BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 9 miesiąc temu #904156 przez rewelka1312
A jeszce co do sprawdzania tego rozwarcia to takie nieprzyjemne badanie ze ja juz mowie jak ja porod wytrzymam ....:/

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904177 przez rewelka1312
Nie wiem czy zalaczy ale dobrze nas karmia:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904196 przez KarinaM
ggabii ja jestem po planowanej cesarce. Podklady przydadzą się i majtki bawełniane lub z siateczki też. Po cesarce niestety macica oczyszcza się podobnie jak po porodzie sn. Czy coś więcej potrzeba? Raczej nie. Po wyjściu ze szpitala ranę kazali mi psiukac Oceniseptem (tym samym co pępuszek dzieciaczka).
Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusiom i powodzenia tym nierozpakowanym.
Co do potowek maluszkow to trzeba często przekładać maluchy. Polozcie się same w jednej pozycji to też dostaniecie potowki. Biedne maluchy namecza się trochę przez te pogody. (syna rodzilam 8 lat temu i też były takie upały. Potowek nie uniknęłam).

Igorek

Irina

Podziękowania: ggabii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904205 przez maggi
Misiana jesli to sa rzeczywiście potówki to ja bym to posmarowała np jakas zasypką, może być tez mąka ziemniaczana. Chodzi o to zeby osuszyc te miejsca, a zasypka czy mąka dobrze wchłaniają wilgoć. Tak delikatnie nie zeby dziecko białe całe było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904220 przez Cania
Hej Dziewczyny!

Dzis zaczal się u mnie nawal mleczny, już nie wiem co z tym biustem mam zrobić. Pierwsze co, to wyslalam meza po laktator elektroniczny, bo myslalam w nocy ze padne, nie wydole przy recznym. Zdecydowanie pieniądze w bloto. Mam nadzieje ze jeśli ktoras ma reczny to sprawuje się zdecydowanie lepiej niż ten mój. Chodze kilka razy dziennie pod cieply prysznic i staram się tez pozbyć nadmiaru i rozmasować, bo sa bardzo twarde i bola, wiec boje się żeby się jakiś zastoj i zapalenie nie zrobily. I czasami to az sam się pokarm leje. Masakra. a brodawki pogryzione... ale to chyba większość z nas przechodzi.

Jeśli o potówki chodzi to jak widze ze mala gdzies jest zaczerwieniona, to daje zasypke Alantan.

Powiedzcie mi, czy Wasze maluchy tez tak maja czkawki jak w ciąży? Kurcze, Julka już chyba trzy razy dziś miała. Wszyscy mowia ze dzieci to nie meczy, ale sama nie wiem, takie ma wtedy oczka zdziwione.

Wiecie co, myslalam ze dziś padne, smialismy się z mezem strasznie, bo znalazł tajemny guzik: poglaskal mala za uszkiem i w tym momencie poszedł bąk i wielka kupa :) także tajny guzik odnaleziony, nie miziac dzieciaczkow za uszkami! :)

ggabii weź sobie i majtki i podkłady, bo nie ważne jak ciaza rozwiazana, zawsze macica się będzie obkurczac i będziesz miała odchody poporodowe. Ze mnie po potawieniu do pionu po cesarce lalo się jak z fontanny... Na pewno możesz sobie odpuscic jeśli wzielas cos do przegryzienia da energii w trakcie porodu, no chyba ze przegryziesz gdzies w trakcie pobytu :)

Lyanka my jeszcze nie byliśmy na spacerku (tez jesteśmy z wtorku), ale mamy w planie jutro wypad do rodzicow na dwie godzinki na dzialke :) Na dluzszy spacer w moim wykonaniu jeszcze trzeba będzie poczekać... bo na razie to chodze gorzej niż przed porodem :D

Rewelka, trzymam kciuki, żeby poszlo sprawnie i szybko.

A jak tam Ali?

Martyska, sliczny synuś! :)
Polikaaa
Antosia tez cudowna! :D
Podziękowania: martyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904238 przez Ali
Dziewczyny ja tylko z wiesciami. Andreas urodzil sie dzisiaj sn o 19.20 po prawie 15 godzinach meczarni na porodowce. Wazyl 3240 g, 53 cm. Jest piekny i nie moge uwiezyc, ze to moj synus. Cania rodzilam na Ujastku. Nigdy wiecej szpital Kopernika. Napisze wiecej jak sie troche ogarne. Powodzenia dla reszty lipcowek!
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904241 przez martyska
Hejka dziewczyny ja tylko tak na szybko podzielić się z wami dobrą radą bo byłam dzisiaj z moim synkiem w przechodni bo mamy straszny problem z kupka tzn nie może się wypróżnić i lekarz powiedziała mi że zamiast herbatki z kopru włoskiego dawać rumianek bo koperek jest na gazy no i że można poić także wodą przegotowaną na 100 ml płaską łyżkę cukru bo te problemy mogą być przez pogodę upały że czasem zamiast mleka dać właśnie rumianek albo wodę no i dostałam też czopki bez recepty takie uspokajające Viburcol żeby mały się tak nie męczył denerwował no i oczywiście ja mam bardzo dużo pić mam nadzieje że komuś się to przyda:-) a czopki polecam


Ali!! Super wieści gratuluje dużo zdrowia i odpoczywaj żebyś sił nabrała ja też miałam bardzo ciężki poród a teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze nie czuje nawet że rodziłam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904243 przez malgorzatawalak
Ali wielkie gratulacje :) odezwij sie czekamy na wiesci :) troche sie nameczylas nie powiem ale wszystko pewnie juz zapomnialas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904248 przez maggi
Cania ja tez raz mialam taki zastuj tzn guzki mi sie porobily. Połozna poradziła mi wtedy lekko ściagać pokarm tak tylko zeby piersi nie bolały oprócz oczywiście normalnego karmienia i rozmasowywać guzki. Może to potrwać do kilku dni (u mnie chyba bylo ok 3 dni) miałam też masc 'butapirazol', ale ponoć teraz jest na recepte.
Ali gratuluje synka!

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904250 przez sabina211
Ali, najserdeczniejsze gratulacje! Szkoda, że tak długo i ciężko, ale najważniejsze, że szczęśliwie już po. Śpij dobrze z Malutkim.
Dobranoc wszystkim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904265 przez agnieszka89
Ali gratuluję :*

Ja nadal 2w1 i chyba jako ostatnia urodze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #904279 przez Lyanka
Dziewczyny, ja tak na szybko. Maluszek nie może mi zrobić kupki :( chyba cos zjadłam wczoraj :( co doradzacie?????
Może stosowała któraś z was espumisan dla maluchów w kropelkach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904280 przez misiana
Ali/b] gratuluję ! ;* podziel sie z nami zdjeciem Waszego przystojniaka jak tylko bedziesz miala chwile. Czekamy z niecierpliwością :)

Ciekawe jak tam Rewelka ? ;))

Lyanka i jak tam pierwszy spacer za wami ? ja rodziłam w sb, we wtorek wyszlismy i w srode mial byc pierwszy spacer ale mały mi przysnał dość długo a kapiel mamy o 18, wiec pierwszy spacer odbyl sie w czw. Mały uwielbia spacery, jak i jazde samochodem ;D hehe teraz spedzamy na dworzu srednio okolo 1-2 h dziennie

Nierozpakowane Lipcóweczki juz was duzo nie zostało hehe

Mój mały jak sie wczoraj obudził o 6 tak do prawie wpóldo 10 nie spał ! ;) hehe przez te upały mi mniej spi, też go już męczą.

Miłęgo dnia ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904281 przez misiana
Lyanka wiem ze kobieta obok lezaca w szpitalu tez miala z tym problem i polozna małej w dupke delikatnie wloazyla termometr tak kilka razy poruszala i mala od reazu sie wyproznila cala. Spróbuj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #904284 przez wiolcia1004
Ali gratulacje!!!!
Dziewczyny moja niunia ma jakies czerwone plamki na twarzy szcegolnie wokol oczek Misiana wiedze ze twoj maly tez tak ma czy mi sie wydaje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl