BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #852123 przez nati.olsztyn
danusia Dziękuję za przemile słowa odnośnie czapeczki:-)

Za mną dziś przespana noc, chyba dzięki mojej poduszce - rogalowi:-)

Ktg miałam o 6- jeden skurcz miałam w trakcie, wg mnie dość silny i trzymał chwilę ale zapisał się jako lekki. Brzuch twardnieje zwłaszcza jak się więcej ruszam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852125 przez mowmimama
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET!!:)

Ja dzisiaj aktywnie dzień zaczęłam od 6 30 ;D teraz wchodzą Panowie, i będą mi montować komodę, szafkę pod tv i płytę do niej:) to już ostatnie rzeczy od stolarza :) a potem wielkie sprzątanie i jutro już mój luby będzie w domu :)

nati.olsztyntrzymam kciuki za Was !!:)

Paradiseśliczna ta czapeczka! i kolorek!:)


No nic idę poszukać sobie miejsca, bo nie wiem gdzie stolarz najpierw zacznie, i chyba neta przez chwilę nie będę miała :)
więc spokojnego dnia życzę !:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852142 przez Uśmiechnięta86
Wszystkiego najlepszego kochane! Dziś nasz dzień :D

agnieszka-dzięki za życzenia:D hehhehe Super urodzinki w pracy miałam .Rozdałam ciacho. Dostałam od szefa misiaczka i 3 godziny mogłam póżniej do pracy przyjść (opłacone ) a od siostry 7 ogromnych różowo żółtych róż. Mąż był kochany i zjedliśmy pizze oglądliśmy filmy i tulenie było.

znaleziona pozycja wygodna została do przytulanek hehehe


mowmimama- a ja tak mam :D:D:D:D rozszyfrowanan Alinka hehehhe

Dziś wybieram się do przyjaciół na noc z mężem na oglądanie filmów na rzutniku i jedzenie sushi(dla mnie z grilowaną rybką)

Nati, paradise- przepiękna czapa!!!!
Nati- ja też trzymam kciuki mocno!!! Czytam i czekam na Twoje dobre samopoczucie i wyjście:D

Kości miednicy, łonowe i kości nóg bolą jak by mnie ktoś skopał...
hehehhe pewnie się wszystko przygotowuje do porodu.
Was też bolą kości? Bo ja innych bólów nie mam tylko takie...
W nocy zastanawiałąm się nad przeciwbólowymi lekami ale zapomniałam jakie wolno. I wkońcu pomyślałam że nie będę jadła:P wytrzymałam i tylko kilka razy wstawałam żeby ulżyło...:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852295 przez Paradise1982
Hej dziewczyny!!!

Najlepszego :)

Usmiechnieta - mozesz brac Paracetamol. Mnie kosci bioder, miednicy, kosc lonowa i sam Pan Bog wie co jeszcze, bola od jakis paru miesiecy, a im dluzej w ciazy tym gorzej. Szczegolnie jak sie nasprzatam, tak jak dzisiaj.

mowmimama - oj to masz niezle zajety dzien, ale za to jaki bedzie tego piekny efekt :)

U mnie ok, dostalam piekny bukiet kwiatow od Johna, chociaz oni w Anglii tego dnia nie maja :laugh: Posiedzialam w ogrodzie, bo pogoda jest cudowna, potem posprzatalam gore domu, John odkurzyl schody i porobil inne rzeczy, troche ogarnelam ogrod i tak mi zlecial czas. Teraz w koncu siedze na kanapie i odpoczywam i zabieram sie za ksiazke, ktora porzucilam pare miesiecy temu, a to juz trzecia czesc: "Arabska krew" - Tanya Valko. Polecam Wam wszystkie czesci, sa chyba cztery. Duzo sie czlowiek dowie o krajach Arabskich, ich zwyczajach itp., naprawde super ksiazki, pelne przygod.

Tak wiec, najlepszego Wam zycze z okazji naszego swieta, ja sie zatapiam w lekture :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852336 przez Paradise1982
Ale tu dzisiaj cisza. Wszystkie wcielo ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852348 przez Gosia27
hej brzuchatki,
czuję się dziś mega przytępiona,okropnie. Mam tak cięzką głowę,muli mnie,nic się nie chce :S
Dziś rano przy śniadaniu wszedł mi taki ból pod wątrobę, że ledwo dałam radęsię położyć,łzy mi ciurkiem popłynęły i to pewnie mały głowką tak uciskał bo jest połozony poprzecznie. W ogóle zrobiłam się mega senna a Zojka ostatnio daje nam do wiwatu. Mała nawet dostała dziś pierwszego kwiatka na dzień kobiet,ja oczywiście też, ale i tak z niej R miał więcej radochy :woohoo:
Nati jak się czujesz kochana? co lekarze mówią????
Paradise zazdroszczę ogrodu,odpoczywaj ile się da! A V na brzuszku do prawdzia Victoria :kiss:
Uśmiechnięta sto lat jeszcze raz :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852391 przez nati.olsztyn
Ja dziś popoludniu miałam znów skurcze. Na szczęście nadal nieregularne. Lezenie na lewym boku z, jak to położna fajnie powiedziała, brzuchem leżącym obok pomogło. Skurcze się powoli wyciszyly i jest spokój. Lekarz kazał mi obserwować skurcze a położna zwracać uwagę na okoliczności w jakich i po jakich się pojawiają. Właśnie liczę ruchy:-) Potem luteinka i spać!;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852392 przez nati.olsztyn
Ja dziś popoludniu miałam znów skurcze. Na szczęście nadal nieregularne. Lezenie na lewym boku z, jak to położna fajnie powiedziała, brzuchem leżącym obok pomogło. Skurcze się powoli wyciszyly i jest spokój. Lekarz kazał mi obserwować skurcze a położna zwracać uwagę na okoliczności w jakich i po jakich się pojawiają. Właśnie liczę ruchy:-) Potem luteinka i spać!;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852395 przez mallgoonia
Kochane z okazji naszego babskiego święta życzę Wam wszystkiego najlepszego.

Paradise
- też jestem zaczytana w tych książkach, teraz kończę trzecią część, dwie pierwsze podobały mi się najbardziej i dosłownie je pochłonęłam. Mam też zamiar przeczytać czwartą;) Czytając doceniłam to co mam i co mnie otacza

nati
= zdolna jesteś, Twoje czapeczki są śliczne. Mnie ostatnio często twardnieje brzuch ale moje skurcze nie są bolesne. Lekarze coś mówią na temat Twojego stanu? Bo ja pamiętam, że raczej nie byli wylewni....I pewnie nie będą tak szybko chcieli Cie wypuścić

usmiechnieta= spóźnione 100 lat.

Przepraszam, że ja tak ciągle z doskoku piszę. Nie chcę się z Wami rozstawać a piszę w kratkę:/ Mam nadzieje, że się na mnie nie gniewacie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852403 przez nati.olsztyn
mallgonia Ja też w kratkę się tu udzielam i jeszcze mnie dziewczyny nie pogoniły to może i z Tobą nie będzie tak źle;-) A tak serio to każdy udziela się w takim zakresie w jakim może i jest super:-)

A lekarze to mówią tyle co widzą na bierzaco. Także tylko tyle co napisałam wcześniej - leżeć i się obserwować. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852408 przez OlgosAmigos
Malgonia, Paradise ja trzy pierwsze książki z arabskiej sagi pochlonelam bardzo szybko!:) na czwartą musiałam czekać aż będzie dostępna i niestety stwierdzam,że to już nie było to:/ także fajnie,ze czytacie wszystkie po kolei:) ja polecam je każdemu!:) a nie wiecie może czegoś na temat kolejnej części?;)

Nati uświadom mnie prosze na czym polega to liczenie ruchów...?:/ dobrze że pojechalas wtedy na tą IP:) ja wizytę mam we wtorek,ciekawe czego się dowiem:/

Pracowity dzień dziś miałam:/ napracowałam się w ogrodzie i kręgosłup znowu dokuczał całe popołudnie:( a żeby tego było mało to D.pojechał do brata bo u nich też dziecko w drodze i całe mieszkanie będą malować!i to akurat dziś!no i pewnie jutro też bo tam nocuje! :angry: tylko ze jak my się wprowadzalismy do nowego mieszkania to praktycznie wszystko robiliśmy we dwoje i nawet się zapytali czy nie potrzeba pomocy!o!to tyle na dziś!
Dobrej nocy Wam życzę dziewczęta;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852413 przez nati.olsztyn
Olgos- Lezysz sobie przez godzinke w wygodniej pozycji, najlepiej na boku i liczysz ile razu Maleństwo się poruszy. I tak 3 razy dziennie, codziennie o tych samych porach. Minimalna ilość ruchów to 4 na godzinę. Jakby było mniej to bez paniki liczysz kolejną godzinke;-)

A ja mam właśnie kryzysik - tak mi strasznie Synka brakuje że zaraz oszaleje:-(leżę i rycze jak głupia, ale to silniejsze ode mnie... Wiedzieć Go tylko na zdjęciach i słyszeć przez telefon to dla mnie jak tortury... A już się tak dobrze trzymałam...:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852526 przez Uśmiechnięta86
nati- Kochana musisz być dzielna! :D Trzymaj się tam ...już niedługo CIę pewnie wypuszczą... I będziesz tuliła syneczka:D heheheh Buziaki dla CIebie
A może jak Paradise zagłębiaj się w lekturze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852600 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852602 przez Paradise1982
Hej dziewczyny!

U nas byla dzisiaj cudowna pogoda!! Spedzilismy pol dnia nad morzem, zjedlismy lody, bylismy na spacerze, wspaniale! Dawno juz sie tak dobrze nie czulam!! :lol: :lol: :lol:

OlgosAmigos
- ja jakos ta trzecia czesc przeczytalam do polowy, a potem odlozylam i cos zaczac nie moglam. Ale teraz sie znowu zabiore :) Nic nie slyszalam o kolejnych czesciach, niestety.

Nati - jak sie czujesz kochana? :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Mam straszna ochote na cos slodkiego!!! Ide poszukac jakis ciastek
:woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl