BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 1 miesiąc temu #860608 przez Kocica

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860617 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860621 przez Klaudeczka
Katasza też bym pewnie chodziła dalej do szkoły, ale coż szkoła średnia się kończy, ale za to od września ją kontynuuje :) trzeba się zastanowić jaki kierunek dalej wybrać ( mam zamiar iść zrobić sobie jakiegoś technika, też zaocznie, bo przy maluchu nie dam rady w innym trybie się uczyć :P ) mam tylko nadzieję, że maturę uda mi się zdać w terminie, bo w sierpniu to nie mam szans na zdanie, bo przy takim maluchu to od razu luzu nie będę miała.. Boję się tylko kolejnej wizyty na początku kwietnia u lekarza, bo jak się dowie, że ta no spa mi nie pomaga, to może mnie dać do szpitala, a tam... pewnie trochę posiedzę na obserwacji..
Dzięki Kocica jestem dobrej myśli :) też się trochę oszczędzaj ;)
Martyna chyba bardziej się cieszę, bo przez to mam troszkę więcej czasu na pouczenie się, bo wczoraj za nic w świecie nie mogłam się skupić i nic mi do głowy nie chciało wejść, specjalnie dzisiaj wstałam o 6, żeby się czegokolwiek jeszcze poduczyć, a pózniej w szkole się okazało że jej nie ma :P
Anoda kusisz tą sałatką :P chyba jutro też sobie zrobię, od kilku dni tylko kiwi jadłam, bo na nic innego nie miałam ochoty :laugh:
co do teściowych, to ja nie mogę na swoją narzekać, wręcz dba o mnie, mówi żebym się nie przemęczała, zdrowo się odżywiała i w sumie bardzo często się też pyta o stan zdrowia :P nie mam co narzekać, bo nachalna w żaden sposób nie jest :laugh:
Dzisiaj pół dnia bez przerwy brzuch napięty.. :( zrobiłam sobie spacer do biblioteki i siedzę w domku. Jutro znowu szkoła, na szczęście mogę sobie 2h dłużej pospać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860657 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860663 przez Klaudeczka
Anoda- siedzę, leżę i tak jest to samo.. Jak leżę i się napnie a się nie odwrócenie na bok, to mam wrażenie że zaraz mi cos tam pęknie :-/ witaminy raczej spozywam w owocach czy warzywach, dodatkowo piję dużo wody- Muszynianki, ona ma w sobie magnez.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860667 przez Klaudeczka
omamow chyba nie mam, każdy kto chcę dotknąć brzucha, to aż się pyta czy wszystko w porządku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860673 przez jakasse
Hej dziewczyny.


Cały weekend spędzam w szkole więc nawet nie mam jak was nadrobić. Dziś jak wróciłam ze szpitala to przespałam całe popoludnie- ciekawe jak to bedzie w nocy....a jutro na 8.
Akurat dzis mialam zajecia na Intensywnej terapii - straszne jest cierpienie ludzi. Uswiadomiłam sobie, że sa tam ludzie którzy czekają na śmierć, a lekarze próbują już tylko ulżyć im w bólu, a ja pod sercem nosze nowe zycie....


JUTRO- mam rozmowę z doktor od pediatrii, muszę zapytac jak mogę zaliczyc praktykę, u niej ponieważ mamy zajęcia na oddziałach zakaźnych ( w zeszlym tyg nie pojechałam, ale kolezanka mi mowila ze byli przy 2 dzieciaków z posocznicą i jednej dziewczynce z zapaleniem płuc i podejrzeniem odry) Raczej nie bede ryzykować i brac udzialu w tych praktykach, chyba że tylko stojąc za szybą i patrząc. Zobaczymy co jutro powie....


Moja mama dziś do mnie zadzwoniła z informacją, że kupiła łóżeczko dla młodego do siebie.
Używane od znajomej, tzn 'używane' - tak samo jak i u mojej mamy będzie używane sporadycznie...



Nie lubie turystycznych łóżeczek, ale to prezent więc nie powinnam mówić nic negatywnego,
chociaż sama bym się nie zdecydowała i nie kupiła....
Będzie u mamy rozkladane na wizyty wnusia :)
Pewnie bedziemy też korzystac z niego jadąc do teściów , lub na wakacje....
zobaczymy czy malemu sie spodoba, jak dla mnie chyba bardziej bedzie nam sluzylo
jakos kojec na bezpieczne pozostawienie malucha i danie mu tam zabawek no ale zobaczymy :))

Co sądzicie o tych łóżeczkach?
Mi one wizualnie się nie zbyt podobają, jestem 100% za standardowym drewnianym jakie mamy u nas, ale czytałam też kiedyś , że podobno wlasnie to łóżeczko od czasu do czasu jest tylko OK ale nie nadaje sie do codziennego uzytku dla malucha (mam znajomą która takie kupuje dla dzidziusia na codzień do siebie do mieszkania ?!)
Z resztą ustalilysmy z mamą wspolnie, że noworodek i tak nie bedzie w tym leżał tylko jak już to w wózku, ze wzgl na bezpieczeństwo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860706 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860775 przez Lizzy
Dzień dobry!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 21 godzin temu #860789 przez katasza
[hid
[/hide]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860868 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860893 przez Kocica
Klaudeczka dziewczyny maja racje..zrób dokładniejsze badania i zacznij suplementacje witamin bo sama zdrowa dieta to mało maluszki potrzebują wiecej niż dostarczamy i może dla tego taki brzuch napięty..
Anoda nie można sobie pozwolić wejść na głowę i jak teściowa chce to niech sie obraza..jej problem :)

Ech we Wrocławiu tez paskudnie pada i w ogóle nie taki weekend bym chciała oby następny był lepszy bo mąż ma niedziele wolna i mamy spacer we plany :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860894 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 21 godzin temu #860896 przez katasza
kkjjk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860940 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl