BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 3 tygodni temu #863415 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863678 przez jakasse
Hej :) Coś tu dzisiaj cicho, chyba wszystkie korzystały z pięknej pogody :)

Po położeniu, poczułam się lepiej i herbata również pomogła.
Widocznie coś mi nie podpasowało, albo maluch zacząć się przytulać do zołądka od środka :( :)

Po pracy wróciłam padnięta, nogi mi napuchły strasznie :(
Za to moja klientka, piękna Monika spisała się idealnie, ma termin na za 2 tygodnie,
ale całą sesję dzielnie dawała radę, do tego jest śliczna i ma piękny brzuszek,a w brzuszku Maję :)

Jakie macie plany na jutro?
Ja rano jadę na badania mocz, morfologia i powtórzę toxo . Przed poniedziałkiem chce mieć bieżące wyniki.
Musze jeszcze biec na poczte mam do wysłania 3 rzeczy, a potem wpada koleżanka cieżarówka na resztki sernika z owocami leśnymi i kawkę :) Także myślę, że dzień minie fajnie :)
Ostatni dzień laby od piątku do niedzieli codziennie mam sesje - jak zawsze wszyscy mają parcie na weekendy :) Taka specyfika pracy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863686 przez jakasse

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863703 przez Monia2408
Hej dziewczynki u Mnie wczoraj siostra byla i zostala na noc co 2 h sie budzilysmy na siusiu wiec smiesznie bylo ;) Ja juz po owsiance z owocami ,;) dzis maz wraca naraszcie :P i na 19.40 lekarz i usg. :) Kocica super ze z niunia wszytko ok ladna waga :). Ja powiem Wam ze teraz siadam juz z tylu jak z mezem jezdze , ale warjaci sa dobrze ze ten koles sie wepchnal... Jednak do kolejki. Jutro mebelki bede weekend pracowity bedzie :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863708 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863730 przez jakasse
MI wczoraj wyjechał nie oznakowany radiowóz tylko z maleńkim granatowym kogucikiem ( nie slyszalam sygnalu, bo mialam radio ) normalnie mialam całe zycie przed oczami, ulamki sekund a wjechałby we mnie. Odkąd jestem w ciazy w ogóle boje sie jezdzić autem :( a nigdy nie mialam z tym problemu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863738 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863795 przez Monia2408
Ja zapinam pasy ale tylko gorny no trzeba uwazac i jezdzic jak sie musi szczegolnie teraz. My w weekendy czesto jezdzilismy poza miasto teraz mniej bo nie czuje sie bezpiecznie w aucie bo inni jezdza jak debile niestety ;/ pochmurno dzis bardzo senna pogoda, kocyk i ksiazeczka na dzis:) ucisk czuje mocny na dole ciekawe co dr dzis powie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863808 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863846 przez Monia2408
Tak siostra lipcowka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863954 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863961 przez Kocica
hej Mamuski :lol:
we Wroclawiu piekne sloneczko wiec moge sie podzielic :laugh:

Kurcze dziewczyny nie zazdroszcze wam tych samochodowych przygod..my jezdzimy mega ostroznie a idiotow nie brakuje :ohmy:
Wczoraj bylam na bezpiecznym maluchu i bylo super :woohoo:
zwlaszcza czesc o udzielaniu pierwszej pomocy ciezarnym i noworodkom..kurcze takie spotkania powinny byc obowiazkowe! i rozwalilo mnie sformuowanie ze dzieci sa "ugilane" ale stabilne po interwencjach rodzicow w stanach zagrazajacych zyciu :) Było o smoczkach i karmieniu sztucznym i naturalnym tylko troche dlugo tylek bolal i plecy :dry:

I było troche gratisow jak butelki, mleko czy kosmetyki no i wygralam materacyk do lozeczka :blush:

Jedyje rozczarowanie do wyklad o banku komorek macierzystych..babka czytala prezentacje zero od siebie i zamiast zachecic mnie odstraszyla..
Monia super maluszki rownolatki bedzie wesolo jak podrosna i zaczna rozrabiac :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863968 przez Lizzy
Hej hej!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863969 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863976 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl