BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #847088 przez marcynia
Nati- ja w sumie ciągle jem co innego więc nie wiem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #847090 przez mowmimama
Beciaa pewnie póki ma wolne to korzystaj :) ja jeszcze tylko półtorej tygodnia muszę poczekać!:)

karla2102ja we wtorek idę zrobić morfologię, mam nadzieję że tak jak Ty będę miała dobre wyniki :P

agula1987 na pewno się jeszcze odwróci :)

MoniaW cieszę się że z maluszkiem Twojej koleżanki wszystko w porządku!!:))

nati.olsztynsłodko;p dzieci to lubią wchodzić do takich miejsc :P o my też się zastanawialiśmy na krwią z pępowiny, zadecydujemy jak pojedziemy do dwóch szpitali i się dowiemy czy położna ma podpisaną umowę z jakimś bankiem...bo słyszałam, że nie tylko ta może pobrać tą krew co ma podpisaną umowę z bankiem.

biedroneczka39 no to ładnie Cię wzięły dolegliwości ciążowe...ale może to po prostu kiepski dni i zaraz będzie ciut lepiej :)

Paradise jejku to obyś wytrzymała do tego 17 marca!

U mnie nadal bez zmian :) dzisiaj zaczęłam 27 tydzień! :) waga pokazuje 60,2 kg:) więc 5 kg na plusie :) już w następny weekend mój będzie w domu...juhuu...no i jak co tydzień zrobiłam zdjęcie brzuszka, już go bardziej widać, i najchętniej wszystkim bym się nim chwaliła..więc i Wam się pochwalę :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847103 przez Paradise1982
marcynia - oj to naprawde nie wiem, nie potrafie Ci poradzic...

mowmimama - tez mam nadzieje, ze jakos wytrzymam! :) Ale Ty masz przepiekny ten brzuszek!! W ogole cala jestes sliczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847125 przez [email protected]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847138 przez biedroneczka39
Jezuu mowmimama jaki Ty masz malusi brzuszeczek. Słodki oczywiście. Ja mam taki wielki że każdy myśli że ja za chwilę rodzę he he.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847147 przez Gosia27
Hej dziewczyny,dopiero teraz mam czas,zrobiłam dziś sama pączkii w ogólepół dnia w kuchni spędziłam,więc teraz czuję się jak wypluta :dry:
Biedroneczka ja mam rwę kulszową,od ponad dwóch lat się z nią zmagam a teraz w ciąży się nasila i jest okropnie,boli jak cholera i z tym nic nie zrobisz,być może zastrzyki rozkurczowe z no-spy by pomogły
nati biedna jesteś z tymi skurczami,ale to już druga ciąża,macica już inaczej pracuje
marcynia hmmm,nie zauwazyłam aby zapach się zmienił,ale ja dużo piję więc praktycznie samą wodą sikam :P
mowiwamama śliczności!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847154 przez biedroneczka39
Gosia27 no właśnie boli jak cholera :(
Ja już w łóżeczku bo nie mam na nic siły I oczy się kleją. Julka jak zwykle zaczyna brzuszkowe szaleństwa :P


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847156 przez biedroneczka39
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

kobieta.onet.pl/dziecko/niezwykly-film-z...ka-z-jego-mama/606lr zobaczcie :) ja już płaczę


O jaaa ale to piękne :)


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847184 przez Paradise1982
malec - wow ale super video. Az mi sie lezka w oku zakrecila.

Gosia - wyslij mi paczka, prosze! Nie zjadlam ani jednego dzisiaj :(

Biedroneczka - odpoczywaj, dopoki mozesz :)

Ja odpoczelam troche po pracy i znowu sie zabiore za reszte pakowania. Boze, ja juz chce byc po tej cholernej przeprowadzce!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #847193 przez nati.olsztyn
mowmimama Wygladasz prześlicznie!!!:-) Taką masz słodką piłeczkę!:-) Cudnie!

Wiecie co zrobiłam? Spakowalam właśnie co nieco do torby:-)dokładnie koszule i higieniczne sprawki, te co ostatnio kupiłam. Jakoś mało tego wyszło... No a najgorsze że posialam gdzieś mój notes z zapiskami i musze znów pomyśleć co to trzeba zapakować...jutro ciąg dalszy poszukiwań notesu;-)


Aaa i moja mała Gwiazdeczka chyba zmieniła pozycję, jak do tej pory czułam ja z prawej strony to teraz chyba jest po lewej... no i kopie w miejscach w których do tej pory jej nigdy nie czułam...;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847267 przez nati.olsztyn
Dziendoberek Mamusie! Ja po nocy nawet przespanej, za to żadna poduszka mi nie pasowała więc spalam na takim tylko wałeczku i teraz całe plecy bolą... Zobaczymy co przyniesie dzień!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847305 przez OlgosAmigos
mowmimama pięknie! :)
nati chyba mam to samo co Ty z tym brzuchem :dry: wczoraj się trochę spracowałam sprzątaniem do południa, potem szybko do dentysty i prosto stamtąd na zakupy i już jadąc tam wróciły spinki macicy :angry: i tak już trwało do wieczora i w nocy...mam tylko nadzieję, że Małej to nie przeszkadza w żaden sposób :(

odebrałam wczoraj wyniki badań i normalnie jak młody bóg ;) poza tym hematokrytem, hemoglobiną i erytrocytami, ale to chyba zawsze obniżone w ciąży (tylko mam nadzieję, że mieszcze się w widełkach) to wszystko super :) tylko zapomnieli mi vdrl oznaczyć, ale może dałoby się jeszcze z tamtej krwi dorobić, bo już mam dosyć kłucia :angry:

Moja Malucha chyba się wczoraj obróciła jakoś inaczej bo do tej pory to czułam jak mi łepek wypycha albo pupę, a teraz to cały czas mi gmera chyba rączkami w okolicach pępka :lol: takie śmieszne uczucie :woohoo:

co do spania to ja też już którejś nocy z rządu nie przesypiam :dry: psina mi szczeka pod oknem to się budzą, a potem przewalam za 2 godziny...ale wrócę do swojego małego, cichego mieszkanka to nadrobię :silly:

a co do tego moczu co któraś z Was pisała to też tak miewam...szczególnie wcześniej, teraz już raczej rzadko, ale zaczęłam więcej pić więc to może dlatego...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847363 przez sela
mowmimamaKochana wygladasz rewelacyjnie figura super no i ten słodki brzunio :)
OlgosAmigosMoze malec naciska ci na pecherz ja latam co 15min a jak sie połoze to juz koszmar czasami to nawet nie moge wyjsc na miasto bo takie czuje parcie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847372 przez danusia87
Kochane ja dzisiaj troszke lepiej sie czuje ale wczoraj jak kladalam sie spac znów mialam to uczucie takie dziwne mrowienie do tego swąd calych rąk. ..co sie dzieje ja sie pytam bo to raczej nie jest normalne caly czas to czulam tak jakby mrowialo cialo ale delikatnie ... moj Maz mowi ze to może coś z krążeniem...,? Ma ktoras jakies pojecie jak sobie z tym radzić?



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847376 przez danusia87
mowmimama Cudownie wygladasz!!!!!!!! Niedlugo będziesz tak pozować z malenstwem ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl