BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #848115 przez biedroneczka39
Od paru godzin siedzę I oglądam wózki. Powiem Wam że w głowie się kręci. Mam dwa na oku. Czytam opinie I na temat każdego wózka zawsze jakieś negatywne opinie. Pozytywne oczywiście też są. Jak podjąć decyzję ? Czym się będziecie kierować ?
Mój wybór to X-trall albo bebe beni 4 runner. Wstawię linki zaraz.

www.bobo-sklep.pl/7,BEBEBENI-4RUNNER-3W1

Ten drugi nie mogę linka skopiować więc sprubuję wstawić zdjęcie.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848141 przez agnieszka_23
Witajcie ;)

Nati- jak przeczytałam Twój post, że przypomniał Ci się ból porodowy to chyba się przeraziłam ;p ehhh cholernie się boje :( :(

Mowmimama- kurczę podziwiam Cię, że dajesz radę.. ja jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to właśnie wtedy byłam sama.. na powrót mojego musiałam czekać kilka miesięcy... - oby nigdy więcej !

Danusiu- jak po wizycie w klinice?

Biedroneczka-ja nie oglądam wózków na necie.. bo już jeden mi się spodobał, ale na żywo tragedia- tak się ciężko prowadził, że musiałabym kupować inny... jednak wózek trzeba "dotknąć, popchać" zanim się kupi ;) tak więc po odwiedzinach wielu sklepów wpadły mi w oko takie: (wklejam linki do fot, bo kupujemy w sklepie stacjonarnym)
www.komis-sloneczko.pl/images/djcatalog/02m600.jpg
www.bobowozki.com.pl/images/paps/1357kolor_Carbon.jpg
images.okazje.info.pl/p/dla-dziecka/1080...nte-z-fotelikiem.jpg
www.ewozki.eu/environment/cache/images/0...7b8bd5b1f12bb06c.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848148 przez biedroneczka39
agnieszka_23 ten z drugiego linku mi się podoba. Co to za model bo tylko zdjęcie się pokazuje. Co do pomacania I wyprubowania to nie mam możliwości bo mieszkam w UK a chcę polski wózek. Rozumiesz więc że mogę polegać na opinii innych. A tych jest przy każdym wózku pełno I na plus I na minus. Więc ciężki to zakup :S


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848154 przez agnieszka_23
allegro.pl/wozek-3w1-euro-cart-passo-fot...era-i4005214641.html ten nam pierwszy wpadł w oko, zdecydujemy się prawdopodobnie na ten. Prowadzi się - jak dla nas- super. Po złożeniu nie jest jakiś ogromny, wagowo też nie jest zły. Mi się w nim bardzo podoba zasuwany kosz, wszystkie moskitiery, folie (na fotelik i gondolkę) też są w zestawie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848161 przez biedroneczka39
agnieszka_23 napisał:

allegro.pl/wozek-3w1-euro-cart-passo-fot...era-i4005214641.html ten nam pierwszy wpadł w oko, zdecydujemy się prawdopodobnie na ten. Prowadzi się - jak dla nas- super. Po złożeniu nie jest jakiś ogromny, wagowo też nie jest zły. Mi się w nim bardzo podoba zasuwany kosz, wszystkie moskitiery, folie (na fotelik i gondolkę) też są w zestawie.


Widzę że ten model też jest u mnie na angielskim e-bayu. Kolor magneta jak dla mnie super. A powiedz jak u niego z amortyzacją ?


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848163 przez marta.dds
agnieszka_23- fajne wózki widzę gust taki jak ja :) wszystkie extra! ja swój będę miała w kwietniu :( i nie wiem co to będzie...

Ja wczoraj zajęty dzień miałam dzisiaj też troszkę będzie się działo, zaraz tato wpadnie później do teściowej na herbat e idę i tak do 15 zleci... miałam spakować torbę w tym tygodniu niestety nie zdążyłam poprać... poza tym zaczęłam zastanawiać się nad płynem do płukania czy w ogóle zastosować i jaki... no i ten tydzień też zajęty się zapowiada to odwiedziny prawie codziennie ktoś to na pobranie krwi w czwartek sobie pójdę... z jednej strony super bo czas szybciej leci a teraz szczególnie że mojego nie ma to dobrze mieć zajęcie:)
Mój dzidziuś kopie i kręci się prawie cały czas :) rośnie i się wyciąga, w nocy to chyba się wkurza jak zmieniam bok hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848167 przez agnieszka_23
Biedroneczka- Z wszystkich 4 wózków ten ma największą amortyzację, wiadomo sprawdzałam ją tylko w sklepie, ale ładnie się "uginał". Ale tak sobie myślę, że jeśli mieszkasz na jakimś 3 piętrze to lepiej nie kupuj takiego. Wagowo ok 15kg. Jedyny minus jaki ma to w spacerówce kiedy dziecko siedzi to wisi nadmiar materiału z tyłu budki ( ale ja mam w planach 2 napy tam zrobić). Kolory są żywe, takie jak na zdjęciach ;) Ale tak zgrabnie wygląda w każdej wersji. A gondolka jest jedna z większych jakie widziałam w sklepie.

Marta- ja też miałam spakować torbę.. ale już wyprałam większość rzeczy, więc myślę, że max do środy ogarnę temat ;) Ja płyn do płukania i proszki mam z Loveli, płynu daję mniej niż na butelce jest napisane. Ale i tak ubranka pachną i są mięciutkie.

Ogólnie po akcji ze skurczami poprałam wszystkie ciuszki na 56 i 62 i kocyki.. w poniedziałek będę miała łóżeczko więc przygotowania pełną parą.. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #848180 przez Kasiunia88
agnieszka_23 mnie też najbardziej podoba się ten z 2go linku i ten kolor ..sami chcieliśmy go kupić..
mi jeszcze ten przypadł do gustu i różne kolory mi się podobają poniżej tam
wozkirybnik.pl/351,356,Kategoria.aspx najlepszym atutem tego wózka jest waga stelaża z gondolą tylko 10,5 kg, a w większości wózków sam stelaż tyle waży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848187 przez agnieszka_23
Kasiu- ten wózek, który pokazujesz też super, spodobał mi się ;) muszę się zorientować czy u siebie w mieście gdzieś mogę taki obejrzeć. Waga jego jest super i w ogóle zgrabnie wygląda ;)

my się zastanawiamy nad tym passo i tako baby heaven line ( chyba 4 zdjecie to było)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848194 przez Kasiunia88
znalazłam go właśnie przed chwilą na allegro. U mnie w mieście jest sklep z tymi wózkami i mój mąż tam był i był zachwycony :) jedynie cena trochę dla nas wysoka, bo myśleliśmy o czymś tańszym lub używanym a tutaj link z allegro..wzorów i kolorów mega
allegro.pl/lonex-speedy-v-light-3w1-z-fo...lce-i4017302390.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848200 przez agnieszka_23
my chcemy max 1500 wydać.. W tako wózek kosztuje 1450, ale bez problemu do 1300 (albo i mniej) zejda z ceny. allegro.pl/3w1-wozek-baby-heaven-line-al...ako-i3983938176.html

jeśli chodzi o tani wózek polecam coneco elmo- w salonie formowym 850 zł za 3 w 1, super sie prowadzi. Minusy- przednie koła piankowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848305 przez biedroneczka39
Podoba mi się I baby heaven I speedy-v- light dziewczynki. Zostanę jednak chyba przy passo jeśli jest przez Ciebie sprawdzony agnieszka_23. Mi waga nie przeszkadza bo mieszkam w domku.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848313 przez Uśmiechnięta86
Hejka kochane,

Pisałam już trzy razy post i znikał;/
Może teraz się uda...
Czytam was cały czas:D
Piątek i sobotę i dziś było sprzątanie i kupowanie pierwsze:D
Do torby brakuje jeszcze ubrań, ale część już mam.
mam wózek (bolder SD ecoline)kołyskę , i materac gryczano-kokosowy do łóżeczka(łóżeczko czeka w piwnicy)
i rożek kupiliśmy i pierwszy ręczniczek,... jeszcze tyle brakuje :o

Samopoczucie w kratke mam ale tragedii nie ma.
Synek kopie:D

Jak mija niedziela ??

Wasze Foty piękne :D!!! też dziś pstryknę sobie:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848320 przez agnieszka_23
Biedroneczka- ja go sprawdziłam, ale tylko w sklepie, czyli jednak jeździłam nim na równej powierzchni.. na tym filmie
widać amortyzację jego.. i widać to co ja mam za ogromny minus- wiszącą budę, ale sprawdzałam i bez problemu można tam dorobić napy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #848322 przez biedroneczka39
Hej uśmiechnięta. Dawaj ino zdjęcie wózeczka bo my o wózkach od samego rana. Fajnie że robisz już zakupy. A duuużo jeszcze przed Tobą :woohoo: U mnie też jeszcze sporo :blush:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl