BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 1 miesiąc temu #861952 przez Monia2408
Smutne to Ja uwazam ze cc powinno byc porod naturalny jest tez obciazajacy dla dziecka. Chyba ze akcja porodowa szybko postepowala.Ja nie czytam takich zeczy bo sie nakrecam strasznie. Dziewczyny ciezko juz mi chodzic jak kaczka wygladam. KUPILAM ELANCYL DZIS ZA 44 ZL :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862077 przez Mira_84
podczytuję Was, ale jak zwykle czasu na pisanie niewiele.... na szczęście wychodzimy na prostą z tymi choróbskami naszymi i od wczoraj jesteśmy u siebie w domu. Co prawda dziś się okazało, ze córka mojej kuzynki - z którą się widziałyśmy w zeszła niedzielę - ma ospę.... hmmmmm, jak Zosią podłapała, to załamię.... ale nic mi nie pozostało jak czekać i obserwować.

Kocica - pogoda - masakra... :dry: ponoć od środy ma być lepiej.


babajaga
- koniec maja już niedługo.... jak ten czas leci!

Monia - ja się czuję jak kaczka skrzyżowana ze słoniem... :dry: :S wyglądam zresztą podobnie :(


podczytałam lipcówki, jakie to szczęście, że chłopczyk przeżył. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej i że będzie zdrowy.

co do marcówek - samo życie, przynajmniej są dziewczyny szczere. Początki nie są wcale różowo-niebieskie. Ale z każdym dniem jest łatwiej i coraz więcej pewności siebie się pojawia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862080 przez Monia2408
Ja tez przeczytalam wreszcie o tym chlopcu ciekawe jak to na przyszlosci jego sie udzieli... Super jedt to ze medycyna idzie tak w przod i ratuje sie takie dzieciaczki. Kocica trzymam kciuki zeby odpa byla z dala od Zosi i szczegolnie tez od Ciebie. Ja mam nadzieje ze poczatki nie beda az tskie ciezkie jak pisza moj maz jak dwa tyg. Wolnego wezmie to bedzie super, potem moja mama ma urlop brac i tesciowa tez sue zdeklarowala. I siostre mam 5 minut od siebie Ona pod koniec lipca rodzi. I mysle ze z taka obstawa bedzie dobrze musi byc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 tydzień temu #862091 przez katasza
[/hide]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862149 przez Monia2408
W hebe u Mnie w Piasecznie jest taka drogeria 150 ml na necie znalazlam najtaniej za 79 zl, wzielam dwa ostatnie zostaly tylko koncentraty na rozstepy ale to mozna stosowac dopiero po oddtawieniu od piersi. W wawie tez pewnie gdzirs sa te drogerie. Ja sie zbieram na pobranie krwi juz za dwa dni czwartek i usg ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 tydzień temu #862187 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862210 przez jakasse
Hejka :)


Odprawiłam lubego do pracy, zjadłam śniadanie a teraz kawka i ciacho:)
Dziś serniczek truskawkowy z owocami leśnymi :)
Kwaśny jak cholera tzn owoce kwaśne, ale za dużo słodkiego to też nie zdowo ;)
To trochę taki serniczek przeprosinowy, bo Dawid mnie wczoraj wyprowadził taaak z równowagi że myślałam, że go roztrzepie :D Na szczescie jak wrócił z pracy to już mi trochę przeszło,
ale na sernik się skusił :) Ja nie mam cierpliwości do takich rzeczy, na szczęscie on ma do tego reke :) A zamrażarka nam pęka w szwach od owoców przywiezionych ze wsi, więc trzeba to jakoś spożytkować :)
Jak któraś ma ochotę częstuję się:




Jakie macie plany na dziś?
Bo ja lenistwo:) Nie mam zamiary zbyt wiele dziś zrobić,
jedynie czekam na 2 klientów na odbiory zdjęć :)

Dziewczyny kiedy powinnyśmy zcząć prać/prasować ciuszki malucha + szykować torbe szpitalną?
ok 36 tydzień ? czy szybciej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862214 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862252 przez Mira_84
jakie plany na dziś.... hmmmm Zosia robi sajgon w mieszkaniu a ja mam w planie go sprzatać :blink: choć najchetniej to bym się zaszyła z ksiażką w łóżku, ale nie w tym wcieleniu już chyba...

jakasse - rany, boski sernik.... zazdroszczę! co do ciuchów i torby to ja 32-33 tc chcę mieć do dopięte, bo poźniej już mi się walczyć z praniem i prasowaniem coraz mnie będzie chcialo.

Monia - super, że masz taką rodzinna obstawę do pomocy. I że siostra rodzi w lipcu - fajnie Wam sie będą dzieciaczki chowały razem.


Katasza
- sytuacja mi znana - mój mąż maks 2 tygodnie urlopu , póżniej mama wpadnie na maks 10 dni i sorryyyy gregorrry radź sobie sama.... takei życie. Jak masz możliwość tej niani to może warto - tymbardziej, ze masz bardzo ambitne plany na okres krotko po porodzie..... co do żłobka, to wiesz... niby fajnie, fajnie tylko dzieci w żłobku non stop chorują i nie jest to wcale taka super opcja. Już bym na ta nianię stawiała jak Cię stać. Gratulacje 30 tc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862255 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862291 przez jakasse
ja juz mam w sumie wszystko kupione został wózek, laktator i termometr.
+ posciel ktorą szyje moja mama.

Wiec moglabym sie juz wziac za pranie i prasowanie ale jakoś sie nie moge zebrać,
choaiz wiem ze czym pozniej tym mniej mi sie bedzie chcialo....

Stoczyłam walkę z rodziną na temat prezentów dla mnie, nikt nie może uwierzyć że mam juz wszystko i nic nie chce od nich typu ciuszki, smoczki, butelki.
Dla mnie osoby które sie nie znają nie powinny kupować takich rzeczy, bo są niezłą przynętą dla expedientek w sklepie, które wcisną im najdrosze wcale nie potrzebne rzeczy. Woalabym dostać $$ lub pampersy. Padł jeszcze pomysł ze strony rodziny o karty prezentowe do SMYKA -no niech będzie, lepsze to niż welurowe śpioszki od ciocio-babci hehehehehe.

Otworzylam komodę malucha- aż sie cieplo robi w srodku ze juz nie dlugo bede to ubierac na maleńkie ciałko... Nie mogę się doczekać :)

Dziewczyny zapraszam na ciacho jak tak wam sie podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862298 przez Kocica
hej mamuski :laugh:
ech w koncu mam troche oddechu w pracy :blush: tzn z przymusu bardziej niz checi(moj szef kazal mi odpoczac bo wygladam na zmeczona)bo mam tyle do zrobienia ze chyba w weekend sobiue wpadne zeby sie wyrobic ze wszystkim :dry:

Mira zdrowia zycze i oby Zosi nic nie bylo bo juz dosyc sie na chorowalyscie ostatnimi czasy :blush:

Jakasse ja poprosze kawalek za to stawiam kawke taki chandel wymienny :woohoo: wyglada pysznie :lol:

Kolezanka ma na czwartek termin zobaczymy czy urodzi :blink:
Jutro ide na bezpiecznego malucha :blush: ciekawa jestem czy mi sie spodoba :) troche lipa bo jak wyjde z domu o 8 to wroce po 21 ale coz..czasem sie sama dziwie jak ja daje rade :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862321 przez Lizzy
Hej dziewczyny!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862336 przez Monia2408
Jakasee ale ciasto a Mi sie chce ciasta tak bardzo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 tydzień temu #862342 przez katasza
[hide


[/hide]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl