BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 4 tygodni temu #867243 przez nataliaa87
Ewcia super, że z maleństwem wszystko dobrze no i gratuluję dziewczynki :D Kolejna w tym nielicznym gronie :D Ja anemię miałam przed ciążą, mam cały czas, ale jakoś maluszek się rozwija, więc nie martw się za bardzo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #867299 przez ann-sunshine
Ewcia ciesze sie ze wszystko ok. Tardyferon ma duza dawke, bralam po porodzie. Skuteczny tylko uwazaj na
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
bedzie dobrze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867400 przez Ewcia87
ann-sunshine Dziękuję za ostrzeżenie :) Trzymam kciuki, żeby Twoje Maleństwo jutro pokazało co tam skrywa :)
nataliaa87 Dzięki za miłe słowa :) No jak na razie u mojej dzidzi też lekarz nie zauważył żadnych nieprawidłowości, więc postaram się nie zamartwiać.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867403 przez anisx33
witam, zapraszam was do kupowania ciuszkow dla niemowlaków na moim blogu
szafaniemowlakaa.blogspot.com/
większosc to rozmiar 56-62 , H&M , Zara , Mothercare

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867419 przez dziulka
Cześć dziewczyny

Piszę do Was już z samego rana bo nie mogę dospać. Mój T... o 5 wstaje do pracy i za każdym razem mam problem żeby zasnąć ponownie :)

Dziewczyny czy Wy już myślicie o porodzie? Bo ostatnio jakoś częściej zaczynam o tym myśleć. Ten czas tak szybko leci... Pamiętam jak zrobiłam test ciążowy a tu już a tu już druga połowa ciąży?
Czy ktoś jest z poznania lub okolic i myślał o porodzie na Polnej??


asienka87 no ja też obawiam się tego III trymestru.... wielki brzuch, puchnące nogi... Już się boję jak ja będę wchodzić na 4 piętro skoro już teraz mam niezłą zadyszkę :):)
Ann czy Ty się też zastanawiasz nad kupnem wózka TAKO? bo ja jak oglądałam go w sklepie to już tak na 95% jestem na tak
ewcia gratulacje dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #867420 przez asienka87
Witam sie z rana:)
Wczoraj sie pochwaliłam, ze tak długo pospałam, a dziś od 3.00 nie śpie :( będzie ciężki dzień:)


Natalia miałam troszke intensywny weekend z przedłużeniem na intensywny poniedziałek :) ale przynajmniej sie nie nudziłam ;) a Ann mi dopiero podpowiedziała, że musze w ten spoiler kliknąć ;) i już widze :laugh: świetny, jak z cukierni ;) i na pewno pyszny.. mniam :)
co do badania.. wszyscy straszyli z wypiciem tej glukozy, a ja wcisnęłam pół cytryny i calkiem smaczne to było;) taka woda mocno posłodzona z cytryną :)póxniej mnie troche mdliło :P ale spoko :) jedyne co, to jak masz daleko to jedź z kimś.. bo ja wtedy od 5.00 nie spałam, na badanie poszłam po 7.00, wróciłam o 10.00 a cały czas na czczo, więc już głodna byłam i po takiej dawce glukozy na pusty żołądek i po 3-krotnym pobieraniu krwi w domku już mi sie słabo zrobiło, ciemno przed oczami i musiałam usiąść.. tylko że ja mam laoratorium na osiedlu, 2 min od bloku, więc szybko byłam w domku.. a jak tak musiałabym z daleka wracać sama to mogłoby byc cieżko... ja akurat tak zareagowałam, nei wiem jak inni :)


Ann to trzymam kciuki ;) ja mam wizytę o 16.30 :) ale nie wiem, o której wrócę, bo jeszcze o teściów zahaczamy, więc pewnie zdam relacje jutro ;)
dziękuję za podpowiedź z zdjeciem ;)

Ewcia gratuluje :) najważniejsze że z dzidzią wszystkom dobrze :) co do wagi nic sie nie przejmuj, na dziś się ważyłam w domku i od ostatniej wizyty 2 kg na plusie :) ale co zrobić :)

Dziulka ja dziś nie śpie od 3.00, do 5.00 wyleżałam, aby mojego Ł nie budzić bo też o 5.00 do pracy wstaje , no i już nie zasnęłam :)
Ja całe szczęście na parterze mieszkam, więc nie męczę sie, ale jak ide do teściów na 3 piętro to juz mam ciężko :) a to co jakiś czas, nei chce wiedzieć, co by bylo jakbym miała codziennie tak śmigać :P współczuje :)
ja jeszcze o porodzie nie myśle :) nie chce się nakręcać , że będzie xle, bo i tak trzeba jakoś to przeżyć:) a moja znajoma mi mówiła ostatnio, ze ja tak wszyscy straszyli, a wcale tak źle nie było:)
a co do wózków, to właśnie moja znajoma tez mi Tako polecała, ale ja jeszcze nie ogladałam :)

Mam nadzieje, że dzisiaj pięknej pogody ciąg dalszy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867432 przez ann-sunshine
Dzien dobry.

Asienka ja miedzy 3 i 4 nie spalam. A potem pobudka po 6.

Dziulka ja juz mam wozek od ponad dwoch lat po pierwszym dziecku. Udalo nam sie innej firmy uzywany za 500 zl kupic, ale tako mi sie podobaja i mialam okazje prowadzic.

Mieszkam na 4 pietrze ale mam winde. Pod koniec ciazy jak juz byla donoszona specjalnie dla kondycji chodzilam po schodach.

Ciezko bedzie z wozkiem na 4 pietro. Radze zostawiac na dole na klatce albo w samochodzie w bagazniku

O porodzie nie mysle, ale chyba bardziej mnie przeraza niz za pierwszym razem.

A dzis stresuje sie wizyta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867433 przez dziulka
no ja właśnie też nie nie chcę się nakręcać na najgorsze :) z tego co słyszę to każdy poród jest inny. Moja kuzynka pierwsze dziecko rodziła w zeszłym roku też w sierpniu :) i 1,5 godziny i mała była na świecie. Ja się pozytywnie nastawiam:)
a chcesz rodzić z mężem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867436 przez dziulka
ann-sunshine nie stresuj się wizytą. Wszystko bedzie dobrze :) wiem że łatwo jest mówić bo sama też trzęsę gaciami przed kolejną.Ale trzeba myśleć pozytywnie. Mnie na ostaniej wizycie trochę nastraszyli bo mała jest trochę za mała jak na tydzień ciąży o prawie 2 tygodnie :( i 17.04 muszę jeszcze raz isć na drugie badanie tak dokładne jak połówkowe, żeby sprawdzić czy rośnie. strasznie się boję... ale na razie staram się o tym nie mysleć.

Co do wózka to tez nie wyobrażam sobie go nosić na 4 piętro i dlatego chyba bedziemy zostawiać go w piwnicy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867439 przez nataliaa87
Dzień dobry :)

Ann nie martw się niczym. Przecież usłyszysz tylko radosne nowiny. Inaczej być nie może. Nie ukrywam, że najbardziej czekam dzisiaj na Twoje wieści :D Mam nadzieję, że dowiemy się kim to Twoje maleństwo jest :) Ty chyba nie każesz nam czekać do jutra? :D

Asienka ja wczoraj miałam taką noc. Dzisiaj na szczęście udało się jakoś pospać do tej 7. Co do badania, to ja w sumie też mam niedaleko, ale czuję, że też kiepsko zareaguję na tą glukozę. Ja ledwo wytrzymuję jak muszę czekać pół godziny na śniadanie od wzięcia leków na tarczycę.. Zawsze tak mam, że jak tylko się budzę, to zwijam się z głodu.
A i dziękuję za tortowe komplementy. Wczoraj napiekłam drożdżówek z makiem :D

Dziulka porodem rzeczywiście nie masz co się nakręcać. Każdy jest inny. Ja o tym nie myślę. Wiem, że może być źle, ale z drugiej strony zawsze mogę być jedną z tych, którym się udało urodzić ekspresowo :) Mam tylko nadzieję, że w razie czego nie będzie problemu ze znieczuleniem. Ja na pewno będę rodzić z mężem.. No chyba, że wszystko zacznie się nagle i będzie na wyjeździe.

A ja dzisiaj mam wizytę o dentysty. Mam nadzieję, że w końcu to będzie ktoś odpowiedni.

Miłego dnia dziewczynki!
Powodzenia na wizytach!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867443 przez ann-sunshine
Tak rodzilam z mezem i teraz tez tak chce. Przydal mi sie bardzo. Asekurowal mnie pod prysznicem, a potem podczas partych przytrzymywal glowe i przekonywal mnie do porad poloznej bo ja uparta nie sluchalam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #867444 przez dziulka
jako, że dołączyłam do Waszego forum sporo później, chciałabym Wam dziewczynki przedstawić moją małą kruszynkę. Jest to zdjęcie co prawda z 12 tygodnia, ale jest to moje najładniejsze zdjęcie. Zdjęcia późniejsze już są niezbyt widoczne :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867446 przez ann-sunshine
Dziulka ale zwinieta w kuleczke, dobrze jej u mamy.

Pewnie ze zamwlduje sie dzisiaj :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867449 przez asienka87
Ann nie stresuj się :) będzie wszystko dobrze :)

Dziulka ja też pozytywnie sie nastawiam i chcę rodzić z mężem :) on też chce być przy mnie :) no chyba że akurat będzie w pracy i nic z tego nie wyjdzie.. zobaczymy :) ale chcialabym :)
a tym, że mała jest za mała, to się póki co nie martw :) moja szwagierka miała podobną sytuację.. też jej córa była za mała jak na swój wiek.. a de facto urodziła sie z wagą 4.200 kg:)
No i śliczne zdjęcie :)


Natalia ja mam tak samo :) muszę zjeść sniadanie :) no i I śniadanie dziś mialam o 5.00 :)
Trzymam kciuki za wizyte u dentysty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867459 przez marsi
Witam ze słonecznego pomorza :) mam nadzieje że taka poogoda utrzyma się przez cały dzien bo ide odwiedzic siostre i mamy zamiar posiedziec w ogródku i powygrzewac sie na słonku :laugh:

Ja tak jak dziewczyny staram się nie myśleć o porodzie tym bardziej, że każdy opowiada mi coś innego i niekoniecznie są to fajne opowieści. Więc wole już nie słuchac i się nie nakręcać. A poród oczywiście rodzinny z mężem więc to mi dodaje odwagi :)

Jeśli chodzi o wózek to tak jak pisałam, my zdecydowaliśmy się na TAKO CITY MOVE. miałam okazje obejrzeć go i przetestować, szczerze polecam. Opinie na necie też ma pozytywne.

Ostatnio nie narzekam na sen, przesypiam całą noc, tylko raz siusianie i wstaje tak około 7. Oby tak do końca zostało :) Jak budziłam się w nocy to pomagała mi książka, z jakieś 30min czytania i oczy same się zamykały.

Wczoraj miałam wizytę, tym razem nie było nam dane zobaczyć Antosia. Mój lekarz nie na każdym badaniu robi USG, jest zdania jeśli ciąża przebiega prawidłowo to po co niepokoić maluszka. Z Antkiem wszystko dobrze serduszko bije ładnie i miarowo :)
Lekarz juz na 3 wizycie z rzędu bada mnie ginekologicznie czy wy tez tak macie? Zawsze mówi że wszytsko jest dobrze więc uznałam że to norma ale nie wiem juz sama co myśleć.
Na wczorajszym warzeniu lekarz stwierdził że mam za duzy przyrost masy 3 kg wciągu 3 tygodni. Stwierdził że mam nie jeśc słodkości, a ostatnio sobie pozwoliłam :blush:
Skierowała mnie na badania i w tym na glukoze na czczo o której tak ostatnio pisałyście, juz się boje brrr :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl