BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #876280 przez Kasiunia88
Agnieszka ja też czuje bardzo mało ruchów i się martwię. Od 4 rana chyba 3 razy i to takie pojedyncze miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876297 przez danusia87
kasiunia mi Wczoraj w klinice powiedzieli ze jak dziecko się rusza 3-5razy na dzień to całkiem normalne bo ju ma malo miejaca... rozwarcie mam skurcze tez możliwe że w przyszłym tygodniu juz siw wykluje nasz Bombel



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876313 przez aga 82
Hej czy mogę do Was dołączyć. Tak ogólnie to czytam wasze forum od jakiegoś miesiąca 3x dziennie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876314 przez Paradise1982
Oczywiście, że możesz Aga82 :) Opowiedz nam coś o sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876315 przez patka89
Mój lekarz ,też nie był chętny do opowiadania co i jak.
Ale jak sie zapytałam to musiał powiedzieć,koniec kropka.
Moja mała przez dzień to mało się rusza ale wieczorem to tragedia,zaczyna szaleć.
Jutro już cesarka i malutka będzie ze Nami :) o 7 rano muszę już być w szpitalu już spakowana i do tego cała nerwowa jestem bo to jednak już jutro,jeszcze tylko parę godzin. No o 5 muszę wstać,żeby się jeszcze ogarnać itp...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876319 przez aga 82
A wiec to moj 37 tydzień i tak jak wy codziennie wyszukuje oznak zbliżającego się porodu. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876320 przez aga 82
jak zainstalować suwaczek bo mąż na spacerku z synkiem a mi to jakoś nie wychodzi :lol: A termin mam na 15 maja i to będzie ZUZIA :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876322 przez oleczka331
hej
u mnie cisza, juz nie krwawie,skorcze pojawiaja sie ale rzadko i niewiem czy to napewno to,i chyba czekam na regularnosc bo co do tego czy sa intensywne odpowiednio to niewiem.

rozwarcie jakies tam na 1.5 mialam w piatek ciekawe czy do tego piatku dotrzymam do wizyty lub cos sie zwiekszy. ;)

jak ja zazdroszcze juz mamusia ktore sa po, tak sie boje :dry: :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876332 przez mowmimama
Trzy dni mnie nie było, a tutaj już dwie urodziły! Aż mam wypieki na twarzy ;D Stresuje się teraz że na naszym forum już się zaczęło;D

nati.olsztyn GRATULUJE!!! :) Sliczna jest Twoje córeczka!:)
SYLWIA GRATULACJE!!! ":D

Biedroneczka ja wizytę mam za półtorej tygodnia więc będę dopiero wtedy wiedzieć ile mój maluch waży :) i też się zastanawiam ile może przez miesiąc przybrać ;p

Uśmiechnięta ja jutro zaczynam działać z praniem ;D mój to fika ładnie w brzuszku, wyciąga się co jakiś czas ;D

Mamma Mia pokaż zdjęcia sypialni ;D

Ja zanim urodzę to Wy wszystkie już swoje bobaski będziecie miały przy sobie!:D Chociaż jak widzę, że dziewczyny w trakcie 37 tygodnia urodziły to może mnie też szybciej złapie ;D choć w sumie wolałabym nie, mój M jedzie na tydzień czasu, jedzie jak ja zacznę 38 tydzień ... więc mam nadzieję, że Antoś wytrzyma do 40 tygodnia...czasami wydaje mi się, że nawet dłużej będzie, ponieważ nie mam żadnych dolegliwości ciążowych...nie jest mi ani ciężko, ani nie wstaje w nocy do WC...kompletnie nic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876334 przez miła
Kochane dziewczyny mam problem (czyli nic nowego) :silly:
od rana czuje takie klocie z prawej strony brzucha takie dziwne to uczucie ...myslalam ze przejdzie ale niestety nie ma zadnej poprawy :( moze cos sie tam dzieje niedobrego?? :( :(
czasami czuje jakbym tam miala jakas kulke taka....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876336 przez Uśmiechnięta86
Hejka kocane:D

Nati- aaaaaaaaaaaaa GRATULUJE!!!!!
MARYSIA JEST PRZEŚLICZNA!!!!! Cudowna!!!!
Cieszę się strasznie !!! :D:D:D:D:D

mów mi mama- uważaj ja miałam całą noc co 30 minut skurcze rano co godzinę a potem ustały o 11;/ I to przez wczorajsze pranie i prasowanie pewnie :D
Mam raz dziennie biegunkę . Czyli oczyszczam się ewidentnie przed porodem. Po prostu załatwiam się w ten sposób-Jak nigdy:P
Szkoda że się te skurcze wyciszyły myślałam że to już. Ale po ciepłym prysznicu uspokoiło się...

Miałam już do Ciebie pisać smska PARADISE że jadę do szpitala ale nie zmniejszała się odległość skurczy:P Ale kości mnie bolą miednicy i łonowa!
Brzuch hipeeeeer nisko.
Chciałam pomóc sobie chodzeniem po schodach i nie polecam !!
Dość że boli W KOŚCIACH to mi się słabo zrobiło i musiałam usiąść na schodach wracając ze sklepu;/
Jak ja z taką kondycją wycisnę Macieja :o
Młody rusza się mniej ale rusza się za każdym razem kiedy go pobudzam i kiedy jem coś co mi smakuje to kopie minimum 3 razy:P

CZEKAM NA WAS KOCHANE I NA BOBASKI I DOBRE WIEŚCI!!!!
sTRASZNIE JESTEM CIEKAWA KTÓRA TERAZ:p!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876339 przez Uśmiechnięta86
miła- może jajnik CIę boli??
Jedziesz do lekarza z tym?
Ja z boków to takie kłócie czuje ale to nie kulka tylko po prostu rwie i kłóje, a odpowiednia pozycja leżąca pomaga...
A Ty jak się położysz to nie pomaga?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876341 przez miła
Usmiechnieta nie to napewno nie jajnik teraz to wlasciwie ciagle jakby mi cos tam dziwnego siedzialo z prawej strony tak boli dziwnie no nawet nie wiem jak to opisac . jak leze w odpowiedniej pozycji to nie boli ale jak chodze to czuje i jak sie mocno zasmieje to tez to czuje. hmm jakby taka kolka czy cos ... jak jutro tez tak bedzie no to chyba bede musiala jechac na izbe przyjec bo troche sie zaczynam martwic . :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876344 przez agnieszka_23
Kasiunia- to tak dużo więcej ruchów niż ja naliczyłam...

Danusia- uspokoiłaś mnie tym.. bo jak leżałam na patologii to jak się czuło mniej niż 6 ruchów na godzinę to już stawiały pół oddziału na nogi, że coś się dzieje..

Patka- trzymam mocno kciuki, koniecznie daj znać jak tylko będziesz w stanie :) zazdroszczę Ci, że już jutro będziesz mogła utulić maleństwo.. :laugh:

Mowmimama- myślałam dziś o Tobie :laugh: nawet przez myśl mi przeszło, że może masz już dzidziusia przy sobie

Miła- ja też mam takie coś po prawej stronie ;) masakrycznie boli jak autem jadę i siedzę.. ale to pewnie dzidzia skośnie się układa i tyle ;) zresztą czytałam, że po prawej stronie dzieciaczki lubią się wypinać.. bo ja czuję to pod żebrami

Uśmiechnięta- ja już ładnych kilka dni się oczyszczam, rozwarcie też mam, szyjkę skróconą- o połowę (tak było 2 tyg temu, teraz może i całkiem?!) a nic się nie dzieje :(

głowa mnie strasznie boli, ciśnienie znowu 160 na 100.. zwariuję !! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876349 przez Uśmiechnięta86
a może to mała rączka wciśnięta boleśnie???
Albo małłły lokieć.
Sprawdzą na usg na izbie przyjęć:D
Moja siostra tak miała z bólem za mostkiem .
I na usg wyszła noga wyprostowana jedna w stronę żeber.
Nie martw się może to tylko uciska maleństwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl