BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #850733 przez biedroneczka39
Hmyyy mi brzuch też twardnieje I boli ale ja to myślałam że malutka się tak układa poprostu...ja chyba nie potrafię tego rozpoznać :S
danusia 100 lat dla męża. Też nie lubię kąpać się w zimnej wodzie :silly:
Paradise a ten ból biodra to dali Ci coś chociaż czy ma samo przejść ?
Ja muszę też w końcu kupić koszule nocne I spakować torbę skoro Wy już takie gotowe I zwarte :woohoo:
Tym czasem się żegnam I dobranoc :*


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850817 przez nati.olsztyn
Rano nic mnie nie boli, skurcze się póki co nie pojawiają. Ale rano to raczej norma. Zwykle koło 10 się rozkręca. Zobaczymy!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850828 przez Paradise1982

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850833 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850861 przez danusia87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850863 przez nati.olsztyn
danusia87 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzięki, Kochana!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850865 przez nati.olsztyn
danusia87 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #850938 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850946 przez Uśmiechnięta86
Hejka kochane :D

Padłam jak kawka wczoraj, i tylko raz w nocy wstałam :D
Więc zregenerowałam się na kolejny dzień pracy .
Już mi lepiej.
Zauważyłam ciężkie oddychanie i wieczorami super szybkie bicie serca i tętno jak u niemowlaka u siebie;/
Takie wieczorne super tętno to chyba z przemęczenia tylko czy to szkodzi dziecku....bo ciśnienie jak mierzyłam to dziwne jest 100/100 :P
Czyli niskie ciśnienie a wysokie tętno.
Przez chwile myślałam że cukier ale był w normie...

Paradise- mi mąż podnosi ciśnienie jak mówi jak go wszystko boli wkręgosłupie -bo ma chory bo bardzo duże trenuje całe życie ... a ja jestem z tych osób które jak pytasz jak się czują odpowiadają zawsze super ... biedak nawet nie wie że mnie tez ciągle coś boli. No ale ja go nie uświadamiam, bo po co ma się martwić:P I tak mi bólu nikt nie zabierze. WIęc tylko wy kochane wiecie jak się czuje :P


Ciepłe kapiele są super na kręgosłup tylko wtedy po nich trzeba na 10 minutek nogi do góry trzymać ...bo mi się inaczej robią popuchnięte i bolą dziwnie.
A jak dam do góry to spoko jest. I po takiej kąpieli musi być zimny prysznic na nóżki koniecznie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850949 przez biedroneczka39
Gosia27 mnie gorąca kąpiel też relaksuje bardzo. Czasem siedzę z godzinę we wannie I tylko dolewam wody by ciepło było hi hi. Ale ta Twoja Zojka jest śliczna :)
nati kochana nasza. Facetom chyba odbija. Czasem się zastanawiam I próbuję ich usprawiedliwiać tym że może oni się boją I że sobie nie radzą z własnymi myślami. Z drugiej strony nie powinien wyżywać się na Tobie. Wiem że my nie zastąpimy Ci męża ale zawsze tu jesteśmy by wirtualnie chociaż przytulić I pocieszyć. Wierzę że wszystko się ułoży :kiss:
A ja dziś mam w planach ugotować zupę krem. Mam kalafiora, brokuły, groszek, marchewkę, ziemniaczka. Ma ktoś jakiś przepis dobry ?


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #850960 przez Uśmiechnięta86
nati-

ale bym go w potylice walnęła!


gosia - SUUUUUUper słodkie fotki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851048 przez usia
Nati - kochana ściskam cię mocno. Jak się czujesz? Myślę że to wszystko w złości co mówił twój maz to tylko ze zdenerwowania. On pewnie mocno to przeżywa choć tego nie okazuje. Myślę że jak przemysli to będzie żałował tego co powiedział. Mam taką nadzieję. A jak nie to mu wszystkie razem skopiemy dupsko.
Gosia - śliczne zdjęcia. Brzuszek duży :) a córka śliczna. Biedne są takie małe dzieci jak chorują. Szkoda mi jej. Uwielbiam takie bobasy :)

Źle się dziś czuję. Mam biegunkę i strasznie mi słabo. I tu mogę być wdzięczna mężowi. Jak mu powiedziałam że się źle czuję przyjechał z pracy czekał aż się wykapie i w tym czasie zrobił mi śniadanie. Zjadłam to odprowadził mnie do łóżka i dopiero pojechał. Sory nati że teraz o tym piszę nie chciałabym żeby było ci smutno ale strasznie mi miło że na telefon i był przy mnie. Macie jakieś sposoby na biegunkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851057 przez Gosia27
usia napisał:

Nati - kochana ściskam cię mocno. Jak się czujesz? Myślę że to wszystko w złości co mówił twój maz to tylko ze zdenerwowania. On pewnie mocno to przeżywa choć tego nie okazuje. Myślę że jak przemysli to będzie żałował tego co powiedział. Mam taką nadzieję. A jak nie to mu wszystkie razem skopiemy dupsko.
Gosia - śliczne zdjęcia. Brzuszek duży :) a córka śliczna. Biedne są takie małe dzieci jak chorują. Szkoda mi jej. Uwielbiam takie bobasy :)

Źle się dziś czuję. Mam biegunkę i strasznie mi słabo. I tu mogę być wdzięczna mężowi. Jak mu powiedziałam że się źle czuję przyjechał z pracy czekał aż się wykapie i w tym czasie zrobił mi śniadanie. Zjadłam to odprowadził mnie do łóżka i dopiero pojechał. Sory nati że teraz o tym piszę nie chciałabym żeby było ci smutno ale strasznie mi miło że na telefon i był przy mnie. Macie jakieś sposoby na biegunkę?


węgiel,wodą zapić łyżkę mąki ziemniaczanej,marchiwanka(marchew na gęsto)stoperran

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851076 przez nati.olsztyn
Pojechałam jednak na ktg i niestety zapisało się kilka skurczy, więc przyjęli mnie na oddział. Na szczęście szyjka trzyma, więc dadzą mi leki na zatrzymanie skurczy. Póki co czekam w świetlicy bo nie ma miejsc. Skurcze nadal się pojawiają, nieregularne ale jednak są...

Gosiu czy stres może nasilac skurcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851082 przez usia
Dzięki gosia. Jeszcze do tego głowa mnie boli :(
Nati- jednak masz skurcze. Dobrze że pojechalas. Będziesz pod dobrą opieką. Pisz nam co i jak bo się martwimy o ciebie. Kochana sama tam jesteś??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl