BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876467 przez miła
Paradise no ja widze ze do tego 40 chyba donosisz :)
Usmiechnieta ja tez sie boje ze nie wycicne w terminie :dry: jak mi sie zacznie 37 i maly sam nie bedzie chcial wyjsc to bede musiala wybierac sie na dlugie spacerki :blink:
beaciaazazdroszcze tak szybkiego porodu!! :) jeszcze raz gratulacje :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876468 przez Kasiunia88
jejku beaciaa nadal nie mogę uwierzyć, że Ty już jesteś "po" :laugh: i tak szybko wszystko poszło.. tak Ci zazdroszczę :) cieszę się razem z Tobą :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876470 przez Paradise1982
Beaciaa - wspaniale! Oj życzę sobie takiego porodu :lol: :lol: :lol: Ile cm ma Maciuś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876472 przez usia
Beaciaa -Gratulacje kochana. :) Ale wszystko szybko poszło. :) :) No nie spodziewałam się że wyminiesz Patke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876474 przez Kasiunia88
pierwsze miejsca w naszej tabelce obstawione :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876489 przez nesia84
beaciaa napisał:

Dzieuje dziewczyny:) :* Wiec tak...
Zaczelo sie o 00.30 zaczelam miec skurcze jak sie okazali co 2-4 minuty. Policzylam, polezalam wiecie myslalam, ze znow falszywy alarm. Poszlam pod prysznic, nic nie mijalo. Obudzilam meza ktory srednio kontaktowal ze sie zaczelo:p wykapalam sie umylam wlosy, dopakowalam dokumenty i spokojnie pojechalismy do szpitala. W szpitalu skurcze 100% pod ktg, rozwarcie 2 cm. Byla godzina 1.35. O 3.30 mialan 7cm rozwarcia. Mial isc jak burza ale zatrzymalo sie na 9cm i nie chcialo ruszyc... o 5.20 polozna zaczela robic masaz szyjki i bum rodzimy :) Urodzilam Macka, nacieli mnoe troszke. Pozniej lzyslo zszywanie, a ja nie mial czucia w rekach zeby go przytrzymac wiec na chwile ppzone polozyly mi go ma brzuszku o zabraly za moja zgoda a wrecz namowa. Wszystjue miesnie byly tak zmeczone ze chodzily... Po wszystkim dostalam Macka juz na sali ubranego wyprzytulalismy soe dostal cyca i spi do yeraz:) ja chyba jeszcze z emocji nie moge zasnac.
Zycze kazdej takego porodu . Buziaki:*


Gratulacje Kochana!!!
Dużo zdrówka dla Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876490 przez mallgoonia
beaciaa - gratulacje!!!! mówiłam,że będziesz następna. Szybki poród- zazdroszczę:)

malec- gratuluje!!

większośc majowych mamuś siedzi jak na bombie:)

Teraz patka, ciekawe kto nastepny?

Ja obstawiam Uśmiechnietą;)

usia- moja mam przenosiła ciąże od 7-10 dni, ja rodziłam 2 dni przed terminem, wiec nie wiem czy to ma znaczenie

Kasiunia- jesli chodzi o ruchy tez je kiepsko czulam w ostatnim tygodniu, leakrz kazal mi liczyc 3 razy dziennie po 1h, ma być ich minimum 4, jesli jest mniej to liczyć mam kolejną godzinę, jeśli się nie rusza to do szpitala. Podobnie kazano mi liczyć jak leżałam w 1 ciązy w szpitalu,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876502 przez karla2102
Beacia co za cudowne wiesci tez bym chciala taki porod;)) hehe co ja mowie kazda by chciala... Tak bardzo sie ciesze... codziennie z rana takie newsy.... Ogromne gratulacje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876528 przez Paradise1982
Tabelka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876534 przez Mamma Mia!
Wchodzę po weekendzie na forum a tu takie niespodzianki cudne!! :laugh: Wielkie gratulacje!!!
Beaciaa ale miałaś super poród, ile bym dała, żeby się tak to właśnie potoczyło... :D Nie ukrywam, że Twój poród był największym zaskoczeniem :D

Teraz czekamy na wieści od Patki, pewnie już jest po :)

Ale super, ja cały czas czekam, lekarz przewidział, że powinnam do jutra urodzić ale wydaje mi się, że Mała jednak czeka do terminu (6.05). Zero jakichkolwiek oznak zbliżającego się porodu, nawet skurczy przepowiadających nie mam :/ Jedyna zmiana to to, że nieco mi rwa kulszowa odpuściła i mogę już chodzić trochę inaczej niż kulejąca kaczka :laugh: Uff.. ulga niesamowita.

Nasza Mała też ostatnio się mniej rusza a te ruchy są bardziej takie leniwe niż wcześniej. Od ostatniego usg minął już tydzień (wtedy miała 3811 g) więc teraz to już z pewnością jest jej ciasno :) Brzuch tak duży, że wygląda jakbym spodziewała się bliźniaków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876543 przez isia
Beaciaa Gratulacje !!!! super poród, ja też chce taki!!!!!!

A ja czekam na położną. Miała zadzwonic rano powiedziec o której przyjdzie zrobic mi ten masaż i cisza. nie dzwoni, nie przychodzi, jakoś mnie to nie dziwi, typowo po angielsku. poczekam do 12:00 i sama zadzwonię, pewnie powie że jest "bussy" :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876568 przez OlgosAmigos
ale jazda! :lol: no normalnie wierzyć się nie chce ze w takim tempie idziemy!!! :lol:

Beacia- wielkie gratulacje!odpoczywajcie z Maciusiem, wszystkiego dobrego dla Was :kiss: no i zazdroszczę szybkiego porodu :S może i mi się uda skoro miałyśmy podobne @...? :blink: no i jednak spacerek pomógł :silly:

ja nie wiem dziewczyny co jest...jakieś współodczuwanie mi się chyba załączyło :ohmy: dwie poprzednie noce bolał mnie żołądek, myślałam, że to po żelazie...ale wczoraj jak mnie zaczął boleć zaraz przed obiadem to już nie było wesoło...prawie zemdlałam, dobrze, że mąż stał za mną. Zrobiło mi się niedobrze i w brzuchu zakręciło. Dosłownie tak jakby mi się miesiączka zaczynała :huh: popędziłam do kibelka, przeczyściło mnie trochę i w sumie zrobiło się lepiej...ale żołądek co jakiś czas przypomina o sobie :dry: no i Mała jakaś mało ruchliwa...jakby całe dnie przesypiała...niby się kręci w swoich porach tak konkretnie, ale pomiędzy to praktycznie cisza. Wczoraj miałam nawet 3 skurcze takie jak na @ :blink: a poza nimi cały czas brzuch twardnieje, że oddychać nie można...no i całe podwozie boli :S jutro wizyta to może coś się wyjaśni :silly:

Patka- trzymam kciuki za Ciebie i Maleństwo!no i czekamy na wieści :kiss:

Mamma mia- jakby mi tak lekarz powiedział to siedziałabym jak na szpilkach! :woohoo: ale kto wie...może się nie myli :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876569 przez agula1987
No to widzę, że według tabelki teraz na mnie kolej :) :) ale chyba mojemu maluszkowi się na świat nie spieszy ;) Ostatnią wizytę miałam 17 kwietnia i lekarz powiedział że jestem tak pozamykana że on końca szybko nie widzi ale to wszystko się może zmienić i to bardzo szybko.... Malutki ważył wtedy równo 3kg ale to też nigdy nic nie wiadomo jak to z tą waga jest.

Paradise dziękuję :)

Zaczynam się stresować....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876607 przez mowmimama
BEACIAA ALE SUPER!! zazdroszczę tak pięknego porodu! I że maleństwo masz przy sobie! Bardzo się cieszę!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876609 przez sela
beaciaa Wielkie gratulacje :)wspaniała nowina tylkopozazdroscic ze juz masz toza sobą


Ja coraz mniej mam siły ciagle jestem zmeczona wiec sobie leze.Wczoraj bylismy z mezem na spacerku i to dosyc długim,ale nic sie na razie nie zapowiada.Brzuch pobolewa co jakis czas tak jak wczesniej mam nadzieje ze jak pujde 5 do gina to bedzie juz jakies rozwarcie strasznie bym chciała wczesniej urodzic ale chyba Marcelkowi dobrze w brzuszku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl