BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #864890 przez marsi
ktoś kiedys pytał mnie o wózek, my wybralismy firmy tako model city move www.tako.net.pl/index.php?option=com_vir...emart_category_id=34
Obszycie będziemy mieli na indywidulane zamówienie, bo chciałam całe w szarości a ten model w ofercie ma szarośc plus jakis kolorek. kusiło mnie na niebieskie ale chciałam by wózek posłużył nam przy drugim dziecku, a co by było gdyby druga była dziewczynka :) bardzo podobał mi się równiez zielony ale mojemu mężowi nie :( więc musiał byc kompromis :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864891 przez marsi
ktoś kiedys pytał mnie o wózek, my wybralismy firmy tako model city move www.tako.net.pl/index.php?option=com_vir...emart_category_id=34
Obszycie będziemy mieli na indywidulane zamówienie, bo chciałam całe w szarości a ten model w ofercie ma szarośc plus jakis kolorek. kusiło mnie na niebieskie ale chciałam by wózek posłużył nam przy drugim dziecku, a co by było gdyby druga była dziewczynka :) bardzo podobał mi się równiez zielony ale mojemu mężowi nie :( więc musiał byc kompromis :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864893 przez Ummi
Czesc dziewczynki :)
powoli sie urlop konczy / jeszcze pare dni i powrot do domku. z jednej strony zal, a z drugiej sie ciesze szczegolnie na wizyte u lekarza i rodzinne podpatrywanie Maluszka :laugh: nie widzialam go od stycznia !!! a serduszko slyszalam na ostatniej wizycie pod koniec lutego...
a wiekszosc z Was juz wie jaka plec buuuu tez chce hehe, choc szczerze mowiac tu mi czas tak szybko leci, ze nie mam czasu o tym myslec za duzo. przez osatnie kilka dni mnie wybrzuszylo a kopniaki tez juz solidne dostaje :P
wow a jak nas tu duzo! i patrze na liste na pierwszej stronie, niby termin mam na poczatku sierpnia a tyle mam przede mna hehe...
niestety net tu kiepski wiec zdjec Waszych nie widze ale jestem pewna, ze wszystkie bobaski sliczne :kiss:
pozdrawiam ciepkutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864899 przez aggi
marsi to ja co do kolorów to się waham ciągle między zielonym a niebieskim, ale chyba wybiorę niebieski. Dla dziewczynki później też może być :S a jak mi się upatrzy to najwyżej sprzedać to nie problem ;)

Ummi nawet się nie obejrzysz a poznasz płeć maluszka :D jak kopie to zdrowe, tak trzymać ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864901 przez ann-sunshine
Marsi jakieś jaja sobie ze mnie robisz, że to niby fota brzuszka z 21 tygodnia :cheer: :unsure: :unsure: :unsure: :ohmy: :silly: nie widać wcale a wcale. A zdjęcie Antosia cudowne, będzie świetna pamiątka.

Ummi trochę nas przybyło, odpoczęłaś choć trochę na tym urlopie? Wracajcie bezpiecznie i odezwij się po wizycie u lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864917 przez marsi
ann-sunshine oj widac widać, jeśli ktoś przed ciążą miał całkiem płaski brzuch. A tak szczerze myslałam że mój brzuszek jest juz spory jak na ten etap ciązy, w najszerszym miejscu ma juz 97cm czyli sporo :) ale co tam zgubi się wszystko.
Wtorek wazy dzien dla nas. Idziemy do lekarza i rozpoczynamy szkołę rodzenia, jest podekscytowana. Ciesze się że spotkam tak inne mamy i pogadam, bo w naszym nowym bloku same młode małżeństwa jeszcze nie planujące dzieci :(
Czy któraś z Was jest może z pomorza a dokładniej okolic Gdanska?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864949 przez dziulka
hej drogie mamuśki:) dołączam do waszego forum. Termin porodu mam na 5 sierpnia wg OM. Aktualnie jest to 21 tydzień. 3 dni temu dowiedzieliśmy się że to będzie dziewczynka. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864958 przez ann-sunshine
Marsi, aaa to foto sprytne, bo wcale tych 97 cm tam nie widać :-) trzymam kciuki za wtorek

Witaj Dziulka, już cię dopisuję. Twoje pierwsze dziecko? Jak się czujesz? Wyprawkę już kupujecie? Zachęcamy do czytania i oczywiście pisania z nami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864980 przez Wiki
Dziękujemy z dzidziusiem za miłe słowa i rady co do żelaza

marsi -dzidziuś ładnie pozował do zdjecia
Moje było 4 d ale lekarz zawsze tak skacze na wizycie między 2d 3d i 4d w zależności od tego co tam akurat mierzy
Powiem Ci że Twó j brzuszek wygląda na jakieś 80-parę cm a nie na 97 ja mam 92 i mój wygląda na większy niż Twój na zdjęciu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864986 przez nataliaa87
MArsi zgadzam się z Wiki :) Naprawdę wierzyć się nie chce, że możesz mieć 97 cm. Też mam mniej, a mój brzuch wydaje się dużo większy :) A zdjęcie maluszka śliczne :)

Witaj Dziulka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865029 przez missyy
Posiliłam się mleczkiem po obiadku :P Masakraaa, mój żoładek to chyba już jest powykręcany we wszystkie strony, a gdzie dalej :blush: :blush:

Lecę zrobić zakupy, trochę to pewnie potrwa z moją obecną kondychą. Cieżko mi się w ogóle skupić, niby mam kartkę a i tak mam problem, żeby pokupić wszystko co potrzebuje.

Zrobiłam się głodna. Po głowie mi chodzi pierś z kurczaka :unsure: Gdzieś w zeszytach miałam przepis na klopsiki z kurczaka z sosem czosnkowym :lol: Heh, tylko muszę go odnaleźć :)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865133 przez MAniula
Eh super te zdjęcia 4d, bobaski cudne jakby już poza brzuszkiem były, super realnie.

Ja dziś filcowałam zająca heh fajna zabawa.
Jutro idę do pracy, okropnie mi się nie chce ale mus, zobaczę jak się będę czuła jak średnio to będę odwoływać wizyty.
Miłego słonecznego i ciepłego weekendu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865172 przez GburiaFuria
Dobry wieczór dziewczynki :laugh:

Gosia super Dzidzia, też mam termin na 27.08

Asienka też mam problem z wyborem kolorów, nie mogę się zdecydować na żaden. Dodatkowo mam za zadanie w całym mieszkaniu coś wybrać, bo mój J. też stwierdził,że to moja działka:)
A co do przypadków ciąży, to u mnie w rodzinie też "epidemia", kuzynki mojego J. obie w ciąży termin na październik, przedszkole trzeba będzie otworzyć :D

Wiki super zdjęcie bobaska. Co do stanikow to też musiałam kupić parę sztuk,bo biust mi rośnie jak szalony, aktualnie mam 80F i aż się boję co będzie dalej :blink:

Marsi super zdjęcia, u mnie też będzie Antoś albo Kubuś, nie możemy się zdecydować :)

Jeśli chodzi o wielkość brzuszka, to ja w pasie ma wysokości pepka mam 86 cm, przytylam 3,5 kg.

Z witamin biorę Femibion natal 2 plus i nic więcej.

Tak się zastanawiałam czy Wy też macie takie problemy z cera w ciąży? Ja zawsze moglam się cieszyć gładką buzią, a teraz szok, codziennie jakiś nowy "przyjaciel". :silly:

Właśnie najadłam się lodów, taką miałam ochotę, mój J. mi kupił :lol: mniam pyszne były

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865180 przez asienka87
Aggi no tak wyszło,hihi :) nic , tylko sie cieszyć :laugh: ważne, aby zdrowe było :) martwi sie tylko tym, że jak będzie rodzić, to mała będzie miała dopiero roczek.. pierwsze kroki itp :)
Co do obciażenia, to ja na pierwszym badaniu też miałam w normie- 77, a i tak mam robione to badanie.. wieć nie wiem jak to do końca jest :)


Missy niestety nie pomogę.. moja znajoma piła jakiś specyfikz apteki na zgage.. ja całe szczęście nie mam:)


Natalia no dokładnie :) ale się ciesze :laugh: to już blizej niż dalej :blush:

Serduszko trzymam kciuki za badanie :) i też słyszałam, że te farby są dobre :) ale nie próbowałam :)

Marsi gratuluje zakupów ;) fajnie , ze juz prawie wszystko załatwione, ja jeszcze nic a nic :P czekam na remont sypialni, gdzie równeiż uwijemy gniazdko z synkiem:)
śliczny zgrabny brzuszek :laugh: mój to taki już wielki :P i jakie masz ładniusie zdjecie synka :laugh:
niestety.. południe Polski :) ale chętnie bym wpadła na pare dni nad morze :laugh:

Ładny ten wózeczek :) czyli gondola, spacerówka i nosidełko w jednym :)? a ten zielony bardzo ładny, mnie sie podoba :laugh:


Ummi miło , ze sie odezwałaś :) wracaj juz do nas i zdjatka bobaska pokazuj :P i swoje :laugh: jak sie czujesz :)?

Dziulka witaj :) i gratuluje dziewczynki :)

Gburia no to cieżki orzech do ugryzienia przed nami :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865267 przez Ummi
Ann odpoczelam na tyle na ile mozna odpoczac przy ciekawym swiata smyku, ale przynajmniej w slonku sie troche wygrzalam, lodow i owocow najadlam, wiec plusy sa B)
Marsi w poprzedniej ciazy tez mialam taki brzuszek na tym eapie ciazy i mi sie wydawalo ze duzy a teraz wiem ze nie mialam racji bo mnie teraz wybrzuszylo konkretnie az w szoku jestem i to mimo ze zaczynalam z tej samej wagi i obwodu co ostatnio :blink:
Gburia ja wypryskow itp nie mam, ale za to pojawiajace sie i znikajace czerwone plamy, i to pojawiaja sie bez przyczyny w najmniej porzadanym czasie, ale juz sie nimi tak nie przejmuje. W poprzedniej ciazy nie mialam takich objawow, no ale kazda ciaza inna :side:
Asienka87 oj sama chce juz Maluszka zobaczyc, wczesniej o tym tyle nie myslalam, ale ze wizyta w czwartek to sie doczekac nie moge, a czuje sie bardzo dobrze az do wieczora a potem to jakbym polknela malego arbuza w calosci / jakos po calym dniu lazenia, zabaw itp. troche czuje ten moj brzuchol, ale nie narzekam / chyba lubie byc w ciazy :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl