BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #897728 przez elmirka_20
Małgosiawalak, mój synio też juz słabiutko ma z ruchami. To pewnie dlatego, że ma coraz mniej miejsca - a ponoć niby taki chudziutki jest :D Coraz częściej muszę go lekko szturchać lub masować brzuszek, żeby go poruszyć, bo jest faktycznie leniwy dzidziuś już.... Dla świętego spokoju chciałabym już go mieć na rekach a nie co rusz "bodźkać" ... :)

P.S. W obwodzie brzucha mam już 113 cm !!! :D Ale.... Czad.... :)

Miłego dnia wszystkim Mamusiom! :) ;***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897729 przez malgorzatawalak
Marta dzieki ze sie odezwalas i super ze juz jestescie w domku z malenka :) czekamy na fotke :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897730 przez elmirka_20
Martusia! :D No i kolejna wspaniała wiadomość - w dodatku o poranku! :) Najserdeczniejsze GRATULACJE Mamusiu! :) I jak to miło jest czytać, że jesteś zadowolona i dobrze się czujesz! ;) Super! ;) No to teraz życzę Wam zdróweczka i wspaniałego nowego etapu w życiu - już ze swoja ukochaną córeczką ;) ;***

Sypią nam się te dzieciątka jak z rękawa! :D :) Ale fajnie! :)
No to mamy już 8 !!! :)

Wiolcia na nr 9? Ja mogę być 10 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897731 przez malgorzatawalak
Elmirka ja tez dla swietego spokoju chcialabym miec synka na rekach i nie bac sie o to czy cos jest nie tak... :( najczesciej rusza sie po slodkim ale ile mozna jesc slodkiego...non stop mysle o tym co tam w srodku sie dzieje i coraz czesciej sobie wyobrazam jak maly bedzie wygladal i do kogo bedzie podobny...to juz chyba zmeczenie ciaza z nas wychodzi... :(
Dobrze ze jest forum bo kto lepiej zrozumie ciazarowke jak nie druga ciezarowka :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897734 przez agnieszka89
Marta gratuluje i zdrówka wam życzę :) super ze się odezwałaś

rewelka storczyk se zdjęcia jest naprawde ogromny i piekny ale nawet jak ktos na zywo go ogląda to nie moze rozpizhac ze jest SZTUCZNY :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897752 przez malgorzatawalak
Dziewczyny tak mi puchna nogi ze chwile przeszlam sie do sklepu i juz mam mega spuchniete...co to sie dzieje??? Wy tez tak macie juz teraz...? Ja nie mialam cala ciaze a tu prosze juz ktorys dzien z rzedu... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897754 przez wiolcia1004
Melduje sie dwupaku normalnie czuje sie jakby mnie z krzyza zdjeli nadal mnie mdli nieiwem moze cos mi zaszkodzilo czy cos co pawda mialam lekkie skurcze ale nic pozatym zobaczymy jak to sie rozwinie.
Marta gratulacje tak myslalam ze ty juz po super ze sie odezwalas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897756 przez Ali
Dzień dobry!
Melduję się 2 w 1 :)
Ale jakie tutaj wieści! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Gabi28 GRATULACJE! Byłam pewna, że coś takiego dziś przeczytam ;) Dużo zdrówka dla Was! :kiss: :kiss: :kiss: Elmirka piękną wiadomość dostałaś, ja bym chyba się popłakała po takich newsach, bo nawet teraz jak czytam to mi się miękko robi :blush: Jeszcze raz gratulacje dla Gabi i Olka!!!
I kolejne GRATULACJE dla Marty0488 :woohoo: :woohoo: :woohoo: Bardzo optymistyczna wiadomość i szczegóły porodu! Życzę sobie i wszystkim dziewczynom takich właśnie pozytywnych wspomnień! Dużo zdrówka dla Was i czekamy na zdjęcie małej Wiktoriii :kiss:
Wiolcia biedulka! trzymaj się, pewnie organizm się oczyszcza przed porodem... Będzie dobrze :kiss:
Elmirka to już 8 dzieciaczków? wow straciłam rachubę, potrzebujemy tutaj Agni ;) ale cierpliwie czekamy, niech dojdzie do siebie i nacieszy się Polą :)
Małgorzatawalak to ja jestem właścicielką tych mega spuchnietych stóp, także wiem co czujesz, ale muszę się pochwalić o dziwo dzisiaj rano zero opuchlizny! B) zobaczymy na jak długo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897760 przez polikaaa1
ja tez w dwupaku nadal, a le marna noc mialam bo brzuch mnie bolal i w krzyzu tez, ale dzisiaj mam wizyte to sie dowiem wiecej, co z mala i moze juz mam rozwarcie a o tym nie wiem:)
gratulacje dla Gabi i Marty:) coraz wiecej rozpakowanych, siuper;;)
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897767 przez wiolcia1004
No wlasnie Aga super masz bryczke dla malenstwa te biale stelarze dodaja uroku:) Ten storczyk jest wyj.....any:) super
Podziękowania: agnieszka89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897774 przez martyska
Hejka

Gabi28 bardzo ci gratuluje aż mi łezka poleciała jak to czytałam super że Oluś jest z wami ze jest dobrze no i jak na wcześniaka to nie taki maly ;) dużo zdrowia dla was :kiss:

Marta dla was też gratulacje!! Super że jesteście w domu i zazdroszcze takiego porodu :side: dużo zdrowia dla was :kiss:

A u mnie dziewczyny nie ciekawie strasznie boli mnie głowa mdli mnie no i mały strasznie spokojny :(
Martwie się bo ciągle był bardzo aktywny jeszcze wczoraj wieczorem mi spać nie dawał a dzisiaj ledwo co :(
Boje się że przez te swoje harce mógł się pępowina owinąć rusza się ale bardzo mało chyba jak tak będzie to pojadę do szpitala niech zobaczą co i jak ... panikuje prawda? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897779 przez meniado
Kilka godzin mnie nie było wczoraj wieczorkiem i dziś rano a tu takie super wiadomości :)
Śtaślubania gratulacje!!!! Ale duży chłopak - jak Ty go przepchałaś :) masz parę.
Gabi28 troszkę wcześnie się maleństwo wybrało na świat ale najważniejsze żeby było zdrowe - również serdecznie gratuluje :)
Marta0488 dziękuję za pokrzepiające informacje o porodzie i również najszczersze gratulacje.

Oczywiście czekamy na zdjęcia wszystkich małych pięknotek. Dopiero 3 lipca a tu tyle mam już rozpakowanych.

Ja wczoraj spedziłam miły wieczór z koleżanką -- dziś zjadłyśmy śniadanko i koleżanka pojechała - fajna taka odskocznia bo ona właśnie przygotowuje się do ślubu więc maleństwo w brzuszku nie było tematem nr 1 :). Teraz muszę jechać 30 km do miasta powiatowego do sądu i urzedu skarbowego - pozałatwiać sprawy po przepisaniu na mnie domu i pola - więc pewnie trochę mi zejdzie. Chociaż pogoda u nas nie zafajna - ale to już ostatni termin i musze to pozgłaszać. także do usłyszenia później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897784 przez agnieszka89
Martyska moze poprostu naly odpoczywa po wczorajszych harcach, moj jak jeden dzień jest nadaktywny to następny dzien jest zaskakująco spokojn5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897788 przez Lyanka
Gabi i Marta serdeczne gratulacje dla was i dla maluszków!!! :) Dużo zdrówka i samych pozytywnych chwil na nowym etapie życia :silly:
Ale sypią się nam dzieciaczki...ciekawe kto dzisiaj, co? ;)

A tak w ogóle witam wszystkie babeczki ;)
Ja dzisiaj jak nigdy do 6:30 spałam....ale może przez to, że mężuś był obok ;)
Nawet trochę wczoraj pofiglowaliśmy, a ja się śmiałam później, że może zmobilizuje to Kubusia do wyjścia :silly: A mąż mówi - nie, nie....niech jeszcze rośnie :woohoo: Ale ja już na prawdę mam taki ogromniasty brzuchol, że już chyba ten mój synio nie ma nawet miejsca żeby rosnąć.

Byłam już rano badania zrobić, a teraz odpoczywam.
Pogoda cudna, tylko jakoś ciężko mi się oddycha...chyba jednak lepiej się czuję w chłodniejsze dni. A na weekend ponad 30 stopni zapowiadają :blink: Już się zastanawiam jak to wytrzymać.

Martyśka, jeśli coś cię niepokoi w zachowaniu maluszka i nie zmieni się to w ciągu kilku godzin, to chyba lepiej pojechać do szpitala i to sprawdzić. Zawsze i ty i maluszek będziecie spokojniejsi. Ale na pewno wszystko jest OK ;)

Aga bardzo ładny wóz dla maluszka ;) warto było trochę dłużej poczekać ;)

Idę rozwiesić pranie i powoli biorę się za obiadek.
Buziaki kochane....trzymajcie się wszystkie dzielnie ;)
A mamusie, które mają już swoje pociechy w ramionach niech forumowym ciociom zdjęcia prześlą :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897797 przez martyska
Wiem dziewczyny ze mały może mieć dzień lenia ale same wiecie ciągle człowiek się martwi o tego małego człowieczka a na dodatek łapią mnie skurcze ale takie że na krzyż promieniują :blink: i już sobie wmawiam ze mały zmieniał swoją aktywność przed porodem ech zanim się doczekam to zwariuje :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl