BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 1 dzień temu #872547 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872552 przez jakasse
U mnie w rodzinie są 3 pary bliźniąt ( moj dziadek, rodzenstwo moejgo ojca, kuzynowstwo)wiec licze na to, że może przy następnej ciąży? Szczegolnie, że w rodzinie też 2 ciąża była tą bliźniaczą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872562 przez Mira_84
Moja koleżanka oczekująca bliźniaków jest w 18 tygodniu i ma ZERO brzucha! ZEEEERRROOOOOOOOO :cheer: :cheer: :cheer:

Jakasse - Zosię rodziłam na Borowskiej i tam sie deklarowało, gdzie dziecko będzie chodziło do przychodni. Szpital sam wysyłał list (!!!) do przychodni z informacją o Tobie i o dziecku i położna dzwoniła do mnie na komórke ( też szpital podał numer!) i sie umawiała na spotkanie. Pójdź do przychodni teraz, i wypełnij deklaracje na polożną - wypełniasz ją na siebie a nie na dziecko - żeby późnej nie latać. Ja deklaracji nie miałam wypełnionej w tej przychodni ( też pominełam tą rubrykę przy zapisywaniu się... ) i musiałam to uzupełnić. Więc lepiej za wczasu to zrób, by sobie pierdołami głowy nie zawracać później.
Akt urodzenia - w szpitalu dostaliśmy kartkę z terminem i godziną kiedy mamy się stawić w Urzędzie Stanu Cywilnego we Wrocławiu - Ślubny pojechał i załatwił w 10 minut. To nas pozytywnie zaskoczyło, że szpital załatwia takie sprawy.
Pesel - z aktem urodzenia udajesz się do Urzędy Miasta by zameldować dziecko i od razu składasz wniosek o pesel - odbierasz po chyba 2 tygodniach.
Ślubny się tym zajmował - to zadanie wybitnie dla Tatusia :) niech czuje, że ma dziecko!

właśnie skonsumowałam resztkę placuszków z cukinii.... o matko, jakie dobre ;)

Co do pasów poporodowych - to nie miałam i nie było takiej potrzeby, brzuch się mega szybko wchłaniał. Ja bym z tym poczekała - i w razie konieczności kupiła po porodzie. Szczerze, to lepiej zaiwestować w dobre staniki do karmienia - a nie te najtańsze z allegro bawełniane - bo raczej cycki są problematyczne a nie brzuch ;) brzuch sie wchłania a cycki rozciągają się w dóóóóółłłłłł..... te cyckonosze w ogole biustu nie podtrzymują ( przynajmniej moich gabarytów - 75 E-F). Dlatego szybko wróciłam do staników zwykłych, fiszbinowych (nie do karmienia) i po prostu wysuwałam cycka z miseczki. Jak sie sutki "zahartują" ( co za okreslenie paskudne...) to wtedy już wskocze w swoje. Plusem tych bawełnianych jest tylko to, ze materiał jest delikatny i nie drażni tak obolałych sutków. No i prać można codziennie w pralce , aż do zajechania .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872612 przez jakasse
MIRA- dziekuje Ci bardzo bardzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 1 dzień temu #872678 przez katasza
jkk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872691 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872712 przez Kocica

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872757 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872780 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872785 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872793 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872798 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872809 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872811 przez Monia2408
dziendobry Ostatnio spie mega dobrze az w szoku jestem zobaczymy do kiedy :) dziewczyny straszne to pozbawili Ja szans za choc szanse uratowania dziecka choc wg przepisow musza ratowac po skonczonym 24 tyg. Miejsce w ktorym mieszkamy i jaki dostep mamy do szpitali to polowa sukcesu, niestety niektorzy lekarze tak olewaja swoja prace ze szok. Pisalam dwa dni temu Wam ze kolezanka ur. w 35 tyg. duze dziecko 3360 lezala tydzien na patologi ciazy podejrzewali cholestaze i przez ten tyg. nikt nie dal jej zastrzyku ze sterydu - zenada. a badania przyszly po 6 dniach z wawy i potwierdzily cholesteze. Jutro Ja odwiedze maly ma zoltaczke teraz nawadniaja go dozylnie i jest na noworodkach juz bez inkubatorka. A co do ciast to tez mam mega ochote na ciasto i kawke z coffehaven :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 1 dzień temu #872822 przez katasza
kjkjk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl