BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #847388 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

luz w pracy, wiec pisze.

Danusia - niestety nie mam pojecia, co Ci poradzic.

Juz sie nie moge doczekac jutra, ja sie bedziemy przeprowadzac :lol: i zaczne na nowo wszystko urzadzac, hurra! Tylko, zeby mnie w koncu przestaly bolec te cholerne biodra, to byloby o wiele lepiej.

Milego dnia dziewczynki! :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847422 przez marcynia
Danusia- ja mialam tak z jakieś 2,3 miesiace temu. W nocy jir moglam spac bo swędziały mnje spodnie części dłoni myslalam ze sie zadrapie.. doszly nogi do tego az mialam strupuly. Dretwialy mi tez rece. Dretwienie to obiaw ponoc w miare normalny bo pytalam lekarza a swedzenie to ja juz nke wiem. Mylam sie pozniej mydlem siarczkowym to swedzenie jakby przeszlo. Teraz juz mnie nie swedzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847447 przez Gosia27
Danusia zrób sobie próby wątrobowe ALAt i ASPAT

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847505 przez agnieszka_23
Witajcie ;)

ja dziś piorę ubranka.. wyprane mam już większość ubranek r. 56 i 62 oraz kocyki. Zaczęłam też pakowanie do szpitala, ale tego wszystkiego do zabrania jest masa... Kupiłam już kosmetyki dla Małego chyba wszystkie, został jeszcze wózek i pościel..

Nati- właśnie też się zastanawiam nad tako tylko innym, wstawię Wam linki do wózków może mi pomożecie wybrać :D ale ten tako ciężki bardzo jest.. w ogóle tako ma cięższe te wózki.. ale widać, że solidne i ładne :laugh: Podkłady ja kupiłam w lidlu, 10 sztuk za 10 zł. Wymiary 60 na 60. Co do banku krwii to podeślę Ci później jedyny bank z najlepszą ofertą. Ma wiele opcji, których żaden inny nie ma. Nam na szkole rodzenie porównywali różne banki i się okazało, że jedyny w Polsce ma właśnie kilka opcji bardzo ważnych dla potencjalnych klientów.

Olgos- też kupię pościel u tego użytkownika. Drugą wezmę jakaś większą ( więcej elementów żeby miała). Też za długo nie wytrzymam już na zakupach, chwila łażenia i padam.

Gdyby, któraś była zainteresowana to mogę sprzedać trochę ubranek dla dziewczynki. Jak jeszcze nie znaliśmy płci to już na wyprzedażach szaleliśmy, więc wszystko taniutko było kupowane.

Lena- dużo jest podkładów 60x90. Te 60 na 60 to są do przewijania maluszków a typowe porodowe są większe. Ja mam 60 na 60

Paradise- wycierpisz się na te biodra przez prace.. Dobrze, że już niedługo będziesz odpoczywać..

mój lekarz mówił, że drętwienie jest normalne a jak swędzi to może wskazywać na jakąś chorobę ciążową- jaką nie pamiętam ..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847511 przez biedroneczka39
Hmyy agnieszka_23 skurcze w tym tygodniu to raczej nie jest normalne. Obserwuj się I jakby co to rzeczywiście na szpital.
Hmyy co do pakowania torby to myślałam że jest jeszcze czas :laugh:
Ja teraz w marcu zabieram się za te największe zakupy bo ciuszków nakupowałam już sporo :) Mam też kocyki, ręczniki, butelki, smoczki, pieluszki tetrowe. I tak za każdym razem jak jestem w mieście to coś przytacham bo wszystko ładniutkie :woohoo:

A oto ja I Julka w 27 tygodniu ciąży :woohoo:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #847512 przez biedroneczka39
27 tydzień :)


<3 Oliwia i Alicja <3
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #847515 przez nati.olsztyn
Kurcze, napisałam posta i mi go wcielo:-(

agnieszka Będę Ci bardzo wdzięczna za te info o banku. Weź nospe i poloz się na lewym boku. Oby przeszło! Dawaj znać co i jak!



A to projekt " prezencik dla kuzyneczki" zakończony:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847529 przez biedroneczka39
nati.olsztyn cudaki te skarpetki. Ja bardzo lubię takie ciepluchne założyć na nóżki np.po kąpieli I kakao :laugh:
Ta no-spa to niegroźna jest w ciąży? Słyszałam że są dwa rodzaje. Jedna na receptę a druga nie. Czy to prawda? Kiedy I ile takiej no-spy mogę łyknąć?


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847539 przez OlgosAmigos
Agnieszka. ta pościel też jedną biorę z większą ilością elementów :) co do wózków tako to też mi się strasznie podobały!ale w kilku sklepach już mi powiedzieli,że mają bardzo dużo reklamacji na nie i gwarancja krótka,ale bardzo polecali jedo właśnie i to mnie jakoś przekonało ;)
Z tymi skurczami to uważaj tam na siebie! :kiss:
Biedroneczka. różne są opinie co do nospy,ale to chyba takie mniejsze zło...nospa Max i forte ma chyba ten sam skład,chociaż moja gin uważa że ta forte na receptę jest o przedlużonym działaniu :silly: można chyba 3 razy na dobę taką nospe (forte czy max),ale wiadomo,że nie profilaktycznie :blink: śliczny brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847558 przez danusia87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847567 przez karla2102
Wiatajcie, byłam dzisiaj na wizycie :laugh: malutki podrósł waży 1340g hehe i jest zdrowiutki.Przygotował się już główką do wylotu a mamusia 9 kg na plusie i tez wszystko dobrze... Dziewczyny czy wy tez od 30 tyg będziecie miały wizyty co 2 tyg bo mi doktor tak zasugerowała??
Danusia nie wiem co ci powiedzieć nie mam takich dolegliwości
Mowmimama, biedroneczka super brzuszki macie i pięknie wyglądacie
Agnieszka 23 i co czujesz się lepiej kochana, mam nadzieje że nie musiałaś jechać do szpitala??
Paradise super ze jutro się przeprowadzacie popatrz jak to szybko zleciało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847578 przez mowmimama
Cześć dziewczyny :)

Ah...dziękuje za miłe słowa dla mojego brzuszka :):) nie mogę się doczekać aż mój mnie zobaczy, przez dwa miesiące nie widział jak urósł mi brzuszek:) fakt zdjęcia widział, ale wiecie zdjęcia a na żywo to całkiem inaczej :) i nie mogę się doczekać aż poczuje małego przez brzuszek :)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.ja się popłakałam, ale słodko :)

OlgosAmigos ja miałam hemoglobinę obniżoną, miałam 10,7 i przepisał mi żelazo. A Ty ile masz?

Danusia jejku stresuje się tym :P że to już tak mało zostało...i czy sobie poradzę i w ogóle :P ps, ja tak nie miałam i nie mam więc nie pomogę:(

Paradisecieszę się Twoją przeprowadzką, ja pamiętam jak my się wprowadzaliśmy, ah :) żebyś właśnie przy tej przeprowadzce się nie nadwyrężyła! :)

agnieszka23 kurcze zazdroszczę, że już masz wszystko dla siebie i małego! :) ja czekam aż tylko mój wróci, to nie będę miała na głowie całego mieszkania i będę mogła się też wziąć za to :) mam nadzieję, że przeszło już?

biedroneczka ah :) brzuszek! :) śliczny :) uwielbiam brzuszki :P

W końcu weekend ;D dzisiaj byłam sama z dyrem, ale na szczęście nie było tak źle, dyro cały czas gdzieś wychodził :) ja miałam jakieś swoje malutkie robótki, więc czas zleciał :) jeszcze równy miesiąc i koniec stażu, ten staż powoduje że czas w ciąży jeszcze szybciej mi leci :)

wiecie co...wczoraj porysowałam nową szafę...ona jest czarna i ma białą rysę, na 2-3 cm :( jeszcze swojemu o tym nie powiedziałam...zadzwoniłam tylko do stolarza...i wiecie co zgoniłam to na Pana który przedwczoraj składał mi łóżko...stolarz powatarzał kilka razy, że przez tydzień jej nie ruszać i nie czyścić, żeby jej nie porysować:( ehhh i co ja mam teraz z tym zrobić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847608 przez agnieszka_23
Po 1,5 godziny regularnych skurczy mi przeszło... idealnie co 3 minuty były. Wzięłam 2 nospy (te zwykłe) i te leki co mam od swojego lekarza rozkurczowe.. Wystraszyłam się okropnie... a we wtorek lekarz mówił "szybko się spotkamy na porodówce" i kazał migusiem pakować torbę..

Nati- zaraz poszukam ulotki i podeślę info, pamiętam, że w cenie miało się podwójną kasetę duo i coś tam jeszcze. Super te Twoje dzieła :D Rób takich cudeniek jak najwięcej, bo masz talent. :laugh: :laugh:

Olgos- ja byłam w tako- czyli u producenta. Reklamacji nie mają podobno na aluminiowe wózki. A Gwarancji mam 2 latka i w dniu w którym dzwonię do nich z reklamację musi pojawić się u mnie kurier, który zabiera wózek do naprawy.

Danusia- o właśnie o choleostazę mi chodziło ;)

Karla- czyli nosisz pod serduszkiem słodziutkie prawie 1,5 kg ;) Mój gine ma tak kiepski sprzęt, że nie mówi ile mały waży.. w ogóle nic nie mówi, mam 3 usg na całą ciążę i tyle.. Ja póki co mam wizytę za 3 tyg.. i chyba tak zostanie póki co, ale słyszała, że na końcówce są wizyty co 2 tyg..

Mówmimama- na pewno się bardzo ucieszy jak zobaczy taki brzuszek piękny ;) a teraz jak wróci to zostaje już z Tobą czy jeszcze będzie wyjeżdżał?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847615 przez Gosia27
Danusia tylko bron boże nie myśl że Cię starsze, ale warto zrobić badania,bo nóż widelec próby będą podwyższone a można lekami załagodzić dolegliwości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #847619 przez Kasiunia88
karla z tego co wiem to chyba standard, że pod koniec ciąży chodzi się co 2 tyg. przynajmniej ja tak miałam za każdym razem..

ja ogólnie czuję się dobrze..pogoda poprawia mi humor :)w poniedziałek mam USG to się dowiem mam nadzieję jaka moja kruszynka już duża.. Wasze brzuszki cudowne :lol:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl