BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #860253 przez Cania
hej Mamuśki :)

Obudziłam się sporo przed budzikiem i uciekłam, żeby nie budzić męża. Niech śpi. Dziś zapowiada się równie cudowny dzień co wczoraj :) a plany na dziś to inauguracja sezonu grillowego :D oczywiście z głową i rozsądkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860273 przez staślubania
Cania też wstaje zwykle wcześniej niż powinnam:-) a że sezon grillowy rozpoczynacie to się chwali:-) nie może być lepszej pogody:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860299 przez elmirka_20
I mamy kolejny nowy dzień :)
Jak ten czas leci ...

U mnie nie widać dziś ani kawałka nieba - tylko chmury i wg pogody - deszcze będzie lał to końca przyszłego tygodnia. Dobrze że wczoraj tak dobrze wykorzystałam słoneczko...
Czuję się trochę winna, bo zaplanowałam na dzisiaj mycie okien i ... Lipa! To już drugi raz, kiedy chcę myć okna (skoro już muszę...) i diametralnie zmienia sie pogoda. Hmm... :)

Sezon grillowy :) Mmmm... :) Aż mi slinka cieknie na myśl o super wypieczonej kiełbasce w chrupiącej skórce ... :)

Miłego dnia Wam życzę Mamusie :)
Obyście miały ładniejszą pogode niż ja tutaj :)

P.S. Niestety nie wiem nic o listerii. Wydaje mi się, że - tak jak napisała Meniado - skoro ktoś to robił a nie kupne, to na pewno dbali żeby było wszystko świeże i przechowywane odpowiednio zeby się sami nie pochorowali. Gorzej gdyby były kupowane, wtedy nigdy nic nie wiadomo jak to przechowują i robią...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860335 przez Magdalen
hEEELOOOOU ;)
U mnie zapowiadali piekna pogode slonce od rana i 20 stopni a po poludniu burze... ael cos liipa...;P troszke pochmurnie ale cieplo jest ;D moze sie jeszcze wypogodzi ;D
Oooh na grilla to i ja mam ochote ;D trzeba cos bd pomyslec ;D a ja sobie dzis pospalam jak nigdy ;D po 8 wstalam ;D znaczy mala mnie obudzila ;D
Agnii dobre wiesci ;D fajnie ,inaczej byc nie moglo przeciez.;D
Kolyska prawie stoi ;P ciekawe jak bd wygladac z wyposazeniem ;D fajna ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860337 przez rewelka1312
hej dziewczyny:) u mnie jak zacznie padac to pada caly tydzien:)
Cania-co do tej rwy kulszowej to nie mam zadnego sposobu:( mam nadzieje ze tylko sie nie pogorszy jak brzuch bedzie wiekszy
A co do tego serka to ja bym sie tak tym nie przejmowala, mowia ze tego czy tego nie mozna a teraz jedzenie jest pelne chemi wiec bardziej moglby zaszkodzic ten serek ze sklepu gdzie pelno E40 itp niz taki domowy, a poza tym nasze prababcie itp kiedys tylko na takim jedzeniu w ciazy byly i dzieci zdrowe:)Troche przesadzaja w mediach.
A co do mycia okien nie wiem czemu ale na mnie raz kolezanka nakrzyczala ze nie mozna myc okien i od tamtej pory nie mylam tesciowa mi pomaga a ciotka nakrzyczala ze rak nie mozna do gory podnosic a tym bardziej firanek wieszac, mzoe to zabobony ale troche sie wystraszylam tylko pranie wieszam jak musze na sznurek
a brzuszki jakie juz duze!!ja nie wiem co jest z moim, Lenka caly czas wariuje dobrze sie rozwija na polowkowym wsyztsko wsyszlo dobrze a jak zaloze bluze to wogole nie widac ze jestemw ciazy jescze teraz nikt by sie nie zorientowal

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860364 przez staślubania
Rewelka, po Twoim brzuszku naprawdę nie widać, że jesteś w ciąży:) a ja myłam okna i wcale mi z tym źle nie było. Trzeba robić to na co starcza nam zapału i siły i tyle. Miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860387 przez gabi28
Dzień dobry,

Agni super,że na wizycie wszystko dobrze było i szyjka się wydłuza :) :P

wczoraj umyłam wszystkie okna,myślałam,że będę padnięta,ale nie.Wieczorem wyskoczyliśmy jeszcze do klubu pograc w darta. :) Dzisiaj jesteśmy już po zakupach.Kupiłam truskawy-więc na deser będzie koktajl truskawkowy. mniam :) i pewnie wyskoczymy na spacer,bo jutro ma już byc deszczowo. a wieczorkiem do znajomych. :)

Olek coraz bardziej szaleje w brzuchu.
WCzoraj się śmiałam z moim T,bo jakiś czas temu mówiłam-"kiedy będę mieć brzuszek" - no i brzuszek jest. Potem mówiłam "kiedy mały będzie mnie kopał ?" i kopie.Teraz mówię "chciałabym mie już go przy sobie" a mój T mówi tak "poczekaj,za jakiś czas będziesz mówić,kiedy się On wreszcie wyprowadzi" :)

ps.piękne macie domki maluszków.Ja chyba dzisiaj porobię troszke fotek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860395 przez Cania
Gabi28 dzieci jak sa malenkie to sa slodkie mimo calej otoczki z kup i placzu, ale pozniej ucza sie pyskowac i wyciagac od rodzicow pieniadze :p przestaja sie tulic do mamusi, wola do kolegi czy kolezanki :) i nie wyjezdzaja z rodzicami bo to obciach :p dopiero pozniej moze ida po rozum do glowy :) ale ile cudownych chwil jest pomiedzy tym wszystkim! :) :D my z kolei sie smiejemy, ze na malenka chuchamy i dmuchamy a ona i tak kiedys nam odpysknie, ze na swiat sie nie prosila :p oby nie heh :)

Rewelka brzusio moze i nie jest jakis duzy, ale zdecydowanie widoczny :) chyba ze nosisz naprawde szerokie bluzy :D a co do tej rwy to u mnie wyglada w ten sposob, ze nagle sie pojawia i za 3 dni znika. Chwila ciszy i znow. Zupelnie nie mam pomyslu skad to sie bierze.

Elmirka obok tej kielbaski ma byc rybka i warzywka, wiec to co grillowe tygryski lubia najbardziej :) a pogoda wymarzona, slonce i ciepelko :) tak ze ubralam sandaly :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860453 przez marzena25
Hey dziewczynki , ja też się pochwalę moją brzunią wreszcie zrobiłam zdjęcie

Byłam dzisiaj na zakupach i wstąpiłam do szperaczka i znalazła nowiutką sukienkę bawełnianą odcinana pod biustem na lato w kolorze białym w takie czarne "znaczki" nie wiem jak to nazwać .

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860466 przez staślubania
gabi, truskawki są super:-P też zaraz zrobię koktajl, ale ze swoich mrożonych, mniam:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860477 przez Magdalen
Ewelina nie przejmuj sie wielkoscia ;d pod koniec ciazy napewno podrosnie ;D
A powiem Ci tak dla pocieszenia , ze mam ciotke ktora ma 6 dzieci a jak ja z ostanim brzuchem widzialam to znaczymoze nie z brzuchem ale jak byla ciezarna to bym nigdy nie powiedzial ze jest w ciazy ;D wygladala jakby miala lekkie wzdecie czy cos w tym stylu ;D taki leciutko wypukly. nie miala zadnej tendencji do tycia jest z natury bardzo szczupla a w ciazy jadla za przeproszeniem jak swinia a brzusia mimo to nie bylo do konca ciazy ;P

Cos dzis jakiegos neerwa mam ... chyba przez pogode najchetniej to bym sobie poplakala i spala caly dzien . zrobila nie dawno nalesniki posprzatalam i dalej mnie meczy dol.... ;( eh. Fajnie ze u Was pogoda ładna to nie macie glowy to smutkow ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860512 przez Cania
Magdalen nie smutkuj, dzis u nas pogoda, jutro u Ciebie :)

Marzena25 bardzo ladny brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860562 przez Agnilla
o matko, al sie dzis nachodzilam. ledwo zyje, padlam od razu do lozka a teraz leze dalej. doczytam Was pozniej :kiss:
szukalismy lamp, tapet do pokoju malej skonczylo sie na tym, ze kupilismy w promocji 3 paki pampersow premium care :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860572 przez elmirka_20
Fajny brzusio Marzenka :)

Ja za to dzisiaj mam pierwszy dzień wynudzony tak, że zaczynam się wkurzać :/ Od 15.00 jak wróciłam ze spaceru zaczęła się totalna nuuuuuuudaaaaaaa :/ I trwa i trwać będzie bo jestem sama w domu :/

Nic mi sie nie chce oglądać ani czytać, nie mam do kogo zadzwonić, w necie pustka i zaraz chyba zwariuję z tych nudów :/
Pierwszy raz odkąd jestem w ciąży i na zwolnieniu nie mam co robić :/ Ale lipa :/

Już mi sie nawet patrzenie na dziecęce rzeczy w necie znudziło, uwierzycie? Tyle tego, że można dostać bzika :) I dlatego już wolę nie patrzeć.

Dobra, nie smęcę :)
Mam nadzieję, że żadna z Was nie miała ani nie ma takiego dnia jak ja. Nic przyjemnego.
Miłego wieczorku Wam życzę a sobie, by się szybko skoczył i niech już będzie nowy dzień .... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860582 przez marzena25
elmirka_20 tez dzisiaj siedziałam sam cały dzień rano tylko byłam na zakupach a tak to w domu cały czas ;) ale ja już jestem do tego przyzwyczajona, zresztą lubię czasem pobyć sama a oprócz tego ja mam się czym zając piszę pracę mgr heh ;) i końca nie widać :(

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl