nie wierzę w takie zabobony, tylko tak napisałam ;) sama się śmieję z takich teorii !!

witam nową mamusię :) na pewno dasz radę, w końcu dwójka maluszków to podwójna radość ;) pewnie początek łatwy nie będzie, ale wszystko się ułoży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747122 przez tweety
mmusia, ha mam szkraba 4 miesiecznego i przerazenie minelo, wiec tobie tez minie. powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747253 przez usia
Trochę się załamałam :( Byłam na zakupach, od rana bolał mnie brzuch jakbym miała dostać okres, wróciłam do domu poszłam do łazienki a tu brązowa plamka na majtusiach. Strasznie się boję co się dzieje a mój doktor jest na szkoleniu wraca w poniedziałek nie odbiera telefonów. Do drugiej doktorki umówiona jestem na listopada takie ma terminy, myślałam żeby iść jutro do niej i poprosić może mnie przyjmie. Czy któraś z was tak miała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747257 przez Paradise1982
Hej Usia, ja na Twoim miejscu poszlabym jak najszybciej do lekarza. Moze to byc nic takiego, a moze byc to cos powaznego. Ale nie nakrecaj sie, dopoki Ci lekarz nie powie - idz jak najszybciej sie da. Zazwyczaj brazowa krew to stara krew, czyli nic groznego, ale ja tez to mialam ostatnim razem. Naprawde kochana, idz do lekarza. Duzo tej krwi? Czy malutko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747282 przez Aguśka88
witam!

Mmusia witaj wśród nas :)

Usia Wydaje mi się że wszystko w porządku, czytałam że często na początku ciaży występuje krwawienie jako pseudomiesiaczka, moze ona nawet wystąpić przez 2 -3 miesiace i jest to zupełnie normalne, ale oczywiście dla swietego spokoju, tak jak mówi Paradise skonsultuj się z lekarzem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747437 przez usia
Ta krew była tylko dzisiaj raz jak wróciłam z zakupów i bardzo mało ale martwię się bo tamtym razem też tak miałam. Jutro idę do doktora a jak mnie nie przyjmie to na IP. Jak myślicie na początku 6 tygodnia będzie juz cos wdać chodzi o zarodek i serduszko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747453 przez Paradise1982
Co znaczy tamtym razem te miałas?

Według mnie powinno być widać.

Trzymam kciuki - wszystko bedzie dobrze kochana x

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747473 przez usia
tamtym razem tzn jak wczesnij byłam w ciąży na początku 4 tygodnia tak miałam co się później okazało że mam pusty pęcherzyk i musiałam mieć zabieg. Lekarz wtedy nic mi nie powiedzial tylko ze widzi pęcherzyk i ze mam się zgłosić na następna wizytę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747585 przez Paradise1982
Usia - trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo. I totalnie rozumiem Twój strach.
Daj nam znać, jak juz coś będziesz wiedzieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747618 przez usia
Wstałam i kiepsko się czuje kręci mi się w głowie nie mogłam wcisnąć śniadania a na dodatek trochę mnie grypa zaczyna brać. Wizytę mam dopiero o 2 to wszyskiego się dowiem. Od wczoraj nie miałam plamienia. Dziś delikatnie mnie pobolewa brzuch tak jakbym za chwile miala dostac okresu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747628 przez usia
A jak wy się czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747694 przez Paradise1982
Usia - wszystko bedzie dobrze, musisz byc dobrej mysli.

Ja sie czuje ok, piersi bola jak bolaly, ale sobie kupilam nowy stanik i jest mi wygodniej.
Ale mam duza awersje do jedzenia od dwoch dni, i duzo rzeczy na sama mysl mnie mdli, tak jak palki z kurczaka, albo sushi, albo czekolada. Wystarczy, ze sobie pomysle i czuje sie conajmniej dziwnie. No i mam straszne gazy wieczorami :)

W glowie mi sie kreci od czasu do czasu, ale to raczej normalne. Moze brzuch Cie pobolewa, bo sie rozciaga? Ja czasami czuje a to uklucie, a to cos innego dziwnego.

Bede trzymac kciuki kochana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747822 przez moniaW
cześć dziewczyny wczoraj i dzisiaj wyszły mi dwie krechy na teście i z moich obliczeń wynika że też jestem majówką więc chciałabym do was dołączyć mogę? :) w ramach przesłuchania :) odpowiadam: to moje pierwsze dziecko, termin porodu wypada na 23 maja ale jeszcze nie byłam u lekarza więc nie wiem dokładnie,jestem na początku 6 tygodnia.ogólnie czuje się dobrze,piersi trochę mnie bolą i brzuch chwilami, zwłaszcza wieczorem.nie mam mdłości a wręcz przeciwnie ciągle burczy mi w brzuchu :lol: od dzisiaj zaczynam brać kwas foliowy,chyba tyle :)
aha wcześniej pisałam z dziewczynami w temacie o testach owulacyjnych to dzięki nim udało nam się za pierwszym razem bo wcześniej staraliśmy się 3 miesiące i nie trafialiśmy
ogólnie w tamtym topiku jest duży wysyp ciężarówek dzięki testom więc może wkrótce się tutaj pokaża :lol: bo też są majówkami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl