BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 7 miesiąc temu #933579 przez meniado
Agnilla u nas Helena cały czas płakała i bolał ja brzuszek i się jej cofał pokarm mimo zagęszczacza i na twarzy miała takie drobne krosteczki - niektórzy twierdzili że to trądzik noworodkowy ale po zmianie mleka zaraz to zeszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933580 przez meniado
i jeszcze raz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933581 przez meniado

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933584 przez ggabii
Dzięki Meniado!!!! Ostatnio się o to pospierałam z Marcinem i teraz wiem, że wygrałam!!!!!! :D :evil: Czyli zaś ojciec umywa ręce od roboty i nie ma żadnej funkcji hehe. Chociaż zaraz
on niech zapłaci za imprezę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933610 przez hansel
tez jestem za grupa na fejsiei, ale nim się polapiemy z nazwiskami trochę zejdzie, ja to Was rozpoznaje po dzieciaczkach, hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933623 przez MarzenaBZ
Kochane ale na Fejsie nie ma suwaczkow, nie bedziemy tez w stanie nadrabiac postow,bo beda sie na glownej mieszac z innymi. Poza tym co z dziewczynami ktore dawno nie pisaly,albo ktore nie chca sie ujawniac?

Ja bym mimo wszystko kontynuowala pisanie tutaj a na Fejsie zalozmy sobie ta swoja grupe o zeby wrzucac zdjecia i zeby sie lepiej poznawac.
A w sumie to tu mozemy pisac i tam. Mi to obojetne bo i od forum i od fejsa juz sie uzaleznilam;)

Ja zapytajpoloznej,pl nie opuszcze bo mi tu sie udaje nagrody zgarniac w konkursach:) musze wiez byc na biezaco:)

Ide spac,buziaki i slodkich snooow:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933624 przez MarzenaBZ
PS. A jak to jest w grupie zamknietej?
Jesli wrzuce cos na stronie frupy to i tak wyswietla sie u mnie w profilu i moi znajomi to zobacza?

Bo wiecie,my nieraz piszemy rozne rzeczy o krewnych itd.a ja ich mam w znajomych... bylaby kicha...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933636 przez agnieszka89
agnilla my zmieniliśmy po wizycie u lekarza i alergologa bo mały mial problem z kupka i dostawał wysypke (tez myśleliśmy ze to tradzik) tylko mu na recepte mleko kupujemy Jeden plus ze zamiast 33 zl płacimy 17zl (mam zaświadczenie od lekarza na mleko ze znizka) a minus taki ze musimy miec zawsze jakis zapas bo w sklepie sie kupic nie da

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933645 przez magduska
Wymiekam po dzisiejszej nocce :blink: wygladam jak zombi :blink: maly budzil sie co troche, marudzil, podkurczal nozki, pewnie brzuszek go bolal, wczoraj nie robil kupy,to pewnie od tego :( Wykapalismy go o 19.00 zjadl i padl, bo wiadomo malo spal w dzien ;) a o 23.00 juz wstal, potem to chyba co 2h, juz nawet nie pammietam, a teraz lezy ze mna na lozku i juz sie kreci ;) a tak cudownie bylo, jedna max 2 pobudki w nocy :laugh:

Ja tam moge przejsc na fb, ale jak tam zadecydujecie ;) pojde za wami,gdzie bedzie trzeba hehe

A tak odnosnie minki Andreska,to ona wymiata w tym konkursie, tamta jakas nie specjalana co prowadzi,ale pewnie ma duza rodzine i wielu znajomych,

nic ide kawe wypic, moze otrzezwieje hihi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933651 przez magduska
Jak nic moj maly zrobil mi prezencik na swoje trzy miesiace :laugh: z tym spaniem, kurcze ale czas zlecial. Z kazdym dniem kocham go bardziej :cheer: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933657 przez magduska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: MarzenaBZ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #933662 przez misiana
Hej ;*
Magduska u nas sytuacja bardzo.podobna do twojej. Mały kiedyś budził.się raz czasem dwa a teraz 3-4:-( poszedł spać o.20 zjadł chcą, potem o 24 się obudził zjadł.znów chcą, potem o 3 i o 4 znów ale wstałam zrobiłam mu mm wypił 120 ml i.spał do.teraz.

Musimy zdecydować gdzie będziemy pisać żeby każda wiedziała co.i.jak :-)

Tak mały spał podczas wczorajszych zakupow

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933678 przez martyska
Hej :-).

A u nas ksiądz na naukach mówił tak : jeśli jest dziewczynka to trzyma chrzestna a jeśli chłopiec to chrzestny świece odpala ojciec chyba że dziecko nie ma ojca to ojciec chrzestny i szatke przykłada chrzestna :blink:

Mój Igor w nocy nadal jedna pobudka i druga już jakoś o 6 :whistle:

Agnilla nie widać nie widać fajna 20 z ciebie :woohoo:

Jedziemy z małym na 11 do lekarza kaszle kicha smarka a w niedziele chrzciny :angry:

I ja pójdę za wami :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #933682 przez Lyanka
Hej laski :)
Marzena ma trochę rację co do fb, bo tam nie ma suwaczkow i nie wiadomo jak to z wypowiedziami...żeby jakiejś wtopy nie było jak któraś na teściowa czy inną nietopere ponarzeka ;) no i też nie każda z dziewczyn może ma fb...
Najwyżej można i tu i tu pisać. Zawsze jak nam forum zaszwankuje, to będziemy miały kontakt ze sobą :) tylko kto by tym się zajął??

Magduska my też dzisiaj 3 miesiące kończymy ;) ale zleciało.... U mnie w nocy 3 pobudki były, jedna koło pierwszej i dwie nad ranem o 4 i 5, bo gazy młodemu dokuczały...
Agni ja też się zastanawiałam nad tymi rureczkami do odgazowywania Kubusia...ale po przeczytaniu różnych opiniina forum na razie nie zdecydowałam się. Daj znać, czy u ciebie zadziała...

Dziewczyny, swoją drogą to ja was jeszcze wszystkie nie rozkminiłam na FB :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933684 przez martyska
Suwaczki mi się chyba spsuły :ohmy: Igor ma 3 miechy i tydzień a my mamy zaraz rocznice :blink: omg :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl