BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 7 miesiąc temu #933685 przez martyska
Ocho no to jedziem z tym

I raz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933686 przez martyska
I dwa ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933687 przez martyska
I trzy !!!! :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #933688 przez Cania
hej Dziewczyny :)

w skrocie, bo mam mala na kolanach :D Julka wczoraj dala się uspac ok 21, wstala po 4 na jedzenie i pozwolila się wyspac do 8 :D

do chrztu u nas zawsze szatke trzyma matka chrzestna a swiece ojciec chrzestny :)

Ali glos oddany :)

ja tez jestem za zamknieta grupa na fb :) tylko nie znam się na fb, wiec nawet nie wiedziałam ze można cos takiego robic :P

nie wiem dlaczego ale tez myslalam ze MalgorzataW jestes starsza :P a jesteś mlodsza ode mnie :)

aaa musze mala ogarnąć zaraz wracam :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933703 przez meniado
Dziewczyny poczytajcie sobie o szczepieniach, trafiłam na to przez przypadek:
petycje.iozn.pl/szczepienia/index.php?ac...=info&kod=IO04APIO04

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933722 przez meniado
U nas ciężka noc - ja jakoś położyłam się dopiero koło 1 w nocy, tak wyszło a Helena od 4.30 nie śpi i pojękuje, popłakuje - teraz dopiero zasnęła - czyli ponad 5h nie spała co dla niej 2h to dużo. Teraz sobie śpi koło mnie bo ja jeszcze w łóżku - i chyba też pójdę z nią spać bo mam piasek pod powiekami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933725 przez Cania
już dziś Julka konczy trzy miesiące :) ale ten czas nie biegnie, on zapiernicza :D a dopiero miała 2 tygodnie heheh :)

meniado tez zrob sobie drzemke z Helenka, bo faktycznie ciezka noc za Wami a trzeba jakos funkcjonować...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933726 przez magduska
meniado, to cos musi byc w powietrzu,ze te nasze dzieciaczki,takie jakies rozchwiane :S ja tez padam na pysk,po dzisiejszej nocce,ale trzeba cos ogarnac w domu, dobrze,ze obiadu nie musze gotowac ;) bo mam z wczoraj ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #933762 przez gabi28
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #933784 przez wiolcia1004
Witam;-) gabi28 moja corka tez ma takie zachcianki ze chce jesc jak twoj synio niewiem co jej tak samo z noszeniem tylko pionowo na lezaco nie chce i koniec, magduska ja biore tabletki antykoncepcyjne. Dzis bylam z mala na spacerze wybudzila sie w trakcie i musialam na alarmie wracac masakra musialam wziasc ja na rece inaczej nie chciala lezec i to juz tak kolejny raz juz mi rece opadaja. Niewiem jak u was ale mi czasami brakuje cierpliwosci a nerwy czasami siegaja zenitu. Moze to dlatego ze jestem z mala glownie sama i nie mam do kogo paszczy otworzyc brakuje mi bycia wsrod ludzi ale co zrobic taka rola matki czasami mysle ze nie pasuje do tej roli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933791 przez misiana
Hejka :*
My niedawno wrocilismy ze szczepienia. Maly wazy 6800 g w pampersie ibodach. Rozwija się ładnie. podczas szczepienia malo co plakal, ladnie siedzial u mamy na kolanach, jedna pani do niego rozmawiala a druga robila szczepienie. Smial sie do niej tylko przywyciaganiu igiel z nozek zaplakal raz i przy raczce chilke dluzej poplakal. Po szczepieniu zaraz zasnąl.

U nas ogolnie pogoda niefajna, od dwoch dni wciaz pada :( jak wrocilismy ze szczepienia nie padalo wiec poszlismy do gminy po moj dowod, oczywiscie dowodu jeszcze nie ma, nie doszedl jeszcze z warszawy a jest juz wyprodukowany, wracalismy na alarmie i w deszczu :(

Lyanka wiem ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekla i możesz byc na mnie zła za tak niedyskretne pytanie ale po prostu ciekawosc mnie zzera :) powiedz mi skąd pochodzisz :)

Gabi28 nasz maly tez probuje pelzać hehe tak smiesznie to wyglada. len nie chce lapac zabawek ani przekrecac sie z brzucha na bok a za chodzenie chce sie wziać :D

Martyska my tez nie stosujemy aabstynencji ani antykoncepcji :D podczas kontrolnej wizyty u gina zapytal mnie kiedy planuje rodzenstwo dla malego i jak mu powiedzialam ze za okolo 2 lata, powiedzial ze nie musimy w takim razie rozmawiac o antykoncepcji ;D

My mamy tez kolejna nieciekawa noc za soba. maly okolo 20 zasnal pocycu, obudzil sie o 24, potem o 3 i o 4, wstalam zrobilam mu butelke mleka bo juz nie mialam sil za godzine znow wstac wypil 120 ml i spal do 8:30. Mowilam dzisiaj o tym lekarce a ona do mnie ze on mojego cycka trakyuje jak dydusia i on nie jest glodny jak co godzine marudzi. ale jak dziecko ktore jadlo o 3 marudzi godzine pozniej, szuka cycka i wypija 120 ml mm moze nie byc glodne ??

Buziolki ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933794 przez meniado
wiolcia witaj w klubie - już myślałam ze tylko ja jestem taką wyrodną matką że się wkurzam na Helenę - czasami myślę że chyba za wcześnie się zdecydowaliśmy na maleństwo chociaż mam już 30 lat i jak wcześniej chciałam mieć trójkę to nie wiem czy nie skończy się na Helence. Ja też całymi dniami jestem sama - mój M wraca późno wieczorem i siada przed laptopa i dalej pracuje - jedynie w weekendy mam z niego pomoc. Na spacerze nie byłam z nią już 3 tydzień bo caly czas chora - ale też tak miałam że się wybudzała i powrót na syrenie a wszczyscy sąsiedzi w oknie co ja jej robie.

U mnie Helenka nie chce jeść na rękach już od jakeigoś 1,5 miesiąca i nie chce być tak noszona bo jest wrzask i to taki przeraźliwy że nawet lekarka myślała że jej coś dolega i robiłyśmy badania. Ale wyszły wszystkie ok i wynika z tego że to jej widzimisię bo jak ma ochotę to ją kołyszę na rękach i tak zasyspia a ja się zamartwiałam. Też zwykle je na leżąco - na poduszce klin.

Gabi28 na razie bierze 3 tygodnie ale ma brać przez 2 miesiące potem kontrol. Teraz zaczęla robić dziwne kupki ale to raczej przez antybiotyk. Helenka z brzuszka obraca się na plecki - próbować pełzać jeszcze nie :)

magduska ja zaczęlam brać już drugie opakowanie tabletek anty

Cania leci ten czas okropnie szybko ani się obejrzymy a trzeba bedzie wracać do pracy - a co do snu to kurcze ja w dzień nie za bardzo umiem spać może popołudniu z Heleną się położę - na razie nie jest źle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #933796 przez Cania
Julka dziś nie chce wspolpracowac. spala w nocy pięknie ale jak się wyspala tak w ciągu dnia musze zapomniec, nie chce spac. a zanim wyszlysmy na spacer trzy razy musiałam zmienić pieluchę i dwa razy dac jesc. i tak w kolko. wiec ostatecznie na zakupy poszlysmy dopiero po 12, a wiec ja sniadanie zjadłam o 13 :) nie wsomne o jakims prysznicu, dziś musze sobie z glowy wybic, dopiero wieczorem heh... :) mowie do niej ze mam z nia dziś urwanie kalarepy a ona się cieszy :) i tez miałam wyrzuty sumienia bo się już zaczelam na nia wkurzac o to nasze dzisiejsze wychodzenie na spacer...

Lyanka, chciałam zapytać o to samo co misiana :)myslalam ze Lyanka to nick i obstawialabym ze masz na imie Ania :) lyANKA :D a tu masz! :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #933802 przez MarzenaBZ
Nie chce mi się nic!!!!!

A mam dwa pytania:
1. Co z tą grupą na Facebooku??? Czy ktoś się orientuje w tej prywatności??? Czy jak napiszemy posta w grupie to nasi znajomi zobaczą że go napisaliśmy???
Wiem jak to sprawdzić - więc zróbmy test. Udostępniłam dziś w grupie Chusty, POLSKA! - nosimy, wiążemy, motamy - chustujemy! zdjęcie Andreaska i link żeby głosowali. Jeśli widzicie to moje udostępnienie na głównej lub na moim profilu to dajcie znak. Jeśli nie, to bez problemu możemy sobie na FB w grupie zamkniętej pisać co chcemy!

2. Mamuśki karmiące - powiedzcie mi jak zmienia się kupka dziecka??? Najpierw Emilka miała taką z sezamkiem, ale od dwóch dni jest tylko taka rzadka. Nie ma krwi ani śluzu. Nie jest też częsta, jak biegunka. Raz dziennie. Tylko że rzadka - bez tego "sezamku". To juz norma będzie czy coś jest źle???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933804 przez misiana
Grupa zamknieta- Wszytcy moga wyszukac grupę i zobaczyc kto do niej nalezy ale czlonkowie grupy widza tylko posty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl