BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 6 miesiąc temu #773074 przez madziarah3
W takim razie nie martw się na zapas- teraz nie ma co się denerwować :D



Mama Aniołka 24.11.2013[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773086 przez Kocica
Hehe wiem wiem i staram sie myśleć pozytywnie :laugh:
Ech dobrze ze weekend jest bo w końcu sie wyspie..mam nadzieje ze to zmęczenie pózniej minie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773416 przez madziarah3
Hej, Jak ja zazdroszczę tego aby się móc tak wyspać :))

Hmm, wczoraj i dziś nawet dobrze się czuję. Lecz często pobolewa ten brzuch- no i strasznie mi wysadziło pryszczów :huh:

A Ty jak się czujesz?



Mama Aniołka 24.11.2013[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773440 przez Kocica
Za każdym razem jak juz myśle ze jest ok i wszystkie negatywne skutki ciazy sie skończyły dostaje takich mdłości ze ledwo z łóżka wstaje :(
Choć do łazienki biegam jak bym zapalenie pęcherza miala :laugh: No i ciagle mi sie słodkiego chce co akurat jest dość przyjemne :laugh:
I brzuch tez mi dokucza nie tyle boli ile takie napięcie i trochę jak przed okresem sie czuje ale mam nadzieje ze to przejdzie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773500 przez madziarah3
Ja też latam co chwilka do toalety. To chyba jeden z najgorszych objawów- które towarzyszą przez całą ciąże- bynajmniej u mnie tak było.

A wszystko inne na pewno minie. W tamtej ciąży dopiero mdłości puściły w 5 mies. także jeszcze chyba będę się męczyć :dry:

Ja też mam ochotę na słodkie, ale za 5 min. zaś na kwaśne- wczoraj aż musiałam ugotować zupkę ogórkową :silly:



Mama Aniołka 24.11.2013[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773537 przez Kocica
Ja to za wyjątkiem słodkiego innych zachcianek nie mam..przynajmniej na razie :laugh: Zobaczymy jak będzie pozniej :laugh:
A dziś mam spagetti i chyba pomodorowa zrobie :laugh:
No i z tym sikaniwm to mnie nie pocieszylas :dry: Mega denerwujace to jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774519 przez madziarah3
Hej:)

Jak tam po weekendzie? Jak cię czujesz?

Bo ja mam straszne boleści brzucha :(



Mama Aniołka 24.11.2013[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774559 przez Kocica
Hej :laugh:
nie licząc mdłości to jest ok choć jestem tak strasznie zmęczona ze nawet w pracy sie pytają czy chora nie jestem..
Jakos tak nie mam siły na nic a pracy dużo :dry: pierwszy trymestr w którym kobieta powinna najbardziej o siebie dbać i odpoczywać mam tak zawalony praca ze nie mam czasu o ciązy myśleć :dry: Ale mam nadzieje że będzie dobrze i jakoś dam radę :laugh:
Na ból brzucha polecam nospe :)
A jak tam u Ciebie odpoczełas pezrz weekend :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774647 przez madziarah3
A w pracy wiedzą już jesteś w ciąży?

Nospa mi nie pomaga niestety :(
Ja to za bardzo nie mogę sobie pozwolić na leniuchowanie nawet w weekend. Jestem po nim gorzej zmęczona niż po całym tygodniu :)



Mama Aniołka 24.11.2013[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774662 przez Kocica
Nie jeszcze nie wiedzą..tylko 2 moje najbliższe koleżanki :)
jeszcze bedzie czas na chwalenie się nowinkami :) zreszta to dopiero 8 tydz więc wole nie zapeszać :laugh:
Zreszta wychodzę z założenia że ciąza to nie choroba i nie ma co się nią usprawiedliwiać :laugh:
A to sa w końcu zdrowe objawy i dolegliwości w ciązy i "ciesz się" tak mi moj lek powiedział :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775047 przez anoda89
Dzień dobry. Z chęcią dołączę do czerwcóweczek :lol: Dzisiaj odwiedziłam gina i jest fasolka i serduszko pika, termin na 24,06,2014 :lol: To moja druga ciąża pierwszą straciłam w 24 tc ale to długa historia i smutna. Teraz też nie obyło się bez jazy bo dzisiaj zaczęła plamić delikatnie na brązowo ale krwiaków nie ma i ziarenko rośnie, mam odpoczywać i się nie stresować. Szkoda że kilka dziewczyn odeszło ale trzymam za nie mocno kciuki :kiss:

madziarah jeśli jedna nospa nie pomaga to weź jeszcze jedną i staraj się poleżeć jak dziecko oczywiście pozwoli. Mnie też brzuch pobolewa i gin kazał brać nawet po 2 nospy tylko żeby jej też bez przyczyny nie łykać bo to nie dropsy ;)

Ja też jeszcze się nikomu nie chwaliłam ale dzisiaj szwagierce powiem bo nie wytrzymie ;) Zresztą często opiekuje się jej 8 miesięczną córeczką więc wolę powiedzieć bo dźwigać już nie mogę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775073 przez Kocica
Witamy :laugh:
Super ze nas przybywa :laugh:
Ja rodzinie powiem na imprezie 10 teść ma 70 wiec dostanie wnuka/wnuczkę w prezencie :laugh:
a w pracy pewnie tez juz niedługo bo wole powiedzieć sama niż maja zobaczyc :laugh: Choć juz wine pytają co taka zmęczona jestem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775077 przez anoda89
Super prezent dziadek będzie miał :lol: My to poczekamy do kolejnej wizyty 8 listopada mam u swojego lekarza.
Na zmęczenie można powiedzieć że mąż w nocy spać nie daje ;) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775085 przez Kocica
Ja idę w czwartek i mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze :laugh:
Hehe dobre z tym mężem jutro tak powiem :laugh:
Choć w pracy tez by sie cieszyli :) i gdyby nie mdłości zmęczenie i sikanie ciaza była by super :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775276 przez anoda89
Teraz to nic z sikaniem, później będzie wstawanie nocne po kilka razy a zasnąć z powrotem ciężko przynajmniej ja tak miałam ;) Na mdłości herbata z imbirem jest dobra albo migdały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl