BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 6 miesiąc temu #805573 przez Kocica

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #805627 przez katasza
cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #805651 przez Kocica
Co do tych przecen to sie opłaca bo normalnie ceny są kosmiczne a tak to mozna zaszaleć :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #805731 przez Kocica

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #805736 przez katasza
:) fajny napis

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #805746 przez jakasse
kocica a gdzie kupilas? urocze!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #805756 przez Kocica

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #805757 przez jakasse
no to masz szczescie, ja ostatnio bylam i ich nie widzialam, a nic innego nie wpadło mi w oko :((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #805759 przez Kocica
Wczoraj w pasazu kupilam za 17zl i z tego co widzialam jest jeszcze kilka sztuk :lol:
Wcześniej tez ich nie było bo czasem wyskocze sobie ciuszki poogladać :blush: na tzw. wyjsciu służbowym i wczoraj z pełnym sukcesem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #805770 przez jakasse
No prezencik będziesz miała super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #805781 przez Kocica
Dokładnie :laugh:
Wczoraj byłam na basenie i kurcze musze chyba sobie nowy stroj kapielowy kupić w moj stary się już ledwo zmieściłam..a pływanie w ciąży jest zalecane i szkoda mi rezygnować :blush:
I zastanawiam się jeszcze nad joga czy fitnesem dla ciezarnych..ale sama nie wiem :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #805995 przez Mira_84
Witajcie Ciężarówki ;)
Katasza – wspaniale że na usg ok. i że możesz chodzić! Podziwiam Waszą cierpliwość, ja bym nie wytrzymała z poznaniem płci Maleństwa aż do porodu…ale ja z tych niecierpliwych jestem ;)

Anoda – to jutro będziemy kciuki trzymać i czekać na relacje z usg!

Gosia27
– heheh, u mnie tak samo, odkąd na świecie jest moja Zosia to zaczełam lubić różowy, skarpetki słodziutkie, opaski z kokardkami, groszki itp., itd….. widzę, że u Ciebie będzie 14-15 miesięcy różnicy między dzieciaczkami. U mnie będzie 17 miesięcy. Troszkę się obawiam jak to będzie, ale cóż – do odważnych świat należy! ;) Choć jak na razie to wszyscy mnie straszą że pierwszy rok to będzie Armagedon…

Ja jestem po porodzie siłami natury i za nic w świecie nie zamierzam jeszcze raz tak rodzić. Powiedziałam, że tą stroną to już nikt ze mnie nie wyjdzie. Tym razem będzie cesarka, choćbym miała łapówkę dać albo rodzić w prywatnej klinice… Nie będę Wam opisywać swojego porodu bo nie chcę nikogo straszyć. Zresztą każdy organizm jest inny, są lekkie porody, koszmarne porody, lekkie cesarki i ciężkie dochodzenie do siebie po CC… ja wiem jak jest w moim przypadku z porodem SN i nie wyobrażam sobie powtórki. A w najbliższym mi otoczeniu mam i siostrę i przyjaciółki po CC które bardzo lekko to przeszły i szybko doszły do siebie, karmiły też piersią. Jednego czego mi szkoda, to że nie masz Maluszka od razu ze sobą tylko go zabierają i oddają po paru/parunastu godzinach. Te pierwsze godziny z Zosią były piękne i wzruszające….

Katasza – niestety w Polsce nie ma cesarek na życzenie, trzeba jakiś powód znaleźć… ale jak się szuka, to się znajdzie…. Rajty ciążowe w poprzedniej ciąży miałam z gatty ale kupiłam raz kilka par na allegro, były ok. Teraz widziałam że są jakies w Rossmanie, chyba kupię na próbę.
Ja mam abonament w Luxmedzie i bardzo sobie chwalę. Mąż nam wykupił pakiet rodzinny i naprawdę w porównaniu z NFZ to bajka. Rejestruję się przez Internet, zaliczam wszystko bez problemu, ginekolog, usg, okulista, dermatolog, Zosiny pediatra badania laboratoryjne… najśmieszniejsze jest to, że porównując z obowiązkowymi składkami na ubezpieczenie zdrowotne to jest to naprawdę mała kwota.

Kocica – suuuper ten bodziak ;)mój mąż uwielbia takie gadżety, koszulki "kocham tatusia" itp... sam teraz Zośce takie kupuje.

Na rocznice z moim mężem też sobie prezentów nie robimy, tylko gdzieś razem idziemy. Cenniejsze od prezentów są wspomnienia ;)
Ja usg genetyczne w 3D mam w poniedziałek, ehhh im bliżej tym większy stres mnie łapie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #806001 przez katasza
oooo musze zobaczyc w Rossmanie :) dziękuję


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #806012 przez Kocica
Ooo to i ja jutro się do rossmana wybiore :lol: Rajstop nigdy nie jest za duzo :laugh:
Z ta różnica wieku u dzieci to chyba bardziej zależy od samych maluchów bo koleżanka ma dość duża różnice i dzisiaj opowiadała jaka ma masakra w domu zazdrość i w ogole :huh: Znowu wiecie jak się komuś bliźnięta (i wiecej :silly: )rodzą i jakoś dają sobie rade ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #806016 przez katasza
a ile trzeba czekać na kolejną ciążę po cesarce?
słyszalam dwie wersje:
-mozna starac sie o dziecko dwa lata od porodu cc
-od jednej do drugiej cc musi minac 2 lata (czyli start jak maluszek ma 15 mcy)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl