BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #851290 przez biedroneczka39
nati synkowi nic nie będzie na pewno. Odpoczywamy teraz tak I się nie denerwujemy bo w dupsko dostaniesz. A mąż ma szczęście. Kocha cię łobuz tylko też pewnie czasem sobie nie radzi. Buziaki kochana.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851312 przez karla2102
nati też jestem z tobą, odpoczywaj kochana;)))) dobrze ze już wszystko ok;) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851352 przez OlgosAmigos
Nati dobrze że już wszystko dobrze! :) nie dotykać brzucha mówisz...? :huh: to może ja przez to mam te skurcze :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #851354 przez mallgoonia
Paradaise- faktycznie widać V:)

nati-
jesteś po dobrą opieką. Wojewódzki zawsze taki oblężony, 2 lata temu spędziłam tam ponad 2 tygodnie i tez z miejscami był problem. Lekarze już Ci coś powiedzieli?
Czemu nie można dotykać brzucha? To wzmaga skurcze?

biedroneczka- wszystkie ciuszki trzeba wyprać, bez wzgledu na to czy nowe czy używane. I prasowanie oczywiście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851357 przez beaciaa
nati.olsztyn napisał:

Kochane Kobietki! Dziękuję Wam jeszcze raz za to że ze mną jesteście! :-) Dostałam kwiatki od męża @-}-- Ale strasznie tęsknię za Synkiem!

A i mam zakaz dotykania brzucha!

Beaciaa Ty też byłaś w szpitalu? dobrze pamietam? ?? czy coś pomylilam?


Byłam, byłam, ale ja już wyszłam 23 :) Teraz tak jakoś rzadko się odzywam bo wciąż coś do roboty. Tylko wciąż czytam.
Dawaj znac na bieżąco co i jak. A skurcze mocne Ci wyszły ?? Mi jak leżałam najmocniejsze wychodziły do 50, ale było ich 2-3. Reszta na 20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851361 przez nati.olsztyn
beaciaa napisał:

nati.olsztyn napisał:

Kochane Kobietki! Dziękuję Wam jeszcze raz za to że ze mną jesteście! :-) Dostałam kwiatki od męża @-}-- Ale strasznie tęsknię za Synkiem!

A i mam zakaz dotykania brzucha!

Beaciaa Ty też byłaś w szpitalu? dobrze pamietam? ?? czy coś pomylilam?


Byłam, byłam, ale ja już wyszłam 23 :) Teraz tak jakoś rzadko się odzywam bo wciąż coś do roboty. Tylko wciąż czytam.
Dawaj znac na bieżąco co i jak. A skurcze mocne Ci wyszły ?? Mi jak leżałam najmocniejsze wychodziły do 50, ale było ich 2-3. Reszta na 20


U mnie tak z połowa może trochę więcej na 40-50. Ile dawek sterydów dostalas? Długo Cię trzymali?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851374 przez nati.olsztyn
mallgoonia napisał:

Paradaise- faktycznie widać V:)

nati-
jesteś po dobrą opieką. Wojewódzki zawsze taki oblężony, 2 lata temu spędziłam tam ponad 2 tygodnie i tez z miejscami był problem. Lekarze już Ci coś powiedzieli?
Czemu nie można dotykać brzucha? To wzmaga skurcze?



Był mój prowadzący ciążę na obchodzie i mówił że ktg lepsze. No i że oczywiście zostaję w szpitalu.

A dotykanie brzucha podobno właśnie stymuluje macice do pracy czyli skurczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851381 przez biedroneczka39
Hmyyy ja czasem głaszczę brzuszek a szczególnie gdy Julcia zaczyna kopać. Dziwne żeby tak w ogóle go nie dotykać :unsure: Ale w przypadku gdy ma się skurcze to na pewno lepiej tego nie robić.
A ja sobie leżę w wannie z cieplutką wodą. Moja Julka to się tak wypycha że czasem aż źle mi oddech złapać. Też tak miewacie z tym oddychaniem ?


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851389 przez beaciaa
nati.olsztyn napisał:

beaciaa napisał:

nati.olsztyn napisał:

Kochane Kobietki! Dziękuję Wam jeszcze raz za to że ze mną jesteście! :-) Dostałam kwiatki od męża @-}-- Ale strasznie tęsknię za Synkiem!

A i mam zakaz dotykania brzucha!

Beaciaa Ty też byłaś w szpitalu? dobrze pamietam? ?? czy coś pomylilam?


Byłam, byłam, ale ja już wyszłam 23 :) Teraz tak jakoś rzadko się odzywam bo wciąż coś do roboty. Tylko wciąż czytam.
Dawaj znac na bieżąco co i jak. A skurcze mocne Ci wyszły ?? Mi jak leżałam najmocniejsze wychodziły do 50, ale było ich 2-3. Reszta na 20


U mnie tak z połowa może trochę więcej na 40-50. Ile dawek sterydów dostalas? Długo Cię trzymali?


Dwie w odstępach 24 h

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851393 przez beaciaa
biedroneczka39 napisał:

Hmyyy ja czasem głaszczę brzuszek a szczególnie gdy Julcia zaczyna kopać. Dziwne żeby tak w ogóle go nie dotykać :unsure: Ale w przypadku gdy ma się skurcze to na pewno lepiej tego nie robić.
A ja sobie leżę w wannie z cieplutką wodą. Moja Julka to się tak wypycha że czasem aż źle mi oddech złapać. Też tak miewacie z tym oddychaniem ?


Własnie wszędzie gdzie czytałam jest napisane żeby nie głaskac brzuszka bo wywołuje skurcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851412 przez biedroneczka39
Ale wcale wcale ??? :ohmy: buuu :(


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851457 przez Paradise1982
Hmmmm, nie wiedziałam, że nie wolno głaskać brzucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851470 przez mowmimama
Cześć :)

jejku jak czytam, że niektóre z Was brzuszek boli jak na @, to się cieszę, że jeszcze tego nie mam, i tak się boję. Mnie jak bolał zawsze brzuch, to zdarzały się wymioty, biegunka, omdlenia...ehh. Boję się, że w 8 miesiącu mogę już mieć a mojego wtedy nie będzie i że będę całkiem sama w domu.;/

Uśmiechnięta kurcze to nie mogą Cię choć trochę obciążyć w pracy? Ja po 8 godzinach jestem zmęczona, czy jest praca czy też nie ma, bo takie siedzenie i nic nie robienie to strasznie zamula mnie.

Paradise no i dobrze zrobiłaś z tym lekarzem, nie ma co się męczyć w pracy! też widzę V :D

Hm a ja też nie wiedziałam że skurcze to to już jest jak brzuch twardnieje...hm. To ja nieraz też je mam, przez ostatnie tygodnie je miałam, ale to najczęściej on mi się taki twardy robi jak właśnie sprzątam w mieszkaniu, wczoraj też...sprzątałam mały pokój...niby mały, ale przez ostatnie miesiące służył nam jako hm... magazynek, wszystkie kartony, rzeczy do majstrowania tam rzucaliśmy, i sprzątałam w nim, to nieraz czułam że mi twardnieje i wtedy odpoczywałam i dalej sprzątałam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
trzymam mocno kciuki za Ciebie!! aby te skurcze szybko odpuściły!

Gosia27 to może i ja sobie taką kąpiel dzisiaj zafunduje :) akurat światło będę miała zrobione normalne w łazience :P ojejku rzeczywiście ciężką noc mieliście. Brzuszek świetny ;D a córeczka jaka śliczna !:)niech szybko wraca do zdrowia!!

Uśmiechniętawiesz Ty nawet mi nie pasujesz do osoby narzekającej :P cały czas sobie Ciebie wyobrażam uśmiechnięta i hm... szaloną :P pozytywnie oczywiście :P więc jak Ty swojemu nie narzekasz, to tutaj nam możesz do woli pisać o wszystkich bólach! ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851507 przez nati.olsztyn
Moje Kochane! Mi zdezdecydowanie lepiej. Miałam jeszcze kilka skurczyków, ale krócej trwających. No i łapią mnie też jak wstaje, zatem leżę. Lekarz był niedawno i kazał odpoczywać. Byle do rana. :-) Mąż radzi sobie z Synkiem świetnie! A mnie przeprosił za rano. Buziaki Mamusie! Spróbuje zasnąć! Cieszę się że Was mam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851535 przez agnieszka_23
Iwona- nie martw się kochana.. każdy facet ma chyba jakieś odchyły czasami.. przejdzie mu ! Mąż na pewno Was kocha i będziecie razem :) ściskam kochana :kiss:

Gosiu- masz dziś wizytę? Trzymam kciuki i daj znać po ;)

Marcynia- ja właśnie też nie mogę spać, bo mi gorąco :( męczę się strasznie..

Na szkole rodzenia położna odradzała staniki do karmienia z allegro najtańsze, bo w nich nie ma wcale bawełny.. tzn podobno jest.. tylko na metce w składzie. Także, popękane brodawki pewne.. Ja kupowałam w h&m na promocji.. po 5 i 10 zł ;) a co do odczuwania skurczy to podobno jesli odczuwamy je od dołu brzucha- tam się zaczynają- to są te przygotowujące, porodowe zaczynają się w górze brzucha

Uśmiechnięta- chyba dziś masz urodzinowy dzień :D wszystkiego najlepszego Kochana :kiss: szybkiego porodu, zdrówka dla dzidziusia i dla Ciebie spełnienia marzeń :kiss:

Olgos- co do pościeli z allegro zwróć uwagę na wypełnienie ochraniacza na szczebelki (jeśli kupujesz go), aby była w nim gąbka.. te z innym wypełnieniem po praniu się zniszczą (mówię o tańszych pościelach, z których nie zdejmuje się z ochraniacza poszewki)

Usia- na biegunkę bezpieczna jest tylko smecta (tak mi lekarz powiedział jak sama się z nią zmagałam) w całości wchłania się w jelitach i nie przenika do dziecka..

Biedroneczka- ja też mam nowe i prałam i prasowałam.. Koleżanka wyprała wszystko w jelpie, a uczulił jej dziecko- a przecież jest hipoalergiczny

Nati- jesteś pod dobrą opieką, pewnie lada moment Cie wypuszczą :) będzie dobrze, ściskam :kiss: a w torbie do szpitala masz wysztkie rzeczy dla maluszka? Bo właśnie nie wiem czy pakować od razu całość do torby? Czy dla dzidzi jeszcze nie, a później dopakować.

My zaczynamy jutro malowanie.. także intensywny weekend nas czeka.. Na dodatek mam w głowie cały czas wózek i nie mogę się zdecydować, który wybrać.. Ja znów miałam skurcze co 3 minuty.. bolesne jak :dry: myślałam, że już umrę, a to tylko przygotowujące ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl