BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #865317 przez Inna607
Witam z rana :)

Na nic czasu człowiek nie ma bo jak nudy to do potęgi, a jak zaczyna się coś dziać to wszystko na raz :)

Mam mega problem za trzy tygodnie mam ślub a w każdej sukience wygladam jak wieloryb :(( a inne mi się nie podobają i tak sama nie wiem czego chcem. Pieniążków na ten cel też jakoś ogromnych nie posiadam i klops. już zupełnie nie wiem co robic wolalabym klasyczna biała długa suknie zeby od razu byla do koscielnego bo teraz to tylko cywilny ale te nawet używane są po tysiaczku a na obecną sytuację to nie na moja kieszeń pozatym w taka sztywna nie wejde a w ta luzna hmm wygladam delikatnie mowiac jak wielorybek :p

Zalamka do tego dochodzi zmiana mieszkania bo obecne jest zdecydowanie za duże jak dla naszej trojeczki :)
Wiec latania szukania i oglądania jest troche :) Ale przynajmniej cos sie dzieje :)

Brzuszek z dnia na dzień coraz wiekszy i zaczynam zauważać że w koncu troche jajowy sie robi :) Spróbuje dodać zdjecie moze sie uda :)

Wiki ja z biustem też mam mega problem rosnie a ja juz nie wiem w jaki rozmiar go wsadzac :) Kupilam sobie na poczatku rozrostu dwa jeden 90 D co okazal sie za duzy a pozniej 85 DD co obecnie robi sie za maly pozatym strasznie nie wygladnie zaczelo mi sie chodzic w biustonoszach :(
No i dzis zaczynam 23 tydz czyli 6 miesiąc :) czyli jeszcze trochę i nasze pociechy będą z nami ;) Sie nie moge doczekać :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865365 przez marsi
cześć :) poranny rytuał zaliczony tzn. sniadanko, kąpiel i smarowanie całego ciałka oliwką oraz godzinny leniuch przed TV - dla dobrego wchłonięcia oliwki :laugh:
Wszystkim bardzo dziękuje za miłe komentarze co do mojego brzuszka i maluszka :kiss:
Pomorze dzisiaj słoneczne i cieplutkie B)
Czy wy wiecie,że dzisiaj przestawiamy zegarki?? I to o godzinkę do tyłu, jednym słowem krócej śpimy :angry: chociaż dla nas mających problemy ze snem, może i lepiej hehe
Gburia ja tak samo jak ummi na problemy z cerą nie narzekam, tylko te czerwone plamki od czasu do czasu się pojawią na brzuchu, piersiach i dekolcie. Co do biustu to zawsze miałam mały, malutki i wspomagałam się push up. Teraz powiększył się, ale do takich rozmiarów jak ty i Inna to nigdy nie dojdę.
Asienka87 mam mało dyskretne pytanie czy 87 w nicku to twój rocznik? ty byś wpadła nad morze a jak zakochana jestem w górach :) od kilku kilku lat staramy się z mężem wakacje spędzać wlasnie na górskich szlakach, nawet nasza podróż poślubna skierowana była w strone południa :laugh: te wakacje odpuszczamy ale za rok jak Antek podroście to śmigamy na szlaki. Aaaa jak będziecie nad morzem to oczywiście zapraszamy do nas na kawkę,herbatkę, piwko ....itp. ;)
A co do wózka to 2w1, a nosidełko i baze bierzemy z maxi cosi.
Inna jak na 6 miesiąc i trojaczki to brzuszek niczego sobie, powiedziałabym że nawet malutki :) a sukienkę napewno znajdziesz, pamiętaj by było ci wygodnie a napewno będziesz wyglądała pięknie jak każda panna młoda w tym wyjątkowym dniu spoko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865407 przez Inna607
marsi Jest jedna koleżanka ktora spodziewa sie trojaczków ale to nie ja :) Ja spodziewam sie jednej ukochanej córeczki ale brzuszek i tak wydaje mi sie mały ale widziałam że maja mniejsze wiec mój chyba w normie :)
i uwierz mi że czasami wiele bym oddala za miejszy biust teraz gdy jestem starsza to już sie przyzwyczaiłam ale gdy bylam nastolatka sprawialo mi to wiele problemów i uwierz mi że te sliniacy sie na twoj widok panowie gdy tylko widza cie na ulicy w bluzce z dekoldem i te nie wybredne komentarze co roku gdy tylko robi sie cieplej i nie mozna tego zakryć pod grubym plaszczem sa okropne i ja przezywam katusze co roku az czasami boje sie na ulice wyjsc hehe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865425 przez aggi
Cześć :)

Jak spałyście tej nocy? Ja nawet wporządku, tylko kot mnie chyba do nowej roli nastawia bo wredota mnie o 2 obudziła że chce wejść do sypialni i później o 5 bo chciała iść na dwór :dry:

Zjadłam musli z mlekiem, nastawiłam rosołek i zabieram się zaraz za sprzątanie bo za godzinę mąż wraca z pracy ;)



witaj dziulka rozgość się :) gratuluję dziewczynki :) macie imię? kompletujecie wyprawkę? :)

missyy ja mam dokładnie tak samo :S wiem po co jadę do sklepu a i tak w domu o czymś sobie przypomnę :S

MAniula
trzymaj się :)

Gburia mi też strasznie syfki zaczęły wyskakiwać :dry: co śmieszniejsze byłam na oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki i wszystko mi na gładziutko zrobiła, a tu znów co dzień to nowa kropka :dry:

asienka później się im ta minimalna różnica zatrze, a takie całkiem małe dziecko chyba łatwiej przyzwyczaić do rodzeństwa niż takiego pyskującego 3latka :P

Ummi u ciebie 21 tc idealnie jak te bodziaki wiszą w połowie :D

Inna ja oglądałam ostatnio z koleżanką na tablica.pl suknie i dużo jest używanych od 400 do 500zł nawet tylko trzeba przysiąść i pooglądać wszystko dokładnie :) Napewno coś znajdziesz. Wcale nie duży ten Twój brzusio - fajny taki w sam raz :)

marsi dobrze że mi przypomniałaś o zegarku :S ja to zawsze już wieczorem przestawiam bo rano to się doliczyć nie umiem która godzina :)

Miłego dnia drogie panie, ja zabieram się do pracy :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865572 przez marsi
Inna przepraszam za pomyłkę, nadrabiałam kilka stron wiadomości i cos mi się pomyliło, sorki :)

Wróciłam strasznie niepocieszona z zakupów w IKEA :( mieliśmy z mężem wybranką szafę i łóżeczko dla Antka, a tu niespodzianka. Szafa jest ale łózeczka nie :angry: niestety nie ma już w magazynie i najprawdopodobniej nie będzie bo wycofują tą kolekcję ze sprzedaży :( Cóż czas polowania na nowe śliczne białe łóżeczko czas zacząć. A może któraś z Was może coś polecić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865583 przez Inna607
marsi nic sie nie stalo hehe
A co do łóżeczka hmm ja nie pomoge sama dostalam łóżeczko znaczy kupilam za grosze na poczatku ciąży wiec juz mam podabac moze nie specjalnie mi sie podoba ale odkad moj A. stracil prace nie ma co narzekać najważniejsze że nie zniszczone i mozna z niego korzystać :)


Jaki tu dzisiaj spokój nie ma co czytać gdzie wszystkie mamusie znikly ?? :)
Jakas leniwa ta sobota mi zupełnie dzisiaj nic sie nie chce. zaraz bedzie x factor ma byc znajomy z mojego miasta wiec lece ogladac :) Milego wieczoru.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865751 przez ann-sunshine
Dzien dobry.

W piatek bylismy na maratonie nocnym filmowym w kinie, smieje sie ze nadrobilismy zaleglosci na kolejne dwa lata.

Poza tym w czwartek znajomym urodzil sie synek, wiec pepkowe.

Spanie chyba nadrobilam.

Marsi popatrz jeszcze czy nikt nie sprzedaje takiego na allegro bo widzialam ze ludzie odsprzedaja troche drozej nowki z ikei

Inna a moze krawcowa cos uszyje

Lece na sniadanko, milej niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866075 przez MAniula
Chciałam się was zapytać, robi wam się twardy brzuch? Bo ja już nie wiem czy to macica czy jelita mi się tak spinają. Trwa to chwile kilka kilkanaście sekund ale wtedy jest mega twardo, czasami np bardziej z jednej strony, czasami robi się taka "kula" na dole brzuchaa. Nie wiem co o tym myśleć, ogólnie to nie boli ale mam poczucie dyskomfortu.
Wyczytałam, że to mogą być skurcze Braxtona-..., tzw przepowiadające, czyli macica ćwiczy powoli do porodu. Wtedy nie powinno się głaskać brzucha, a powinno zmienić pozycję lub się przespacerować.
Hmmm zaczęlam brać luteinę znowu bo lekarka mówiła że jak mnie coś niepokoi to luteina uspakaja macicę i piję magnez. Hmm muszę policzyć te skurcze i zadzwonić do lekarki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866106 przez GburiaFuria
Hej,

Maniula Ja jak miałam takie skurcze raz z prawej raz z lewej strony to miałam brać luteine albo duphaston :) Już teraz mnie nie męczą to przerwalam,ale jakby się powtórzyly to mam znowu zacząć brać, bo to znaczy, że macica się kurczy i twardnieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866119 przez nataliaa87
Witam z rana :)

Cały weekend nie miałam czasu żeby tu zajrzeć, ale na szczęścia nie było za dużo nadrabiania :)
W sobotę robiliśmy imprezkę urodzinową męża. Wczoraj wykorzystaliśmy piękną pogodę i spędziliśmy prawie cały dzień na świeżym powietrzu za miastem :)
Dzisiaj niestety trzeba wrócić do szarej poweekendowej rzeczywistości. Mam nadzieję, że ten tydzień jakoś szybko minie (dentsyta, badania) i już w poniedziałek zobaczę na wizycie mojego szkraba :)

A Wam jak tam minął weekend?
Miłego poniedziałku :))

A i na koniec pochwalę się Wam moim tortem :D
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #866121 przez ann-sunshine
Maniula mialam tak w pierwszej ciazy i teraz tez. Mam brac magnez i duzo wypoczywac. Jak czesto sie tak dzieje to mam tez wlaczyc sobie nospe na kilka dni. Wg mnie to sygnal ze trzeba troszke zwolnic z zyciem i skupic sie juz na dzidzi. Dopoki szyjka jest dluga i zamknieta to nie ma powodu do niepokoju

Natalia sliczny i apetyczny, a jaki wysoki. Zjadlabym. Wczoraj na gofrach bylismy i maz wzial sobie z bita smietana, fuj, sztuczna i okropna byla, ale takiej prawdziwej bym zjadla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866130 przez Inna607
Witam z rana :)
Wrescie się dziewczynki odezwaly caly weekend nie bylo co robic, ani co czytac ..
maniula ja tez tak mam zwykle wieczorem ale sie zbytnio tym nie przejmuje lekow tez zadnych nie biore, pytalam się o to koleżanki ktora jest w drugiej ciąży powiedziala ze to normalne eiec przestalam sie martwić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866140 przez MAniula
Dzięki dziewczyny za odpowiedź, myślałam że to tylko mnie dotyka, a więc norma uff.. widzę, że to tylko ja panikuje..,

A tort prześliczny, nigdy nie robiłam torta i chyba to wykracza poza moje możliwości :silly:

A dziś na obiad pieczone/prażone ziemniaki ale na kuchence a nie na ognisku. Znacie tą potrawe? Dziewczny z południa pewnie tak. A wy co gotujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866154 przez nataliaa87
Maniula ja nie za bardzo koajrzę, co to za ziemniaczki mimo, że z pld-zach jestem :D Widocznie bardziej z zachodu :) Co do obiadu, to ja jeszcze nie wiem.. Mam ochotę na krupnik, więc zupkę chyba mam z głowy, a co do tego to nie wiem.. Mam czas.. Ł. pewnie wróci w nocy.. Powiem Wam szczerze, że wymyślanie obiadów czasami mnie już tak przerasta, ale co zrobić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #866162 przez dziulka
Cześć dziewczyny :)
tak, to moje moje pierwsze dziecko, więc tak naprawdę wszystko jest dla mnie nowe :) Czuję się dobrze już teraz . Drugi trymestr w porównaniu do pierwszego to bajka :) W sobotę i niedzielę miała tylko gorszy dzień, okropnie bolała mnie głowa i męczyły mnie młdości, zastanawiam się czy to nie wina zmiany witamin na Pharmato Matruelle. Czy któraś z dziewczyn bierze te witaminy lub brała ?
Co do wyprawki to jeszcze nic nie kupiliśmy ale już wiele rzeczy mamy wybrane :) Jeżeli chodzi o wózek to prawdopodobnie będzie to tako city move sportime ale zastanawiamy się jeszcze nad kolorem. Podoba mi się czerwony a Wam dziewczyny? www.tako.net.pl/index.php?option=com_vir...emart_category_id=34
Jeżeli chodzi o mebelki do Pokoju małej Zuzi, bo raczej tak damy jej na imię :) to napewno bedą to z firmy BABY BEST www.babybest.pl/?pl_zestawy,27 tylko cały czas mam dylemat który zestaw wybrać... Czy ROMANTIC BABY czy CLASIC BABY.... który bardziej się Wam podoba? Jeżeli nie macie jeszcze wybranych mebli to poecam z tej firmy. Jakość naprawdę super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl