BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #876428 przez Gosia27
Hej kochane,chyba już każda z nas marzy aby lada chwila nastało rozwiązanie.
Miła jak się czujesz???
Oleczka biedna,skurcze 2-3sek to tak na prawdę żadne skurcze...wiem, że one bolą ale póki się nie wyzdłużą i nie zrobią regularne to niczego nie sprowokują
Patka kochana, 3mam mocno kciuki. Wspaniale że dziś przytulisz maluszka!
Nati jak się czujecie z Marcysią?

Witam nową mamusię


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876435 przez miła
Witajcie kochane :) !
oleczka331 wspolczuje ci tego bolu :(
usmiechnieta no zobaczymy kiedy :) dla mnie nie wazne czy noc czy dzien chce juz wiedziec czy to bedzie za tydzien za dwa czy za 4 tygodnie tak jak planowany termin ;) ale jak bym miala sie meczyc z tymi bolami jeszcze 4 tygodnie....to baardzo nie milo bym wspominala koncowke ciazy :silly:
Gosia27 narazie bez zmian kochana :) chociaz zauwazylam ze skurcze nie sa takie czeste jak byly.
Ale powiem wam dziewczyny ze ja jak mam te skurcze to zawsze przychodzi mi taki odruch sam z siebie zeby przec :laugh: nie wiem dlaczego ale to samo przychodzi dlatego tyle tez czasu przy tych skurczach na wc spedzam :silly:
co do moje kłócia w brzuchu cos tam jeszcze czuje i ta jakby kolka tez jest ale slaba .(moze to dzidzka) dopiero wstalam wiec zobacze czy sie nasili popoludniu.
Wczoraj bylam na spacerze po dlugim czasie no i niestety ale nie moglam nawet 15 min pochodzic bo caly czas byly skurcze i nawet nie moglam chodzic wyprostowana :angry: Wiec niestety zostaje mi siedzenie w domku :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876438 przez usia
Cześć dziewczyny. U was wszystkich coś się dzieje a u mnie cisza. Zastanawiam się czy może być tak że jak mama i siostra przechodziły 1 ciąże dwa tygodnie czy u mnie też tak może być?
Oleczka - biedna musisz się tak męczyć. :(
Patka - jesteśmy myślami z tobą kochana. Już ci zazdroszcze że bedziesz miec dzidzie przy sobie:) czekamy na dobre wieści

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876444 przez Paradise1982
Uwaga! Uwaga! Wiadomość od męża Beaty!

"Maciej jest na świecie od 5:50. 3250g i 10 punktów
" :lol:

Beaciaa gratulacje kochana! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876445 przez danusia87
beacia GRATULACJE !!!! Zdrówka dla Maciusia i Mamusi oraz wiele szczęścia z bycia razem po tej stronie ;*♡ ♡ ♡

Teraz czas na Patke czekamy na wiadomości :)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876446 przez mowmimama
Cześć dziewczyny :)

BEACIAA gratulacje!!! :D doczekałaś się ;D

ja już po kąpieli, mieszkanie posprzątałam, teraz czekam aż mój z siłowni wróci, zjemy drugie śniadanie i idziemy po zakupy na obiad. Słoneczko znowu ładnie świeci więc trzeba korzystać;D


Uśmiechnięta jejku ja mam nadzieję, że takie skurcze mnie nie dopadną jak będę sama w domu;| Młody rusza się mniej bo pewnie ciaśniej mu jest i tak dobrze, że kopie jak zjesz coś dobrego ;D

agnieszka23spokojnie spokojnie :D mój się póki co nie spiszy, mamy czas:P on to cały czas w tej samej pozycji jest, główka na prawym boku...i dobrze niech posiedzi spokojnie te 40 tygodni ;D niech czeka spokojnie jak tata wróci:P

oleczka331 spokojnie na pewno nie przegapisz :)

MALEC gratulacje!!!:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876447 przez Gosia27
Beacia serdeczne gratulacje dla Ciebię i męża :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876448 przez Paradise1982
Sevilla - dziękuję kochana! Niedlugo w koncu nadejdzie ten dzień! :kiss: :lol:

Oleczka - niestety Twoje skurcze to jeszcze nie to :(

Gosia - biedna :( przytulam :kiss:

Miła - mi to brzmi jakby dzidzia ci łokieć wstawiała w to miejsce ;-)

Usia - nie mam pojęcia. Ale pocieszę cię, że u mnie też brak objawów, ale nie każdy je ma. Niektórym po prostu nagle odchodzą wody i bum :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876450 przez miła
Beaciaa Gratulacje kochana :kiss: :kiss: :kiss: !!!!
Paradise mam nadzieje ze masz racje :) a jak ty sie czujesz moja droga ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876451 przez Uśmiechnięta86
Hej dziewczyny!!!

Beaciu Gratuluje!!!!!!!!!
Czekam na Twoją chwilkę czasu i relacje!!!
Buziolki dla Maciusia!!!( Ja na swojego muszę czekać:P)

Co za radość!!!
Wszystkie naraz będą rodzić , ciekawe kogo dorwie w majowy weekend:P
hehe Ja bym chciała jutro !!!
A boli mnie wszystko więc zawsze jest szansa... tylko skurcze w nocy były 3 :/
dziś rano tylko jeden... coś mi się wydaje że donosze do terminu bo akcja jest zanikająca ciągle...
miła- też się obawiam że te 19 dni do terminu będę czekać i będę się męczyć...
Boję sie też że maciej urośnie tak że go nie wycisnę ...jakby wyszedł teraz to akurat 3 kg dam radę:P:P
gosiu- ja też podwozie obolałe mam ;/ i nogi mnie bolą jakby były w siniakac całe;/

Patka Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!

Dziś szkoła rodzenia ...
nauczę się rodzić wkońcu hehee i wypróbuje wszystkie miejsca/krzesła porodowe heheheh
37 tygodni i 4 dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876453 przez agula1987
Dziewczyny dawno się nie odzywałam, ale czytam Was regularnie.

Gratuluję wszystkim mamusiom, które już tulą swoje maluszki!!!!

Paradisejeśli mogę Cię prosić uzupełnij moje dane w tabelce termin mam na 1 maja i imię maluszka Kacper :)

Ja podobnie jak Wy też już zaczynam doszukiwać się pierwszych oznak porodu :) ale na razie oprócz bóli w podbrzuszu i częstych biegunek nic się nie dzieje....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876455 przez Kasiunia88
Patka trzymam kciuki..pewnie zaraz będzie "po" :)
Beaciaa Gratulacje !!! jak Ty to zrobiłaś, że jeszczę patkę wyprzedziłaś :P
usia u mnie też brak objawów, a do terminu 10 dni..moje poprzednie ciąże były przenoszone i teraz chyba nie będzie nic szybciej :(
Jutro mam wizytę więc może się dowiem czy coś się posunęło czy dalej cisza..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876456 przez Paradise1982
Miła - a dziękuję, bez zmian. Poza tym, że mnie podwozie boli (w sensie kości), to nic mi nie jest :laugh: Tyle, że się dziś z bólem głowy obudziłam.

Uśmiechnięta - ucz się, ucz, wiedza przyda ci się wkrótce hihi :lol:

Agula - jasne, już uzupełniam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876464 przez Kasiunia88
beaciaa miała mieć dzidziusia prawie 4 kg, a urodził się nie wiele ponad 3 więc nie ma co wierzyć w te pomiary wagi na USG..a tak się martwiła, że jak da radę go urodzić.. a tutaj kolejny malutki dzidziuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876465 przez beaciaa
Dzieuje dziewczyny:) :* Wiec tak...
Zaczelo sie o 00.30 zaczelam miec skurcze jak sie okazali co 2-4 minuty. Policzylam, polezalam wiecie myslalam, ze znow falszywy alarm. Poszlam pod prysznic, nic nie mijalo. Obudzilam meza ktory srednio kontaktowal ze sie zaczelo:p wykapalam sie umylam wlosy, dopakowalam dokumenty i spokojnie pojechalismy do szpitala. W szpitalu skurcze 100% pod ktg, rozwarcie 2 cm. Byla godzina 1.35. O 3.30 mialan 7cm rozwarcia. Mial isc jak burza ale zatrzymalo sie na 9cm i nie chcialo ruszyc... o 5.20 polozna zaczela robic masaz szyjki i bum rodzimy :) Urodzilam Macka, nacieli mnoe troszke. Pozniej lzyslo zszywanie, a ja nie mial czucia w rekach zeby go przytrzymac wiec na chwile ppzone polozyly mi go ma brzuszku o zabraly za moja zgoda a wrecz namowa. Wszystjue miesnie byly tak zmeczone ze chodzily... Po wszystkim dostalam Macka juz na sali ubranego wyprzytulalismy soe dostal cyca i spi do yeraz:) ja chyba jeszcze z emocji nie moge zasnac.
Zycze kazdej takego porodu . Buziaki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl