BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 6 miesiąc temu #932872 przez misiana
MarzenaBZ mnie tez zalewa ale jak juz mam naprawde dluga przerwe, ostatnio to jak maly spal 10h. Wiecie co nie wiem czy to nmoj malybyl taki glodny czy mam mleko slabsze albo on ma wieksze pptrzeby ale dzis w nocy budzil mi sie co 3h i to juz bylo podejrzane a teraz wypil dwa cycki, wyplul i nadal poplakiwal w lozeczku zrobilam 60ml mm wypil wszytsko i ladnie od razu zasnął.
A co do chusty, rewelacja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932873 przez misiana
Dzisiaj padło na mnie :D zeby wypychać nasze zatwardzenie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932874 przez misiana
Tak sonbie zasnąłem dzisiaj :)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932876 przez elmirka_20
Cześć Mamusie! :)

No wiecie co ??? ... Robienie fotoksiążek i wysyłanie maili ze zdjęciami do rodziny wykorzystało mi cały limit na internet kilka dni temu :S
Mało tego!
Wp.pl zablokowali mi wysyłanie maili, jako bym miała spam rozsyłać a to zdjęcia mojego dziecka do mojej rodziny przecież były, bo niestety większość rodziny mam w Angli a nie tutaj.... :( Gady jedne, przesada z ich strony :angry: Wysyłałam maile do 8 osób a nie przynajmniej 100, żeby mnie mieli za spam zablokować :angry: Po prostu brak mi słów ....

Przeczytałam wszystko co napisałyście, ale już nie pamiętam, co chciałam poodpisywać, więc to zostawię już na jutro, bo nie chcę nic ani nikogo pominąć !!! ;)

Mój synio też kończy dzisiaj 3 miesiące - jak misianowy Igorek :) Kiedy to minęło ?1?! :) .... Dziwnym trafem to ja dostalam prezent od dziecka ( :) !!! ) w postaci niesamowitego zacieszu - były śmiechy jak u "starego" i aż piski radości - a wszystko, bo mamusia zczesywała dziecku ciemieniuchę! :) Wreszcie puściło dziadostwo, ale aż tak, że Tomek miał łepek biały jak śnieg co mu jednak nic a nic nie przeszkadzało i tylko mnie rozbawił tym zacieszem swoim także wesoło było ;) I śpi :) Naśmiał się i padł ;)

Dobrze, uciekam teraz, jutro postaram się napisać - będę czekać na kuriera to będę mogła odpisać ;)

Buziole Mamusie ;**** Dobrego wieczorku i spokojnej, przespanej nocy Wam życzę ! ;) ;***
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932909 przez rewelka1312
Hej dziewczyny:) umnie jest mama:) fajnie bo nie jestem sama, ciagle z lenka siedzi obiaf zrobi a moj P. polecial do islandi na mecz to sama nie jestem mam pomoc:) ale mama tylko do srody a ciesze sie bardzo ze przujechala:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932931 przez MarzenaBZ
Czesc Dziewczynki,
U nas dzis rekord-sen od 20.00 do 5.35.
Oczywiscie obudzilam sie w "mlecznej krainie".
Chyba kupie gdzies najtansze pieluchy i bede sobie na noc zakladac przeciete na pol. Moze to poskutkuje.

Rewelka,super ze mama jest z Wami. W koncu odstresujesz sie troche;)

Mam do Was pytanie. Jednorazowe zielonekupki powinny martwic?
Zastanawiam sie co bylo przyczyna zatwardzenia u malej,a teraz tej kupki?

Milego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932949 przez magduska
Witam, chyba poniedzialek nie obudzil mnie w dobrym humorze, wczoraj napialal mnie brzuch :( a dzis wstaje rano do łazienki, a tam taka brunatna krew :( chyba zaczyna mi sie rozkreecac okres, cudownie, jestem przeszczesliwa :evil: a juz sie przyzwyczailam,ze go nie ma ;) pewnie jako pierwszy okres,to z dwatygodnie mam z zycia nie wyjete :(

marzenka chusta rewelacja

rewelka, choc na krotko mama przyjechala,ale wazne,ze jest z toba i mozesz odpoczac i odstresowac sie :)

elmirka ty zla duszyczko heeh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932954 przez Cania
Czesc Dziewczyny,

Marzena ja co noc mam mleczna kraine heh, ale od dluzszego czasu spie z pieluszka tetrowa pod bluzka i przynajmniej wsiaka w pieluszke a nie w lozko. I jak mala przy nocnym karmieniu nie oprozni obu piersi to odciagam. Dzis w nocy odciagnelam po jej jedzeniu 120 (a ona i tak sporo zjadla). A co do kupek to dziecko ma prawo raz na jakis czas zrobic nieladna kupke (czy to wodnista czy zielona), trzeba obserwowac nastepna. Jak sie powtorzy to wtedy jest niepokojace, a jak nie to nalezy zapomniec o temacie :)

Elmirka haha zaczelas spamowac :D moze ktos Cie podkablowal :p i zglosil jako spam:) heh
My tez walczymy jeszcze z ciemieniucha ale jestesmy juz chyba na ostatniej prostej :) bo cos tam sie jeszcze pojawia ale juz malutko i delikatnie :)

Rewelka super ze masz mame choc przez chwilke u siebie :) ona Lenki nie widziala wczesniej, prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932956 przez martyska
Hejka

u nas nocka superaśna :laugh: 9 godzinek snu B) ja w ciąży tyle nie spałam :woohoo:

Marzena dziękuje :-) zielona kupka....hmm mój Igor każdą kupkę ma zielono żółta konsultowałam to z lekarzem nawet miał USG brzuszka ale po prostu pije herbatki a w nich są zioła i dlatego i jeszcze mleko sztuczne je i powiedzieli mi ze jeśli nie ma dodatkowo niteczek śluzu bądź krwi a dziecko nie zmieniło zachowania dalej jest pogodne i nic go nie boli to nie ma powodów do zmartwień tym bardziej jeśli taka kupa już się nie powtórzy :-)

Magduśka u mnie pierwszy okres trwał tydzień a drugi już 4 dni :side:

Elmirka hab dobre no ty nie dobra tak spamować :evil: :-)

Cania my wynajmujemy dopiero dwa lata więc jeszcze trochę przed nami :evil:

ALI ? GDZIE JESTEŚ JAK TAM ANDREAS ? I JEGO BADANIE OCZEK ?

A tak Igorek jeszcze kima u nas :-)


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932996 przez agnieszka89
Hej mamuśki dawno mnie nie bylo ale widzę ze idealny temat trafiłam Bo u nas ze snem ostatnie pare dni to istna masakra Jak maly usnie o 20 to czasem nawet do 2 spi tak potem do 6 (bo wtedy wstaje my i potem ok 10 drzemke robimy) ale z przerwami co godzine A dwie ostatnie noce jak wstal o 3 to juz koniec A najlepsza oznaką konca snu jest to ze jak sie obudzi to sie usmiecha i wtedy czy to 3 czy 6 rano to wiadomo ze po spaniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933000 przez agnieszka89
A to moj Aniołek


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933003 przez agnieszka89
malgorzatawalak u nas tez problem z podnoszeniem glowki jest Maly tak samo rączki odrazu do buzi wkłada i tak z nimi leży zadko kiedy chce podnosic i tez sie obawiam rehabilitacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #933031 przez meniado
Hej dziewczyny:)
melduję się że Helena dalej chora - już 2 tygodnie :angry: - katar ma cały czas a mówią że katar trwa tydzień albo 7 dni. Dalej robimy jej inhalacje - drze się w niebogłosy, antybiotyk zażywa i wczoraj i przedwczoraj była chyba od niego taka osłabiona że całe dnie i noc przesypiała - aż się martwiłam. Dziś na szczęśćie już jest "normalna" i idziemy na kontrol do lekarza.
Ja żeby mnie nie złapała depresja całkowicie wybrałam się wczoraj na pierwszą taką szybką wyprawę w Beskidy - bałam się jak to bedzie bo kondycja już nie ta co przed ciążą - ale nawet spoko, trasę godzinną zrobiłam w 50min. Powiem Wam ze nie było mnie tylko 4h ale super wypoczełam psychicznie i od razu inaczej podchodzę do małej - a jakie lasy są ślicznie rude - cuuddooo :)

Cania super te dmuchawce i fajnie że masz już widok na przeprowadzkę - dokładnie kuchnia i łazienka to podstawa bez reszty można żyć. U nas to jest trochę inaczej bo na razie doprowadzamy poddasze do stanu surowego - tam kiedys były pokoje - my to wszystko rozwaliliśmy a teraz ocieplamy, wymieniamy okna itp. własnie teraz to się dzieje - w tym tygodniu. Nam bagatela na te podstawy poszło już prawie 20tyś a to dopiero marny początek i nie wiem kiedy to skończymy bo na pewno bedziemy potrzebować jeszcze min dwa razy tyle. Ja już nie mogę się doczekać jak bedziemy malować ściany i wybierać meble itp. Tu gdzie teraz wynajmujemy to wyszedł nam w tym tygodniu grzyb w sypialni - tam gdzie spałam z małą i musieliśmy się przenieść do salonu z łóżeczkiem i ze spaniem - masakra - także tymbardziej chciałabym jak najszybciej.

MarzenaBZ jak nie widać żeby Emilkę coś bolało albo nie chciała jeść itp. to taka kupka może się zdarzać. Ja właśnie się wystraszyłam wczoraj bo Helena zrobiła 5 kup pod rząd i to takich bardzo wodnistych - powiem Ci że już się pakowałam do szpitala - na szczęście jej przeszło. Chusta super - a jak Emilka znosi noszenie? Zadowolona?

rewelka super że masz przy sobie mamę - to odpoczywaj i korzystaj a potem zdaj nam relację :) ja to zazdroszczę Wam dziewczyny że macie mamy i dziadków przy sobie - moja mama zmarła 10 lat temu a tata to już starszy człowiek i raczej to już trzeba bedzie się opiekować.

agnieszka mały ma super włoski :) u nas też nie raz jest w nocy impreza - mała śmieje się macha rączkami i kopie ostro nóżkami a ja muszę jej w tym asystować bo jest płacz

elmirka to kryminalistko :p albo Tomeczek jest tak przesłodki że zaspamował pocztę :D

martyska u nas na szczęście nie ma takich nauk i nie słyszałam żeby w okolicy były. Gratuluje siostrze! - dobrze że wszystko dobrze się skończyło bo z tego co pamiętam to ona miała jakieś problemy tak? Małuch zdrowy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933043 przez Cania
My juz po spacerze :) wstapilysmy tez do biedrobki i caly czas trafiam na lovele, dzis plyn do plukania 2l za 14.99 takze chyba niezla cena :) btly i plyny i proszki i napis lovela do prania mix, wiec wszystko w tej samej cenie.

Meniado przykro slyszec ze Helenka nadal chora... Bidusia, caly czaa na antybiotyku... Oby juz mialo sie ku dobremu, wystarczy tego chorowania! Fajnie ze udalo Ci sie troche wyskoczyc i pobyc w zieleni :) bo ja to wyskakuje co najwyzej do lekarza albo na mieszkanko bez malej :p a co do poddasza to zeby wypruc tam cale sciany i zrobic od nowa ocieplenie to faktycznie kupa roboty. I pieniazkow, bo akurat izokacja strychu musi byc dobra jesli chce sie tam mieszkac.

Agnieszka maly jest przeuroczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933047 przez ggabii
Cześć lipcóweczki.

Nie pojawiłam się tu w weekend bo cały miałam zajęty. Nie dość że choróbsko jeszcze mnie nie puściło to w sobotę byliśmy na weselu. Mały był gwiazdą dnia i robił większe wrażenie niż para młoda haha :D Był z nami do 20 a potem już go odwieźliśmy do domku. Ale mu się podobało jak grali i tańczyli :D A jak miał czas na sen to go nic nie ruszało. On po prostu spał i nic mu nie przeszkadzało. Szkoda tylko, że ja byłam do dupy, bo od kataru przestałam słyszeć na ucho i straciłam smak. Więc nie miałam żadnej przyjemności z jedzenia weselnego a podobno było wyborne :/ Teraz w sobotę mamy chrzciny. Mam nadzieję, że wyzdrowieję a maluch nie podłapie ode mnie zarazków. Jeszcze w dodatku pojutrze szczepienie kolejne. Zobaczymy....

Martwi mnie to nie podnoszenie główki przez malucha. Ale wczoraj przysiedziałam na forach o tej tematyce i raczej wszędzie mamy pisały żeby nie popadać w paranoję. Że każde dziecko ma swój czas i widocznie rozwija w tym czasie inną umiejętność a potem dopiero zacznie kombinować nad główką. Ale znalazłam też, że jak dziecko ma zwiększone ciemiączko to to też ma wpływ. Będziemy walczyć z leniuszkiem :D

Co do kupki to też się zdarza zielona. Ale nam położna mówiła, że taka może być póki nic niepokojącego się w niej nie znajduje, czyli śluz lub krew.

Agnieszka maluszek słodziak!! A te włoski .... <3 przeuroczy jest :)

Elmirka no to dałaś czadu ;) Żeby CBŚ nie wparowało Ci na chatę hahaha :) Widocznie rozpowszechnianie słodkości jest surowo wzbronione :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl