BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #745153 przez Paradise1982
Witamy Tramama :)

Cieszymy sie, ze do nas dolaczylas - w "kupie" raźniej :)

Opowiesz o sobie , proszę? Czy to pierwsza ciąża no i jak się czujesz? :) Jakieś objawy?

Dziewczyny - jak ja sie objadłam. Zrobiłam schabowego na obiad i właśnie leżę na kanapie i trawię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745164 przez Aguśka88
Byliśmy z Wikuśką na "kulkach" dzisiaj, w domu już nie mam pomysłów co z nią robić a tam się przynajmniej wsyszalała.
Łukasz (mój mąż jak coś :D) właśnie ją kąpie, pora jej spania, jutro rano chwilę po 6:00 musi być ju zna nogach bo na 7:00 idzie do niani.


Paradise
:ja też będę się raczyć tym bezalkoholowym, też mi bardzo smakowało :)
i co, kupiłaś jakieś butki na zakupach?? :woohoo:
Gosia, bardzo miło mi się kojarzy, wszystkie gosie które znam to fajne dziewczyny ;)
ja jak się domyślasz mam na imię Agnieszka ;)



Tramama
: OOO jest nas więcej, wcale nie musisz wciskać sie cichutko, możesz nawet wpaść z hukiem :lol: Bardzo się cieszę że do nas dołączyłaś :) Paradise już zaczęła przesłuchanie, ja jeszcze się zapytam skąd jesteś? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745182 przez Paradise1982
My byliśmy dzisiaj w mieście na chwile. Poszłam do sklepu MotherCare, ale w końcu tylko pooglądałam sobie. Przy okazji spojrzałam na ceny wózków i łóżeczek i sie załamałam - jakie to wszystko drogie :-(

Jessica tez za chwile idzie spać, bo jutro czas do szkoły.

Tak a propos skąd wy wszystkie jesteście dziewczyny?
Ja przez 25 lat mieszkałam w Bydgoszczy, od 6 i pół roku mieszkam w Anglii, pierwsze 5 lat na północy, a teraz na południu nad kanałem La Manche.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745202 przez Aguśka88
oj drogie drogie... w mothercare szczególnie...
ja np. Łóżeczko i wózek będę chyba kupowała uzywany. Z Wiktorią kupiłam fajne łóżeczko w bardzo dobrym stanie i wózek też miała używany, też w sumie jak nowy, a cena o dużo niższa.

Ja mieszkałam na zachodzie Polski w Gorzowie Wlkp. a teaz w środkowej Anglii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745205 przez tramama
Oj głuptasek ze mnie, tak mało o sobie napisałam ;) Mam 24 lata i to moja pierwsza ciąża. :) Mieszkałam od urodzenia w Lublinie, teraz przeniosłam się za pracą do Bydgoszczy. Czuję się dobrze, od paru dni mam tylko niezbyt dokuczliwe mdłości. W przyszłym tygodniu robię podstawowe badania, a 3 października mam wizytę u ginekologa.

Szczęśliwa żona i wkrótce mama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745235 przez Paradise1982
O wow do Bydgoszczy :) moje ukochane miasto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745238 przez Paradise1982
No właśnie, John mówił, żebyśmy kupili używany wózek, może masz rację... Ale jak ja go nie dotknę, to nie będę wiedziała, czy jest wygodny i w ogóle...

Ale łóżeczko widziałam za £60, więc chyba kupimy nowe :) Ale oczywiście jeszcze nie, tak się tylko rozglądałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745248 przez Aguśka88
ja bede chodziła po sklepach, bedę oglądała nowe wózki , wybiorę sobie ten który mi się podoba a potem poszukam taki sam tylko że używany na internecie :)
A jak coś zawsze można pojechać obejrzeć, nie trzeba od razu kupować, kupuje na ebayu lub gum tree, wybieram rzeczy, które są najbliższe mojej okolicy, można wysłać wiadomość do sprzedającego czy można przyjechać obejrzeć, jeszcze nigdy nie spotkałam się z odmową ;)


łóżeczka rzeczywiście są tańsze, ja na pewno chcę białe :) uwielbiam białe mebelki dla dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #745252 przez Paradise1982
Ty masz racje Aguska :) Ze tez na to nie wpadlam! :) Tak tez zrobie, bo spodobal mi sie jeden wozek, ale kosztowal £600 (chyba oszaleli, co to, mercedes wsrod wozkow!?), masakra jakas!

Hmmmmm..... chyba widzialam biale lozeczko w mothercare, ale po pierwsze strasznie drogie, po drugie ogromne, powaga, dorosly by sie zmiescil...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745589 przez tweety
hej majoweczki. jestem majowka 2013 i wyglada na to ze bedzie tez maj 2014. z miesiaczki wynika termin na 21 kwietnia, z usg na 28 a ze ostatnia ciaze przenosilam to mysle ze rozwiaze sie w maju :) nawet to fajna perspektywa. zycze wam powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745611 przez monka_88
Hej dziewcztnki :) czy ja moge do Was dolaczyc? Jeszcze tak skromniutko bo narazie tylko z testow wiem, ze bede mama :) Juz nie moge doczekac sie pierwszej wizyty u lekarza, a to dopiero za tydzien.Jak sie czujecie Kochane? :**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745622 przez Kasiunia88
Witamy nowe koleżanki majóweczki :)

Tweety: chyba mamy tą samą tendencję do przenoszonych ciąż :)

Monka: ja też czekam na pierwszą wizytę u lekarza i to dopiero za 2 tygodnie.. :( a na kiedy masz termin? jeśli sama obliczałaś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745638 przez monka_88
Kasiunia88 z moich obliczen wychodziłoby, że na 18 maja, a Ty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745656 przez agnieszka_23
Witam wszystkie mamusie ;)

dziewczyny potrzebuje rady, OM miałam 6 sierpnia, więc bedąc w zeszły czwartek u lekarza byłam w 6 tygodniu ciąży, natomiast po zrobieniu usg lekarka powiedziała, że jest to 5 tydzień, oceniła to na podstawie wielkości pęcherzyka ciążowego. Tzn, że moja ciąża przestała się rozwijać :( ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #745677 przez Paradise1982
Witam nowe majoweczki!

W koncu jest nas coraz wiecej :)

Monka_88 - ty to chociaz masz wizyte w perspektywie, ja sobie poczekam nie wiem, do kiedy.

Ja sie czuje dobrze - tylko piersi mnie bardzo bola.

Agnieszka - okres mialas miec w tym samym dniu, co ja. Co do tygodnia, to jesli bylas w zeszly czwartek, to to byl dopiero poczatek 6 tygodnia (5 tygodni, 2 dni), ja bym sie nie zalamywala, slyszalam, ze zdarza sie, ze dzidzia wolniej rosnie na poczatku (tym bardziej, ze to tylko 2 dni roznicy - owulacja z cala pewnoscia mogla Ci sie o te dwa dni przesunac), a potem jak w gore wystrzeli, to ho ho! Tak, ze glowa do gory :)

Jesli masz taka mozliwosc idz jeszcze tak za tydzien i bedziesz wiedziala, czy dzidzia rosnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl