BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #849173 przez nati.olsztyn
Hej Mamusie Kochane! Mi dziś w ciągu dnia było jakby. trochę lepiej ale teraz znów boli. Ale po całym dniu pewnie ma prawo. Ja jutro powinnam już dostać resztę rzeczy higienicznych do torby i staniki do karmienia. Także na dniach wstępnie skoncze pakowanie torby do szpitala.:-) Planuje w tym lub przyszłym tygodniu wyprac wózek (gondole) i fotelik samochodowy dla Małej; zawine to potem w folię żeby się nie kurzylo i będzie czekać gotowe. :) A na najbliższy weekend planujemy malowanie pokoiku dziecięcego :-) Już się nie mogę doczekać jak na ścianach będzie wyglądał ten kolor co wybrałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849175 przez danusia87
Natalko Kochana czekam na efekty malowania...;*



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849176 przez biedroneczka39
Jeny naprawdę mam już też szykować torbę do szpitala? Wydawało mi się że to jeszcze wcześnie kurde...


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849188 przez danusia87
biedroneczko kochana ja jutro zaczynam bo juz mnie strasznie na dul ciagnie a przy siusianiu najgorzej czuje jakby maly chciał wyskoczyć. ... ale to tylko jak dużo pochodzę. ...



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849236 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

my jestesmy po przeprowadzce. Juz nie duzo zostalo do rozpakowania, ufff....!! Jestem wykonczona!!

Agnieszka - ciesze sie, ze lepiej sie czujesz i juz nie masz skurczy! My w Anglii mamy tylko 2 USG na cala ciaze, wiec tez masakra :-/

Nati - ty jak zwykle super zdolna :) no i przepiekny brzuszek :)

Karla - ciesze sie, ze z Wami wszystko w porzadku :) Tak, ja tez od teraz bede miala wizyty co 2 tygodnie.

mowmimama - dzieki, niestety sie nadwyrezylam, ale juz mi lepiej. CO do szafy to niestety nie potrafie Ci pomoc :(

Kasiunia - sliczny brzuszek :) i super wozek!

marcynia - ja sie ciesze, ze w koncu poleze. Dzis bylam w pracy i po prostu nie wyrabiam juz z bolu bioder, wiec jutro ide znowu do lekarza, zeby mi dala zwolnienie na pare dni, a potem juz urlop.

Danusia - bardzo sie ciesze, ze Ci przeszly dolegliwosci :)

Iwona - ja mam roznie z apetytem, wlasciwie jem chyba tak samo jak wczesniej. Ale paczkow bym sie najadla :-)

marta - u mnie tez sie pojawily rozstepy, a dokladnie rzecz biorac dwa, jeden po lewej, drugi po prawej, tez sie codziennie smaruje od chyba 10 tygodnia, a jednak wyszly, wrrr... Ale moze byloby gorzej bez smarowania?

Biedroneczka - my kupilismy wozek w mothercare tej firmy i wydaje mi sie, ze jest fajny. Przywioza nam go 17 marca. Dlaczego chcesz polski wozek? :-O
Jestem w szoku, ze pozwolilas swojemu spac do 13!! Juz ja bym go pogonila! W zyciu bym Johnowi nie pozwolila nie wiadomo ile spac, masakra! No i na pewno by za mnie odkurzyl. Ty wez tego swojego w obroty, raz raz!

Iwonan - strasznie mi przykro, ze sie poklocilas z mezem. Na pewno sie pogodzicie. Po burzy zawsze jest slonce kochana.

Usmiechnieta - ja czasami swojego musze zagonic, ale jak go poprosze, to zrobi co ma. Wie, ze ja sie potrafie wsciec, poza tym on nie lubi, jak mu bucze nad uchem, wiec woli zrobic co ma hehe.

Usia - racja, dlugo Cie nie bylo! :) Co slychac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849243 przez marcynia
Hej
Nie moge cos spac. Ciagle mi graco... czuje sie jak latem w ncy jak nieraz nie ma czym oddychac taki zaduch.
Jutro bedd dzwonic umawiac sie na to dodatkowe usg co mi moj gin zalecil bo mu sie waga nie podoba... po 10 je zrobie a 20 na kontrole z tymj wynikami do gina. Ciekawe jak moja szyjka.... a na usg mozna ja zmierzyc???.. moze glupie pyt ale mam kociol juz w glowie.

Danusia- super ze czujesz sie spokojniejsza ;*
Paradise- tak tak i odpoczywaj :) przeprowadzki - wrazen milon ;)
)0Kasiunia- super wozek ja upatrzylam dzis w koncu!! Podobny bardzo, zostawilam w samochodzie ulotki o firmie...;/
Nati- a jakiz to kolor? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849313 przez nati.olsztyn
Paradise Odpoczywaj teraz ile się da!:-) Czapka dotarła?

marcynia Dokładnie to "groszkowy pastelowy" z dekorala:-) Tak sobie wymyśliłam coś w tym stylu na ściany plus pomarańczowe dodatki:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849320 przez Paradise1982
Marcynia - daj znac jak po lekarzu.

Nati - jeszcze nie dotarla, na pewno niedlugo. Och, juz sie nie moge doczekac!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849344 przez nati.olsztyn
Paradise To się nie zdziw Kochana bo mezus wysyłał to pewnie wizytówkę swojej firmy dorzucił:-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849350 przez Gosia27
Pol godziny temu wypilam glukoze,boshe jak mi sie chce spac :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849352 przez nati.olsztyn
Gosia27 napisał:

Pol godziny temu wypilam glukoze,boshe jak mi sie chce spac :S


Gosienko, miałam dokładnie to samo i to po mniej więcej takim samym czasie. Trzymaj się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849371 przez Uśmiechnięta86
Hej dziewczyny :D

Danusiu- :*
Kasiu- piękny wózek :D
nati-ja chyba zamówię stanik do karmienia na internecie bo nie mogę 70D dorwać u siebie w dobrej cenie.
Chcę wydać max 50 zł na stanik.

Macie linki na allegro do staników gdzie rozmiary są dobre podane?
Pamiętam że któraś z was wrzucała ale nie mogę tego znaleźć ;/

biedroneczka- ja już część torby spakowałam :P
Ale jeszcze ciuchy przede mną :D

paradise-
gratuluje przeprowadzenia.
Bez smarowania na pewno byłoby gorzej z rozstępami.
Trzeba smarować.
Moja mama nie smarowała i ma dużo , a moje siostry smarowały i maja pojedyncze więc skoro to genetyczne -to znaczy że lepiej smarować :D

eh dziś w nocy się kręciłam i budziłam .
Nie wygodnie ...lędźwia cisną dziwnie promieniują do góry :D:D
Jak sobie radzicie z kręgosłupem?
Ćwiczenia, maśc jakaś , kąpiel okład??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849387 przez danusia87
Gosiu wytrzymujesz dzielnie na glukozie:)

Paradise pochwal sie później czapunią! I jak tam przeprowadzka? Napewno jeszcze wiele rzeczy do rozpakowywania?

Nati Kochanie Groszkowy zieleń bardzoooo ładny kolor tym bardziej z Dekorala:)

Uśmiechnięta ja kupiłam w H&M fajne usztywniane staniki do karmienia u nas w AT ale... no właśnie teraz są dobre ale jak urodzę będą za małe muszę zaopatrzyć się w kolejne hehehe

Kasiu Ty taka śliczna chudzinka byłaś (nadal jesteś) po tych Twoich dwóch szkrabkach :) Jak ja bym chciała mieć taka figórę....:/ Mam nadzieje że teraz po Marcelku i ja szybko zrzuce zalegające kg ...

U mnie dzisiaj bardzo miły dzień wstałam wypoczęta tylko z zatkanym nosem i czuję sie nie dotleniona! niestety...:/ muszę ubrać Oli jakoś żeby jej nie przewiało i otworzyc okna w całym mieszkaniu aby troszkę wywietrzyć....może poczuję się troszkę lepiej...:)
U Nas zaczął się 30tc :D jak zrobię fotę zaraz postaram się dodać:) Marcel utknął w martwym punkcie tzn. waga +6kg i nie wzrasta od 2tyg...hmmmm dzięki Bogu że go czuję bo bałabym się że coś nie tak hehehe :D:D:D:D:D



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849402 przez Uśmiechnięta86
30 tydzień dziś :D
7 kg na plusie hehhe
I ciągle rosnę i rosnę :D

Oj będzie co zrzucać :D Oj czekają mnie na siłowni ciężkie długie godziny...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #849421 przez Gosia27
Jeszcze pol godziny do pobrania...Nati a jesc dopiero sie chce,juz pogadalam z mama i mezem bo ledwo na oczy widze,tak mnie mozy na sen!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl