BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 6 miesiąc temu #763742 przez paulinkaaa2202
Ojej Sevilla bardzo mi przykro :( to na pewno koniec może jakieś tabletki na podtrzymanie? sama nie wiem trzymaj sie. Buziaki ode mnie i od Judytki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763750 przez Sevilla
Paulinko ja już brałam luteinę, więc co miało być to się stało :dry: :dry: Mam na całe szczęście Maksiora i ten mały promyczek wywołuje na mojej buzi uśmiech :)

Kocica oj napewno, jak będę miała co ciekawsze pomysły to dam znać. A jak tam zupa, robiłaś??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763766 przez Kocica
Tak dzisiaj i placki z cukini :laugh:
Jak dla mnie rewelacja :laugh: ciekawa jestem co moj mąż na to powie bo dzisiaj same eksperymenty kulinarne :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765142 przez paulinkaaa2202
Jak tam kocica odczuwasz jakieś oznaki ciąży?

Mnie strasznie boli brzuch całe podbrzusze i mam wrażenie że jeszcze tam w środku straszny ból nie mogę wytrzymać, wzięłam nospę ale nic nie pomogło :( nie wiem czemu się tak dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765654 przez Kocica
Moj lekarz powiedział ze mam "zdrowe" objawy wiec sikam co 5 min rano i nie tylko mam okropne mdłości, no i kręci mi sie w głowie..brzuch tak "ciągnie" trudno powiedzieć ze boli choć czasem fakt ból jak przed okresem...ale wygodna pozycja pomaga :)
no i wieczorem zasypiam jak lozko zobaczę :laugh:
co do bólu może byc wiele przyczyn..wiem ze macica sie rozciąga i hormony szaleją..ale może skonsultuj z twoim lekarzem żeby czegoś nie przegapić choć jak nospa Ci pomaga a jest dość bezpieczna to może wystarczy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765875 przez paulinkaaa2202
No akurat wczoraj nospa mi nie pomogła :(
dzisiaj jest lepiej ale wczoraj była masakra no właśnie jutro idę do lekarza już się nie mogę doczekać zobaczymy co i jak i czy jestem naprawdę w ciąży ! Oby tak i oby było wszystko w porządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765879 przez paulinkaaa2202
No to czekamy może niebawem pojawią się kolejne czerwcowe mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766021 przez Justysia84
Witam, mam do sprzedania śliczny bawełniany kocyk, własnoręcznie wykonany na szydełku i w bardzo dobrej cenie jak na jakość użytego materiału:) allegro.pl/kocyk-100-bawelna-azurowy-bia...ent-i3629363438.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766627 przez aleksiaa88
Witam się jestem mamusią czerwcową tegoroczną widziałam, że 2 koleżanki z naszego forum to zaglądnęło. Ja również chciałam pogratulować i życzyć spokojnej i lajtowej ciąży jaką ja miałam. Przeszłam bezproblemowo tak mi dobrze się chodziło z brzuchem, że mogłam więcej niż te 9 miesięcy. P.S. na początku tęskniłam za brzuchem za tymi ruchami, a teraz mam ruchy na zewnątrz jak się pochylam nad małym to dotyka mnie po twarzy :lol:

Widzę, że jest jeszcze Was mało ale na pewno się rozkręcicie jak ja zakładałam czerwcówki 2013 to też nie mogliśmy się rozkręcić potem poleciało szybko czasem to nie nadążaliśmy z czytaniem :blink:
Trzymać się i ten czas naprawdę szybko leci :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767820 przez Kocica
Ja byłam wczoraj u lekarza i mam całe 6mm szczęscia z bijacym serduszkiem :laugh:
Jakoś nie myslałam że robi to takie wrażenie ale jak sie slyszy bicie serca swojego dziecka to jest naprawdę coś :laugh:
beta przyrasta dobrze ciąża 6tyg2dni..choć powinna byc jak na 7 tydzień...
i poraz kolejny matka natura uczy nas pokory i cierpliwości i nie ma co chodzić za wcześnie na wizytę bo tylko niepotrzebne nerwy i stres ze coś jest nie tak...
Teraz nie pozostaje nic innego jak się cieszyć czekać i pozytywnnie mysleć :)
Więc jak napisała Paulinka czekamy na kolejne nowe i nie tyklo :) czerwcowe mamusie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767901 przez paulinkaaa2202
Kocica super ze z dzidzia wszystko w porzadku. to szczesliwych juz 8 miesiecy! ja musze opuscic ten watek. dostalam dzis mocnego krwawienis ze skrzepami wiec to koniec:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767928 przez Kocica
Uuuu no to przykro mi okropnie.. :dry: :(
No tak już tylko albo aż 8 mc...zobaczymy jak to będzie bo dla mnie to zupełna nowość..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768115 przez Hania84
Uuu strasznie mi przykro że tak smutno rozkręcaja się czerwcówki :(

Kocica widzisz, jednak cierpliwośc popłaca :) Mówiłam że jak pójdziesz później to i serduszko już będzie :) Gratuluje jeszcze raz i miłego ciążowego :blink:

To zostałas tu na razie sama co? Coś wolno w tym roku czerwcówki przybywają. Ale ze spokojem...na pewno zaczną się pojawiac nowe dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768230 przez Kocica
Jak na chwile obecna jestem sama ale mam nadzieje ze szybko to sie zmieni :lol:
Zreszta pewnie nie wszystkie dziewczyny są takie nadgorliwe z wizyta u lekarza :laugh:
Teraz wiem ze lepiej iść pózniej niż sie stresowac...ale mam nadzieje ze kolejne 8 mc będzie juz spokojne :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768697 przez paulinkaaa2202
napewno będą spokojnie. ja od wczoraj jestem w szpitalu juz po zabiegu dzisiaj wychodze do domu na szczescie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl