BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746554 przez Paradise1982
Haha a my się kochamy ile wlezie ;-) sorki za bezpośredniość.
Jeżeli z ciążą jest wszystko w porządku, to nie ma podstaw, żeby nie uprawiać seksu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746560 przez usia
Może się jeszcze ktoś w tej sprawie wypowie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746568 przez agnieszka_23
też tak słyszałam :)

ja niestety muszę czekać 9 tygodni, bo mój M jest w delegacji :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746569 przez tweety
:) seks to sama przyjemność wiec wychodzę z założenia że jak tylko wszystko jest ok to jak najbardziej. w koncu tym sprawiamy sobie przyjemnosc. w pierwszej ciazy z mężem kochalismy sie do 4 miesiaca, potem go zablokowalo i sie bal. szkoda bo ja mialam ciagle ochotę. teraz niestety mam zakaz bo odkleja sie kosmowka :( a moje libido po takiej przerwie w poprzedniej ciayzy i po porodzie ze moglabym non stop. no ale dla dzidzi wszystko.
takze dziewczyny bez stresu, jak ciaza przebiega bezproblemowo to kochajcie sie kiedy tylko macie och8te

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746604 przez Paradise1982
Zgadzam sie z przedmowczynia, szczegolnie, ze wtedy nasze narzady plciowe sa o wiele lepiej ukrwione i seks jest jeszcze przyjemniejszy :-D

Agnieszka - ja Ci wspolczuje, tyle czekania :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746605 przez agnieszka_23
ja sobie sama współczuje ;( no, ale muszę czekać i tyle..

dopadły mnie jakieś wieczorne mdłości.. gdzieś kiedyś wyczytałam, że jak kobietę mdli wieczorem to będzie miała syna, a jak rano to córcie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746616 przez Paradise1982
Hihihi, bajki ;-)

Mnie chwala bogu nie mdli, chociaz na mysl o niektorych potrawach czuje sie conajmniej dziwnie ;-), Jeszcze 15 minut i w koncu do domu. Szef mnie dzisiaj wkurzyl i nie jestem w najlepszym humorze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746690 przez Aguśka88
Dobry wieczór :)

O, widzę że zrobiło się tu dosyć gwarno, fajnie :) Coś się dzieje :)

Ja mam dziś niesamowitego lenia, zrobiłam obiad i byczę się na kanapie pod kocem.


Usia Witam nową majóweczkę, fajnie że jesteś z nami :)
Tym razem wszystko się uda ;)

Paradise Kurcze, czemu nie umówili cię na wizytę... Tylko powiedzieli że się skontaktują, bez sensu, mogła cię umówić juz na spotkanie, nawet za 2 tygodnie, ale byłabyś juz umówiona, a nie teraz będziesz czekała na telefon jak na zbawienie.

Com do seksu, to my się też kochamy, ale tak delikatniej, w wyższej ciaży seks jest nawet wskazany :) w poprzedniej ciązy miałam ogromną ochotę, ale mój mąż nistety miał blokadę,ale powiedział że już teraz inaczej do tego podejdzie, no zobaczymy , mam taką nadzieję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746716 przez Paradise1982
Jezuuuuu....!!!! Tak mnie szef dzisiaj wku....rzył w pracy, że to teraz jest naładowana. Kij mu w oko! Wrrr!!!

Aguśka - list mi wyślą. Ale w ciągu dwóch tygodni zobaczę się z położną. Wiem, to jest głupie.
My też delikatniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #746741 przez Aguśka88
Paradise: aha, aha, no to dobrze :) Bedziesz miala jeszcze wizyte wczesniej ode mnie :)
Wiesz ze przy kazdej wizycie bedziesz słuchała bicia serduszka swojego maleństwa?
nie ma usg, ale chociaż serduszka można posłuchać :) Tylko nie pamietam w którym tygodniu już słychać, ale dosyć wczesnie :)pamietam z wiktorią, ze na pierwszej wizycie nie było słychać, a na kolejnej już tak :) Tylko też nie pamietam w którym tygodniu miałam pierwszą wizytę.


Olej szefa, nie możesz się teraz denerwować!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746770 przez Paradise1982
No, juz ze mnie zeszło i go olałam. Myśle, ze jakby wiedział, ze jestem w ciąży, to by trochę inaczej gadał. Kij mu w oko.

Wow, poważnie? Będę mogła słuchać? A jak? Przez co?

Jak byłam w 6 tygodniu ostatnim razem, to serduszko juz biło, więc pewnie teraz tez juz jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746814 przez Aguśka88
paradisejeździ ci takim urządzeniem po brzuchu , kurcze nie pamietam jak sie nazywa.... chyba...detektor? jest połączone kabelkiem z takim głośniczkiem i słychać jak bije serduszko :)na każdej wizycie się to robi ;)

pozdrawiam wszystkich i życze miłego dnia, uciekam do pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746848 przez tweety
agnieszka_23 napisał:

ja sobie sama współczuje ;( no, ale muszę czekać i tyle..

dopadły mnie jakieś wieczorne mdłości.. gdzieś kiedyś wyczytałam, że jak kobietę mdli wieczorem to będzie miała syna, a jak rano to córcie ;)


mialam tylko poranne i urodzil sie synek. teraz to samo i mam nadzieje zd corcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #746975 przez Mmusia
Witam wszystkie Mamusie :)

Chciałam dołączyć do grona Majówkowych mam, jestem już mamą Wspaniałego Tobisia i wczoraj okazało się ( za pomocą Testu, dwie kreski), że najprawdopodobniej Nasze Słońce będzie miało rodzeństwo. Cieszymy się bardzo! choć ja jestem pełna obaw czy dam radę z dwójką tak małych dzieci. Bobas planowany ale jak się już okazało, że się pojawił to obleciał mnie strach, który powiem szczerze przysłania radość :/. Mam nadzieję, że jakoś się to poukłada :)

Tobiasz i Tymoteusz Nasze Największe SKARBY



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747028 przez Paradise1982
Mmusia - witamy Ciebie w naszych skromnych progach :) Na pewno sobie poradzisz kochana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl