BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #840264 przez Paradise1982
Wow, ale sie piekna pogoda u nas zrobila! Za chwile idziemy na spacer :)

Usmiechnieta - moja Fiona (rybka) juz jest spokojna i szczesliwa, dzieki Bogu, bo juz sie o nia martwilam, a jestem strasznie do niej przywiazana.

OlgosAmigos - przyslij mi troche ciasta, mniam mniam!

Iwona2014 - tak, piekne imie, masz racje :) Tyle, ze moja Victoria jest zangielszczona pisownia, a to dlatego, ze moj narzeczony jest Anglikiem. Ale to nic, wybralismy imie, zeby obie rodziny nie mialy problemow :) Moje male zwyciestwo :) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840265 przez Uśmiechnięta86
Olgos a daj przepis na ciacho...
Bo ja mam niedługo urodziny (28 latek stuknie eh...) i coś bym upiekła szybkiego wiśniowo czekoladowego dla gości:P :P (podaj rozmiar blachy koniecznie bo zapełnie się nie znam na ich rozmiarach:P) A musze jakąś kupić:D

Ale te ciacha banankowo płatkowe napewno zrobię bo zdrowe i niskotłuszczowe i niskokaloryczne ! może jeszcze gorzką czokoladką je obleje troszeczkę.:P
Magnez jest ważny :P


posprzątałam w domu :D
ale dziś szaleje skarbek. pręży się i zmienia pozy .Kopie i kopie.Ćwiczy sobie .
Asymetria brzucha co chwilę z innego stony.
boli, boli boli ta maleńka 5 cm noga!!!!!
Czuję że jest większy niż tydzień temu!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840308 przez marta.dds
OlgosAmigos- :) już coraz mniej miejsca hehe ciekawe jak ja się rozciągnę, i podaj przepis na ciasto uwielbiam wiśnie :)

ja myślałam że fajna pogoda dzisiaj, a ja śpiąca na maksa jestem grrr...nic mi się nie chce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840348 przez OlgosAmigos
Usmiechnieta, marta :) Ciasto czekoladowe: 1,5 szkl. mąki pszennej, 3/4 szkl. cukru (ja daję pół szklanki bo nie lubię słodkiego), 1/2 szkl. oleju, 1/2 szkl. mleka, 1 jajko, 1 łyżka dżemu lub powideł, 2-3 łyżki kakao, 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia, 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej. Wszystkie składniki wrzucamy do miski i miksujemy na gładką, nie za gęstą masę. Na koniec dodajemy opcjonalnie: pół tabliczki czekolady w małych kawałeczkach, 1-2 jabłka lub gruszki(nie zbyt soczyste) w kawałeczkach, wiśnie z kompotu wg uznania. Można równie dobrze dodać wszystko na raz :) ja np. dziś dodałam otrąb pszennych i też wyszło :) Wymieszać wszystko łyżką, przełożyć do keksówki (u mnie rozmiar 26x12cm ;) ale mierzyłam od góry, a taka rozszerzana jest więc nie wiem czy to rozmiar "sklepowy"). Piec w nagrzanym piekarniku w 170st C ok.1h niby mam zapisane, ale moje po tym czasie było surowe i piekłam jeszcze pół godz. w 180st C, musi siedzieć do "suchego patyczka". Ogólnie ciasto jest bardzo wilgotne w środku i dość długo zachowuje świeżość, a plusem jest to, że szybko się robi ;) mam nadzieję, że będzie smakowało :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840490 przez danusia87
Cześć Kochane

ja tylko na chwilkę bo dopiero wróciliśmy z Polski do Austrii...Jutro Was nadrobię u mnie wszystko ok nawet po takiej podroży autkiem :)

Życzę wszystkim Słodkiej nocy :* i do juterka :*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840555 przez marta.dds
Hej Wam,

OlgosAmigos- dzięki za przepis z pewnością wykorzystam :)

Spałam 4 godziny, bo nie mogłam się ułożyć hmm i cały czas mam w głowie zakupy dla maluszka jutro jedziemy do Olsztyna bo Mojemu cały czas w pracy mieszają, a już miałabym w domu wszystko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840558 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840570 przez beaciaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840626 przez agnieszka_23
Paradise- ja już kupiłam te kapturki, wzięłam uniwersalny rozmiar, przyłożyłam do piersi i ... zatkało mnie ! matko kochana- mój sutek sięga do jakiejś 1/5 tego kapturka.. myślicie, że sutki przy karmieniu, aż tak się wyciągają?

Marta- truskawek nie można jeść jak się karmi, podobno uczulają. Wstawię Wam tu co dostałam ze szkoły rodzenia o diecie matki karmiącej piersią. Fasolkę szparagową też uwielbiam, ale jest wzdymająca więc należy do produktów zakazanych..

Beacia- jak robiłaś fasolkę w słoikach? Ja zawsze myję, odcinam końcówki i mrożę.. Ale chętnie wypróbuję w słoiki powkładać ;) Wyślij mi swój mejl, to jak dziś wrócę ze szkoły to powysyłam Ci materiały, które już mam ;) nie jest tego sporo - dostajemy też drukowane broszury- to w wolnej chwili poskanuję. Dziś wyślę to co mam na mejlu :laugh: Piękna pościel - ja właśnie taką chcę kupić w tym tygodniu ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840627 przez Paradise1982

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja Tobie to mowie, a od 4 dni sama jestem jakas taka zdolowana, ale ja nie mam powodu, wiec nie ma sie co o mnie martwic. Po prostu hormony mi szaleja i jestem wredna i nienawidze siebie za to. Ale juz mi powoli przechodzi chwala Bogu, moj jest w pracy, wiec samotnosc dobrze mi zrobi. Ja mysle, ze sie stresuje ta nasza przeprowadzka, wkurzylam sie, bo na okraglo sprzatam, a wczoraj zrobili mi taki balagan, ze szlag mnie trafil. Ogolnie to mialabym to w nosie, ale teraz robie wszystko, zebysmy mieli super czysty dom, bo wyprowadzamy sie 1 marca i od tego zalezy czy dostaniemy caly depozyt z powrotem, a moja przyszywana corka weszla wczoraj w obloconych butach na bialy dywanik i mialam ochote sie powiesic. Nie jej wina, nie pomyslala, w koncu ma niecale 5 lat, ale jak hormony szaleja, to niewazne kto i co :S Dzieki dziewczyny, od razu mi lepiej, jak sie wygadalam :)

Ja dzis zaczynam pakowac nasz dom.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #840629 przez Paradise1982
Agnieszka23 - to sa rozmiary? :-O Jezus, a jak ja mam niby wiedziec, ktory dobry HAHAHA!!! Czy ja tez moglabym poprosic o przeslanie mi tych materialow?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
dziekuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840630 przez agnieszka_23

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840639 przez agnieszka_23
właśnie są rozmiary od s-l, ale skąd mam wiedzieć jakie mam sutki :laugh: więc wzięłam z innej firmy rozmiar "uniwersalny".. teraz nie wiem czy mam to oddać, wymienić czy co zrobić.. przecież nawet jeśli pójdę po porodzie kupić te kapturki to nie przymierze w sklepie przed zakupem :laugh: :laugh:

pakowanie, przeprowadzka.. sporo wysiłku przed Tobą ! tylko się Kochana nie przemęczaj !

mi się marzy remont taki z prawdziwego zdarzenia, ale mamy małe mieszkanko, więc nie bardzo jest co zmieniać.. dlatego tylko odmalujemy ściany.. Co prawda malowaliśmy 2 lata temu wszystko, ale mamy w domu psa.. więc ściany się bardzo brudzą. a właśnie ! Dziewczyny macie psa/ kota w domu? Bo ja nie wiem co zrobić z moim? Mam labradora.. aniołek spokojny jest, ale nie wiem czy z dzieckiem może być w domu.. generalnie nie ma z nim problemu, dopóki nie zaczyna gubić sierści.. doradzicie mi coś? Muszę go oddawać?

mejle wyślę wieczorem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840654 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #840679 przez karla2102
witajcie :laugh: :laugh: ja też wczoraj miałam podły nastrój wypłakałam wszystko co się dało...... No oczywiście kłótnia z mężem była.. Aga co do pieska to my mamy naszego od 7 lat i nie wyobrażam sobie żeby go nie było... Rasa pudel to sierści nam nie gubi ale za to co 2 mc trzeba go obcinać. No cóż trzeba będzie pieska nauczyć i dziecko życia w zgodzie hehe :) Ja też myślę żeby karmić przez te kapturki, na pewno kupie je żeby mieć w rezerwie będę wtedy spokojniejsza..

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl