BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #876701 przez danusia87
iwonan ja do terminu mam jeszcze kupę czasu wiec....mały niech zechce wychodzić jak juz moja teściowa przyjedzie czyli pod koniec tego tygodnia ;) i będę zadowolona



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876747 przez sela
paradiseMasz kochana racje powinna sie czym zajac bo zgłupieje przez to czekanie i myslenie.tylko co tu robic :dry: Powiec co z tym masazem szyjki bo pierwszy raz o tym słysze moja gin jest chyba zacofana bo mi nigdy nawet o ty nie wspomniała,ja nie wiem ci lekarze wszyscy to jakies pojeby za przeproszeniem.Moja nawet nie zrobiła mi posiewu ide do niej 5 ciekaw jestem czy teraz abłysnie moze nawet mnie nie zbada tylko wystawi zwolnienie i juz


miłahahah z tym wychodzeniem to róznie moze byc ale mniejmy nadziej ze zdecyduje sie wczesniej zobaczyc mamusie ,w najgorszym przypadku za miesiac na pewno juz bedzie hahaha :P .A SPAKOWANA JESTEM TORBA CZEKA NA ODPOWIEDNI MOMENT CO I RAZ JA OTWIERAM I OGLADAM CIUSZKI HAHAHA MOZNA ZWARJOWAC.Dobrze ze jestesmy ludzmi i na poród czekamy tylko 9 miesiecy a nie jak słonice 2lata hahaahha chyba bym w tworkach wyladowała :P


danusia Widze ze masz konkretne objawy te biegunki i skurcze chyba cos sie kroj :blink: Ja to tylko mam bolesci okresowe a tak to raczej nic nie czuje moze jeszcze za wczesnie mam nadzieje ze jak pujde do lekarza to cos mi powie czy moja szyjka sie skruciła i czy rozwarcie jest.Podobno jak ma sie jakies rozwarcie przed porodem jest dobrze bo poród tak bardzo nie boli wiesz cos na ten temat?? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876749 przez sela
MAGDALEN A TYKIEDY MASZ TERMIN??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876759 przez Paradise1982
Hej,

kurde, znowu zamiast siedziec, to z miotla latalam, haha. Teraz ogladam TVN Style i za chwile pojde zrobic obiad. Glodna jestem, tyle, ze nie jem duzo, bo zgaga juz mnie tak dobija, ze powaznie zyc sie odechciewa.

Sela - po terminie, jesli dzidzia sie nie urodzi mozna zgodzic sie na masaz szyjki macicy. Tutaj jest fajnie opisane na czym to polega.
mama-w-uk.blogspot.co.uk/2013/07/a-membrane-sweep-41-weeks.html Posiewu Ci nie zrobila? Co to za lekarz! Dobrze, ze niedlugo sie od niej uwolnisz :)
Tez sie ciesze, ze nie jestem sloniem, bo bym ocipiala!! Ja na okraglo wchodze do niuni pokoju i zagladam do szafy, haha, tez jak nienormalna! Cieszmy sie nicnierobieniem, bo jak sie nam dzidzie urodza, to nie bedziemy wiedziec jak sie nazywamy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876766 przez sela
paradise Oj kochana zobacz jak to jest pare chwil uniesiania z meszczyzna a potem fasolka rozwija sie w nas na która nie mozemy sie juz doczekac to takie szczescie :laugh: Ja tez ciagle ogladam ubranka i nie moge w to uwierzyc ze juz nie długo bede przytulac swoje dziecko.Nie stety jedyna rzecz która mnie martwi to czasem mam doły płakac mi sie chce ze sobie nie poradze ze zmieni sie moje zycie o 180c.A potem mi przechodzi mam nadzieje ze po porodzie nie bede miała takich akji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876770 przez miła
Sela ja sie spakowalam dopiero wczoraj ale i tak musze dokupic pare rzeczy :dry: chcialabym miec to wszystko za soba. Mnie to najbardzirej przerazaja te wszystkie formalnosci po porodzie masakra nawet nie chce mi sie o tym myslec boje sie ze czegos zapomne.... :dry: niektore dowiaduja sie w 5 miesiacu ze sa w ciazy i czekaja tylko 4 :lol: to dopiero hardcore :ohmy: :ohmy: Ja ztymi humorami i martwieniem sie ze zycie sie zmieni mam tak samo :(
Kochane a co z Patka macie z nia jakis kontakt telefoniczny :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876771 przez Magdalen
Ja kochane mam termin na Lipiec, data ciagle sie przesuwa ale mniej wiecej 15tego;)
Ale mam juz rozwarcie i skurcze... wiec moze nie byc wesolo i tak jak sobie zamazyłam bd malenstwo w maju ;) ale oby nie. niech siedzi i przyjdzie na czaas ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876773 przez miła
Magdalen a bierzesz jakies tabletki zeby to zachamowac ?? rozwarcie w tym miesiacu i skurcze to troszeczke szybciutko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876774 przez oleczka331
kochane moj czopeczek nie pomogl, jest zaraz 19sta czekam na meza do 22 jesli nic sie nie zmieni bede jechac, bo nie wiem czy wszystko ok jest.Kazdy straszy jedz jedz sprawdz.No i chyba tak zrobie.Czekam dalej jak sie sytuacja rozwinie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876777 przez miła
oleczka331 biedactwo :( informuj nas caly czas. Maja racje lepiej jedz i sprawdz trzymaj sie kochana :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876779 przez Magdalen
A no bioore . ;/ duphaston podwojna dawke i teraz kazała no spe brac...
A ,że szybko to wiem.. rozwarcie tydzien temu mialo 1 cm mysle, ze sie nie powiekszy ;)
To ktora sie teraz szykuje ?? :) Powodzenia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876783 przez marcynia
Beacia
Nati
Sylwia
Gratulacjeeee!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #876785 przez Mamma Mia!
oleczka331 - pewnie, będziesz spokojniejsza jak pojedziesz i upewnisz się czy wszystko ok. Trzymam kciuki i czekamy na wieści.

Magdalen - faktycznie jakoś wcześnie u Ciebie rozwarcie, ale może dzięki temu poród szybciej pójdzie? :laugh: Ja miałam tydzień temu 2 cm, a nadal zero akcji mimo, że w zasadzie mogłabym już rodzić. Zero skurczy, biegunki, cisza...(przed burzą?) :)

Paradise - jejku ja niemiło bardzo wspominam ten masaż szyjki. Dla mnie to było bolesne, może lekarz też nie był za delikatny. Zrobił to szybko ale bardzo intensywnie. No i pewnie do tych całych nieprzyjemności doszedł fakt, że w ogóle mnie nie poinformował, że coś takiego będzie robił. Po tym masażu przez dwa dni miałam takie brunatne, brązowe upławy i odszedł mi czop. Chyba to był czop ...
Ale od tamtej pory nadal nic...
Bym zapomniała, dziękuję za namiar na grupę Majóweczki 2014. Napisałam wiadomość prywatną do Biedroneczki ale chyba wpadła do folderu "inne" na fb.

Biedroneczka - j.w. jak przeczytasz to zerknij proszę na wiadomości "inne" na facebooku :)


Dziewczyny, czy Wy też pod koniec czujecie nieco mniej intensywne ruchy dziecka? Od 3 dni nasza Mała rusza się o stałych porach ale te ruchy są zupełnie inne. Mam nadzieję, że z wodami wszystko w porządku...

Ciekawe co u Patki trzyma nas w napięciu :)

A co do kolejności rodzących to ja jakbym mogła wybierać to chciałabym być następna! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876788 przez Magdalen
Oby poszło szybko ;)
Ja pierwsza ciaze przenosiłam ;D i by nic sie nadal nie działo gdyby nie kroplowki przyspieszajace ;) U kazdej z Was przyjdzie czas :D a jak nie to i tak urodzicie i taak :kiss: tylko wiem , ze juz Wam ciezko ... ja mam jeszcze dwa miechy a ledwo chodze... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #876792 przez Paradise1982
Sela - masz racje :) Chwila uniesien z ukochanym i niedlugo dzidzie beda u nas w ramionach. Cos wspanialego. Nie moge w to uwierzyc :) Nie przejmuj sie humorami, to hormony buzuja, ja tez tak mam czasami, ze mnie cala ta sytuacja przerasta, bede mama, zycie mi sie przewroci (a raczej juz przewrocilo) do gory nogami, ale przeciez
nie jestesmy jedyne, i ponoc to jest najcudowniejsza rzecz jaka moze sie zdarzyc kobiecie :) Jak bedziemy dobrze zorganizowane, to na pewno nie bedzie tak zle, hihi ;-) I spodziewaj sie po porodzie tez buzujacych hormonow, to ponoc normalne, one musza sie ustabilizowac, wiec kobiety czesto przez pierwsze dni sa smutne i zdolowane.

Mila - nie mam zadnego numeru telefonu do Patki niestety. Na pewno jest bardzo zmeczona. Mam nadzieje, ze jutro sie odezwie.

Magdalen - trzymam kciuki, zeby malenstwo nie wyklulo sie za szybko :) Lipiec to tez piekny miesiac! Powiedz, jak przezylas pierwsze dni po porodzie pierwszej corki? Dawala Ci mocno w kosc? Ja to sie martwie jak ja sobie poradze, bedzie lecialo z kazdej dziury (za przeproszeniem!) i jeszcze do tego dzidzia bedzie mnie budzic co chwile. Jak to jest? Dlugo to wszystko trwa?

Oleczka - pewnie, lepiej sprawdzic, niz sie martwic :) I koniecznie daj nam znac!

marcynia
- to sie zdziwilas, jak weszlas na forum, co? Hihihihihi ;-)

Mamma Mia!
- jak mi podasz maila, to Ci wysle zaproszenie na Majoweczki, bo tez tam jestem adminem. Tak, moja dzidzia nie kopie tak jak kiedys, teraz to raczej takie "plywanie" i na pewno mniej intensywne niz kiedys. Wiesz, dzidzie nie maja juz duzo miejsca w naszych brzuszkach.

Ja to sie zastanawiam co u Biedroneczki slychac, bo sie nie odzywa. Pisalam do niej smsy i tez cisza. Hmmmm......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl