BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 1 tydzień temu #888679 przez Inna607
Dzień dobry :) Witam się i ja z samego rana :)

Z moim snem też już coś nie tak zasnąć nie mogę, śpię z przerwami a później musze w dzień odsypiac :/ bo chodzę ledwo tomna.
No ale są i plusy wczesnego wstawania tak jak dziś pójdę sobie na rynek przed upałami bo ma być niemiłosiernie gorąco :) Robimy dziś Botwinke :) bo mi któraś ochoty narobila :D

No paczka w końcu rozpakowana, ostatnie ubranka poprane teraz przydalo by sie zebrać sily na prasowanie :) no może później hehe bo jeszcze siły jak siły ale leniuszka trzeba przegonić a z tym już gorzej :p

Wiki fantastycznie wygladasz :)

MAniula tak tak jutro zielone świątki i sklepy pozamykane :) życzę udanych zakupów i dużych promocji :) Zaczęłam zauważać że przy naszych wydatkach każda złotówka jest bardzo cenna :)

Ann pierwsza stona zrobiła sie tak ładnie kolorowa :) Naprawdę super:)

Asienka super brzusio :)

Katsi87 śledzę Twoj blog, mam na fb :) zdjęcia są przepiękne :) A brzusio taki malutki sie wydaje gdzie Ty te trzy skarby chowasz, miescisz?? :)
Bólu współczuję ale chyba czeka każda z nas chociaż ty masz go razy trzy :( biedna ... ale musisz wytrzymać za trzy tyg juz będzie po wszystkim :)

Ja koszule do szpitala mam dwie na krotki rekaw spodziewam sie że może być trochę ciepło ale takie najfajniejsze do karmienia znalazlam i nie drogie jakos dam rade :)

No to ja uciekam na ryneczek :) Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #888683 przez nataliaa87
To i ja się witam z rana :D

MAniula dobrze, że przypomniałaś o tych sklepach, bo z głowy mi wyleciało! A jutro idziemy na urodziny i planowaliśmy prezent kupić jutro, bo męża nadal nie ma.. Ehhh..chyba będę musiała zrobić to dzisiaj sama :( A planowałam nie wychodzić z domu.

Ja dzisiaj nawet okien nie otwieram i zasłon nie odsłaniam. Może zachowam trochę chłodu w mieszkaniu.

No i chyba nie mam dzisiaj weny na więcej :D Dobiłam się przymusowym bieganiem po sklepach :D

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #888727 przez asienka87
Witam się z rana :)


Natalia cieszę się , że wyniki dobre :)

Ann no mnie dopadł wystający pępęk :) ale podoba mi sie, hihi :)

Maniula też dziś źle spałam;/ nie moglam zasnąć, potem budziłam się cały czas... ehh, koszmar..


Miłego weekendu życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #888772 przez aggi
Dzień dobry mamusie :kiss: witam się weekendowo. Słońce za oknem pali, widzę to i czuję niemal jak tam grzeje :dry: nie lubię tego ojjj nie. Zjadłam śniadanko, wypiłam mleko z kawą :P I poczytam co tutaj naskrobałyście ;) A później ogarnianie domu, siebie. Może dziś pojedziemy na jakiś mały wypadzik z emkiem :) o ile pogoda pozwoli normalnie oddychać, bo upały nie są mi na rękę :S


missyy ja też dłuuugo obserwowałam te koszule, nic innego nie znalazłam więc zamówiłam.

asienka dokładnie L4 jest 70 albo 80% płatne.. no ale jeśli wielkiej różnicy finansowo to nie zrobi to można tak to rozegrać - najpierw tydzień l4 a później na ojcowskie :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Śliczny brzuś zgrabniutki :)

natalia no ja mam dwie na krótki rękaw rozpinane z przodu i dwie na ramiączkach bo ja nie znoszę nadmiernego ciepła - wtedy szybko mdleję :blink: rzeczywiście tsh super u Ciebie oby tak się trzymało :)

Ann hmm to może rzeczywiście to te skurcze przepowiadające mnie ostatnio dręczą.. mi z mojego pępka się zrobił 'nosek' nie wystaje tylko kawałek skóry z góry się napina i śmiesznie wygląda :P Kochana nic się nie martw, mi się wydaje że niewiele z nas aż tak dużo przed terminem urodzi :) O fajnie pokolorowałaś tę naszą listę zaraz lepiej się patrzy co u kogo i w ogóle :)

MAniula jakie święto w niedzielę że sklepy pozamykane ? :blush: ja nawet nie wiem no pięknie :P

Inna u mnie to samo siły by nawet były ale leń jednak wygrywa :P aaaaaaaa zielone świątki jutro są? dobrze wiedzieć :P


udanego weekendu kochane ! :kiss: :kiss: :kiss:
ja pewnie przyjdę tutaj w poniedziałek dopiero także nie szalejcie ze wpisami :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #888778 przez missyy
Właśnie wracam z zakupów, zrobiłam zapasy, żeby nie zabrakło niczego w niedzielę :P :P heh

Byłam zrobić badanie ogólne moczu.
Białka w moczu już nie ma. Za to przypałętał mi się aceton 15mg/dl :| :| Jak nie jedno, to drugie.
erytrocyty 1-2, nieznacznie podwyższone, więc jest o niebo lepiej, leukocyty w normie, bakterie nieliczne, nabłonki.

Także antybiotyk mi pomógł, tylko skąd ten aceton teraz mi się wział ;] Tydzień temu go nie było.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #888780 przez aggi
missyy może pojawił się pod wpływem brania leku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #888787 przez missyy
aggi a gdybym to ja wiedziała :blink: Za tydzień zrobie jeszcze raz wynik i zobaczymy co tym razem wyjdzie. Oczywiście musiałam sobie wygooglować wynik, że niby zapowiedz cukrzycy, może za rzadko jadłam, różności.
Może za dużo słodkości wcinałam w tym tygodniu. Teraz się pohamuje i duuuużo wody będę pić i się okaże.



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #888790 przez nataliaa87
Nie radzę wychodzić na dwór- grozi to całkowitym rozpłynięciem :D
Chyba na Antarktydę się wyniosę jak tak ciągle będzie.
Ja zaliczyła, galerię i dwa supermarkety i dziękuję na dzisiaj :P Aaaa i już trzeci raz zdarzyło się, że mnie jakiś człowiek w kolejce przepuścił :D Nie powiem żeby mnie to jakoś specjalnie cieszyło, bo jedna osoba przepuści, a reszta stojących za nią ludzi nie jest tego zbyt zadowolona. Wolę odczekać swoje i nie być w centrum zainteresowania. No, ale czasami się nie da.

Już bym sobie zaległa na łóżeczku, gdyby ktoś mi tak w domu posprzątał :p Aggi Ty to podobno bardzo lubisz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #888885 przez asienka87
Witam się niedzielnie :) Dzisiaj ja pierwsza :D taka byłam padnieta wczoraj, ze koło 23 już zasnęłam i ładnie spałam aż do 7.00 :) z pobudkami na siusiu :)
u nas też dziś slonecznie i gorąco.. więc póki co rolety zasunięte, aby się zbytnio nie nagrzalo :)
Dziś mamy gości, znajomi i siostry mojego Ł nas odwiedzają- taka nasza paczka ;) wczoraj robiłam ciasto bez pieczenia, jak wyjdzie dam przepis ;) mężulek robił salatkę jarzynową, a dziś razem robimy filety w płatkach kukurydzianych z sosem czosnkowym :) na mam sil na żadne gotowanie ciepłych dań... zresztą zbyt gorąco dzisiaj :P

Aggi Dziękuję za komplement :blush: wydaje mi się, że nie jest jeszcze taki duży, jak na 8 miesiac, ale moze tylko mi sie tak wydaje :P hihi, a co do pępka, to mnie też własnie tak tylko góra pępuszka wystaje :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dzisiaj Zielone Światki :) też od MAniuli się dowiedziałam :P tzn wiedziałam, ze jakoś niedługo mają być, ale nie wiedziałam kiedy dokładnie :P hihi

Missy dobrze, ze antybiotyk pomógł... ale nie wiem, skad ten aceton... może po tym leku ? ja , jak czegos nie wiem w wynikach, to zawsze pytam w laboratorium :)

Natalia ja wczoraj mojego Ł zaciągnęłam do sprzątania :P on odkurzyl, mył wc, łazienke, a ja ogarnełam kuchnię, powycierałam kurze i lustra, a dziś podłoga na spółe :D wczoraj już nie miałam sił :P a dziś gości mamy, więc trzeba ogarnąć :)

Pozdrawiam niedzielnie i pewnie do jutra ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #888887 przez Gąska
Dzień dobry :)
my po wczorajszym dniu pełnym emocji padliśmy z synkiem przed 22 :blush: i ciągłym snem do 7, o dziwo bez pobudki na siusiu :silly:
teraz śniadanko, rumianek i relaks. Mamy w planie grillować, mam nadzieje,że nie będzie strasznej duchoty dziś, bo kolejna impreza mnie ominie :(
Wczorajszy egzamin znośnie, mam nadzieje, że wyniki to odzwierciedlą :)

Pozdrawiam a synek przesyła kopniaczki :) Miłego niedzielnego leniuchowania :

P.S. Dziś mi się śniło,że urodziłam wcześniaka i nie umiałam się nim zajmować, a to chyba tylko dlatego,że mój powiększający się brzuch robi na uczelni furorę i każdy o niego pyta ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #888894 przez ann-sunshine
Dzień dobry,

wczoraj chciałam wam jeszcze coś napisać, ale mnie wylogowało i wywaliło na stronę główną i się podałam.

A która mnie pobije? Spałam od 22 do 8 rano! Z przerwami na siku, ale to jednak 10 godzin.

Nastawiam dziś pierwsze pranie: koszule nocne i najmniejsze ciuszki, tak aby móc spakować torbę do szpitala.

Maniula dzięki za cynka o zielonych świątkach, nikt u mnie w domu o tym nie pamiętał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #888928 przez midnight
Cześć dziewczęta :)

Jak gorąco... umieram... wczoraj kupiliśmy wiatrak i stoi sobie i na mnie dmucha - bez tego topiłam się jak smalec na patelni ;)

missyy Aceton, czyli inaczej ciała ketonowe/ketony pojawiają się w moczu w momencie, kiedy organizm ma za mało węglowodanów i zaczyna trawić tłuszcze. taka mała ilość jaką Ty masz nic złego nie zrobi (to bardzo niski poziom) więc nic się nie przejmuj i pamiętaj o jedzeniu potraw zawierających węglowodany :D Czasem pojawiają się, jak człowiek ma za długą przerwę nocną bez późnej kolacji. Ja codziennie badam poziom ketonów specjalnymi paskami, bo ze względu na dietę cukrzycową na początku tylko chudłam. Teraz już mi się pojawiają gdzieś raz w tygodniu śladowe ilości.

Dzisiaj śniło mi się, że urodziłam Kacperka (4600 g!) i jak się urodził, to tylko chciał spać i nie chciał jeść z cycka :( i aż się przez sen poryczałam - M. mnie obudził na szczęście...

btw, super brzuszki macie wszystkie :)

Katsi wczoraj oglądałam, chyba na Tvn Style, program o przedwcześnie urodzonych dzieciaczkach i pokazywali kobietę, która w 31 tygodni trafiła do szpitala z zatruciem ciążowym i miała właśnie trojaczki! i bobasy urodziły się 1800 gram największy a najmniejsza 1300 gram i po dwóch tygodniach wyszły zdrowe do domku :) Aż miło było popatrzeć :)

Miłej niedzieli dla wszystkich wielopaków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #888954 przez Inna607
Hejo :) ale mam dzis leniszka ojojjjjj prawie 14 na zegarku a ja dalej w lozeczku i ani mysle z niego wychodzić tylko do wc i jesc i spac ooo ;)

W nocy bylo tak duszno ze nie szło wyrobic otwarte okno i zero wiatru yhhh nie lubie
Budzilam sie praktycznie co dwie godziny :(
A i jeszcze stracha sobie napedzilam bo zjadlam wczoraj eklera ktory okazal sie nie świeży( tak czulam ze z nim cos nie tak ale tak mi sie go chciało ze zbytnio uwagi nie zwrocilam ) i jeszcze mala jakos miej sie ruszala i nie wiem czy nie zaszkodzilo jej to :/

Dzisiaj sie rusza ale tez bez szalu ostatnio dala mi tak "popalic" ze sama nie wiem czy odpoczywa czy to ten nieszczęsny ekler ehh
Jutro wizyta u ginka ciekawe co ten mi powie ...

No nic nudy jak cholera, gorąco że na dwor nawet nie wylaze wiec nie wiem co tu robić :p

W ogóle to ja juz zakoncze ta moja marudna litanie ;) Milego popoludnia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #888973 przez missyy
midnight
ale masz sny ;D hihiih Dzięki za wyjaśnienie, bo coś mi nie pasowało. Mogło tak być z tym jedzeniem, bo ostatni posiłek chyba dość wcześnie zjadłam. Zbadam mocz innym razem i porównam.

Piekło takie dziś za oknem, że nie wychodzę nigdzie :dry: . Chwilę posiedziałam w cieniu i jakoś źle się poczułam, takie jakieś dziwne skurcze (?) w dole podbrzusza:(
W domku najbezpieczniej ;)

Inna Moja mała też dziś spokojna, oszczędza siły. Nie dziwie się, energii brak :)



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 tydzień temu #889002 przez katsi87
Midnight : wspaniale wiesci;) fasole moje wlasnie moze jutro pomierze i powaze na usg- jestem bardzooo ciekawa jak podskoczyly na wadze;) 3majcie kciuki kochane niech Fasole beda jak najwieksze!!!

Zazdroszvze Wam spania: czemu Ja akurat spac nie moge i sie tak mecze ze to brak slow;(
czuje ze brzuch mi rozsadzi niedlugo.jak dziewczynki sie wypinaja to mam taka deformacje ze szok!!!!

Co doupalow to: Koszmar i tyle. U nas do 12 tylko ukrop i slonce na balkonie a pozniej chlodniej.ale nie wychodze bo odrazu szpital zapewne.

Tez zainspirowana Ann ide wstawic ciuszki i torbe do szpitala naszykuje,) chyba zaczne depilacje nog;) pazurki zrobilam sobie u rak i nog;) i kupilam sukienke wczoraj w lidlu ale chyba after cc;)
Atakuje te nogi;))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl