BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932566 przez gabi28
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932567 przez gabi28
2

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932568 przez gabi28
i 3 :angry: no udało się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932569 przez Magdalen
no 3 juz jak nie 4 :) ok dzieki :) to jutro lece na teskowskie pampersiaki.
Ide spac bo wykonczona jestem eh.
dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932578 przez meniado
hej ja tylko na chwilę,
Helena dalej chora - teraz dołączył kaszel i dostała antybiotyk bo ma całe zapchane górne drogi oddechowe i ucho nieładne - do tego musimy jej robić inhalacje - wrzask niesamowity ale przynajmniej lepiej wtedy wciąga. Masakra - mnie dopada depresja bo taaakkkka pogoda letnia a my w domu :angry:
aha mała waży 4970g tym samym na 3 miesiące podwoiła swoją wagę urodzeniową

Gabi Helena też ma dużą anemie i też zażywa żelazo - dzieciaczki z niską wagą urodzeniową tak mają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932579 przez gabi28
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932582 przez misiana
Wpadam tylko na chwilę podzielić się z wami zapowiedzią zdjęć małego :)
Wyszedł na nim jak nie on :)


Załącznik nie został znaleziony




I z tatusiem :)

Załącznik nie został znaleziony



Dobranoc :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932593 przez Cania
to ciekawe co piszecie z tym żelazem... bo ostatnio w poradni chorob zakaznych dla dzieci mi ostatnio powiedieli, ze to duże dzieci maja problem z żelazem. ale we wtorek się dowiem jaka Julka ma morfologie. tyle ze ja na chwile obecna zelaza lykac nie mogę, poki się nie dowiem o co kaman z tymi moimi wynikami.

misiana czekamy na więcej zdjęć.

Magda
daj znac ile Nina wazy :) czy ida z Julka leb w leb! :)

Meniado loo to juz podwoila mase urodzeniowa? znaczy ze baaardzo ladnie przybiera :) bo chyba podwoić powinno się na pol roku :) ale ona malenka była wiec ma prawo nadrabiać :)

Dobranoc, Laski!
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932595 przez meniado
Gabi28 wcześniaki też zaliczają się do tej grupy - generalnie dzieciaki z niską wagą urodzeniową są traktowane jak wcześniaki i odwrotnie

misiana super się zapowiadają zdjęcia :)

Cania zauważyłam że u dzieciaków które odbiegają od średniej to wszystko może być normą - no Helena nadrobiła ale ona nawet jeszcze nie waży tyle co Twoja Julka przy urodzeniu :lol: po 3 miesiącach
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932604 przez MarzenaBZ
Czesc Kochane.
Mojej malej sie odmienilo. Wczoraj byla marudna i spac nie mogla,krotko ssala cyca,zaraz zasypiala,ale znow sie budzila po chwili glodna.
W rezultacie dzis pobudke mamy o 2 a nie 4. I tez juz przysypia zamiast ssac ladnie. Pewnie ma gorszy dzien,albo to wina owsianki,ktora zjadlam na sniadanie. Ja po mleku mam zawsze wzdecia wiec moze ona tez miala jakies problemy. Choc kupke robila normalnie oi gazow nie mialla.

EWA Emilka tez chrspie i chrypi. U nas to wina krtani. Norma u dzieci,tylko sobie nie moge przypomniec jak to sie dokladnie nazywa.

GABI biedna,ciagle jakis stres... trzymaj sie. A maly niech do zdrowia wraca!

MISIANA sesja super. Chyba poszukam kogos dobrego w okolicy,bo tez mi sie takiecuda zawsze marzyly:)

Dziewcxyny,piszecie o tych badaniach Wssxych dxieci. Czy Wy robicie morfologie bo cos bylo nie tak czy lekarze w ktoryms momencie kaza robic te badania tak kontrolnie? ? ?

Jej padam, odkladsm małą i zsmierzam spac min do 7. Choc pewnie nie ma juz mowy o dluzszym spaniu.
Milego dnia.
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932605 przez malgorzatawalak
Hej mamuski :)
Jak dawno mnie już nie było...miałam tyle do nadrobienia ze hoho ale to dobrze bo jak w dzień nie mogę zajrzeć na forum to wasze posty ratują mi życie w nocy :laugh:
Czytam ze dużo u was słychać i widzę ze nie tylko ja mam problemy z chandra jesienna...to naprawdę podnosi na duchu...wiedzieć ze nie jestem sama :)

Co u nas słuchać? No cóż...nadal walczymy z podnoszeniem główki i jest mały sukces mały na trochę podniesie ale jak buzia trafi na piąstkę nie ma zmiłuj już koniec podnoszenia. Przeraziłem sie perspektywa wizyty u neurologa i teraz kładę małego jak tylko nie śpi non stop na brzuch...och i oczywiście musze wykorzystać do tego tv to obywa sie bez płaczu...śmiejemy sie ze rośnie z niego drugi dziadek :cheer:

I powiem wam ze nie wiem co pomogło czy zmiana mleka na Babilon pepti czy poprostu skończył sie skok rozwojowy ale odpukać w niemalowane jest lepiej :lol: wczoraj nawet mi synek po naprawdę krótkim marudzenie zasnął podczas spaceru i spał 1,5 h dopóki nie wróciłam do domku :woohoo: tak wiec byłam w szoku ale to tfutfu zeby nie zapeszać :laugh:

Pytalyscie o zasypianie...w dziensynek sam zasypia tam gdzie jest na kodu czy w lezaczku ale pod wieczór jest tak - kąpiel, czasem masaż, ubieranko, jedzonko, odbicie i usypianie na rękach i na śpiocha odkladam dolozeczka...czasem trzeba go popukac po pupie to szybciej zasypia ;) czasem w nocy jak zje to jeszcze marudzi ale odnośnie odbijania po jedzeniu w nocy nasz synus nie odbija bo jak tylko flaszkę sie kończy on zapada w głęboki sen i nie ma z kim pracować ;)

Mialam coś jezzczenapisac ale zapomniałam :) kleroza nie boli przypomnę sobie to napisze :)
Buziaki dla wszystkich cioć i dzieciaczków od Tymcia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932647 przez Cania
Hej :)

Meniado no nie przesadzaj :D Julka wazyla 4590 a piszesz ze Helenka 4900 ponad :) wiec juz osuagnela ten level :) niech rosna obie zdrowo, a co! :)

Marzena my robilismy malej morfologie na wizycie w poradni chorob zakaznych dla dzieci, a wizyta byla kontrolnie po pobycie malej w szpitalu z biegunka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932669 przez magduska
Hej witam was :) podczytuje was,ale jakos nie mialam czasu na odpisanie, wczoraj bylam pol dnia w Krakowie, dzisiaj jeszcze mamy pogrzeb :( i nie ma kiedy,jak widzicie

Gabi trzymam kciuki za Ciebie, wierze,ze bedzie dobrze, trzeba właaczyc pozytywne myslenie ;) choc wiem,ze czasami jest trudno, ale trzeba dac rade, bo mamy dla kogo :silly:

Misiana zapowiedz sesji super, ja tez o czym takim myslalam, Jaki koszt tego i ile zdjec malego? :) A gdzie zdjecia ze slubu,kiedy beda??/ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Meniado, No Helenka rosnie, jak na drozdzach :cheer: pieknie przybiera, juz kawał kobietki z niej ;)

Zdjecia cudne, widac,zee niektore juz skubance podnosza sie same i do siedzenia,a nie do lezenia :)
Co do pampersow z Tesco nie wypowiem sie, bo nie uzywam, Ja mam Dade i Pampersa na zmiane ;) nadal trzymam sie przy tych

Milego dnia mamuski, pewnie w taka pogode wszystkie na spacerach :laugh: :laugh:
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932708 przez misiana
Magduska sesja wyszla nam 175 zl ale z racji ilosci wybranych zdjec :) za pierwsze 6 zdjec 50zl potem kaxzde kolejne zdjecie 7 zl, nam wyszlo 24 zdjecia. dostaniemy zdjecia na plycie i wywolane w formacie 15x21 :) a co do zdjec ze slubu, fotogfraf ma pelne rece roboty ale do konca miesiaca bedziemy je mieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932738 przez Cania
Oj niewiele sie tu dzis dzialo od mojego ostatniego wpisu :)

Magduska rozumiemy brak czasu, calkowicie rozumiemy :) takze czasami dawaj nam o sobie znac :) btw ja bylam dzis pol dnia w krakowie :p

Misiana wiec jak bedziecie mieli zdjecia zarowno z sesji jak i ze slubu to sie podziel :)

Meniado cos juz remontujecie? :) czy dalej wszystko stoi? U nas juz dzis fugi robia :) takze lada dzien wielka przeprowadzka :) dzis malowalam dmuchawce na scianach u Julki w pokoju :)
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl