BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 9 miesiąc temu #904047 przez malgorzatawalak
Rewelka trzymaj sie tam w szpitalu :) zycze ci zeby wszystko poszlo szybko i czekamy na foty malej ksiezniczki :)
Ja zaraz zmykam z mezem na zakupy i moze skorzystamy z tego upalu :laugh: ja od rana mialam pare skurczy ale jak wstalam to przeszly...moze jeszcze wroca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904076 przez ggabii
Hej :)

Rewelka trzymam kciuki! Przy Twoim narzeczonym wszystkie trudności i nieprzyjemności będą z pewnością lżejsze do zniesienia. A widok małej Ci wszystko wynagrodzi. Jesteście pod bardzo dobrą opieką :)

Martyska ale śmieszek kochany :) Nie ma chyba nic piękniejszego niż uśmiech na buźce własnego dziecka :)

A mi wczoraj odszedł czop. Miałam parę skurczy ale wszystko w granicy tej niealarmowej :P Czekam teraz aż mąż wróci z pracy i będzie z nami 2 tygodnie. Cieszę się że będzie ze mną w szpitalu.
Pytanie mam do dziewczyn po cesarkach tych planowanych (może akurat będę miała szczęścia i któraś z Was wpadnie na ten post ;) ) Jak mam się przygotować? Co zabrać? Co się przyda a co nie? Bo rzeczy do porodu sn miałam opanowane do perfekcji i już spakowane a teraz się zastanawiam czy w ogóle jest konieczne zabieranie tego jak np. podkłady medyczne czy majtki siateczkowe.....
Podziękowania: martyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904081 przez Lyanka
Czesc mamusie :)
Rewelka, trzymaj się tam dziewczyno. Będzie wszystko dobrze i już niedługo będziecie tuluć Lenke ;)
Czekamy na wieści ;)

U nas dzisiaj nocka całkiem udana. Mamusia nawet się wyspala, a wczoraj mieliśmy pierwszą kąpiel w domku ;) Mąż stanął na wysokości zadania, chociaż stresa miał :) Tylko nasz synek niestety nie lubi zmiany pieluch, kąpieli i przebierania się, więc trochę krzyku było :) No ale co zrobić...może z czasem to polubi.

Dziewczyny, ja też poprzedniej nocy miałam problem z kupkami małego, bo zjadłam płatki na mleku na noc...i chyba mu to mleko zaszkodzilo :( ale na szczęście po dwóch mega dużych kupach przeszło. Teraz już trochę uważam z jedzeniem, bo aż serce boli jak się patrzy na męki własnego dziecka.
Piersi niestety cały czas mam obolałe. Smaruję pokarmem, lanolina, wietrze....a wczoraj nawet w laktator elektryczny zainwestowalismy, bo mam też twarde piersi i dużo pokarmu, bo mi się aż sam wylewa. Na razie walczymy i jestem dobrej mysli.
To tak w skrócie co u nas :) Ide zaraz małego budzić na karmienie, bo już coś za długo śpi :)
Buziaki kochane....i miłego, spokojnego dzionka życzę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904092 przez polikaaa1
A oto i moja Antosia:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904097 przez Lyanka
Gratulacje Polikaaa :)
Śliczna córeczka!!
Dużo zdrówka dla was kobitki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904099 przez ggabii
Polikaaa malutka jest przeurocza :) Gratuluję!! Buziaki dla Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904102 przez maggi
Hej,
ja nadal 2w1, troszke sie nie odzywałam bo mi czas schodzi na innych sprawach, ale podczytuję. Dzis po poludniu jedziemy nad wodę ze znajomymi, mam nadzieje ze jakos wysiedze tam w cieniu.
Polikaaa sliczna ta córcia Twoja!!
Ggabii ja nie miałam cesarki, ale mogę odpowiedzieć bo nie wiadomo kiedy dziewczyny po cc tu zajrzą. Majtki siatkowe jak najbardziej sie przydadza, bo mimo ze po cc oczyszczaja macice z łożyska itp to i tak sie krwawi jak po porodzie sn (podobno troszke krócej) wiec majtki i podpachy jak najbardziej.
Powodzenia zeby akcja poszla, ja czekam na swoją i pewnie mine nawet termin mimo ze szyjka skrócona i rozwarcie na palec. Ale u mnie w rodzinie juz tak jest, mama moja rodzila po terminie 2 dzieci a trzecie moja siostre w terminie. Ja tez po terminie juz rodziłam, a 2 tyg temu moja siostra urodzila po terminie drugie dziecko. Smieję sie ze tak wyczekuje juz tego porodu, że znowu bede sie czuła jak bym rodzila 3 tygodnie, tak mialam z pierwsza córka ze juz juz miałam rodzic a w rezultacie mialam porod wywoływany.
Miłej i owocnej soboty.
P.S powodzenia dla Rewelki
Podziękowania: ggabii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904110 przez malgorzatawalak
Polikka ale sliczny spiacy aniolek :) az milo sie patrzy :)
Dziewczyny wy juz o kupkach i pokarmie a ja wciaz w dwupaku ... Mam nadzieje ze juz niedlugo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904113 przez misiana
Hej ;*

Polika sliczny mały pultasek ;)

Lyanka u nas tez przy zmienie pieluszki i kąpieli jest troche krzyku hehe mam nadzieje ze maly sie do tego przyzwyczai ;) a i mój M też kąpie małego ;)

Rewelka Powodzenia ! :)

mY MAMY ZA SOBA JUZ DWA SPACERKI I MIMO ZE MALY MIAL NA SOBIE same body skarpetki a nozki okryte tetrowa pieluszką ma potówki ;( nie wiem jak sie tego cholernego swinstwa pozbyc ;(

A to nasz przystojniak ;)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904115 przez malgorzatawalak
Misiana jaki przystojniak :) i jaki powazny :) po kim ta powaga? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904125 przez Lyanka
Misiana widać że nasze maluchy muszą się przyzwyczaić do czynnosci związanych z higieną ;) ale trzeba być dobrej myśli :)

Dziewczyny, które mają maluszków już na świecie, kiedy wyszliście na pierwszy spacer?? Bo my planujemy dzisiaj. Jest tak gorąco, że aż żal malucha w domu trzymać. We wtorek byl poród...czy to aby nie za wcześnie??? Będę wdzięczna za każą opinie :)

A to mój przystojniak puszcza mamusi oko ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904127 przez sabina211
Rewelka, moje kciuki też zaciśnięte.
A ja nietypowo proszę o trzymanie kciuków, żeby Mały nie zaczął się rodzić chociaż do pn., a najlepiej do środy. Musimy poodbierać dzieci z miejsc zbiórek i przygotować na kolejny wyjazd na środę.
Trzymajcie się wszystkie. Pa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904128 przez sabina211
Lyanka, to nie za wcześnie na spacer, tylko wyjdźcie pod wieczór, kiedy nie będzie już ostrego słońca. Cieszę się, że już czujesz się na tyle dobrze, że już planujesz spacery.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904154 przez MarzenaBZ
CZEŚĆ DZiEWCZYNY!

Polika Gratuluję córeczki!!!

Misiana moja koleżanka pracująca w sklepie dla niemowlaków ostatnio poleciła mi coś z Oilatum Baby, tylko nie mam pojęcia który produkt dokładnie. Wiem że był największy ze stojących na półce i kosztował ok. 75zł. Ale jej siostra ma teraz 3 miesięczną córeczkę, która dostała straszny trądzik, a po tym od razu zaczęło jej znikać. Jak dowiem się dokładnie to na FB Ci napiszę!


Uwielbiam oglądać Wasze maleństwa! Ja pewnie będę na samym końcu:)
Buziaki:* i miłego weekendu!!!!!!!!!!!
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904155 przez rewelka1312
Hj dziewczyny od 6 godz nic sie nie dzieje teraz dostalam 2 tabletke dopochwowo bo rozwarcia brak tylko teoche szyjka sie otworzyla i za 4 godz kolejna dostane i tak czekamy, po tabletce ktg i nudy. Mala cos sie nie spieszy ale narazie cisnienie mam w ńormie glowa nie boli to najwazniejsze i mala ma sie dobrze. Polozne sa bardzo mile jak w prywatnej klinice. Mamy swoj pokoj dostalam menu z jedzeniem pozniej przyniosa obiad co wybralam , co raz przychodza pytaja sie czy kanapke czy cos do picia wiec jestem w szoku :) troche sie boje tych boli ale pytali robili wywiad jak z bolem sobie radze itp, i ze w tym znieczuleniem juz wiedza nie bedzie problemu ze mi pomoga jak bedIe potrzeba. Wszytsko wypytywali nawet o wiare czy moze mamy jakies zyczenia . To sie zdziwilam mowie ze nie no bo co moj mowi moze w niektorych wiarach swieca pokoje czy co haha. No zobaczymy za 4 godziny jak bedzie rozwarcie na 2 palce to przebija mi pecherz plodowy i moze cos sie ruszy mam nadzieje . Moj sie smieje ze dobrze ze teraz w szpitalu ejstesmy bo tutaj klima tak przyjemnie a u nas w domu 27 stopni na dworze 32 wiec chociaz czlowiek tak sie nie meczy tyle ze te czekanie.....

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl