BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #840094 przez Gosia27
nati.olsztyn napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840097 przez Iwona2014
Dołączę do Was jeśli mogę :)
Termin mam na 8maj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #840111 przez mowmimama
Paradise Dziękuje :)ooo agnieszka23 dobrze mówi, moja przyjaciółka przez pierwszy miesiąc karmiła przez kapturki :) i była zadowolona :)

Kasiunia to przynajmniej wiecie co Wam przeszkadzało w poprzednich wózkach i na co bardziej zwracać uwagę :)

usia mój też nie chciał się pokazać, choć mamy zdjęcie, ale nie wyraźne, widać nosek:) ale tak jak piszesz najważniejsze że zdrowe :)

Usmiechnieta no to ładnie z tym rumem, mógł Cię szybciej ostrzec. Ale i tak, że zrobił ciasto ;p

beaciaa ojej, świetne miałaś walentynki! :) ja ze swoim pewnie zrobimy sobie walentynki jak wróci...choć w sumie wtedy też będzie okazja do świętowania, bo na dzień kobiet wróci :P mmmm jakie pyszne dania przyszykowałaś ;D ahhh łóżeczko...wózek;D zazdroszczę, nie dziwie się, że to był udany dzień i czułaś się szczęśliwie ;D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzisiaj zaszalałam i kupiłam sobie na walentynki sukienkę i marynarkę :P zrobiłam zakupy na przyszły tydzień, zrobiłam ciasteczka... jemcoumiem.pl/ciasteczka-z-dwoch-skladnikow/#more-2719 polecam :P napracować się przy nich nie da :P koleżanki mnie odwiedziły, a na 18 poszłam do teatru, jestem zadowolona ze spektaklu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840119 przez beaciaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Iwona2014- Witamy:) Napisz coś więcej o sobie i o tym jak znosisz ciążę :)
Mowmimama- ciasteczka genialne, chyba się pokuszę o ich zrobienie bo jestem noga w pieczeniu :P Ale chyba nie mogą się nie udac ?!:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840130 przez mowmimama
beciaa dodałam rodzynek, i te co były na wierzchu to troszkę się spiekły, pościągałam je i koleżanki mówiły że dobre są :P więc jak coś to rodzynek nie dodawaj :P i dodałam jeszcze czekoladę, gorzką żeby nie było:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840133 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

u mnie ok, wieje jak cholera, ale teraz siedze w domu. Kupilismy nowe wieksze akwarium dla mojej zlotej rybki o imieniu Fiona, ktora nota bene mam juz 6 i pol roku :) Na poczatku walila glowa o scianke akwarium, ale teraz sie bardzo "cieszy" i sobie plywa po swoich 14 litrowych salonach, hihihi!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Iwona2014 - witaj! :)

Mowmimama - normalnie sie obslinilam na widok tych ciasteczek i je zrobie w poniedzialek!

Tak, ja tez przez kapturki bede karmic, to jakos mi lzej na sercu :silly:

Beaciaa - super wozek i lozeczko no i widac, ze mialas swietne Walentynki! :) Wiesz co, co do Twoich stop na fotce, to jakbys nie napisala, to bym nawet nie spojrzala, ale poniewaz napisalas, to mnie strasznie rozsmieszyly i smialam sie to Twoich stop jak glupi do sera, odbilo mi hahaha!!! :lol:

Zycze Wam milego wieczoru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840149 przez beaciaa
Mowmimama- Ok będzie wtedy bez rodzynek :D Uwielbiam gorzką czekoladę i zostało mi jej trochę od wczoraj więc może jutro coś wykombinuję :P
Paradise- no stopy wyszły jak u mamuta jakiegoś nie wiem dlaczego w rzeczywistości nie mam takich wielkich :D Śmiech to zdrowie więc cieszę się, że do Twojego się przyczyniłam :PP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840150 przez Iwona2014
Iwona2014- Witamy:) Napisz coś więcej o sobie i o tym jak znosisz ciążę :)

Jest to moja pierwsza ciąża :)

Początki ciąży nie były łatwe-miałam wszystkie możliwe dolegliwości.

Teraz już jest wszystko ok. Czasem jakaś zgaga :P
I skóra swędzi więc smarujemy się i smarujemy.

Coraz bliżej do porodu i coraz większy stres i przerażenie.
Ale to chyba normalne w 1 ciąży?

Wczoraj na usg, lekarz prowadzący ciążę powiedział że malutka waży ~1700g :) to podobno dobra waga.

To chyba narazie tyle...
Mogę jeszcze dodać że w ciąży skóra twarzy z tłustej stała się mega sucha!
Pielęgnacja cery suchej? Masakra!
Wolę swoją tłustą :P

Już późno ale my wcale nie jesteśmy śpiące, była drzemka popołudniowa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840154 przez Paradise1982
Siemanko wieczorem :)

Ja za chwile ide spac, oczy mi sie powoli zamykaja :S

Beaciaa - no, przynajmniej humor mi poprawilas :lol:

Iwona2014 - nie przejmuj sie, duzo jest nas tutaj, ktore sa w pierwszej ciazy i tez sie boimy tak jak ty :silly: Dodalam Cie do naszej tabelki :) Co do zgagi, to ja mam co wieczor ostatnio... :angry: Ech... co zrobic...

Czy ktos slyszal cos co tam u Anuuuusi????? Jest u nas w tabelce, ale chyba nie widzialam jej na forum juz od paru miesiecy? A moze sie myle?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840162 przez marta.dds
Hej,
jest 7 ja od 6 nie śpię ponieważ maleństwo jest tak silne i tak się wyciąga, wypina... zauważyłam, że lubi siedzieć z prawej strony tak bardziej na dole... i wtedy tak strasznie ciągnie mnie brzuch... czasem mówię do Niego żeby wyszedł z kąta hehe

beaciaa- świetny "sprzęt" dla maluszka i Ty również świetnie wyglądasz :)

Iwona2014- witam :)

mowmimama- fajny pomysł z ciasteczkami, ale mi niestety piekarnik szwankuje i na dodatek ma 1,5 roku ale jest firmy mastercook... firma ogłosiła upadłość i nie przyjmuje sprzętu na gwarancję- a wada taka że od razu na maxa grzeje...

zobaczymy co dzień przyniesie dzisiaj, pogoda deszczowa się zapowiada z resztą w nocy padało... dlatego samopoczucie może być nie fajne :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840178 przez Paradise1982
Witam z rana,

Kurcze u mnie tez pogoda tylko na spanie. A tez juz nie spie od godziny.
Mnie dziś odwiedzi brat z Polski, bo jest kierowca i ma niedaleko rozładunek.
Moja zazwyczaj lubi siedziec u gory, albo na dole po lewej, ale to rzadziej. :)

marta - nie wiedziałam, ze mastercook upada! Wow! Taka znana firma.

Miłego dnia wszystkim życzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840186 przez Uśmiechnięta86

Gosia-jesteś taka dzielna :*!!!
Życiowo to ja jestem jeszcze w żłobku w porównaniu do CIebie:*:*:*
Ślę Ci całuski więc:*:* i przytulaki pocieszaki:D Trzymam kciuki mocno za Ciebie i Zosię!!!


bacia- bajkowe łóżeczko-sama bym sie w nim położyła i zasneła!!! a wózek wygląda jak super stabilny, oj będzie maleństwo spało cały spacerek bez turbulencji...

Witaj -Iwona2014 :D:D:D

mowmimama
-jaki spektakl to był?? Kocham teatr!! Też się wybieram na "may day"
Zrobię takie ciasteczka!!!

Paradise- a ja rybki sprzedałam bo też własnie mi waliły łbem o ścianę i pomyślałam że mają ze mną myśli samobójcze i oddałam je...
heheheh gdybyś nie powiedziała to bym nie zauważyła ....stopy wyszły jak u kopciuszka ;) heheh

Iwonan'-ja
się zmagałam z trądzikiem różowatym 6 lat ( ślubne foty przeszły solidny photoshop pryszczy-a makijaż miałam 1 cm gruby a to było lato 33 stopnie) i w ciąży nie mam nic ani bąbelka, blizny się goją pięknie!!! i jest normalna skóa z tendencją do wysuszania się , ale radzę sobie kremikami tonikami i żelami i chciałabym żeby mi taka została na zawsze!!!!! Maski naturalne (z owocków, olejów i miodku, śmietany -różne są ) stosuję w ciąży na te suche policzki i polecam :P Kremy z serii olay, Nivea , la roche i takie aloesowe z ekosklepu jak mi jakieś placki wyjdą czerwono- suche.
Jeśli lubisz naturalne produkty i trochę zabawy polecam ukręcić idealny krem samemu

www.zrobsobiekrem.pl/

marta
ja do synka też ta mówię i masuję wystające pupsko/głowka jak się gniecie na dole w kązcie i szarpie mamunie :P hehhe


śniło mi się że urodziłam synka i miałam go przy sobie. Że urodziłąm za wsześnie ale zdrowy był i oddychał sam heheh taki śliczny był... a to minimum 2,5 miesiąca czekania żeby mogło się odbyć takie spotkanie:P Dowiedziałam się od swoich dwóch koleżanek że są w 3 i 4 miesiącu ciąży :D jadę w przyszłym tyg. się z nimi spotkac ale będzi gadania o ciąży nasze męże będą biedne hehhehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840195 przez Uśmiechnięta86
Kosmetyki naturalne -warto jeśli ktoś ma problem ze skórą lub planuje się masować ( olejki migdałowy i z makadamii do masażu krocza lub pleców lub brzucha i do kąpieli :P)
Można poczytać zamówić sobie :P Ja zamierzam kupić migdałowy i mydełko marsylskie.
Trzeba je zużyć w 3 miesiące :P to akurat zdażymy hehhe:D

organeo.pl/product-pol-821-Ikarov-Czysty...migdalowy-55-ml.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840218 przez OlgosAmigos
mowmimama, beaciaa narobiłyście mi ochoty tymi ciasteczkami! :P ale chyba czekoladowe ciasto z wiśniami upiekę bo szybko się robi ;)

Iwona2014 witam nową mamusię :)

marta może chłopcy tak lubią mamusie obkopywać ;) bo moja Bąbelinka to taka spokojna w porównaniu do tego co piszecie :lol: jeszcze się nie zdarzyło, żebym przez jej kręciołki się w nocy czy nawet rano obudziła...czasami faktycznie kręci się, że cały brzuch podskakuje, ale to zazwyczaj po jedzeniu, nie w nocy :blink: już niedługo nasze maluchy nie będą miały tyle miejsca, żeby tak nam "dokuczać" :lol:

lecę do sklepu po wiśnie bo ciasta nie będzie :ohmy: miłego i słonecznego dnia Wam życzę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #840233 przez Iwona2014
Paradise1982
Oczekujesz Wiktorii??? :) Ja również :) cudne imie wybrałyśmy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl