BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 tygodni temu #872566 przez elmirka_20
Agnieszka89, jak dorbze ze z dzieciątkiem wszystko w porządku! :) I krwawienie ustało! :) Te nasze organizmy to teraz naprawde nam fiksują... Wszystkiego dobrego dla Was i zdrówka mnóstwo życzę :) Ściskam mocno ;**

Lyanka, na pewno nowe leki pomogą i nawet się nie obejrzysz a anemia jak się pojawiła tak zniknie :) Jeszcze po czekoladzie, heh ;) Nie ma szans :) Przynajmniej masz super wymarozny nakaz od lekarza, żeby sobie i smaczek i humor takimi łakociami poprawiać :)


Dobrej nocy wszystkim Mamusiom :) I spokojnej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872599 przez Cania
Agnieszka89 na szczescie z malenstwem wszystko w porzadku! :) musimy sie miec na bacznosci i sprawdzac kazdy taki alarm, bo nie ma zartow. Na szczescie to byl falszywy alarm :)

Lyanka tez chce taka recepte na czekolade :D :) niestety mam zalecenia w druga strone heh :)

Queen no to nakupilas :D raz a dobrze :) bedzie strojenia i przebierania :)

Dobranoc, Dziewczyny :) Przespanej nocy zycze! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872631 przez Agnilla
dobry wieczor, doczytam Was tak naszybko i do lozka
co do podgrzewaczy, ja dostalam od siostry, ale laski jesli macie mikrofalowki to problem z glowy :) mozna nawet sciagnac mleko z piersi isc do kosmetyczki, a mleko maz poda jak nas nie bedzie ;)
pamietajcie, zeby czasem paznokci nie malowac jak bedzie blisko porodu. jesli cos sie z nami bedzie na porodowce dzialo, to wlasnie po siniejacych paznokciach lekarz to zauwazy
MarzenaBZ te bole co mialam jak trafilam do szpitala wlasnie okreslalam jako bole lewego jajnika, ale co to bolalo...znalezli kamien na nerce i tego sie trzymali pfff
ja wiem, ze sie latwo mowi, bo bylam na usg i wiem, ze z mloda wszystko ok, ale musimy myslec pozytywnie, ze te nasze łobuz zdrowe i silne sa :)
Aga trzymaj sie w tym szpitalu :kiss: cos agnieszki maja pecha do szpitali ;) ale wazne, ze masz opieke
Lyanka, moze mi jutro lekarz powie, ze mam dziennie 2 snickersy jesc :lol: ;)
mloda chyba na dyskotece jest od pol godz, oh uwielbiam to :)
dobrej nocy! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872697 przez staślubania
Hej dziewczyny:)

elmirka, muszę przyznać, że miałaś dużo szczęścia. moja koleżanka robiła badania okresowe do szkoły i rtg też. Nie wiedząc, że jest w ciąży, zrobiła prześwietlenie i poroniła. Miała łyżeczkowanie:( Dobrze, że u Ciebie wszystko ok:) A jak czytałam Twój wpis, to też się wzruszyłam :blush:

A jeśli chodzi o golenie to też jestem spokojna, mąż golił mnie nie raz, więc będzie i tym razem, a co :blink:
Aga trzymaj się:)

Buziolki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872718 przez Cania
cześć Mamusie :)

wczoraj wieczorem mowie do męża, ze mała już tak zdecydowanie delikatniej kopie, a bardziej się przeciąga i rozpycha. Mąż przyłożył rękę do brzucha, a tam taki mocny kopniak z półobrotu, takiego chyba jeszcze nie miałam! także w moją wersję nic a nic nie uwierzył :)

co do paznokci to niektóre szpitale godzą się na to, by niepomalowany był przynajmniej jeden paznokieć :D ale niektóre podchodzą do tematu znacznie bardziej rygorystycznie tak jak Agni mówi i trzeba mieć wszystkie zmyte.

staślubania też nie jest powiedziane, że Twoja koleżanka straciła maleństwo przez RTG, na początku różne cuda się dzieją i czasami nie jesteśmy w stanie powiedzieć, dlaczego dana ciąża się nie utrzymała. Być może rtg się przyczyniło, ale też mogło być to samoistne poronienie. Tego nie wiemy. Przyczyny są różne, czasem takie rzeczy dzieją się też bez przyczyny.

Dziewczyny, co robicie dziś na obiad? szukam inspiracji na lekki piątkowy obiad, żeby nie trzeba było się orobić :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #872729 przez Agnilla
Dzien dobry, szybko przelotem i zbieram sie na spacer bo potem drzemka, i na 16:10 do lekarze
to jest troche smieszne, ale mialam jak Cania, tylko ze ja spanikowalam, bo do gina na usg polecialam, tak mloda malo sie ruszala. a to co dzis w nocy mialam to pierwsza moja mysl "ja nie wiem czemu te lipcowki chca juz rodzic, to jest boskie" ;)
no wiec wstalam o 2:22 jak wampir na siku. wracam do lozka, a ja zawsze jak sie klade to pola zmienia pozycje, tak jakby brzuch mi twardnieje na chwile i musze odczekac. ale w nocy wyrosla mi taka gula, a raczej trzy z prawej strony, jakby i glowka i rece i wszystko co sie da. zaczelam ja gaskac i to co wtedy przezylam to normalnie cos pieknego :) zalowalam, ze maz tak twardo spi. mala zaczela takie tance odwalac, jak jeszcze nigdy. zawsze byl kopniak z prawej....za jakis czas z lewej...za chwile moze raczyla sie lekko poruszyc. a w nocy? myslalam, ze mi brzuch peknie ;) chyba musiala sie mega rozciagac, bo naraz wybrzuszalo sie kilka miejsc, nawet opisac tego nie umiem :) chyba do 4 nie moglam porzadnie zasnac :)
a co do obiadu, to najlepszy sposob na obiad...to przywiezc go od mamy :P wczoraj bylam u rodzicow na obiedzie, zostaly moje ulubione gotowane klopsy w bialym sosie z koperkiem i mama mi spakowala na dzis :) z racji wizyty u lekarz ugotuje sobie obiad wczesniej a maz zje w pracy ;0 grunt to sie dobrze ustawic ;)
wczoraj mama do mnie mowi, ze nawet nie mam probowac myc okien, ze przyjedzie do mnie i mi umyje. wiec jej mowie, ze z racji remontu do swiat nic nie robie, a okna bedziemy myc w maju. ja na dole tyle co moge ale glownie maz je umyje. chyba słabo wierzy w swojego ziecia bo mowi, no gdzie on da rade :P
ok zmykam, milego dnia laski, ja oczekuje od Poli kolejnych tancow, tym razem za dnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872736 przez Queen89
Dzien dobry :).

Juz od 5 na nogach i od rana podrozuje :). Siedze sobie u fryzjera (niestety tylko jako osoba towarzyszaca) i cos sie zapowiada ze bede miala bardzo duzo czasu na przegladanie forum :). Moja mala chyba w nocy przykladnie spi bo nawet jak sie budze to nie za bardzo chce sie jej ruszac :). Za to teraz radosnie sie buja w rytm muzyki :silly: .

Agnieszka cale szczescie ze wszystko jest w porzadku! Oby juz nic sie zadnej takiego nie przytrafialo! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872738 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :)
Ja juz jestem po kawce - rozpuszczalna z mleczkiem i zaraz zabieram sie za sniadanko :laugh: a potem w planach mega sprzatanko :)
Agnieszka 89 nie wiem jak ja bym zareagowala gdybym zobaczyla krew...choc ostatnio przez anemie pekaly mi naczynka i czasem widzialam krewke podczas siusiania...zaraz mijalo ale ile stresu...dobrze ze z dzieckiem wszystko ok :laugh:
Dziewczyny wam tez ten czas tak szybko leci? Ja czuje sie tak jakbym zyla od weekendu do weekendu...tydzien bardzo szybko mi mija a weekend z mezem to juz wogole...tyle rzeczy do zrobienia a ja nie wiem za co sie najpierw wziac bo niestety nie wszystko zrobie sama a nie chce tez meza zameczac jak tylko biedak ma dwa dni wolne...

U mnie na szczescie slonce :laugh: a zatem milego dnia :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872749 przez Queen89
malgorzatawalak mam to samo. Tydzien mi tak szybko ucieka ze nawet nie wiem kiedy. Chociaz od srody mi sie co chwile wydawalo ze juz jest piatek. No i w koncu sie doczekalam :laugh: . Mam swoj upragniony piatek! Z weekendem jest masakra. Maz codziennie pracuje do 20 i w soboty jeszcze do 13 tak wiec resztka weekendu mija nawet nie wiem kiedy. I tez nic zrobic z jego pomoca nie zdarze :(.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872752 przez martyska
Witam i ja :laugh:

U mnie mój malutki zawsze jak wstaje w nocy i się kładkę to się wierci podkopuje a największą aktywność ma rano cały brzuch mi faluje to z prawej to z lewej a ja tylko siędze i patrzę jak brzuch się tak rusza i też uważam ze jest to super uczucie aż człowieka rozpiera radość nie do opisania :laugh:
A czas też mi bardzo szybko leci nie wiem kiedy mi te dni uciekają zanim się zorientuje to już mąż wraca z pracy jemy obiad i zazwyczaj gdzieś wychodzimy a weekend to już w ogóle przez palce przecieka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872861 przez MarzenaBZ
Dzieńdoberek!!!
Ja dziś lenia złapałam, spałam do 10! Dalej się martwię, bo dzidziuś ciągle mało ruchliwy, ale na razie nie chcę się stresować. Póki co od czasu do czasu kopnie. Może to przez tą pogodę? Ja naprawdę czasem nie wiem czy przesadzam, czy mam powody do strachu!

marzena25 - wiesz, że to po kalafiorze mógł być ten ból, bo się wczoraj właśnie kalafiora najadłam....a raczej nażarłam i do tego nowe ziemniaczki! Więc pewnie kalafiorowe wzdęcia mnie tak męczyły:D Chociaż to co Agnilla napisała o kamieniu nerkowym, to -oby NIE-ale całkiem możliwe. Miałam na ostatnim badaniu moczu dużo fosforanów i lekarz kazał mi pić dużo ody, żeby się kamienie w nerkach nie zrobiły!

Queen89 super ciuszki! Najbardziej podobają mi się te szare alladynki z falbanką! Boskie!

Idę dziś na zakupy. Poszukuję butów na święta, takich i do spodni i do spódnicy, ale nie balerinek. Jak będzie padać to nie mam co na siebie włożyć, tzn.mam pełno ale wszystkie na obcasie lub szpili, a tego nie wytrzymam. No i koniecznie odwiedzę nowo otwarty sklep - może znajdę jakieś koszule nocne lub coś dla maleństwa!

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872872 przez ggabii
Dzień dobry :)
Wczoraj miałam takie silne postanowienia co do dzisiejszego dnia - kolejny etap sprzątania a tu się leń napatoczył... Spałam wyjątkowo do 9. Potem późne śniadanko i czuję że mnie jakaś drzemka bierze. Maluszek też smacznie śpi więc mu potowarzyszę :D Niebo zachmurzone to i humor siada.

A na obiadek mam naleśniki z serem. Pycha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872877 przez rewelka1312
Czesc dziewczyny wy to prawie wszystkie ranne ptaszki:)
Marzena ja to codziennie o 10 spie:D
Ja to w tej ciazy to jestem ciagle postawiona na bacznosc i w nerwach , codziennie mnie cos boli kuje ciagnie normalnie w paranoje mozna popasc ja popadlam do takieo stopnia ze boje sie juz gdziekolwiek chodzic tylko do kuchni i na kanape a po remoncie( naszczesxie juz prawie koniec) to palcem nie rusze..
Co chwile czytam tego nie mozna robic tego nie mozna jesc oszalec mozna
Dziewczyny pomocy macie jakies sposoby na gardlo? Plukalam woda z sola pije mleko z miodem itp i tak mnie boli gardlo a nie mam ani kataru ani kaszlu..

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872884 przez Agnieszka_H
Meniado a skad Ty jestes?Bo widze ze z moich okolic:)



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872903 przez Cania
Agnilla no to faktycznie mialas w nocy w brzuchu cyrkowe rewolucje :D :) Te maluchy caly czas zaskakują :) ja bym chciała mieć już mala na rekach ale z drugiej strony bardzo mi będzie tych akrobacji brakowało :)

niestety nie mogę przywieźć obiadu od mamy... bo to ja gotuje u mamy :D :P mieszkamy do sierpnia u moich rodzicow i jak wszyscy sa w pracy to ja gotuje :D

Queen89 moja mala buja się zawsze jak jestem w kościele, może jej organista nie pasuje :P bo rusza się wtedy tak, ze na stojąco te wybryki czuje :)

malgorzatawalak mi ten czas za szybko leci, za szybko te weekendy przychodzą :) ledwo się tydzień zacznie a już weekend :)

MarzenaBZ nic się nie martw, jeśli tylko ruchy czujesz, niekoniecznie kopniaki, to wszystko jest dobrze :)

rewelka mi lekarz swego czasu na bol gardla dawal pastylki islamoos (maja wyciag z jakiś morskich glonów czy cos takiego), choć one to bardziej na chrypkę. Ale przepisal mi tez tantum verde, ale takie do plukania jamy ustnej. Tylko mowil żeby tego to tak delikatnie uzywac, max 2x dziennie. I dużo pic, żeby gardlo się nie przesuszalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl