BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 2 tygodni temu #872826 przez Lizzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872836 przez Monia2408
lizzy ale skurcz lydki czy brzuszka ? Za skurcze odpowiada tez niedobor potasu. Ja biore Aspargin .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872838 przez anoda89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872844 przez Lizzy
Monia - łydki.. Ale coś może być bo cały tydzień brzuch mi twardnieje.. W poniedziałek do lekarza więc niech on myśli..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872855 przez Mira_84
o boże, biedne dzieciątko.... i jeszcze poród SN - co za patologia!!!!!!!!!!!! same niecenzuralne słowa mi się cisną na usta..... :(

Lizzy - u mnie właśnie leci druga pralka... i też mnie w nocy skurcz złapał - z tym że w łydce... myślałam, że poduszkę gryźć będę. :cheer:

Anoda - urocze to , że mąż tak dba o Ciebie :kiss:

Katasza - weekend na leżaco też moze być miły :) masz może balkon czy taras? leżaczek, ksiażeczka, kaweczka, mąż przy boku, pies u nóg....

ja dziś aktywnie, kurkuję chałupę bo mąż wieczorem wraca z delegacji i szkoda mi jutro marnować dzień na sprzątanie - lepiej gdzieś pojechać. I koleżanka do mnie wpada po południu, wiec szybko czas minie.

W weekend mam zamiar w końcu tą swoją łepetynę zafarbować, bo naprawdę wstyd tak chodzić.... więc proszę mnie w niedzielę wieczorem rozliczyć z tego. Będę miała motywację ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872858 przez Kocica
dziewczyny najlepsze zrodlo potasu to banany jak lubicie :cheer:
Lizzy ja biore magnes a jak mialam skorcze tak mam moze nie tak bolesne i czeste ale dalej sa wiec widocznie taki moj urok zwlaszcza ze wyniki w normie :blush:
wiecie to jest masakra ze o wszystkim decyduje dobry lub gorszy szpital..tak nie powinno byc!zwlaszcza ze to sa bardzo delikatne sprawy i kurcze badania powinny byc na cito a nie po kilku dniach :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872869 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872882 przez Monia2408
Anoda super filmik :)) ksiadz rewelacja jaki glos :) Szkoda ze u nas tak sluby nie wygladaja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872883 przez Kocica
wiecie co ja to juz pralek nie licze :blush: za to przsowania mam tak na 3 dni non stop :silly:
zreszta w niedziele planujemy wielkie sprzatanie bo maz ma wolne i pobawimy sie w szefa i pracownika :lol:
kurcze 12 juz a ja w lesie jesli o prace chodzi no jakos jeszcze mi po wczorajszym zostalo ;) ale nie ma co czasem trzeba odpuscic :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872895 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872913 przez jakasse
katasza- mnie wczoraj męczyła pizza i zamówiliśmy wieczorem :D
wzielismy 2 więc dzis mam obiad z glowy :)

Wczoraj pofarbowałam włosy, wzbranialam się, wzbranialam ale jednak moj odrost aż wołał o pomoc ..... Wybrąłam dość ciemny kolor - PRALINE. wyszedł jak to dawid mówi ' kasztanowy' :) Od lat byłam blondynką więc na razie dziwnie się czuję,
ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia.... kolor mi się bardzo podoba :)

Lece się szykować bo dzis babskie spotkanie ciężarówek :)
w koncu wychodze na miasto po to by sie z kims spotkac, a nie na zakupy czy cos zalatwic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872927 przez katasza

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872930 przez Monia2408
Dziewczny mam pytanko wiecej macie pajacy czy raczej spiochy + body/ kaftanik. Mi sie chwilami tez chce ubrac w sykienke szpilki przed ciazy i wyjsc gdzies :-) mysle jednak ze po porodzie troche sie zajdzie zanim zaszalejemy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872934 przez jakasse
ja mam śpioszki i pajace, ale śpioszki bede uzywać tylko z bodami, kaftaników nie kupuje, bo się podwijają, lepiej uzywać body, są wygodniejsze :)
Ja generalnie mam zamiar uzywać pajace i spiochy raczej tylko do spania, w dzien stawian na spodenki i koszulke , spodenki + body :)


jak robilam rozpiske wyglada to tak:
w rozmiarach 56-68 mamy : (najwiecej 62)
35 body, 25 śpiochy/pajace , 19 spodenek, 13 koszulek,
10 czapeczek, 18 skarpetek,2 bluzy, 3 sweterki, 3 grube bluzy (takie misiowate), 3 pary trampek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872940 przez Kocica
ja ide 26 na wesele wiec i wyjscie towazyskie bedzie mam tylko nadzieje ze sie w jakas kiecke zmieszcze bo jak nie to mam juz kilka u mamy upatrzonych :woohoo:

Monia ja mam troche pajacy ale nie powiem zeby byla to wiekszosc raczej mam zamiar zakladac je na noc bo wiadomo chlodniej zawsze ale zobacze jeszcze zreszta ja mam wszystkie ciuszki darowane wiec wiadomo bede ubierac w to co mam :silly: kupic zawsze mozna :laugh:

Jakasse kolor brzmi ciekawie :blush: i pewno jest super i jakos mi sie tak gastronomicznie kojarzy :blink:

Katasza ja chyba pierwsze co zrobie jak juz bede mogla to sie napije jak slowo daje zwlaszcza ze od poczatku ciazy chodzi za mna reds zurawinowy :S a wczoraj tak mialam ze prawie koniec pracy i machnelam reka wszystko sie wylalo ja bluzgalam jak pijak pod sklepem ale co mialam zrobic..wszystko jeszcze raz :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl