BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #849425 przez nati.olsztyn
Uśmiechnięta Ja kupuję najtańsze staniki na allegro. Z aukcji gdzie ktoś sprzedaje dwa kolory na raz. Poprzednio tak kupowałam i teraz też. :-) Tylko trzeba się dobrze wymierzyć.:-)

Danusia A miałas do czynienia z tym kolorem?;-)albo z dekoralem? Bo ja jakoś do tej pory duluxa zawsze kupowałam a teraz ten nam się bardziej spodobał:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849443 przez danusia87
u mnie tak jak u naszej Kochanej Uśmiechniętej choć dopiero od jutra 30tc :kiss: jeszcze tylko równe 10tyg do Naszego SPotkania z Marcelkiem :D



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849445 przez danusia87
Natalko Kochana znajoma malowała na ten kolor akurat i z tej firmy i jest bardzooooo zadowolona :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849447 przez Uśmiechnięta86
A ja po tej glukozie to poszłam sobie na spacer do okolicznych sklepów na 2 godziny.
A Ty Gosiu musisz czekać pod gabinetem te 2 godziny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849450 przez Uśmiechnięta86
Danusiu :D SUper wyglądasz :D
Jak mi się ten kolor włosów podoba!
Ja właśnie (jak widać na fotkach z fb majóweczki) muszę zrobić kolor bo spłowiał;/
i podciąć końcóweczki :D
Już 7 marca 28 urodzinki a w dzień urodzin musze być RUUUUUDa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849479 przez danusia87
Uśmiechnięta Moja kochana Rudzinko :) Ty też ślicznie wyglądasz ja mój kolor ide poprawiać w przyszłym tyg...Twoje urodzinki w takim razie bedziemy świętować w piątek mój mąż ma jutro 29 ale bedziemy świętować w pt i niedz... :) jak znajdę jakieś foto z moim starym kolorkiem to Wam tu pokażę...



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #849485 przez usia
Paradise - co u mnie? hhy byłam w końcu na pierwszych zakupach. niby dużo nie kupiłam ale już coś. Rafał ostatnio zrobił mi miłą niespodziankę. Wracając z pracy kupił dla naszej malutkiej leżaczek bujaczek. Wiedział że mi się taki podoba... cieszyłam się jak dziecko.

Danusia - ślicznie wyglądasz kochana. w tym kolorku dużo bardziej mi się podobasz. no ogólnie wyglądasz kwitnąco.

Ja proszę się Rafała o jakieś zdjęcie i na razie nie mam żadnego. Smutaśno mi. :( Niby mamy 2 aparaty ale już się nie nadają i myślimy nad nowym. tylko teraz znowu problem jaki i za ile.

Co ja mam dziewczyny powiedzieć jak u mnie prawie 30 tydzień i 10kg na plusie. a co najgorsze to zauważyłam że teraz dopiero zwiększył mi się apetyt.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849499 przez danusia87
a czy ktoś wie co u Naszej Kochanej Seli? i całej reszty która nas prawdopodobnie czyta ale nie rozpisuje się??? Dziewczęta tęsknimy za Wami!!!!


Uśmiechnięta to ja w 2009roku :) z Moim Najwspanialszym :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849513 przez Kasiunia88
uśmiechnięta ja też chciałam kiedyś rudy ale troszkę ciemniejszy tylko bałam się tego ściągania koloru i zrezygnowałam.. a ja po glukozie też musiałam siedzieć 2 godz. pod zabiegowym i zabroniła spacerować..

usia leżaczek super..jak się nie mylę to można zrobić z niego później małe krzesełko? ja mam jeszcze leżaczek po moim pierwszym synku więc ten zakup mi odpada :) a tymi kilogramami się nie przejmuj..10 kg to wcale nie dużo jak na ten tydzień ciąży..moja koleżanka przytyła w ciąży 25 kg i potem to wszystko zgubiła, ale niestety rozstępy straszne ma na całym brzuchu i bardzo szerokie, ale przecież nie chodzi z gołym brzuchem na wierzchu

danusia mi się też bardzo podobasz w tym kolorku, a Twoja mała to cała Ty jak patrze na to zdjęcie na fb

Ja bym się też musiała przejść do fryzjera i ogarnąć te moje włosy..w ogóle kusi mnie po ciąży się ściąć na asymetrycznego boba (z przodu dłuższe, z tyłu krótsze) ale boję się, że będę żałować..całe życie miałam długie włosy do pasa i rok temu je ścięłam i już sporo odrosły i znowu mam dylemat ;/
A dziewczyny dzisiaj to ta pogoda chyba jest taka senna, bo ja wstałam o 7 niby wyspana, a teraz bym zasnęła na stojąco..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849532 przez usia
Dziewczyny wy to ładnie szalejecie z fryzurkami ja mam zawsze ten sam kolor a ze ścięciem to tylko delikatnie. Siostra mnie namawia do zmiany koloru i do ścięcia na krótko ale jakoś się boję odważyć. Wydaje mi się że dopiero po porodzie coś próbuję zrobić bo w końcu moje życie się zmieni o 360' to i ja muszę coś w sobie zmienić. Ale na razie dla wygody kucyk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849533 przez usia
podobno jest grupa majówek na facebooku. Mogę dołączyć??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849563 przez Gosia27
Jestem juz w domu,wpadlam glodna jak will,zjadlam tyle ze loooo :lol:
Wynik 128mg/dl wiec ok. usmiechnieta podczas tego badania trzeba siedziec a nie spacerowac,bo organizm ma sobie w stanie spoczynku poradzic z ta glukoza a nie w ruchu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #849591 przez nati.olsztyn
Mój mały pływak:) Narazie tylko takie mam.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849607 przez usia
Nati - ale slodziak;) czekamy na więcej zdjęć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849619 przez biedroneczka39
danusia ślicznie wyglądasz. Masz piękną bluzkę. Co do twoich rudych włosów hmyyy ładnemu we wszystkim ładnie :laugh:
nati.olsztyn śliczny synek :*
Gosia27 cieszę się że wynik dobry :silly:
usia zapraszam na FB. Mój nick Ewcia Malutka.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl