BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 1 miesiąc temu #861644 przez babajaga0087
Katasza - nie wiem dlaczego byłam przekonana, że ten Colon C to zwykły błonnik, ale patrzę teraz na skład w necie i on zawiera przecież jeszcze inne specyfiki, które może by mi pomogły, ale póki co - od 2-3 tygodni trochę mi lepiej więc poczekam, jak znów mnie przyblokuje to polecę do apteki.

Z tego co czytałam oni też są pod bardzo dobrą opieką, więc trzeba myśleć pozytywnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861648 przez jakasse
napewno, niestety ale napewno odbije sie to na przysżłosci maluszka :( Raczej nie ma szans na 100% sprawności fizycznej i psychicznej :( Na tym etapie jeszcze niestety duzo rzeczy nie jest wyksztalconych :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861654 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861657 przez babajaga0087
Niestety to też jest kwestia względna, moja koleżanka urodziła w 28 tygodniu, dziecko po 2 tygodniach złapało jakąś infekcję... najgorsze jest to, że ona nie ma już szans na więcej dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861662 przez anoda89
No właśnie ja nie wiem jak to jest z tym porodami wcześniejszymi, słyszałam że rodzi się SN a Katasza mówisz że Tobie lekarz mówił że CC.

Oby wady były niewielkie i tego nie odczuł za bardzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861669 przez jakasse
a slyszalyscie o tym chlopcu ? www.facebook.com/DawidekSpalek?fref=ts

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861670 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861671 przez babajaga0087
Anoda - też właśnie słyszałam, że w takich przypadkach rodzi się SN ale nie wiem do końca jak to jest...
ehh jakoś mi się tak miękko zrobiło, biedne te dzieciaczki :(

Nie nakręcam się już negatywnie tylko zbieram się na wizytę - w końcu po 4 tygodniach dowiem się co u córeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861673 przez anoda89
Ja też nie oglądam, nie czytam bo się nakręcam i się niepotrzebnie denerwuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861674 przez jakasse
babajaga wrzuć nam potem fotke :)

ja też slyszalam że SN jest najlepszy dla malucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861677 przez babajaga0087
Katasza - dokładnie nie wiem ale ona od lat leczy się u neurologa, stale przyjmuje leki, przy 3 ciąży (poprzednie 2 poronienia) lekarz powiedział jej, że to raczej ostatnia bezpieczna ciąża i na koniec taka tragedia :( nie wiem czy myślała o in vitro itp. ma też już swoje lata i jest w tym temacie mocno zrezygnowana... przez to wszystko rozpadło się też jej małżeństwo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861682 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861768 przez jakasse
Ogladałam na polsat cafe 'porody' coś jak porodówka na TLC, tylko, że Polskie- nawet OK. Ja jak to ja, wzruszyłam się na porodzie. Ale przy jednym porodzie był mąż, który się tak kretyńsko zachowywał że gdyby tak Dawid robił to chyba bym go zabiła :D caly czas zadawal jej pytanie 'kto jest najlepszą mamusią na świecie, no kto " hahaha mam nadzieje, ze dawid nie bedzie mi takich glupot powtarzal nad glowa non stop bo go wyprosze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861794 przez babajaga0087
Jakasse - ehh moja córa chyba nie lubi być fotografowana ;) zawsze albo odwraca się tyłem, albo zdjęcie wychodzi bardzo niewyraźne, tak i było też dzisiaj :dry:

Ale najważniejsze, że wszystko ok :cheer: Mała waży już ok. 1500gram i odwróciła się już główką w dół. Kolejną wizytę mam dopiero po Świętach - 22.04 i lekarka mówiła, że wtedy zaczniemy już kompletować badania do porodu, bo jej wygląda ta ciąża jednak bardziej na koniec maja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861863 przez Kocica
Hej dziewczyny :blush:
Kurcze co to za pogoda ja sie pytam..masakra jakas :ohmy:
dzisiaj nie dość ze od rana na nogach to jeszcze tak mnie na słodkie ciągnie ze oszaleje za chwile B) Ale za to jutro wizyta u lekarzani angielski i basen wiec dzień pełen zajec :blink:

Babajaga super ze wszystko dobrze ale powiem ci ze koniec maja to brzmi już bardzo powaznie :silly:
Smutne to o tych dzieciaczkach..takie malenstwa a tyle musza sie nacierpiec :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl