BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #858659 przez Cania
dzień dobry :)

Ja tez się musze pochwalić, ze kolyska zamowiona :) ta, do której link wysylalam wcześniej.

Dzis w planie znow porządki, tym razem w książkach. Na pewno do literatury naukowej ze studiow w najbliższym czasie zagladac nie będę, wiec piwnica albo kosz :) a zrobi się trochę miejsca na gadgety dla malej :)

Agnilla przyznam, cena powala :D ale lozeczko jest piękne :)

Dzis maz wyciagnal motocykl z garażu. ech, ja tez chce! ale ten sezon nie dla mnie heh... :) chyba ze na jesien dopiero :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858662 przez kinngga87
Dzień dobry :)
Moje maleństwo obudziło się dziś o 3 w nocy i spać nie mogłam na lewym boku tak kopała :) :lol:
agnieszka89 ten zestaw ciuszków z allegro jest fantastyczny, aż sama zaczęłam buszować w poszukiwaniach czegoś dla dziewczynki.
Magdalen łóżeczko jest super i fajna cena jak za łóżeczko z materacem

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858666 przez agnieszka89
Magdalen piekne to lozeczo nawet znalazlam takie cale w bieli ale niestety bez venge traci swoj urok
A ubranka naprawde mi sie tafily, duzonw paczce nowych ale ciezko odroznicz ktoee uzywane bylo , naprawde w bardzo dobrym stanie, Polecam kupowanie na all paczek naprawde sie oplacaja, a angielskie ubranka sa co tu duzo ukrywac ladniejsze :)

W koncu slonce swieci, az sie chce na spacer leciec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858670 przez Magdalen
Moja tez daje popalic... czuje jak tam fikolki robi az czasem zaboli bo naciagnie tam i tu... ;D najgorzej jak na pecherz siadzie ;/ tego to nie lubie... yh... heh ide sobie deptakiem i mi nagle gdzies zjechala na dol i na pecherz uciskala.... myslalam ze urodze... ludzie na mnie patrza jak na debila za przeproszeneim a ja ide i trzymam sie pod brzuchem po inaczej sie nie dalo... ;D to jest nie fajne ;D
No cena fajna bo w promocji bylo ;D tak to jest troszke drozej ;D ale zawsze fajnie te kilka zlotych zaoszczedzic np na kocyk ;D
Cania musisz sie wstrzymac ;D na porodowke cie zawiezie motocyklem ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858672 przez marzena25
Cześć dziewczynki u mnie dzisiaj piękna pogoda oby tak zostało :) mała dała mi dzisiaj pospać, kopała ale mogłam zasnąć.

Magdalen nie obraź się ale muszą to napisać aż mnie ciarki przechodzą po plecach jak piszesz że żałujesz ze to nie będzie synek , rozumiem że masz już córeczkę i tym razem miałaś nadzieje że to będzie chłopczyka ale na litość nosisz tą małą księżniczkę już 6 mieś pod sercem i ciągle wypisujesz takie głupoty, już któryś raz to czytam i szkoda mi się jej robi że w pewnym sensie jest nie chciana.
Może to ostre słowa i przepraszam Cie za nie ale może czasem zastanów się co piszesz.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858677 przez malgorzatawalak
Dzien dobry :laugh:
Wraz z piekna wiosenna pogoda wrocil mi humor i lepsze samopoczucie... Bo dziewczyny kto jak kto ale ja strasznie reaguje na zmiany pogody...jest ze mnie leniuszek ale jak jest brzydka pogoda to wogole masakra tylko spanie i jedzenie ;)
Piekne sa te ubranka gabi co kupilas rzeczywiscie oplaca sie troche pogrzebac w lumpkach i znalezc cos fajnego :)
Lozeczko piekne Agni ale cena mnie powalila :laugh: ale szczerze mowiac kazdy kupuje to na co go stac i co mu sie podoba :)
Jestem juz po sniadanku i wlasnie zabieram sie za maly odpoczynek zeby sie ulezalo :laugh:
Moj Tymcio tez ostatnio daje o sobie znac ale to dobrze bo ja lubie kiedy mnie popukuje i daje znac ze wszystko ok :)
Czasem mi sie wydaje ze jestem troche przewrazliwiona na punkcie malego i jego zdrowia... Tyle sie teraz slyszy :(

Zycze wam kobitki milego i slonecznego dnia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858679 przez Cania
Magdalen taa, zawiezie mnie motocyklem i przy okazji w stresie nas pozabija :P :) jednak poczekam na jesien, heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858682 przez Magdalen
Kochana moment moment...! nie rozumiesz to sie nie wypowiadaj bezsensownie.. Ja Ninke kocham calym serduszkiem i jestem bardzo szczesliwa ze ja moge miec i ze ja nosze w sobie. I ze bd z nami juz nie dlugo i za nic bym jej nie "wymienila na syna" !! Ale gdybym mogla to bym wszytko tez dala zeby byl chlopiec !! Juz nie jest Ci "szkoda" mojego dziecka ? zrozumialas co nie co ? czy nadal bedziesz oceniac bezsennsownie.! ? yyh.. brak slow...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858683 przez Magdalen
Heeh no myslisz , ze bedzie tak zle ?;D to nie ryzykuj lepiej ;D jesien juz nie dlugo ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858686 przez Agnilla
no cena powala, ale tak sie zakochałam :) narazie nie kupujemy, a nuz trafie na jaka promocje, mam jeszcze 2,5 mca ;)
jak znajde inne rzeczy taniej to tym bardziej ;) zreszta przez okres staran o dziecko juz na nie odkładalismy, liczylismy sie z remontem pokoju i wydatkami. a jak kasa odlozona to lepiej, bo nie musze jakos specjalnie podliczac. jednak ten wydluzony czas staran o malucha wyszedl na plus pod tym wzgledem ;)
ja musze zrobic liste, co jeszcze przed porodem trzeba zrobic w mieszkaniu, tez musze poukladac w szafkach, zrobic porzadek w dokumentach itp zeby potem sobi duperelami ni zawracać głowy
nie wiem gdzie Wy patrzycie, ja nadal na słońce czekam i mam nadzieje, ze sie doczekam ;)
haa a ja mam kolezanke, ktora do 9 mca miala nadzieje, ze lekarz sie pomylil i nie bedzie to synek, a druga dziwczynka, tak bardzo chciala druga corke. a dzis taka zakochana w synku :) ja mysle, ze tego nie mozna rozpatrywac w kwestii zalu, bo Magdalen po prostu sie nastawila :) tak jak ja bylam nakrecona na Pole, nie wiem co bym mowila, jakby sie okazalo, ze to chlopak :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858695 przez Cania
mój mąż cały czas twierdzi, że lekarze się mylą i będzie chłopak. Nastawił się, jak to facet, na syna :) ale kocha naszą Juleczkę bardziej niż cokolwiek! :) także będzie ukochana córeczka tatusia :) a ja się śmieje, że sobie to obmyślił specjlnie, żeby córunia gotowała tatusiowi obiadki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858704 przez moni_a111
Witam dzieczyny

O rany ale ruszenie zakupowe na forum fajnie :) , ja z zakupami zwlekam bo wydaje mi sie że ciągle zawcześnie. Cudne rzeczy macie upatrzone lub zakupione.
Aż żałuje że mam sporo po starszych dzieciakach.

Zestawy startowe są na prawdę ok i cenowo przystępne i zaw. sporo elementów.
Widze że nie tylko ja myślę o tym że nie doczekam 9 m-ca chociaż poprzednie ciąże donosiłam no ale latka jużnie te :) .

Co do narzekania to taka nasza natura, a właśnie proszę o dopisania do tabelki po raz kolejny :) chłopczyk ( tak wiem dużo ich więcej niż płci przeciwnej :laugh: ) , 13 lipiec :) .

A jeśli chodzi o pogodę to u mnie super może tylko trochę wieje.

Trzymajcie się cieplutko a brzuszki niech rosną nie niecznie z dodatkowymi kilogramami :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858717 przez gabi28
Dzień dobry mamuśki. :)

u mnie też piękna pogoda-tylko jeszcze wieje.
Teraz przede mną czas porządków,chcę to zrobić teraz póki mam jeszcze siłę na to wszystko.Do kuchni narazie nie wchodzę bo mogę zawału dostać.Poczekam aż T skończy malować i pewnie popoludniu zacznę tam już sprzątać.

Agni,łóżeczko .śliczne-i ta mięta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858729 przez marzena25
Magdalen nie oceniam Cię nie miałam takiego zamiaru ani Cie w żaden sposób obrażać też nie chciałam, także nie unoś się po prostu zwróciłam Ci delikatnie uwagę i to wszystko, uważam, że nie wypada juz tak mówić ale to tylko moje zdanie.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858743 przez agnieszka89
Dziewczyny mój mały szaleje. Wczoraj aż maz się śmiał takie figle robił wieczorem, ale za to brzuch jakby mi sie od jakiegos czasu zatrzymał w miejscu, nic nie chce urosnac, a i tak mam mały, Mam nadzieje, że w koncu mi wystrzeli niedługo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl