BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #845698 przez beaciaa
Nati.olsztyn Jak zawsze piękne rękodzieła ! Zazdroszczę i jeszcze raz zazdroszczę! :)
Martwię się o ten Twój brzuszek może spróbuj się dostac szybciej na wizytę ?
Zaraz poszukam tej książki, chętnie bym przeczytała :)
Danusia Kochana musisz być silna i wierzyć, że wszystko będzie dobrze! U mnie niestety przez raka umarło także sporo mojej rodziny ... Jesteś silną kobietką masz cudowną córcię, męża i małego w brzuszku :)
Marta.dds Dokładnie super, że jest forum i możemy na siebie liczyć :)
U mnie w kwestii domku jednorodzinnego jest odwrotnie, ja bardzo bym chciała mąż boi się, że wszystko nas przerośnie. Do sierpnia dajemy sobie czas na podjęcie ostatecznej decyzji czy mieszkanie czy dom i zaczynamy działać :)
U Ciebie 3 miesiące u mnie już tylko 2 więc zaczynam się stresowac :)
Marcynia Musimy teraz dbać o siebie i dzieciaczki jeszcze bardziej :) Mnie czeka wyprowadzka w piątek, a nie mogę za dużo robić więc się złoszczę strasznie :/
Ciesz się, że mamusia chce pomóc, moja mieszka 150 km od nas, ale teraz zapowiedzieli się, że będą nas odwiedzac co tydzień żeby własnie pomóc ogarniać mieszkanko :)
Paradise Przeprowadzamy się w ten sam dzień :D
Karla Jak wrażenia po szkole rodzenia ?:))
Gosia27 Moja mamuśka ostatnio jak wpadła na weekend też zabrała jedzonko przygotowane co by mnie nie męczyc :) Kochają nas :)8kg to przecież nie tak dużo !
OlgosAmigos Narobiłaś mi takiej wielkiej ochoty na blok czekoladowy :(
Uśmiechnięta No właśnie 8 miesiąc to od 32 tygodnia chyba ?:P
Nesia ja zaczęłam brac 3 tabletki magnezu dziennie i jakoś tak chyba mniej mi się brzuszek spina, a bynajmniej szybko puszcza.
Agnieszka_23My dla małego kupiliśmy taką pościel : www.cebababysklep.pl/pl/p/Posciel-3-el.-...-bialo-niebieska/181 Nie wiem czy jest na allegro, ale polecam.
Jak leżę jest wszystko ok, po spacerach, dłuższym prysznicu, dłuższym siedzeniu twardnieje, ale biorę magnez i ew. nospę i pomaga :) Ja torbę do szpitala dla siebie mam już wypraną pi spakowaną na nowo, ale taką torbę dla siebie i maluszka będę pakowac dopiero tak za miesiąc :) Wszystko niby w miarę jest pokupowane, w tym tygodniu będę prac i prasowac ciuszki, więc gdyby chciał przyjśc szybciej na swiat to tatus go spakuję :)

Trochę się nie odzywałam, ale małż ma wolne od soboty i korzystam :)) Brzuszko nadal twardnieje mi jak dłużej coś porobię, ale staram się jak najwięcej leżec i robic sobie na prawdę mini spacerki, pogoda taka ładna... Dziś w nocy mały tak niewygodnie się wiercił, że nie mogłam znaleźc dogodnej pozycji :( Jest już ułożony główką w dół i nieraz tak na pęcherz uciska, że co 10 min do toalety muszę leciec...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845713 przez marcynia
Beacia- masakra teraz to sie jeszcze bardziej boje.... no ale bedzie co ma byc oby czekal chociaz do 37 tygodnia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845733 przez karla2102
witajcie no kochane muszę wam powiedzieć ze ta szkoła rodzenia to fajna sprawa, ciekawe tematy itp... Każda z uczestniczek dostała cala reklamówkę gadżetów: jakieś próbki gazetki, butelka różności.. A w środę za tydzień mamy zabrać ze sobą mężów także będzie ciekawiej heheh;) Dziś odebrałam wyniki o dziwo morfologia mi się poprawiła, mocz okey i OB też,bardzo się z tego ciesze;)
Agnieszka23 ja mogę polecić każdej z was karuzele z projektorem do łóżeczka my zamówiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni dużo większa jest w rzeczywistości allegro.pl/karuzela-baby-mix-projektor-m...tla-i3983085156.html
beacia mnie też dzisiaj malutki wyjątkowo gniecie i częściej odwiedzam toaletę..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845842 przez OlgosAmigos
agnieszka my wózka i pościeli jeszcze nie mamy, ale wózek wybrany i będzie to jedo fyn memo z tego sklepu allegro.pl/fyn-jedo-memo-2014-sklep-dude...isy-i3973955134.html tyle, że nie bierzemy go z allegro, a z ich sklepu stacjonarnego i będzie taniej ;) tylko co do koloru brak porozumienia :angry:
pościel też wybrana i zamówię w przyszłym tygodniu "czerwone serduszka" i "szare grochy" allegro.pl/2-elementowa-posciel-promocja...100-i3999176911.html

beacia przepraszam :huh: przesłałabym Ci chętnie, ale już nie ma co :silly:

ja byłam dziś na zakupach z moją mama...wpadła w szał zakupowy :lol: ja jej tylko podsuwałam co mi się podoba ;) ale mój kręgosłup to już się nie nadaje na takie zakupy :huh: aż się boję co będzie potem...może z godzinę bez bólu wytrzymałam, a potem tylko miejsca do przycupnięcia szukałam :( trzeba się uwijać z tym kompletowaniem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845915 przez agula1987
Dzień dobry dziewczyny!!!
U mnie wszystko ok poza tym że złapałam katar i gardło, ale podejrzewam, że to może być alergia bo już co nieco zaczyna kwitnąć. Wczoraj byłam na wizycie :) Moj skarb waży 1500g i jest taki ruchliwy że lekarz nie mógł USG zrobić. Rozwija się prawidłowo i wszystko jest ok.Lekarz stwierdził że nie urodzi się duży, chociaż tego jeszcze do końca nie wiadomo.Jedyne co mnie zmartwiło to że jest ułożony poprzecznie, jak myślicie odwróci się jeszcze??? mam nadzieję że ma w brzuszku jeszcze dużo miejsca...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845918 przez nesia84
Witajcie,

U mnie bez zmian, probuje się dziś dodzwonić do przychodni, bo niestety nie mogę się wyleczyć i chyba to coś bardziej poważnego.
agula1987 - dziecko ma czas obrocic się do maks.34tyg. Nie wiem w którym jesteś tygodniu, nie martw się na zapas. Mój też jest ułożony poprzecznie, ale ma jeszcze czas bo to 27tydzień.

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845925 przez Gosia27
Hej dziewczyny od razu się przyznaję że nie byłam teraz na bierząco, a to goście a to sama z Zojką bo R znowu na delegacji,a mała zaczyna wstawać na nóżki więc ciągle upada i się obija,co chwila jakieś nowe draśnięcia na rączkach a zwłaszcza na buzi. Ale takie są tego prawa. Ja się czuję wmiarę dobrze,tylko kręgosłup boli i krocze okropnie :dry: w weekend nawet mdłości mi się zdarzyły :unsure:
chciałam się zapytać czy macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na all z środkami higenicznymi (podkłady,wkłady,majtki itd?) musze w końcu zamówića wczoraj nastał wazny dzień bo w końcu założyłam konto na ALLEGRO!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845928 przez nati.olsztyn
Hej Mamuśki!:-) U mnie noc do kitu, nie mogłam sobie miejsca znaleźć. Budzilam się kilka razy i za każdym razem nie mogłam zasnąć. Wczoraj jeszcze na noc wzięłam nospe, za to dziś "odpukać" energia wróciła, brzuch ani nie boli ani się nie spina:-) Zobaczymy jak dalsza część dnia. Wczoraj przy prawie każdym ruchu Małej brzuch twardnial i jeszcze wiele razy pomiędzy ruchami. Dziś Marysia fika od rana a brzuch miękki. :-) oby tak zostało!

W planie na dziś: pranie moich koszul do szpitala. :-)

edit:

Gosia Ja miałam w planie zamówić na allegro ale w końcu część kupiłam przy okazji w sklepie z artykułami dla dzieci jak po materacyk pojechałam a resztę w aptece pod domem. I jak się potem okazało w aptece prawie wszystko było parę groszy tańsze:-) A właśnie, jakie w końcu te podkłady zamawiasz? bo tylko tego jeszcze nie kupiłam.
A jeśli chodzi o allegro to zwroc uwagę by osoba od której kupujesz miała "standart allegro"- taki pomarańczowy znaczek przy aukcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845945 przez OlgosAmigos
Ja właśnie siedzę po wypiciu glukozy i czekam na pobranie...myślałam że będzie gorzej :laugh: wypilam bez cytryny,żeby wyniku nie zaburzac aby ssalam plasterek między lykami i dało się wypic ;) teraz to bym się najchętniej przespala ale ludzi pełno i się nie da :dry:
Też chętnie posłucham jakie podkłady i od kogo z allegro zamawiałyście :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845949 przez Gosia27
Nati wlasnie nie wiem jaką wielkość....tak czasem jak porównuję cenny ze sklepu i allegro to praktycznie tak samo wychodzi

edit: mam wrażenie, że mały mi zaraz wypadnie tak mi gmyra....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845956 przez agula1987
nesia84 u mnie to już prawie 31 tydzień także maluszek za dużo czasu nie ma ale jeszcze ma szansę żeby się prawidłowo ułożyć. Mam nadzieję że się postara hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845970 przez marta.dds
Hej Wam,

nati.olsztyn- ja dzisiaj praktycznie co godzinę się budziłam to ucho boli to biodro i nogi od tego leżenia na bokach :/ mój dzidziuś budzi mnie tak około 7 hehe wtedy zaczyna się wiercić :) co do znalezienia miejsca to u mnie też z tym ciężko
wieczorem miałam takie dziwne uczucie jakby w pachwinie mnie kopał albo drapał rączkami... strasznie nisko i nie wiem co to się dzieje :/

Zapowiada się ładna pogoda najgorsze że kurtki nie mam wiosennej ciążowej... a szkoda mi kupować w płaszczyku za ciepło i o... mam dzisiaj parę spraw do załatwienia ciekawe czy wszystko załatwię bo jakoś weny nie mam żeby poukładać od czego zacząć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #845980 przez nati.olsztyn
gosia Maryśka mi tak wczoraj i przedwczoraj gmyrała;-) A Kochana, robiłaś już może fotki tych sukieneczek po Twojej Małej?:-)

marta Mi tak często wierci się w lewej pachwinie zwłaszcza jak leze na lewym boku:-) Ja muszę szafę przezgrzebac ale też obawiam się że nie znajdę nic odpowiednio dużego na wiosnę, jednak Dawid rodził się miesiąc później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845992 przez moniaW
cześć dziewczyny :)
zapowiada się piękny dzień,co macie w planach? ja mam zamiar trochę posprzątać w domku bo przez ostatnie dni strasznie bolały mnie plecy i nic mi się nie chciało..a po obiedzie pójdę na spacer z psem :)

zamówiliśmy już łóżeczko i materacyk także prawie wszystko mamy,zostały nam drobne rzeczy do dokupienia takie jak kosmetyki i środki higieny.dobrze że mamy jeden pokój wolny bo nie wiem gdzie byśmy to pomieścili :)

pisałam wam kiedyś o mojej koleżance co urodziła pod koniec stycznia w 29 tygodniu ciąży.za niecałe 2 tygodnie wracają do domu :laugh: mały oddycha już samodzielnie i waży prawie 2 kg,tak się cieszę że z nimi wszystko dobrze :woohoo:

Gosia27 ja większość rzeczy kupuję na allegro bo mieszkam w małym miasteczku i nie mam zbyt dużego wyboru poza tym ceny u nas mają kosmiczne.zawsze za nim zrobisz zakupy możesz sobie sprawdzić opnie na temat sprzedającego,czy ma pozytywne,czy negatywne,powodzenia w pierwszych zakupach :blink:

jutro tłusty czwartek,macie ochotę na pączki? :) muszę się przyznać że ja już wczoraj zjadłam 3 tak mi pachniały w sklepie że nie mogłam się oprzeć aby ich nie kupić :S na szczęście zgaga odpuściła i mogę sobie pozwolić na małe co nie co :blink:
dzisiaj się zważyłam i mam 7 kg na plusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #845994 przez LenaOlsztyn
Hej dziewczyny!!!
Cieszę się że u was wszystko oki :) Powiem wam że ja wole żeby sobie mały brykał po brzuszku niż się zamartwiać że mało się rusza.Tak mamy pewność że dobrze naszym pociechom jest i wszystko jest w porządku :)

Gosia27 mi panie w sklepie poleciły z firmy Panda podkłady, rozmiar 60cmx60cm to ponoć największe.A im większe tym lepiej, bo wiadomo tu się podwinie tam zawinie i przy mniejszych rozmiarach można łóżko czy materac pobrudzić.Także ja Wam polecam jak największe.

Pogoda od paru dniu już typowo wiosenna,aż się w domku siedzieć nie chce czasem. ;)


Miłego dnia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl